Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-06-2004, 03:07   #101
Stanton
Użytkownik Forum
 
Stanton's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pomfrey
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 134
Skille: 92/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez nightkin
eerion - Troche nierozsadnie. Jak trenuje to biore ze soba tylko tarcze + bron, wedke i puste runy.
Mala szansa ze cokolwiek cennego strace
A ja biore uhy i sprzet treningowy.... a za rogiem protektorów

A co do przypadków to mnie <cenzura> jak szykuje sie na hunta godzine i wyłączą mi neta.... you are ded.
__________________
http://s3.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59342

Kliknij to pomozesz mi w grze Gladiatus
لألم يزول، المجد خال
Stanton jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-06-2004, 04:23   #102
Zielarz McTrawka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja kiedyś chodziłem sobie w okolicach thais ( sam ) na orkach i trollach i skorpionach (chyba wiecie gdzie).No i wyskoczyło na mnie kilka orców i jeden warrior i dwa scorpiony.Pomagał mi taki jeden noobek który potem ograbił moje ciało.Zarąbałem orki a skorpiony mnie siekały a ja je.Zabiłem je ( nie mogło być inaczej )ale niestety byłem zatruty miałem bardzo mało życia, ale za to miałem manę jedzenie i mało czasu.Musiałem szybko walnać exana pox bo bym poległ.zostało 4 życia żyje zadowolony ide sobie życie mi się ładuje a ten noob za mną.Nagle wyskoczyło dwuch orków chciałem uciec ale niestety (przez własną głupotę i ślepotę ) wpadłem w ogień.Noob oczywiście zabrał mi rzeczy .Zniknął mi dwarven shield ,cały bp hmm troche złota itd.

Po tej sytuacji nie grałem w tibię przez jakieś 2 tygodnie ale na szczęście znów gram

P.S.
Nigdy nie traćcie nadziei.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2004, 12:23   #103
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

U mnie było tak
Miałem niezłą fortunkę na Rook. Ide do jakskini i
dostaje laga. Jakiś idiota ropnoł mnie do jaskini pełnej rotwormów i oczywiście I am dead.
Straciłem 200 gp, rod, rope, łopatę i mase innych rzeczy
I powiedzcie czy w takie sytuacji nie odechciewa się grać???????
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2004, 12:36   #104
forrrzuno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 04 2004

Posty: 10
Domyślny

tak prawda ale ja miałem więcej szęscia bo byłem blisko depo ale to poprostu jestes pk on pk kazdy jest pk!
forrrzuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2004, 15:28   #105
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny E to słabo

Ja to miałem dopiero deadów. Wpiszcie sobie na stronce na Eternia "Mocarz Cienkowasy". Te deady co tam sa to jest jakas polowa (bo jest jakistam limit wyswietlania). Mi odechciało się grać jak ktoś zlurował do obzu amazonek zerka (a ja lvl 14 druid mam super szanse uciec). Nie grałem jeden dzień To było gdzieś tydzień temu. Gorzej mi się stało w wielkanoc! Wróciłem ze starymi z tej długiej mszy (błee) w sobote w nocy i siadam do kompa. Pisze "too many ...." więc wrzucam taki programik "tibia login", nie będe opisywał jak on działa, bo każdy chyba wie. Siadłem sobie i czytałem najnowszy numer GT. Skończyłem czytać-patrze jestem zalogowany. wyłączyłem programik i wciskam do oporu BACKSPACE zeby usunac numerki i hasla z linijki. dobra zrobione. Pozniej pisze do jakiego s goscia "Happy Easter" a tu nagle mi wyskakuje "numerhaslonumerhaslonumerhasloHAppy Easter"
Programik zapisał pare linijek i trzeba bylo wziac na select all i delete,a ja glupi numer i haslo napisalem. Wszystko byłoby pięknie ładnie, gdyby nie to, że gdy zmieniałem na stronce hasło, patrze-kick w tibii. mysle sobie "o w kurweł". Próbuje zmienić hasło patrząc perspektywicznie (moze sie wyloguje, zmieni hasło i tyle, a ja kozystam z opcjii shackowanego konta na tibia.com i uratuje czesc przedmiotow). Net nie dziala. Dzwonie wkur*ny do admina mojego lanu, ten obudzony w środku nocy po paru minutach mojego o*dalania powiedzial, ze o tej porze jest restart serwera głównego na naszym lanie . Ja go o*dalam, a ten sie tłumaczy, że kiedy on ma robić ten restart? O północy jak wiadomo najodpowiedniejsza pora. Na szczescie Udalo mi sie pozniej zmienic haslo (moze to mnie uratowalo przed rookiem, hackerzy lubia po zabraniu przedmmiotow zwrocic postac na rooka). Wchodze w niedziele przed ta poranna msza (tez strasznie długa <błe>) a patrze-nic nie mam. Wchodze na dp-miotła i karteczka "Thank u buddy for Easter wishes And you account". Po tym nie grałem prawie dwa miechy.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2004, 21:44   #106
glorfmistrz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004

Posty: 5
Domyślny

Ja myślałem, że ja to mam problemy. Jak mnie i kolegą PK zabił podczas treningu i spadłem na 7 LVL i straciłem plecak to myślałem, żeby przestać grać w Tibię, ale zmotywowałem się i nie poddaje się choćby nie wiem co. Niech mnie zabiją ,niech mi zginie dobry pancerz czy broń, ale nie moge się poddać bo to będzie znaczyło, że wyrzekam się swoich ideałów.
glorfmistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2004, 23:52   #107
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Heh^^ U mnie było dobrze. Właśnie co wyszedłęm z rooka. Zwiedzam Venore (byłem wtedy kompletny newbie) gościu z 11 lvl-em mnie wyzywa od głupków itp. (Chciał się lać) Ok, zaatakował mnie, ja go też. I co chwile ściągał mi po 10 HP, ja mu nic Wkońcu zacząłem zwiewać przed nim. Po całym Venore. Nie wiedziałem czemu nie moge wejść do depo (teraz wiem czemu, przeciez ja go tez atakowałem a nie wyłączyłem tego). No i wlazłem do świątyni też poszedł. Już mnie bić nie chciał, chciał skonczyc kariere tą postacią i dał mi w rekompensate broad sword'a, brass legs'y i dark helmet'a. ^^ To mi się wręcz zachciało grać... Sorki że odbiegłem od tematu, ale wydaje mi się to troszke ciekawe.

Ostatnio edytowany przez Monciaq The Cruasader - 22-05-2005 o 15:59. Powód: Nie byBem noob tylko newbie ; D
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2004, 22:26   #108
JołAsia
Użytkownik Forum
 
JołAsia's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 61
Domyślny

Pewnego pięknego dnia, jak zwykle poszłam sobie na dwarfy. Schodze na dół, a tam jakiś cholerny loorer zloorował 3guardy i kilka soldków. Nie mogłam nic zrobić bo stałam na dziurze a one mnie otoczyly. Troche uh zużyłam, ale i tak zginęłam. W sumie nic cennego nie straciłam za wyjątkiem 200 k expa, cztli dwa lvl w dół (z prawie 37 na 34 ) Załamka była, ale znajomi mnie namówili i gram dalej. I chyba grać będę pozdro
JołAsia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2004, 20:38   #109
Elendart
Użytkownik Forum
 
Elendart's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 33

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Isaorden
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 132
Skille: 102
Poziom mag.: 21
Elendart ma numer GG 9858035
Domyślny

hmmm..
moje niemila sytuacja to byla taka:
ide se ide do elven bone(taki zamek z dragonem posrodku) i ide sobie dalej patrze pk (pallek-48lvl)bije jakiegos gostka na 54 (knighta)
olalem ta sytuacje i obszedlem ich ale ngle oberwalem
z sdska 250!!! zostelo mi ok.20hp i chcialem uciec
ale heh nie udalo mi sie. wypadl mi platinum amulet
i dark helmet
teraz bede skilowal az do 65/60
i wtedy bede dalej expowal
Elendart jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2004, 18:06   #110
WielkiMadry (Mr.GandalfGrey)
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 06 2004

Posty: 7
Domyślny

Zdecydowanie po tym jak cię zabiją Nie bede Dużo pisal Wejdzcie na muj temat i poczytajcie

http://www.tibia.pl/thread.php?threa...8c77cd174ade27
WielkiMadry (Mr.GandalfGrey) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2004, 16:32   #111
Vihobefa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2004

Posty: 41
Domyślny ghoul

kiedys bylem sobie na hellgate (wtedy jeszcze 39 lvl 8k do 40) i mialem zrobic 40 lvl zeby isc z qmplami na OF questa. No i net mi padl........ waidomo jaki byl tego skutek dead i strata 90k expa i aola (50k).
Ogolnie z 39 lvlu spadlem na 37 z 16 mlvla na 15 i ze skilli 80/65 na 79/63
Vihobefa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2004, 21:05   #112
Dark Templar
Użytkownik forum
 
Dark Templar's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 18
Stan: Na emeryturze
Świat: Doomhammer
Dark Templar ma numer GG 4299930
Domyślny

Raz z qplami zdecydowalismy ze warto isc i zabic pierwszego w naszej karierze gs'a Ja mialem 17lvl druid, koledzy: 23lvl druid i 18lvl druid 23-lvl przyzwal mino archery i poszlismy na POH. Po drodze Mino Guardy, ale to nic szybko zginely. Ide ide, a tu nagle GS wychodzi. No to zaczynam uciekac, qmple nawalali ze wszystkiego co sie da (SDki, HMMy). Jednak nagle GS sie przezucil na 23-lvl, ten nie zdazyl uciec i dead. Moj drugi kolega to samo. Mnie sie jeszcze udalo, zatrzymalem sie na chwile zeby popatrzec czy GS jeszcze mnie goni. No i mnie gonil. Mialem malego laga i nie zdazylem uciec. Najgorsze jeszcze bylo przed nami: ja stracilem lvl, kolega na 18lvl nic a 23lvl stracil... knight armora i dragon shielda Przez to wydzarzenie przestal grac.
Dark Templar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2004, 21:37   #113
Amera Trooper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2004

Posty: 37
Amera Trooper ma numer GG 5421194
Domyślny

1. Jak mnie schakowli
2.Jak dendelem moim knightem i stracilem GS ;/;/;/
3.Jak solowalem dl Sorcem(shakowany patrz punk 1,prozenon)
4.Jak mnie zpekwoali i rookowali
Amera Trooper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2004, 22:17   #114
Krodarr
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 74
Domyślny

moj przypadek to:
zabijalem sobie trolle wracalem do depo zeby kase zdobyta chowac i widze goscia na 35 lvl jak zabija jakiegos innego goscia postanowilem sie nie wtracac bo mam 8 lvl ale gosciu zabil tamtego i mnie zaatakowal (nazywa sie Dacox) mialem 120 hp bo przed chwila bylem otruty
walnal mnie jakims czarem za 117(czy cos kolo tego) zostalo mi kilka hp i zaczalem uciekac przebieglem troche ale mialem lagi i po kilku sekundach niezylem a wszystko przez lagi!!!! (chociaz moze nawet gdybym ich nie mial to i tak by mnie dogonil)
Krodarr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 23:23   #115
Tymaslo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem jak wy ale ja zawsze po dedzie caly cza jestem wkóżony do czasu jak nie odzyskam expa i skilów.
A jeśli chodzi o taką akcje to łowie sobie spokojnie rybki i podchodzi koles 10 lvl ja 12 i prosi o trening chociarz na chwile mówie ze nie ale on plz plz, wiec sie do niego dolaczylem po chwili przychodzi jego kolega 23 lvl i ... sami zgadnijcie.Taki bylem wkurzony ze nie gralem 4 godziny.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 09:41   #116
Grzechu
Użytkownik forum
 
Grzechu's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Wiek: 32

Posty: 23
Grzechu ma numer GG 5175824 Grzechu ma login Tlenu grzesiek_z_wawy@tlen.pl
Domyślny

Mi odeściewa sie grać jak jakiś pk mnie dednie, albo potwur.
I jak mi coś ukradną , niemoge tego znieść.
Grzechu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 19:20   #117
Arcymag Kręgu wody
Użytkownik Forum
 
Arcymag Kręgu wody's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Śrem
Wiek: 33

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sepako
Profesja: Sorcerer
Gildia: none
Świat: Pandoria
Poziom: 20
Arcymag Kręgu wody ma numer GG 8899606
Problem

A mi sie taka akcja zdarzyla: wchodze świerzo na main w Thais i ide ze świątyni do depo zeby pokoupowac sprzet itp.A tam jakis 15 level z red skull i mnie oczywiscie odeslal tam gdzie zla nie ma.No ale wlogowuje sie znowu i again ten 15 lev mnie killnoł.Ale 3 raz sie nie logowalem tylko dopiero na 2 dzien i go nie bylo.Ale wtedy juz chcialem odinstalowac tibie.
Arcymag Kręgu wody jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2004, 21:33   #118
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

ja moze nie jestem na swiecie pvp(chcociaz mam plany sobie zrobic tam postać)raz sie wkurzylem(cale szczescie ze mam kumpla ktury mi pomagalvl15)ide sobie ja kumpel i 2 innych polakuw lvl 9 knighty idziemy na cyce jeden z kumpli 9 poszedl poszukac cyca przyprowadzil(ja mialem wtedy12lvl) no to trach buch poszly hmm muj 15 kumpel walil na bliskosc i 2 tez no to ja sobie siedze ok
idziemy wyzej (bo bylo to w gurach kolo thais)idziemy muj kolega 15 pszodem
ok idziemy a tu cyc muj kolega zdyma ja oczywiscie zaczolem z hmm walic ale nic muj kumpel mial wiecie co ja uciekam patrze jakas babka stoi w przejsciu muwie "go away" a on nic prubowalem jom wywalic ale nic ostatnie moje slowa przed smierciom brzmialy "nooooooob".po tamtej akcji na chwile odlozylem tibie(tzn na godzine) a potem pomyslalem ze kazdemu sie to zdaza wiec wlonczylem i zaczole znowu grac
Knight Simon Dark lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2004, 00:36   #119
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

<sciana> boze ludzie... chociaz MINIMUM znajomosci ortografii pliz... samemu nieraz robie bledy ale starajcie sie chociaz...
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2004, 17:48   #120
Mevate - Elysia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mnie sie odechciewa grac jak wychodze na main i zle zaczne. Czyli za duzo kasy wydam na sprzet albo ide do questa i mnie zabiją:/
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:30.


Powered by vBulletin 3