Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-12-2006, 14:14   #21
Dudus15
Zbanowany
 
Dudus15's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Wiek: 29

Posty: 176
Stan: Aktywny Gracz
Imię: majtki
Profesja: Rookstayer
Dudus15 ma numer GG 4474663 Send a message via Skype™ to Dudus15
Domyślny

1.Moich 3 kolegów siedziało na Edron pod dp.
Nagle zauważyli jak jak 153 MS (czy jakoś tak) ciągnął lootbaga. Moi koledzy zaczęli nim rzucać między sobą. Nagle jeden koleś nie trafił i wrzucił do wody (MS uganiał się za bagiem). W tym momencie MS krzyknął "WY DEBILE, MOJE 4 MPA!!!". Byłem przy tym i myślałem że padnę ze śmiechu. Gdy mówiłem "otwórz" on odpowiadał "nie chce mi się".
2.Stałem pod dp i robiłem runy. Nagle usłyszałem krzyk "HELP!!". Było to w ab, biegałem, dałem exive, okazało się że był to 42 Sorc bez many ani rope, był już na redzie i wyciągnąłem go i pomogłem mu, w zamian dostałem 5gp bo tylko tyle miał.
Dudus15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-12-2006, 16:06   #22
Slivi
Użytkownik Forum
 
Slivi's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Chynchy Dolne
Wiek: 36

Posty: 347
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kash Go We
Profesja: Elder Druid
Świat: Gdzies...
Skille: Rosna..
Domyślny

Kazdy chyba slyszal "HUNTER IS PK"

No to moj braciszek (21 lat ) poszedl raz na femor hills na owieczki i pozniej latal po Carlin i zbieral ekipe na Hunter'a Jak mi to opowiadal to myslalem ze sie posikam.

Jak tlumaczylismy koledze jak sie krzyczy na tibii: jak chcesz krzyknac to piszesz
na poczaqtku kazdego zdania "Krzycze" i wtedy piszesz co chcesz krzyknac

Wygladalo to mniej wiecej tak:
Kumepl [16]:[Krzycze] GDZIE JESTESCIE?!

Albo co to jest UE

UE jest tak wielkie ze siega od bram Ab'Dendriel, Carlin az do Mostu Dwarfow
__________________



Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.

Albert Einstein
Slivi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2006, 16:47   #23
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

ja mialem ubaw jak swoim noobcharem poszedlem na rota i huncil tam 32 lvl sorc
on domnie leave a ja na to "no" zaczal mnie bic a ja pelno uhow wieczaczelem go bic co mi szkodzi ten noobchar to 24 pall bije go i on nagle zaczal zwiewacniewiedzial gdzie biegnie i na fd sie wrypal go go z bolcow i fd go tez pizgal az wkoncu padl noobas loocik blue robe i p legi =Pnajbardziej huczalem jak on wolal "i pay" 32 lvl do 24 omg
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2006, 13:53   #24
LolnY
Użytkownik Forum
 
LolnY's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 30

Posty: 993
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 22
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
LolnY ma numer GG 9277178
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karłowaci Pokaż post
Ja kolesiowi chciałem sprzedać 2 handed sworda. Spytałem się za ile kupi a on powiedział 1000 siana. Ja sobie myśle siano=kasa dałem mu na trade sworda a on mi dał 1000 siana w bp^^
Albo patrze sobie na tibia.cam ludzi i wchodze na takiego 102 lvl'a
Patrze na dedy a on na 104 padł przez cave rata <lol> xD
Koleś nazywał się "Ularis" grał na Danubi ;p
Albo oglądałęm film z anihilatora jak koleś zajeba* swojemu teamowi nagrody(2 magic long swordy i 1 sca) ahahahahha ;] Później go ubili, ale miał aola ;]
Koleś all opylił na allegro
Oglądałem to Z jaskini na Edron uciekł spokojnie, ale już przed miastem miał kłopoty. Potem go ztrapowali w mieście między domkami :/
LolnY jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2006, 14:56   #25
Waciany_Joe
Użytkownik Forum
 
Waciany_Joe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: Sieradz

Posty: 37
Stan: Zbanowany
Profesja: Paladin
Świat: Azura/Nebula
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dudus15 Pokaż post
1.Moich 3 kolegów siedziało na Edron pod dp.
Nagle zauważyli jak jak 153 MS (czy jakoś tak) ciągnął lootbaga. Moi koledzy zaczęli nim rzucać między sobą. Nagle jeden koleś nie trafił i wrzucił do wody (MS uganiał się za bagiem). W tym momencie MS krzyknął "WY DEBILE, MOJE 4 MPA!!!". Byłem przy tym i myślałem że padnę ze śmiechu. Gdy mówiłem "otwórz" on odpowiadał "nie chce mi się".
hahahah - Fajnie ze 153 master by ciagnął Loot baga z 4 MPA w Srodku przez miasto czy gdzie tam bylo i pozwoll by innym noobom to zwalowac ( ja bym pierdolnol ue i tachal bym dalej jak by to byla prawda/albo parcelem wyslac)
moim zdaniem powiedzial on tak by tylko ich opicowac. pozatym 4 mpa z jednego hunta jak wiemy Mpa leci bardzo rzadko wiec...
fajna sciema.
__________________
"Riso abundat in ore stultorum"*

*"Smiech narasta w ustach głupca"
Waciany_Joe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2006, 15:27   #26
Liis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
Taaa nie wiem mój kumpel 170+ ek nie wiem jak jest teraz ^^ poszedl na demony i z 5 demonow = 3 mpa i mms nie wierzysz to nie ale nawed ss widzalem ^^ fart jak h*j mial ^^
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 20:34   #27
Frezzy Fire
Użytkownik Forum
 
Frezzy Fire's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Anbu
Świat: Honera
Poziom: 69
Skille: 75/74
Poziom mag.: 6
Domyślny Xd

Dzisiaj sobie skillowalem w pokoiku zamknietym na klucz, przychodzi jakis female16 lvl BR of corse i mowi zebym otworzyl ja mowie nie, ona zuca na ziemie warrior helma, ja otworzylem pokoik wyszedlem, zamknelem na klucz i wzielem helma potem powiedzialem zeby dala mi armor to otworze....Dala knight armor...potem dala drag shielda...otworzylem jej(a w pokoiku byly slimy jeszcze zywe) ona wlazla i ja zabily...muahahahaha XD wypadl jej bp a w nim 25 talonow bp hmm bp uh , jakies tam 200gp i bzdety XD jakis dzisiaj mam sczesliwy dzien
Frezzy Fire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 21:45   #28
TibianFake
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Miałem kiedyś taki ubaw bo zrobiłem takie PK że masakra.

Zaczęło się od tego, że mój kolega stawił mi monka. Nawalałem w niego skilując, a wtedy jakiś kolo podszedł i chciał go zabić. Monk miał już red HP gdy on zaczął walić. On zaznaczył Monka a ja go w tym momencie zabiłem. Tak się ten kolo w*****ł, że zaczął mnie PK-ować. To ja z moim kolegą rzuciliśmy się na niego. Ja boltami, a od sorkiem z HMM. Ganialiśmy go ciągle i po ok. 2 minutach zabiliśmy go. Poszliśmy pod świątynię, a tam ten kolo wyszedł. Poszliśmy za nim do depo. Wyszedł i zaczął nas nawalać z SD ! Muj kolega o mało nie dednął ale na szczęście wcześniej znaleźliśmy deda z 8 UH-ami. Po chwili uciekania kolo się pomylił i przypadkowo ( chyba ) walnął +150 lvl. Ten wyciągnął miecz i walnął go za 218!!!!!!!!! Potem jeszcze kilka hitów i kolo padł. Po odrodzeniu zaznaczył tego +150 lvl. i chciał go PK-nąć wtedy rzuciło się na niego z 5 kolesi. Uciekł do świątyni w Carlin gdzie nie ma PZ i mówił heal do NPC. trwało to z 5 min. I wtedy przyszedł Game Master. Rozgonił wszystkich i wszyscy poszli. Za pół godziny zobaczyłem tego kolesia który PK-ował wszystkich. Pisał ALL PEPOLE ON LIBERA IS BEACH. FUCKING GM AND TIBIA!!!! Miał skula wiec go walilismy i zrockowaliśmy.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 21:50   #29
Sipura
Użytkownik forum
 
Sipura's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Pępowo

Posty: 3
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 15
Sipura ma numer GG 6542925
Domyślny

Ja jak jeszcze grałem na 24 lvl na Luminerze, miałem kolege który nie rozumiał słowa "lagi" tzn. powiedział: "Jakie lagi, ile szczurów"
Sipura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 23:08   #30
Noc
Użytkownik forum
 
Noc's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006
Lokacja: tu obok -->

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Syo
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Yamakasi
Świat: (cenzura)
Poziom: 103
Skille: 20/37
Poziom mag.: 78
Noc ma numer GG 6224878
Domyślny

To moje dene historie.
1.Jestem z kumplem przed dp, no i mowiedo niego jakie masz leagi a on domnie niemam zadnych lagow. lol?

2.noob charem 26lvl ide sobie przez maina podlatuje do mnie 8lvl i mowi "Czesc dasz jakies fajne zeczy?" ja mowie "Nie" a on "kur... daj bo cie shunce mam na tym servi 1234454lvl(czy jakos tak) a ja do niego spokojnie niema takiego lvl a on jest tylko ze utajniony daj itemki, powiedzalem zebys s*******al a on cos popieprzyl i podszedl do innego kolesia chyba 20lvl i do niego to samo a on caly przestraszony i dal mu b robe i dragon shielda

3. NIEMA...
Noc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2006, 08:03   #31
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TibianFake
Miałem kiedyś taki ubaw bo zrobiłem takie PK że masakra.

Zaczęło się od tego, że mój kolega stawił mi monka. Nawalałem w niego skilując, a wtedy jakiś kolo podszedł i chciał go zabić. Monk miał już red HP gdy on zaczął walić. On zaznaczył Monka a ja go w tym momencie zabiłem. Tak się ten kolo w*****ł, że zaczął mnie PK-ować. To ja z moim kolegą rzuciliśmy się na niego. Ja boltami, a od sorkiem z HMM. Ganialiśmy go ciągle i po ok. 2 minutach zabiliśmy go. Poszliśmy pod świątynię, a tam ten kolo wyszedł. Poszliśmy za nim do depo. Wyszedł i zaczął nas nawalać z SD ! Muj kolega o mało nie dednął ale na szczęście wcześniej znaleźliśmy deda z 8 UH-ami. Po chwili uciekania kolo się pomylił i przypadkowo ( chyba ) walnął +150 lvl. Ten wyciągnął miecz i walnął go za 218!!!!!!!!! Potem jeszcze kilka hitów i kolo padł. Po odrodzeniu zaznaczył tego +150 lvl. i chciał go PK-nąć wtedy rzuciło się na niego z 5 kolesi. Uciekł do świątyni w Carlin gdzie nie ma PZ i mówił heal do NPC. trwało to z 5 min. I wtedy przyszedł Game Master. Rozgonił wszystkich i wszyscy poszli. Za pół godziny zobaczyłem tego kolesia który PK-ował wszystkich. Pisał ALL PEPOLE ON LIBERA IS BEACH. FUCKING GM AND TIBIA!!!! Miał skula wiec go walilismy i zrockowaliśmy.
Jak nie macie nic smiesznego to nie zmyslajcie drogie dzieci.
__________________

Cashtan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2006, 18:37   #32
evreltor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dwie rzeczy: Najpierw rozmowa z jakimś gościem...(jestem Akelath)
Lord Gunther [8]: fuck u
Lord Gunther [8]: fuck the new year
Akelath [10]: be positive, my friend
Akelath [10]: and cool down a little
Lord Gunther [8]: 2006 was a sheet for me
Akelath [10]: why?
Lord Gunther [8]: and 2007 will be the same
Lord Gunther [8]: no girls
Akelath [10]: oh, I understand.
Lord Gunther [8]: nerd like me
Akelath [10]: nerd? what does it mean?
Lord Gunther [8]: so do you want to have sex with me?
Akelath [10]: ?
Lord Gunther [8]: we are man but there is no problem
Lord Gunther [8]: i like men too
Lord Gunther [8]: make sex with me
Lord Gunther [8]: ok?
Akelath [10]: not now
Lord Gunther [8]: but if u have no one
Lord Gunther [8]: u can have me on your bed
Lord Gunther [8]: wouldnt u like?
Akelath [10]: hmm
Lord Gunther [8]: fila da puta
Lord Gunther [8]: me da seu cu duma vez
Lord Gunther [8]: cuzao
Akelath [10]: uspokoj sie kurcze
Lord Gunther [8]: diem juke luizi nübe?
Lord Gunther [8]: ja?
Akelath [10]: sretu tetu
Akelath [10]: I must end, my friend
Akelath [10]: have sex with someone in depo
Lord Gunther [8]: just a minute?
skończyło się na moim ignore
i druga historyjka:
Idę sobie na trolle koło Venore, i nagle jakiś pall pyta się mnie "onde thais". Odpowiadam mu "pl?", a on zaczyna mnie bić. Po spostrzeżeniu, że nie mogę mu nic zrobić, zacząłem uciekać. Miałem 10 hp; krzyknąłem "HELP!" obok jakiegoś high lvl-a, którego nie znałem(miał imię Haruf, Harun, Har...?). Zamiast mnie dobić, jednym ciosem zarąbał nerwusa i dał mi jego rzeczy. Dziwny jest ten świat...

PS. Wszystko zdarzylo sie na Malverze kolo Venore. Przed zdarzeniem się tego, co opisałem w drugiej historyjce, koło depo wszyscy się nawalali, mieli wszyscy 50lvl+, a potem znalazłem 30 ciał jakiegoś Mystic'Thomasa czy co.

Ostatnio edytowany przez evreltor - 28-12-2006 o 18:43. Powód: zapomnialem dodac czegos
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2006, 00:44   #33
Zwadzik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Stoje sobie pod depo w thais i przychodzi jakis koles PL i sie pyta kto chce BoHy, pare osob mowilo "ja", "daj mi plz", "ja chce plz" itp. ja z ciekawosci poszedlem za nimi koles podszedl do depo kolo niego stanol ten co chcial, koles wyklada BoHy na skrzynke i mowi do tamtego pokaz na srodek sowje eq, o koles (NOO wyklada noble arma fire axe vampire tarcze i jeszcze cos tam i ten koles z BoHami se to bierze i dal loga ^^
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2006, 18:50   #34
Marvik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 65
Domyślny

Raz jak grałem na Antice, swoim knightem 21 lvl, podbiegł jakiś kolo i mnie pyta(nie pamietam jego nicku):

noob : pl?
Agressive Knight : tak
noob : moge sie cos spytac?
Agressive Knight : wal
noob : co to jest s*ks
Agressive Knight : Rozmnazanie plciowe<lol>
noob : a jak sie to robi?

W tym momencie spadam krzesla i daje gosciowi ignora.Potem noob biegal za mna, i blokowal wszedzie ze expic nie moglem az w koncu wszedl ze mna do dziury z guardem ja wtedy szybko na góre i okazało się że nie ma liny !!
poczekalem 10 s wszedlem tam zabilem guarda, i zobaczylem co ma.Wylecialo studded arm i L legs .Pewnie mlodszy brat bawil sie postacia starszej siostry!
Teraz tego chara nie mam bo hackneli mi go

ps:fajny topic

pzdr
__________________
Link referencyjne.
Marvik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2006, 22:35   #35
D4n1
Tibia.pl support
 
D4n1's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006

Posty: 473
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Pewnego dnia jak expilem sobie z qumplem na POH (było to jeszcze przed grudniowym update) wpadla grupa noobow z lvl od 9 - 13 i zaczeli latac po calym poh i próbowali blokowac mojego qumpla zeby padl na cyklopie ja wpadlem na pomysl zeby uzyc czaru na zmienianie wygladu, odszedlem kawałek zamienilem sie w smoka i powoli zaczolem isc w ich strone, oni jak tylko zobaczyli ze smok idzie w do nich zaczeli w poplochu uciekac i krzyczec "HELP PLZ !!!" po chwili poh stalo sie puste
__________________

Ukryty tekst:
Gandlf bialy [53]: a bende mugl zrobic tom jebanom norge << pro polisz user
cos z innej beczki
Lord Garys [116]: You see Elitarny Kret (Level 214). He is an elite knight. He is Honored Member of the Legendary Phoenixs.
Lord Garys [116]: elitarny kretyn
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lili Riper [100]: moja erekcja rosnie jak spotykam jamkniki na ulicy
D4n1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2006, 23:00   #36
Lukas Hiper
Użytkownik Forum
 
Lukas Hiper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Polska ;]

Posty: 241
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 40
Skille: xx/23
Poziom mag.: 41
Domyślny

Ja jak byłem Newbie to szłem z kolegom pozwiedzać mapke. Natkneliśny się na jakiegoś typa .
Zaczoł mnie nawalać po 20,15,25 , i mój kolega zaczoł pisać "NO KILL PLX PLX"
chciał zobaczyć jaki lvl i : "You see Wild Warrior"
Pomyśleliśmy sobie " CO JEST ?!? " i zaczeliśmy uciekać !!
Ja myślałem że to jakiś GM, czy co
__________________
Hahahahaha !!
Jestem Druid i wale z Różdżki
Lukas Hiper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2007, 17:51   #37
axsel92
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 3
Domyślny

Ja kiedyś 16lvl knight skile 40/40 jako newbie z moimi kumplami 14 i 13 lvl dwa sorce również newbie postanowiliśmy iść na gs. Myśleliśmi ze we 3 to szybko pójdzie no i wszyscy padliśmy i każdemu wypadl scale armor (dla nas to wtedy byla najlepsza zbroja ). Zalogowaliśmy się potem znowu i patrzymy jakiś gość pisze że na POH-u znalazl 3x scale armor w 3 róznych dedach i myślelismy że jak on ma nasze 3 scale armory to majontek zbije na nich / to byly dawne newbijskie czasy
axsel92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 15:14   #38
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

ja pamiętam 10 lvl knight przyszedl do kopalni muwił ze ma skile 80/80
i muił ze przyszzedł skilowac na guardach no to psozedl lurnał sobie guarda a guard mu 150 a potem 65 i dedł
AnArAki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 13:50   #39
Fylslenyox
Użytkownik Forum
 
Fylslenyox's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Lokacja: WLKP/Poznan
Wiek: 30

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Master Squad
Świat: Candia
Poziom: 82
Skille: 78/75
Poziom mag.: 6
Król HyHy

No ja se raz ide z kolega. Ja 10 druid noob on chyba 14 drut no i patrze 8 knight no to leje i leje , ok zjechalem mu do reda a on mam lagi a ja mysle łeee nagi jest nic nie wyleci to po co bic to dalej mu 5 meatow albo...

Ide raz z kolega od carlin do thais mowie tak wiele niebezpieczenstw po drodze nagle patrzymy tarantula... kolega do jakiegos malego domku wszedł i sie zamknal ja se normalnie ide tez z cykiem z nadzieją ze uciekne... nagle patrze nick kolesia
Fylslenyox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 14:54   #40
gniewmaks
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ochomachoo
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 47
Poziom mag.: 48
Send a message via Skype™ to gniewmaks
Domyślny

jakis nOOb 3 lvl gada na trade:
you adwanced in level 149 to level 150
ja do niego że jest noobem i niech se jaj nie robi to on do mnie że mnie zPKuje XD
gniewmaks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:09.


Powered by vBulletin 3