Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Pokaż wyniki sondy: Czy przydalaby sie tka kolejka?
Bardzo mozliwe - tak. 20 16.26%
To sienie uda - nie. 28 22.76%
Niezly pomysl - tak. 21 17.07%
Fatalny pomysl - nie. 76 61.79%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-02-2009, 22:34   #41
Bykunn
Użytkownik Forum
 
Bykunn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 259
Stan: Na Emeryturze
Bykunn ma numer GG 6050652
Domyślny

ZapodajMuze
Jesteś po prostu idiotą bo nie wiem jak można napisać coś takiego. To, że dla ciebie 38zł to jest nic, nie znaczy, że dla kogoś nie jest to sporo. I chu* cię to obchodzi ile ktoś ma pieniędzy.

Osobiście uważam jednak, że w tibii nie płacąc i tak można sobie normalnie pograć i na prawdę nie jest to aż tak bardzo odczuwalne. W większości MMO bez płacenia nawet nie ma mowy o sensownej grze, więc nie narzekajcie.

@piramjida
Nie wiem ile masz lat, ale jak ktoś pisze "spojrzyjcie" i "zachowywujecie" to wydaje mi się, że nawet nie powinien mieć możliwości kupienia pacc'a. Przecież to jest debilizm wtórny. A jeśli cena pacc'a drożeje to ja jako już nie grający tylko się z tego ciesze bo dla dzieciaków po 10-14lat to się zaczyna robić kasa, a normalny człowiek te 3 dyszki miesięcznie odłoży, jeśli będzie chciał.
Chociaż rodzicom tak się teraz w baniach je***, że dają dzieciom taką kase, nawet nie pytając na co... Eh

/Bykunn
__________________
Visca el Barca!
Visca Catalunya Illure!
Bykunn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-02-2009, 22:50   #42
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@UP
Chwila.. czy my mieszkamy w tym samym kraju? Bo w Polsce zarobić 38zl nawet w wieku 15 lat to nie wielki wysiłek
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 23:54   #43
Bykunn
Użytkownik Forum
 
Bykunn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 259
Stan: Na Emeryturze
Bykunn ma numer GG 6050652
Domyślny

Przecież napisałem 10-14 to po pierwsze. A po drugie - daj mi kogoś w wieku 15 lat kto zarobi sobie te 38zł Chętnie doniosę na tego kto go zatrudnił, chyba, że mówisz o strzyżeniu trawnika u dziadków albo zmywaniu dla mamy, ale tacy ludzie nie grają w tibię
__________________
Visca el Barca!
Visca Catalunya Illure!
Bykunn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 04:22   #44
boniedwa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2008
Wiek: 35

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Jak ktos ma mozg i glowe do interesow to za pacca 3 miesiecznzego zarobi z 500 ~~ zl i pozniej nie bd kupowac za prawdziwe pieniadze go a dalej bedzie zarabial coraz wiecej i wiecej . Denerwuja mnie faccki ktore mowia ze 95 zl to duzo . To kup na miecha za 38 omg. A jak nie masz 38 zl to musisz byc z biednej wiatnamskiej wioski albo etiopiskiego osrodka dla bezdomnych.
Ja nie mam tych 38 zł na pacc, wydałem, przez to że są ważniejsze sprawy niż gra mam być obrażany przez jakiegoś szczyla? Myślisz że jesteś lepszy bo masz pacc? Żałosne, jesteś gówno warty...

@topic
Pomysł fajny, troche podobne by to było do wagoników w WoW
boniedwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 10:28   #45
pro_palacz
Użytkownik Forum
 
pro_palacz's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008
Lokacja: Tychy
Wiek: 33

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Świat: Czekam na Nowy
Domyślny

Nigdy, ale to nigdy nie uszczęśliwią FACC, to ich jest polityka, jak najmniej dawać FACC a jak najwięcej dla PACC.
__________________
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
Napoleon Bonaparte
pro_palacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 15:56   #46
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
Jak ktos ma mozg i glowe do interesow to za pacca 3 miesiecznzego zarobi z 500 ~~ zl i pozniej nie bd kupowac za prawdziwe pieniadze go a dalej bedzie zarabial coraz wiecej i wiecej . Denerwuja mnie faccki ktore mowia ze 95 zl to duzo . To kup na miecha za 38 omg. A jak nie masz 38 zl to musisz byc z biednej wiatnamskiej wioski albo etiopiskiego osrodka dla bezdomnych.
Jezeli ktos ma kase na komputer i na internet, to na pacc tez najprawdopodobniej by sie znalazlo. Nie jest to jednak powod zeby pisac cos takiego.

*95 zeta to jest duzo kasy, niezaleznie na co by ona poszla.

Cytuj:
Osobiście uważam jednak, że w tibii nie płacąc i tak można sobie normalnie pograć i na prawdę nie jest to aż tak bardzo odczuwalne. W większości MMO bez płacenia nawet nie ma mowy o sensownej grze, więc nie narzekajcie.
Jasne ze mozna. Niestety niektorzy tego nie dostrzegaja, bo caly czas narzekaja ze inni maja lepiej (tak samo jest z profesjami).
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 18:10   #47
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Chętnie doniosę na tego kto go zatrudnił
Ja nie mam, to inni tesh nie mogom? Nieźle by cię wyśmiali na komisariacie.

Cytuj:
chyba, że mówisz o strzyżeniu trawnika u dziadków albo zmywaniu dla mamy, ale tacy ludzie nie grają w tibię
Mi już pod koniec podstawówki głupio było brać od rodziców chociaż 2zl na chrupki czy coś, wolałem sam na nie zapracować, a w tibie jakoś grałem.

@down
Cytuj:
Wiek: 13
Jakbym chciał pieniądze na pacc to bym na nie zarobił

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 10-02-2009 o 19:09.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 18:54   #48
Carl955
Użytkownik Forum
 
Carl955's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2008
Wiek: 28

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 41
Skille: --/--
Poziom mag.: 41
Carl955 ma numer GG 2277864
Domyślny

sciąles dziwadkowi trawnik za 38 zł? albo umyles mu samochod za 38 zl?
__________________
Ympro [15]: z deda wypada pacc?

>>UNSAFE FRODUST<<
Carl955 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 19:25   #49
golonkamatu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 12 2007

Posty: 151
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

A kto wam każe kupować pacc za rl kasę? Za gp to już nie można?
golonkamatu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 19:46   #50
caveki
Użytkownik Forum
 
caveki's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Somewhere in real world...

Posty: 811
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Jak ktos ma mozg i glowe do interesow to za pacca 3 miesiecznzego zarobi z 500 ~~ zl i pozniej nie bd kupowac za prawdziwe pieniadze go a dalej bedzie zarabial coraz wiecej i wiecej . Denerwuja mnie faccki ktore mowia ze 95 zl to duzo . To kup na miecha za 38 omg. A jak nie masz 38 zl to musisz byc z biednej wiatnamskiej wioski albo etiopiskiego osrodka dla bezdomnych.
To, że ty jesteś rozpieszczonym dzieciakiem szastającym forsą to nie znaczy, że wszyscy mają pieniądze. I Ci ludzie z Etiopii i Wietnamu chociaż nie mają pieniędzy są o wiele mądrzejsi niż ty!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sosna90 Pokaż post
na koncu trzeba zamiast **** wpisac *****
"Idiotów na tym świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykamy ich na każdym kroku."
caveki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 19:47   #51
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Omg.... Chcesz szybszą podróż to kup PACC a nie kolejkę -.-.Może od razu samolot,samochody i metro? WXeź ty się zastanów nad tymi twoimi pomysłami.
1/10
edit: golonkamatu@: pojebusie -.- będę zbierał 4 miechy kasę na pacc a potem jakis 6 letni dzieciak który odkrył neo mi to zwędzi pod pretekstem "jestem got stif tylko to muj drugi char" albo ze da pacca jak wróci z Włoch -.-
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?

Ostatnio edytowany przez Noradin - 10-02-2009 o 19:51.
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 20:35   #52
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bykunn Pokaż post
Przecież napisałem 10-14 to po pierwsze. A po drugie - daj mi kogoś w wieku 15 lat kto zarobi sobie te 38zł Chętnie doniosę na tego kto go zatrudnił, chyba, że mówisz o strzyżeniu trawnika u dziadków albo zmywaniu dla mamy, ale tacy ludzie nie grają w tibię
Dorośnij .....
Valest jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 20:54   #53
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bykunn Pokaż post
ZapodajMuze
Jesteś po prostu idiotą bo nie wiem jak można napisać coś takiego. To, że dla ciebie 38zł to jest nic, nie znaczy, że dla kogoś nie jest to sporo. I chu* cię to obchodzi ile ktoś ma pieniędzy.


/Bykunn
Nie jestem idiota tylko ty jestes durnym leniem i debilem (tak wiem co to znaczy debil) bo pojsc na 6-7 h na ulotki KAZDY moze i 10 latek i 60cio . Jak ty tego nie rozumiesz to do konca zycia bd bezuzytecznym robolem co pracuje za 5 zl na godzine w pasmenterii u pani Zosi .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez caveki
To, że ty jesteś rozpieszczonym dzieciakiem szastającym forsą to nie znaczy, że wszyscy mają pieniądze. I Ci ludzie z Etiopii i Wietnamu chociaż nie mają pieniędzy są o wiele mądrzejsi niż ty!
To co u gory faccku , do roboty kazdy moze ja miec trzeba tylko chciec ;]. A jezeli nie widzisz , ze tibia moze byc inwestycja a nie tylko glupia gra to powinienes przeczekac dlugie lata pojsc do pierwszej komunii swietej i pomyslec znowu o co mi chodzilo piszac te zdanie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez max debil
Przecież napisałem 10-14 to po pierwsze. A po drugie - daj mi kogoś w wieku 15 lat kto zarobi sobie te 38zł Chętnie doniosę na tego kto go zatrudnił, chyba, że mówisz o strzyżeniu trawnika u dziadków albo zmywaniu dla mamy, ale tacy ludzie nie grają w tibię
Czemu doniesiesz ze zatrudnia ? bo sam jestes jeleniem i tylko umiesz sie opierdzielac albo siedziec z brylami nad podrecznikiem szkolnym? Dorosnij nie wiem ile ty masz lat , ze uwazasz zarabianie przez mlodziesz za zly pomysl , to co maja robic lepiej pojsc i obrabowac z telefonu taka ciote jak ty ?

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 10-02-2009 o 20:57.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 21:19   #54
Bykunn
Użytkownik Forum
 
Bykunn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 259
Stan: Na Emeryturze
Bykunn ma numer GG 6050652
Domyślny

Jesteś jednak debilem, który w dodatku nie zna polskiego prawa. Nie masz prawa iść na ulotki przed ukończeniem 16 roku życia, a od 16 do 18 za zgodą prawnego opiekuna, pracując maksymalnie 6 godzin dziennie z przerwą na jedzenie i odpoczynek. Wiem nie mów mi, że jestem leniem. A jeśli uważasz, że przestrzeganie prawa to debilizm to nie mam o czym z Tobą rozmawiać.

Wszyscy inny.
Nie nie chodzi o to, że "ja nie mam to inni też nie mogą". Ja mam już 18lat skończone i spokojnie mogę się zatrudnić do legalnej roboty, ale denerwuje mnie każde łamanie prawa i nie mów mi tutaj, że jestem jakimś aniołem, który broni prawa polskiego bo nie jestem, ale jestem po prostu przyzwoity.
A tekst o donoszeniu był oczywiście w formie żartu.. Epoka donosów już jest za nami...

/Bykunn
__________________
Visca el Barca!
Visca Catalunya Illure!
Bykunn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 21:36   #55
reasonTHC
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 12 2008

Posty: 183
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bykunn Pokaż post
Jesteś jednak debilem, który w dodatku nie zna polskiego prawa. Nie masz prawa iść na ulotki przed ukończeniem 16 roku życia, a od 16 do 18 za zgodą prawnego opiekuna, pracując maksymalnie 6 godzin dziennie z przerwą na jedzenie i odpoczynek. Wiem nie mów mi, że jestem leniem. A jeśli uważasz, że przestrzeganie prawa to debilizm to nie mam o czym z Tobą rozmawiać.

Wszyscy inny.
Nie nie chodzi o to, że "ja nie mam to inni też nie mogą". Ja mam już 18lat skończone i spokojnie mogę się zatrudnić do legalnej roboty, ale denerwuje mnie każde łamanie prawa i nie mów mi tutaj, że jestem jakimś aniołem, który broni prawa polskiego bo nie jestem, ale jestem po prostu przyzwoity.
A tekst o donoszeniu był oczywiście w formie żartu.. Epoka donosów już jest za nami...

/Bykunn
Zgaduje ze w RL jestes ciotą i biją Cię koledzy, a młodsza siostra na Ciebie szcza bo jesteś gorszą babą niż ona sama. Przykro mi ale tak to wygląda.

Idz na mnie na policje donieś,


szczylu.

Ostatnio edytowany przez reasonTHC - 10-02-2009 o 21:37.
reasonTHC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 22:06   #56
Bykunn
Użytkownik Forum
 
Bykunn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 259
Stan: Na Emeryturze
Bykunn ma numer GG 6050652
Domyślny

Tak się traktuje w tym kraju porządnych ludzi. Jak ktoś tylko powie coś w miarę sensownego i jeszcze w dodatku przestrzega ustanowionego prawa to jest ciotą i go koledzy biją. Dorośnij "kolego" bo chyba sobie na świecie nie poradzisz. To, że ja mam takie wartości, a nie inne nie jest twoim zasranym interesem, a jak Ty się chcesz dorabiać dziadostwem i cwaniactwem to powodzenia i krzyżyk na drogę.
__________________
Visca el Barca!
Visca Catalunya Illure!
Bykunn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 22:20   #57
Carl955
Użytkownik Forum
 
Carl955's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2008
Wiek: 28

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 41
Skille: --/--
Poziom mag.: 41
Carl955 ma numer GG 2277864
Domyślny

do ZapodajMuze

człowieku! zastanów się decydencie co ty wogóle piszesz!
po pierwsze to weź słownik ortograficzny do ręki! ...

po drugie to nie każdy ma naiwnego lub b. bogatego dziadka, u którego dostaniesz np. 38 zł za umycie samochodu!

Cytuj:
A jak nie masz 38 zl to musisz byc z biednej wiatnamskiej wioski albo etiopiskiego osrodka dla bezdomnych.
po trzcie to nie każdy bedzie wydawał kase (nie wazne ile) na jakąs grę!
nie ważne, czy ma jej dużo, czy mało...poprostu nie chce tracić na to pieniędzy!
Nie obrażaj tutaj ludzi, którzy wolą wydać pieniądze na coś innego, niż dać Cipsoft'owi kase za "pełną wersję kilkunastoletniej gry" (sam wydałem kiedyś kase na PACC, ale moze to był błąd?).
Poprostu ich nie obrazaj! ; dd



ehh..tyle
__________________
Ympro [15]: z deda wypada pacc?

>>UNSAFE FRODUST<<

Ostatnio edytowany przez Carl955 - 10-02-2009 o 22:44.
Carl955 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 23:22   #58
Shamanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Poland

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@ZapodajMuze (czy jak Cię tam wołają na obiad)
odkąd wpełzłeś do tego tematu i napisałeś tak idiotyczny post zrobił się tu syf tyle Ci powiem. Weź wyjdź z tego tematu i odłącz kabel od neostrady dla naszego i Twojego dobra, a jak Cię nosi to poubijaj kotlety pachami dla mamusi
__________________
Your Shamanus
Shamanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2009, 00:00   #59
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bykunn
Jesteś jednak debilem, który w dodatku nie zna polskiego prawa. Nie masz prawa iść na ulotki przed ukończeniem 16 roku życia, a od 16 do 18 za zgodą prawnego opiekuna, pracując maksymalnie 6 godzin dziennie z przerwą na jedzenie i odpoczynek. Wiem nie mów mi, że jestem leniem. A jeśli uważasz, że przestrzeganie prawa to debilizm to nie mam o czym z Tobą rozmawiać.
Glupio bym zrobil gdybym powiedzial ze to co napisales to glupota, jednak wolalbym zeby dzieciaki lamaly prawo pracujac niz krojac komus komore lub obijajac gebe.

Ostatnio edytowany przez Avidek - 11-02-2009 o 00:01.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2009, 07:09   #60
reasonTHC
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 12 2008

Posty: 183
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Carl955 Pokaż post
po pierwsze to weź słownik ortograficzny do ręki! ...


wogóle
po trzcie
Skonczcie juz z tymi slownikami bo mi sie smiac chce jak to czytam, wnioskuje ze siedzisz i jak piszesz post na forum masz slownik na kolanach i szukasz kazdego słowa?

Co moge powiedziec, chyba tylko krótkie - wy*******aj i zero skilu szczylu.

Idz doexp 24 bo ci roty w veno zajma.
I powiem tyle.
ODEJDŹ, Nic nie znaczący zerowy FACCU.

Ostatnio edytowany przez reasonTHC - 11-02-2009 o 07:10.
reasonTHC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:16.


Powered by vBulletin 3