Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-09-2004, 20:55   #41
Entar Srebrna Tarcza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2004

Posty: 62
Domyślny

@ up

jestem bardzo ciekaw, skad miales tego gold arma, przy takim armie serpent sword jest po prostu smieszny..., uwazam ze klamiesz, a jak all straciles to ci dobrze pkasie, przypuszczam ze redzika sie mialo albo wyjatkowego pecha...
Entar Srebrna Tarcza jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-09-2004, 21:01   #42
Fixiha
Użytkownik Forum
 
Fixiha's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 74
Fixiha ma numer GG 4349430
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berburio Knight
straciłem: soldier helmet serpent sword plate legs gold armor i jeszcze chyba jakąś tarcze. Ale potem znalazłem trupa (nie mojego) a w nim 2 k kasy jestem happy i ide sobie do depo koleś mi jakiś sprzedał plate armor i plate legs za 100 gp no to znowu happy jestem potem przyszedł jakiś i opchnoł mi serpenta za 500 gp i se myśle że to sen jakiś. (budze się rano i to wszystko jest fuksneło mi się. I do tego dwa dni potem znalazłem w jakimś trupie w jaskini po rootkach plecak hmmów to był szczęśliwy tydzień
Ta uważąj bo ci uwierze że jak masz gold armor to masz slodier helmet i p legsy. I oczywiście co ty mi to każdy sprzedaje p seta za 1 gp stary przeplaciles, a cerpent sword za 500 gp, a kupuje codziennie po 3 za 20 gp??? Chyba za przeproszeniem oci***łeś. po pierwsze nikt nie jest takim bebilem żeby na trenning chodzic z 2k( on chyba że ty) i tak jestem ciekawy czemu znalazles plecak hmm ( on w to moge uwierzyc). Wiesz ja bym odrazu zrobic ss czlowieka ktory sprzedaje p seta za 100 gp. (choći tak przplaciles, bo każdy przecierz to naturalne że leżą na ziemi czasem) i serpent za 500 jak kolesie sprzedaja za 2k. Wiesz daj tu ss ale bez wymówek typy nie wiem jak albo nie umiem tylko nie kłam bo chyba tlko jakiś niedorozwój ci uwierzy choć nie wiem czy nawet on.

@ topic

Ja byłem kiedyś taki inteligentny że na rooku poszedlem na szczury ( to było tuż przez wyjściem nna main) i powiedzałem sobie nie zabiją mnie i poszedłem sobie zrobić herbate a tu patrze i nagle jak wracam napis " you are dead" i stracilem przy tym studded legsy, chain armor, carlin sword, legion helmet, bp, jedyne co mi zostawili to copper shielda i buty
Fixiha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2004, 21:27   #43
Gumez
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

do tematu

  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2004, 21:39   #44
Hoxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 337
Domyślny Moja walka:

Moja najśmielsza walka to... Sorc - 10 lvl - Ghul moze to nie takie super, ale w poradniku maga to czytałem 30 lvl uciekac( czy coś takiego, jakiś parol to pisał ) hehe, no i z jakimś 11 lvl na 9 amazonek oczywiscie 3 gfb i koniec no i na r00ku ja sam 2 lvl na 4 mino, 3 orków i jakis wilk czy co oczywiście zwiałem LoL
Hoxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2004, 14:41   #45
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Król Nielubie Hunterów

NO to tak ostatnio z z kumplem mielsimy spotkanie z takim panem Hunterem
wyglodalo to tak. Idziemy ja wiem ze zara bedzie Hunter więc łuk do łapy i lookam za nim kumpel też to wiedział i nagle wylania się jeden dwóch palków no to se poradzimy tak myśle kumpel sie lekko wycofal bo strasznie obrywał to ja ruszylem do pszodu i co okazalo sie że wycofal się dlatego że Huntery były dwa no i na mnie użylem dwie Exury Vity i 2 uh ledwo co przeżyłem, i wiem jedno nigdy więcej tamtedy niechodzic


Jak dwóch palków na 25 i 30 ledwo co przezylo ja oczywiście mialem 25 :tongue:
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2004, 15:35   #46
maczet
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2004

Posty: 3
Domyślny

ja 1 na 11 lv pal poszlem sobie na cyce jak i na cyce to i na ds odrazu(zabijalem juz) dobra shodze i latam w kolo trumny w koncu maciupenki lag
1 hp ,a ds juz zdeh prawie i ledwo przezylem z 1 hp ,ale zabilem h**a
maczet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2004, 16:24   #47
majq
Użytkownik Forum
 
majq's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 131
majq ma numer GG 4002226
Oczko Klontwa huntera.

Pamiętam jak kiedyś moją pierwszą postacią na Amerze szłam, i nagle dorwał mnie hunter - zabił mnie chyba 3-4 strzałami. Później mówiłam, że tam jest PK i mnie zabił - nOOb byłam - newbie nie wiedziałam, że to Hunter tylko Pk. Hyh.

Albo Poszłam moim paladynem na huntera kiedyś. No i na czerwonym hp mnie zabił. Więc poszłam jeszcze raz - jak był na czerwonym hp to go dobiję. No ale się tak nie stało - bo nie zauważyłam że strzał nie mam. I znowusz You are dead. I wypadło mi moje p-armor. Powiedziałam, że nie podaruję. No i poszłam dobić drania, i zgadnijcie jak się to skończyło. No... zabił mnie 3-ci raz. Postanowiłam dać sobie spokój. Później koleś taki co go dobił przyniósł mi moje rzeczy.
majq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2004, 16:36   #48
Externus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 33

Posty: 167
Externus ma numer GG 7295742
Domyślny

test server. bawie sie w thais gdzies na polnoc od temple
jakis gosc: DEMON!
ja: Where's demon?!
e wave, You are dead (gralem wtedy 32 pallkiem bylem na yellow hp)

i na normalnym serverze:

heh... no jakby to opisac. hero hunt. ekipa: ja 36 royal, bloker 35 elite i sorc summonowal dski (32 lvl)

no i lejemy se spokojnie jednego hero nagle sorc dostaje kicka. pozniej sie okazalo ze dostal bana i dlatego go kicklo xD. no to zlalismy tego jednego hero no i myslimy co by tu zrobic, zdecydowalismy ze wychodzimy bo we 2 to za duzo uhow pojdzie zeby to oplacalne bylo zaczelismy sie zbierac i bloker przez przypadek wpadl pietro nizej (dziura zaraz kolo spawna) a tam jak ktos byl to wie m.in 3 priestes pare dsow itp.. ja go prubuje ropowac a ten idiota sie przesunol i zamiast niego ropnolem jakiegos dsa sekunda potem bloker padl ja zaczalem biec w strone wyjscia (z dsem na plecach) odkrylem ze hero zalizcyl wlasnie respa wiec praktycznie caly czas sie vitujac przebieglem koo neigo wyropowalem sie na gore, dragow cale szczescie juz nie bylo i udalo mi sie wyjsc w miare bez wiekszych szkod ;p
__________________
Jak wam się nudzi to możecie mi napisać notke
Externus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2004, 11:21   #49
Behemut
Użytkownik Forum
 
Behemut's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2004
Lokacja: Wroclaw / Thais
Wiek: 38

Posty: 122
Behemut ma numer GG 3208404
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszufasa
NO to tak ostatnio z z kumplem mielsimy spotkanie z takim panem Hunterem
wyglodalo to tak. Idziemy ja wiem ze zara bedzie Hunter więc łuk do łapy i lookam za nim kumpel też to wiedział i nagle wylania się jeden dwóch palków no to se poradzimy tak myśle kumpel sie lekko wycofal bo strasznie obrywał to ja ruszylem do pszodu i co okazalo sie że wycofal się dlatego że Huntery były dwa no i na mnie użylem dwie Exury Vity i 2 uh ledwo co przeżyłem, i wiem jedno nigdy więcej tamtedy niechodzic


Jak dwóch palków na 25 i 30 ledwo co przezylo ja oczywiście mialem 25 :tongue:
Hehe tym qmplem bylem ja (koledzy z RL) i mialem 31 ale przed hunterami i tak wole uciekac ) oczywiscie zabilismy hunterki ale bylo ciezko no i w sumie smiesznie bo nie moglem trafic uh'em w niego jak mial reda bo sie ruszal :/
hehe GL all
__________________
Fall in too the dark side..
Behemut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2004, 20:33   #50
Wicherer
Użytkownik Forum
 
Wicherer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 14
Problem

patrze ze pomylilem forum ja soluje cyca na 9 lvl a kolo mi tu wyskakuje z tekstem np: heh bh to cwaniak tosz to guwno zasrane ja rozwalam to za hita best hit to dragon 231 skills 79\60 noby lepiej usuncie ten temat bo jest nudny gdzies na spero nazywac wlucznia ale lole z was i nooby oczywiście z niektórych

Ostatnio edytowany przez Wicherer - 20-01-2009 o 15:41.
Wicherer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2004, 20:35   #51
Wicherer
Użytkownik Forum
 
Wicherer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 14
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gumez
do tematu


przerobic ja tez umiem myslisz rze mnie nabierzesz lol
Wicherer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2004, 20:57   #52
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wicherer
patrze rze pomylilem forum ja soluje cyca na 9 lvl a kolo mi tu wyskakuje z tekstem np: heh bh to cwaniak tosz to guwno zasrane ja rozwalam to za hita best hit to dragon 231 skills 79\60 noby lepiej usuncie ten temat bo jest nudny gdzies na spero nazywac wlucznia ale lole z was i nooby oczywiscie z niekturych


Wiesz co przechwalac to i ja sie moge jak dla mnie jestes skonczony NOOB i tyle



Aha i jak temat sie niepodoba doo po co na niego wchodzisz??

I wogle z tego wynika ze jestes palkiem z tymi skillami a lv to chyba masz 50 tak??
__________________
Nienawidze chamstwa

Ostatnio edytowany przez Muszufasa - 01-10-2004 o 20:59.
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2004, 21:03   #53
Behemut
Użytkownik Forum
 
Behemut's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2004
Lokacja: Wroclaw / Thais
Wiek: 38

Posty: 122
Behemut ma numer GG 3208404
Problem Frajer

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wicherer
patrze rze pomylilem forum ja soluje cyca na 9 lvl a kolo mi tu wyskakuje z tekstem np: heh bh to cwaniak tosz to guwno zasrane ja rozwalam to za hita best hit to dragon 231 skills 79\60 noby lepiej usuncie ten temat bo jest nudny gdzies na spero nazywac wlucznia ale lole z was i nooby oczywiscie z niekturych
Zamiast sie tu wymądrzać najpierw idz na lekcje poskiego bo z gramatyki to ty lezysz cfaniaczku , jak bede mial takie skille to wtedy se bede chodzil na DL bez blokera .
Jednym slowem ssij czule moje obie kule <fuck you>.
Ten temat jest po prostu za$%bisty sam popatrz ile postow...
Pozdro dla wszystkich NORMALYCH LUDZI, ktozi sie wpisali w tym temacie
__________________
Fall in too the dark side..
Behemut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2004, 21:19   #54
Nezekax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: Wroclaw / Carlin

Posty: 34
Nezekax ma numer GG 751398
Domyślny

Zwiedzalem sobie Folde 8lvl fajnie frosty zabijam zlaze nizej i cos czerwono wszysto jest to nic ... ide dalej patrze i ty 2 fire elementale uciekam i przy drabince LAG ;/ i napis You are dead ((

Ide sobie w carlin jeszcze noob bylem i ktos zlurowal monka P a ja mysle ze to normalny wyszedl z kads i wale wale zaraz patrze jakis 55lvl ma white skulla zaraz patrze na okienko i napisy You lose 50hitpoins....

Qmpel mial 63lvl i mial 2 ice rapiery i chcial na mnie zrobic test hita ja 200 hp i mysle hmm jak ice rapier ma 100atk to nic sie nie stanie wiec sie zgodzilem ... party i mnie rozwalil stracilem od niego 260hp stracilem p-seta c-mace dwarven shield ale mi potem oddal rzeczy
__________________
Tego sie uzywa do slowka "br?"
Nezekax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2004, 21:24   #55
Nezekax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: Wroclaw / Carlin

Posty: 34
Nezekax ma numer GG 751398
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wicherer
przerobic ja tez umiem myslisz rze mnie nabierzesz lol
Wierz moglbys sie nauczyc J.polskiego bo raczej w szkole ty 1 dostajesz ...
wierz rze ....
__________________
Tego sie uzywa do slowka "br?"
Nezekax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2004, 10:01   #56
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Smutny A miało być tak pięknie

No więc tak kumpel mówi że idziemy na hunta do miasta minosów no i poszliśmy pierw smok, raz dwa i padl doszliśmy do miasta wszystko fajnie bez wiekszych problemów aż nagle w jednym pokoju widzimy mino maga co nas nieatakuje to ja do niego podchodze i oczywiście HI a on co wezwal kumpli niewiedziłem co się dzieje wokoło mnie gdzieś 10 archerów 1 sekundka i YOU ARE DEAD nawet enter nie zdołałwm wcisnąc do exury vity
kumpel też padl.

A najgorsze były nasze straty 2 bp hmm około 30 uh bp gfb no i oczywiście najważniejsze 2 dragon shieldy ponieważ jak wruciliśmy to żeczy już niebylo


Aha i piękny napis You advenced from level 29 to level 28
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2004, 21:41   #57
Chmielok
Użytkownik Forum
 
Chmielok's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004

Posty: 167
LOL

Wlasciwie to nie byla walka ale regenerowanie zycia. Poszedł na dach depo (bylem początkujący i mialem tylko druid czary LIGHT i FOOD ) zeby uzupełnić czerwone życie ,no i uzupełniam patrze nikogo nie ma wię wejdę na forum TIBIA.PL żeby czas zleciał wracam a tu nagle koleś z kuszy mnie nawala (tracę 12 hp za bełt) ledwo co uciekłem do depo które było piętro niżej ,i na koniec zostało mi 9 hp i się wylogowuje. Wracam później idę do sklepu Leelanda na górę do właściciela ,i spokojnie w jego gabinecie uzupełniam życie czarem FOOD .KONIEC.
Chmielok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2004, 10:22   #58
Voxovo
Użytkownik forum
 
Voxovo's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2004
Lokacja: I came from the land of an ice and stone...
Wiek: 32

Posty: 4
LOL

Może nie bedzie to walka, ale zdecydowałem, że umieszczę go tutaj. Miałem wtedy innego ludka, na 10lv. Nudziło mi sie wiec chodzilem po Ab. Patrze, a tu jakaś dziwna jakskinia. Co to jest to HellGate?? mysle sobie. Dobra ide.Wchodze w teleport. Kurde!Tu nie ma wyjścia!!!!!Skończyło sie na tym że wlazlem w poison fielda bo nie chcialo mi sie bladzić.Stracilem battlehammera, dvarven shielda i pare innych cennych rzeczy.Od tej pory jestem ostrożny)
Voxovo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2004, 23:19   #59
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Król Long Time No See

Wiec poszlismy z quplem na smoka zawsze go solo zabijalismy a tym razem mialo byc inaczej poszlismy razem bo myslimy szybko pojdzie i po krotkiej walce my w nogi do drabiny ja first qupel za mna obaj bordowo hp no i ja zlazlem po drabinie a qupel nie zdozyl sie uhnac i padl ja zlazlem looknelem na hp i zdziwko zlapalem 4 hp . Wiec uh i mosialem na gore do smoka jeszcze raz bo kupel straci dragon shielda no i bp innych smieci smok yellow i jakos poszlo gladko kilka beltow i po smoku
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2004, 15:53   #60
Behemut
Użytkownik Forum
 
Behemut's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2004
Lokacja: Wroclaw / Thais
Wiek: 38

Posty: 122
Behemut ma numer GG 3208404
LOL

Dzisiaj mialem polefke czekam na mojego train partnera w umowionym miejscu,

pochwili pisze ze jush idzie bo znalazl 2 stworki do trenienia shielda(dla niewtajemniczonych), pozniej skarzy sie na noobow (to byl polski noob) ze mu spidera ubił, poszedl po minoska, wraca i gdy jush mial mi sie pojawic na ekranie pisze do mnie na privie; "cho pk" ... kurna se mysle co za kosa sie tam znalazla ze go chce ubic?? poszedlem w jego kierunku i nagle pojawia sie, a za nim koles z white skullem (nie mialem ani kuszy ani luku, tylko 22 speary) no to na niego heya ziomek jak zobaczyl ze nas 2 to zwatpil i zaczal sie wycofywac a my za nim i w niego wluczniami i hmm'ami (stracilem na niego 4 ladunki hmm'a LoL) qmpel (ten zaatakowany) zbieral wlucznie a ja za tamtym gonie, no i wkoncy mana mu sie skonczyla i na koniec wymownie powiedzial: "Exura" i padl patrze na niego na tibia.com, a ten przebiegly pk, ktory zucil sie na 30 i 34 lvl mial 18 lvl LoL...
Po tej akcji poszlismy dalej trenic, po 10 min trenowania moj qmpel mowi do mnie ze ten pk znowu zgina... ja patrze na srt i faktycznie ledwo doszedl do cyc mountain to go cycek zabil LoL

Aha loocik slaby 2x rope, 124belty i jakies smieci (0 runek )
Jego best hit na mnie z kuszy: to az 31
__________________
Fall in too the dark side..

Ostatnio edytowany przez Behemut - 22-10-2004 o 15:56.
Behemut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:54.


Powered by vBulletin 3