Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Pokaż wyniki sondy: Czy przydalaby sie tka kolejka?
Bardzo mozliwe - tak. 20 16.26%
To sienie uda - nie. 28 22.76%
Niezly pomysl - tak. 21 17.07%
Fatalny pomysl - nie. 76 61.79%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-02-2009, 21:41   #21
Shamanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Poland

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
Gosciu pisal, ze moglby byc jakis tunel na poziomie -9 w ktorym jezdzilyby wagoniki. Felux po prostu to uproscil.



Jezeli mialoby cos takiego powstac, to poprostu teleportowaloby gracza do innego miasta po wejsciu do wagonika bez jakiegos niepotrzebnego kombinowania.



Gdyby chcieli, to facce mogliby po prostu podrozowac statkiem do wszystkich miast facclandu. Po jakiego grzyba wymyslac jakies glupie kolejki?
Żeby ciekawiej było
__________________
Your Shamanus
Shamanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-02-2009, 22:54   #22
Mulder
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2008

Posty: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamne Pokaż post
a kogo maja naciagac na "nigdy nie zapomnisz swojego pierwszego pacca"?
jak facc to smiec to dlaczego na Premii jest max 200 osob?

jakby nie bylo faccow to nie dochodziliby nowi, a wtedy jak jakis pacc przestanie grac to nie przyjdzie w jego miejsce nowy paccbuyer
Może przesadziłem, po prostu nie mogę znieść ludzi, którzy żałują marnych 95 zł na 3 miesiące (tyle to teraz kosztuje na allegro), a płaczą, że CipSoft nic im nie dodaje. A jak dodaje coś dla PACC, to z kolei płaczą, że rary umierają. Zawiść, panowie, zawiść.
Mulder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 07:43   #23
Shamanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Poland

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mulder Pokaż post
Może przesadziłem, po prostu nie mogę znieść ludzi, którzy żałują marnych 95 zł na 3 miesiące (tyle to teraz kosztuje na allegro), a płaczą, że CipSoft nic im nie dodaje. A jak dodaje coś dla PACC, to z kolei płaczą, że rary umierają. Zawiść, panowie, zawiść.
Dla Ciebie marne 95 zł, dla niektórych nie. Niektórzy wolą wydać tą kasę na coś innego niż na grę.
__________________
Your Shamanus
Shamanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 08:27   #24
Cwaniakztibi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shamanus Pokaż post
Dla Ciebie marne 95 zł, dla niektórych nie. Niektórzy wolą wydać tą kasę na coś innego niż na grę.
to juz ich problem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 09:32   #25
ozahalski
Użytkownik Forum
 
ozahalski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2008
Lokacja: Gdansk

Posty: 89
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ozahalski
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 114
Poziom mag.: 21
Wyślij wiadomość przez ICQ do ozahalski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shamanus Pokaż post
Dla Ciebie marne 95 zł, dla niektórych nie. Niektórzy wolą wydać tą kasę na coś innego niż na grę.
tylko ze na sam internet w 3 miesiace wydasz 2 razy tyle co na pacca, wiec juz na gre wydajesz

@down
na internet wydaje 70zl miesiecznie
3x70 = 210
pacc 90zl - przesadzone?
__________________

Ostatnio edytowany przez ozahalski - 09-02-2009 o 14:51.
ozahalski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 11:08   #26
Mulder
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2008

Posty: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ozahalski Pokaż post
tylko ze na sam internet w 3 miesiace wydasz 2 razy tyle co na pacca, wiec juz na gre wydajesz
Pwned :O Mam neo 1 mbit, i mimo, że jest to jedno z droższych rozwiązań to twoje dane są mocno przesadzone...

Nie chcesz - nie graj, IMO typy z Blizzarda dobrze zrobiły, co prawda nie grałem w WoWa ale mogę się założyć że jest tam 5 razy mniej noobków typu "free itans blz"
Mulder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 12:23   #27
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shamanus Pokaż post
Dowaliłeś mistrzu <lol> Myślę, że nie chodzi tu o metro -.- Tylko tak jak już ktoś pisał wagoniki. A ogólnie to ciekawy pomysł, ale wątpie, że możliwy do zrealizowania. Faccom też coś się należy, tym bardziej, że nie jest to jakieś nowe expowisko. Tylko kolejka xd
Faccom się coś należy? A niby za co im się coś należy? Za to że grają? No proszę Cie...
Myślisz, że Cipsoft obchodzi to, że jakiś noob bez możliwości kupienia pacca odejdzie, "Bo wszystko jest dla pacc"?

Cytuj:
Dla Ciebie marne 95 zł, dla niektórych nie. Niektórzy wolą wydać tą kasę na coś innego niż na grę.
No to niech nie ryczą, że nie mają statków, czarów, outfitów etc.
Niech ludzie wreszcie zrozumieją, że facc to jest demo. Tak jakby jakiś darmozjad ściągnał z neta hm... Crysisa, który zajmuje 100 mb i ma tylko np 2 misje, a później pisał do Cryteku ubolewania, że tylko jedna misja, że to że sro i że mu się należy.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 09-02-2009 o 12:27.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 13:45   #28
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
Może przesadziłem, po prostu nie mogę znieść ludzi, którzy żałują marnych 95 zł na 3 miesiące (tyle to teraz kosztuje na allegro), a płaczą, że CipSoft nic im nie dodaje. A jak dodaje coś dla PACC, to z kolei płaczą, że rary umierają. Zawiść, panowie, zawiść.
Zawsze znajdzie sie ktos, komu cos sie nie spodoba.

Cytuj:
Dla Ciebie marne 95 zł, dla niektórych nie. Niektórzy wolą wydać tą kasę na coś innego niż na grę.
Jezeli nie jecza potem na forum ze "Dla FACCa znowu nic nie dodali. Cipsoft SUX!", to wisi mi na co wydali te kase. To chyba oczywiste ze nie placisz = nie masz.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 14:56   #29
Shamanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Poland

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
Zawsze znajdzie sie ktos, komu cos sie nie spodoba.



Jezeli nie jecza potem na forum ze "Dla FACCa znowu nic nie dodali. Cipsoft SUX!", to wisi mi na co wydali te kase. To chyba oczywiste ze nie placisz = nie masz.
Ej koleś nie rozumiesz mnie. Czy ja mówie "CIP SUX" albo coś?? Czy ja się domagam! o jakieś nowości dla FACC? Chodzi mi o to, że fajnie/ciekawie by było z tą kolejką, ale i tak to nie przejdzie. Czytaj ze zrozumieniem kolo i w następnym poście, w którym będziesz się czepiał i mówił FACCom nic się nie należy, bo nie płacą nie wmawiaj mi głupot ok? Gdyby zrobili kolejkę byłoby ciekawiej. Nie rozumiesz tego? A ty wyskakujesz z tekstami typu: PACC płaci PACC dostaje, FACC nie płacie FACC nie dostaje.
__________________
Your Shamanus

Ostatnio edytowany przez Shamanus - 09-02-2009 o 15:16.
Shamanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 15:03   #30
Gollumek
Użytkownik Forum
 
Gollumek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Śląskie :P
Wiek: 32

Posty: 344
Stan: Na Emeryturze
Imię: Leen Thor
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mulder Pokaż post
FACCom nie należy dogadzać; FACCe należy usunąć. I bardzo by to zmniejszyło możliwości tworzenia 10 cashmakerów na raz na innych kontach na bocie.
To ciebie należy usunąć . Śmieszny jesteś, buahahaha .
Gollumek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 15:30   #31
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shamanus Pokaż post
Dla Ciebie marne 95 zł, dla niektórych nie. Niektórzy wolą wydać tą kasę na coś innego niż na grę.
Wytłumacz mi bo kurwa nie rozumiem. Macie dostać coś więcej, ale nie zapłacicie za to, bo wolicie wydać kasę na coś innego?

LUL

FAIL

AND ROCK AND ROLL.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 15:37   #32
Shamanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Poland

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Wytłumacz mi bo kurwa nie rozumiem. Macie dostać coś więcej, ale nie zapłacicie za to, bo wolicie wydać kasę na coś innego?

LUL

FAIL

AND ROCK AND ROLL.
Jacy my? Czytaj ze zroumieniem wszystkie moje posty, a później nie płacz. Kolo, ja PACCa mam, bo wiem, że gra się lepiej, tylko, że ta kolejka to nawet ciekawy pomysł i nic więcej. Ile razy mam powtarzać? Czy Ty jesteś taki tępy na serio czy udajesz tylko.. Widocznie źle zrozumiałeś moją wypowiedź. Koleś powiedział marne 95 zł. Nie dla każdego. O TO MI CHODZI!
__________________
Your Shamanus

Ostatnio edytowany przez Shamanus - 09-02-2009 o 15:39.
Shamanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 16:05   #33
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
Ej koleś nie rozumiesz mnie. Czy ja mówie "CIP SUX" albo coś?? Czy ja się domagam! o jakieś nowości dla FACC?
A moglbys zacytowac mi fragment posta, w ktorym napisalem ze TY placzesz?

Cytuj:
Chodzi mi o to, że fajnie/ciekawie by było z tą kolejką, ale i tak to nie przejdzie.
Gdyby ten pomysl dokladnie przemyslec, to moze cos by z tego bylo. Jednak rozwiazanie ktore przedstawil autor tematu wydaje mi sie chybione.

Cytuj:
Czytaj ze zrozumieniem kolo i w następnym poście, w którym będziesz się czepiał i mówił FACCom nic się nie należy, bo nie płacą nie wmawiaj mi głupot ok?
"Kolo", ja sie nie czepiam, tylko wyrazam swoje zdanie. Nie mam nic do graczy na Faccu, poniewaz sam obecnie pacca nie mam, jednak nie uwazam, ze teksty typu "wole wydac kase na cos innego" lub "a moze mnie nie stac na pacc" sa usprawiedliwieniem dla "jeczenia" o wiecej dla facc.

Cytuj:
Gdyby zrobili kolejkę byłoby ciekawiej. Nie rozumiesz tego?
A co byloby w tym ciekawego? Dzialaloby to na tej samej zasadzie co statki i dywany, poniewaz nie wydaje mi sie, zeby chcialo im sie bawic w jakies jezdzace wagoniki na poziomie -9.

Cytuj:
A ty wyskakujesz z tekstami typu: PACC płaci PACC dostaje, FACC nie płacie FACC nie dostaje.
Szczerze mowiac to pacc placi i dostaje, a facc nie placi i rowniez dostaje, tylko ze mniej.

Ostatnio edytowany przez Avidek - 09-02-2009 o 16:06.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 18:17   #34
Shamanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Poland

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@Avidek
Zaczynasz sensowniej pisać Wg ciekawie byłoby tylko wtedy, gdyby nie byłoby to na zasadzie tp.

Cytuj:
"Kolo", ja sie nie czepiam, tylko wyrazam swoje zdanie. Nie mam nic do graczy na Faccu, poniewaz sam obecnie pacca nie mam, jednak nie uwazam, ze teksty typu "wole wydac kase na cos innego" lub "a moze mnie nie stac na pacc" sa usprawiedliwieniem dla "jeczenia" o wiecej dla facc.
Nie jęczę, tylko mówie, że ta kolejka jest czymś ciekawym. A tak pozatym to chyba dalej mnie nie rozumiesz z tym 95 zł ;d
Tyle powiem.
__________________
Your Shamanus

Ostatnio edytowany przez Shamanus - 09-02-2009 o 18:21.
Shamanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 18:27   #35
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Pytanie brzmi 'czy powinni', a nie 'czy z twojej perspektywy jako kogos kto kupil pacc sie im nalezy' bo potem to prowadzi to takiej parodii dyskusji jaka mamy tutaj, jedynym sensownym argumentem jaki podal ktos to zwiekszenie sie ilosci cashmakerow. Facce owszem placza o expowiska, ale ton odpowiedzi kolesia, ktory sobie mysli, ze on zaplacil to ma miec a reszta niech sie p***li to juz nie widzicie. Spojrzyjcie na to z innej perspektywy i zastanowcie sie - co was obchodzi, ze jakiemus faccowi dodadza udogodnienie? Bo zachowywujecie sie conajmniej jakby wam cos odbierali i dawali to na facca.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 18:37   #36
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Taa... I 8 lvl'e by w full assassinie latały
No, właśnie o to chodzi, żeby nie latały, bo żeby mieć fajny outfit przez kilkanaście dni musiałbyś wysłać SMS za 4-5 zł, a PACC masz na trzy miechy za ok. 25zł (jak kurs Euro zejdzie na przyzwoity poziom). To bardziej kwestia "psychologiczna".
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 18:50   #37
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
Nie jęczę, tylko mówie, że ta kolejka jest czymś ciekawym. A tak pozatym to chyba dalej mnie nie rozumiesz z tym 95 zł ;d
Tyle powiem.
Dogadamy sie jakos. ;d

Cytuj:
Dla Ciebie marne 95 zł, dla niektórych nie
Zapewne o to ci chodzi? Jezeli tak, to jak najbardziej nie uwazam, ze 95 zl jest "marna" kasa. Mialem juz okazje troszke popracowac i wiem, ze zdobyc stowe to cos wiecej niz poprosic starych.

Cytuj:
Spojrzyjcie na to z innej perspektywy i zastanowcie sie - co was obchodzi, ze jakiemus faccowi dodadza udogodnienie? Bo zachowywujecie sie conajmniej jakby wam cos odbierali i dawali to na facca.
Nie obchodzi mnie to. Moga sobie nawet caly update poswiecic dla facc, niech dadza im nowy outfit, czary, questy i expowiska, leje na to. Chodzi mi o to, ze Cipsoft MOZE im to dac, a nie powinien, to jest roznica.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 19:04   #38
Carl955
Użytkownik Forum
 
Carl955's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2008
Wiek: 28

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 41
Skille: --/--
Poziom mag.: 41
Carl955 ma numer GG 2277864
Domyślny

all up /\
zal.pl
ten temat był tylko po to, aby się dowiedzieć czy graczom na FACC podobałaby się taka kolejka! A wy tu coś o + PACC i - FACC piep**cie...
o cenach PACC...czy się opłaca? czy nie? czy to duzo?
tyle! ..;d
__________________
Ympro [15]: z deda wypada pacc?

>>UNSAFE FRODUST<<
Carl955 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 19:56   #39
Mohammed
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Gdynia
Wiek: 28

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jaag Vlik
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 35
Poziom mag.: 30
Mohammed ma numer GG 11505071 Send a message via Skype™ to Mohammed
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wylansowany Pokaż post
No, właśnie o to chodzi, żeby nie latały, bo żeby mieć fajny outfit przez kilkanaście dni musiałbyś wysłać SMS za 4-5 zł, a PACC masz na trzy miechy za ok. 25zł (jak kurs Euro zejdzie na przyzwoity poziom). To bardziej kwestia "psychologiczna".
Jak wejdziemy do strefy euro to już będzie troche lepiej, drom nie będzie miał co podwyższać (ale i tak podwyższy bo euro tym razem spadnie o 30 groszy)
Ale kiedy to będzie w 2011 , nie ostatnio mówili że po 2012 dopiero.
A narazie słowacy, którzy mają podobną gospodarkę do Poski mogą się cieszyć jełrem
Mohammed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 20:10   #40
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jak ktos ma mozg i glowe do interesow to za pacca 3 miesiecznzego zarobi z 500 ~~ zl i pozniej nie bd kupowac za prawdziwe pieniadze go a dalej bedzie zarabial coraz wiecej i wiecej . Denerwuja mnie faccki ktore mowia ze 95 zl to duzo . To kup na miecha za 38 omg. A jak nie masz 38 zl to musisz byc z biednej wiatnamskiej wioski albo etiopiskiego osrodka dla bezdomnych.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:39.


Powered by vBulletin 3