Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-01-2006, 10:36   #81
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

mysle ze tak trza wykonac ten quest.
Zdobywamy licencje<nie wiem gdzie>kupujemy rota,idziemy do zakopanego bazyla,rot kopie tunel do niego i go zabija<roty nie maja oczu>bierzemy cialo do imperatora kazo i dostajemy jakas rzecz ze skarbca
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-01-2006, 03:56   #82
Bakuvey
Użytkownik forum
 
Bakuvey's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Polska

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bakuvey
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 16
Skille: 51/50
Poziom mag.: 4
Domyślny :)

Wiec zaczne od tego ze przed dzwiami znajduja sie zapadnie.. zaloze sie ze do otwarcia dzwi moze by sprubowac stanac tam np w 12 osub.. prubowal ktos?? a moze osoby te musza miec ponad 50 albo 100 levelki?? jest jeszcze 1 opcja. po calym kazo porozwalane sa figurki, moze by tak je pozbierac i poustawiac na zapadniach. a byc moze w odpowiedzniej kolejnosci?
Bakuvey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 11:34   #83
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny eee

Czy ktos kto zna droge do bazylicha moglby podejsc i sprobowac go zaatakowac tzw na battle. BO byc moze to npc ... nie chcialo mi sie czytac calego tematu
Poznanski Rycerz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 11:42   #84
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Od lat ludzie wiedza ze Bazyliszek to npc ..

Wejscia nikt nie zna.

Jest bardzo watpliwe czy z Basilisk Room jest zwiazany jakikolwiek quest.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 23:21   #85
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Podobno soft bootsy mają dwie osoby w calej tibi: Eternal i jakis rookstayer... Czyli jesli ma je rookstayer i one znajduja sie na rooku to musi byc tunel z rooka na maina... skoro ma je eternal to albo one sa na rooku i jest ten tunel albo jest jakis niesamowity teleport z dwoch miejsc: maina i rooka... Ludzie po co kolejne spekulacje... Byla mowa o Bubble (czy jakos tam nie pamietam jak to ise pisze) ze niby ma dsl-moze je miec bo jakby ktos nie wiedzial jej maz jest gm... Ale pomyslcie-po co cipsoft robi jakies korytarze w pozdiemiach jak moglby zrobic proste korytarze, po co sa quest trudne i łatwe- po to zeby nadac grze charakterystyczny klimat gry.. Moim zdaniem wszystko da sie w tibi zrobic-dalczego dlatego ze moim zdaniem cipsoft nie robil by rzeczy typu mls, g helmet i cala reszta chyba ze tak jak mowilem ma to nadac klimat grze...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 17:26   #86
Leonidas
Użytkownik forum
 
Leonidas's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Leonidas ma numer GG 9480290
Domyślny lol

LoL ,,tunel z maina na rooka?" przeciez chyba wiadomo ze soft bootsy otrzymaly dwie osoby-EO(najwyzszy lvl na mainie) i jakis kolo rookstayer ~85lv(nie pamietam jak sie nazywa)najwyzszy lv na rooku.Byla to nagroda od gmow za najwyzsze lvle na mainie i rooku
Leonidas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 17:46   #87
=Midnight=
Użytkownik Forum
 
=Midnight='s Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006

Posty: 39
Problem Omfg

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leonidas
LoL ,,tunel z maina na rooka?" przeciez chyba wiadomo ze soft bootsy otrzymaly dwie osoby-EO(najwyzszy lvl na mainie) i jakis kolo rookstayer ~85lv(nie pamietam jak sie nazywa)najwyzszy lv na rooku.Byla to nagroda od gmow za najwyzsze lvle na mainie i rooku




Chyba śnisz Eternal może i ma Soft Bootsy, ale Sunrise - to ten twój RookStayer (i nie 85 lvl tylko 90) ich nie ma. Sunrise ma PRAWDOPODOBNIE bo sam nie widzialem Brass Legi za najwyższy lvl na Rooku. A te drugie Soft Bootsy... Ma Lyonda (niby) Jest to laska mająca 7 lvl, dzieki tym Bootsom zdobyła Spike Sworda... Zreszta na forum tibianews.net o tym Screen'ie dużo rozmawiano. Aha a tak wogle to tej Lyonda'y Bootsy to nie Soft Bootsy tylko Boots of Waterwalking... Wyglądające tak samo jak Softy. Następnym razem nie pisz tego co ci mówił kolega, którego siostra widziała laske która miała babcie która jeszcze 9 lat temu (w początkach Tibii) znała kolesia, który jako pierwszy zrobił drugi level, i który miał tate który sprzedał jego postać za 50 litrów ruskiej benzyny, bo za komuny trudne czasy były...
__________________
-> regulamin
=Midnight= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 18:54   #88
Sir Persival
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 01 2006

Posty: 5
Pergamin ^^^Brass legi za najwyzszy lvl?? :/

NA antice jest kilka brass i scale armorow i na starych servach poniewaz byl tam kiedys ghoul i Mozna bylo sie dostac do mino maga!!!! Z tad te itemy!!
Sir Persival jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 19:07   #89
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leito
Hmmm... Na początek małe wprowadzenie. Dostałem sobie bana nudziło mi się więc założyłem nowe konto-ot tak-do pogrania przez ten okres (aż 7 dni!).
Grałem sobie i grałem, ale to nie moja postać, nudno poprostu... Więc postanowiłem zająć się czymś twórczym... I tak to się zaczęło...
Mam pewną teorię dotyczącą tego skarbca, wg. mnie TO JEST QUEST! Tak dobrze czytacie!
Ten quest to (moim zdaniem) pewna zagadka matematyczna...

P.S
Jeśli ktoś zaciekawi się tym tematem, a sam temat będzie się rozwijał to postaram się rozwinąc swoją teorię...

P.S 2
To chyba nie QS?
przepraszam większość, offtop, zaczęło sie od skarpca a p[o drodze wplotł sie rook i soft bootsy... ludzie, temat jest jeden, nie jeden milion!
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 19:15   #90
=Midnight=
Użytkownik Forum
 
=Midnight='s Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006

Posty: 39
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Persival
NA antice jest kilka brass i scale armorow i na starych servach poniewaz byl tam kiedys ghoul i Mozna bylo sie dostac do mino maga!!!! Z tad te itemy!!
Ortografia plx??? OK KONIEC z tymi RookStayer'ami, naprawde off topic jak nic
__________________
-> regulamin
=Midnight= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 21:34   #91
Leonidas
Użytkownik forum
 
Leonidas's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Leonidas ma numer GG 9480290
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez =Midnight=



Chyba śnisz Eternal może i ma Soft Bootsy, ale Sunrise - to ten twój RookStayer (i nie 85 lvl tylko 90) ich nie ma. Sunrise ma PRAWDOPODOBNIE bo sam nie widzialem Brass Legi za najwyższy lvl na Rooku. A te drugie Soft Bootsy... Ma Lyonda (niby) Jest to laska mająca 7 lvl, dzieki tym Bootsom zdobyła Spike Sworda... Zreszta na forum tibianews.net o tym Screen'ie dużo rozmawiano. Aha a tak wogle to tej Lyonda'y Bootsy to nie Soft Bootsy tylko Boots of Waterwalking... Wyglądające tak samo jak Softy. Następnym razem nie pisz tego co ci mówił kolega, którego siostra widziała laske która miała babcie która jeszcze 9 lat temu (w początkach Tibii) znała kolesia, który jako pierwszy zrobił drugi level, i który miał tate który sprzedał jego postać za 50 litrów ruskiej benzyny, bo za komuny trudne czasy były...
LOL rozumiem ze nie mozesz pojac wyrazenia ,,nie znam nicku a ten koles ma ~85lv" skoro nie znam nicku to niemoge znac jego lvla tylko podalem przypuszczalny przeze mnie lv czyli okolo 85lv
Leonidas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 22:31   #92
Malurix
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 28
Skille: 15/22
Poziom mag.: 22
Malurix ma numer GG 5762708 Send a message via Skype™ to Malurix
Domyślny

Pewien członek Cipsoftu w swoim wywiadzie mówił że wszystkie rzeczy w tibi da się zdobyć więc dlaczego mówicie że się nie da. Być może nie da się a to wszystko co się tam znajduje jest tylko ozdobą lub te rzeczy są dostępne z innego questa nie mającego nic wspólnego ze skarbcem i tym calym IMPERATOREM. Nie wiem co o tym sądzicie ale takie jest moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez Malurix - 27-01-2006 o 22:32.
Malurix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 20:17   #93
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Ja mysle ze skarbiec ma duzo wspolnego z bazyliszkiem, slyszalem ze od budricka (tak to sie chyba pisze, ten ludek co lazi w 1 kopalni) mozna dostac mirror za cos tam, a potem sie dostac do bazyliszka (tylko kur*a jak ) i powiedziec "hi" "mirror" "yes" wtedy on nas teleportuje do skarbca, bierzemy co chcemy i wylazimy teleportem, tak mozna tylko raz, bo po co ten teleport w skarbcu ?? Na zodobe ? Tamtedy sie wychodzi i tyle, tu jest tylko jedno do pomyslenia, jak sie dostac do bazyliszka .
__________________


Ostatnio edytowany przez Cashtan - 30-01-2006 o 07:35.
Cashtan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 22:25   #94
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

A ja slyszalem ze sie tam nie da wejsc.

I kto lepszy ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 07:36   #95
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

@up
To po gówienko tam ten teleport. Tam mozna jakos sie dostac a teleportem sie wychodzi, nie gadaj tu glupot .
__________________

Cashtan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 11:57   #96
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Od kiedy tam jest teleport, bo chyba cos przeoczylem ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 13:36   #97
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Na tych screenach up a w ogole na innym forum widzialem fotki zrobione specjalnym programem (mozna zajrzez na poziomy -1 i +1 od siebie) zeby zobaczyc ostatni rzad, i rzeczywiscie tam jest tp
__________________

Cashtan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 14:43   #98
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Stwierdzanie ze jest tam teleport ( ktorego nomen omen nie widac ) na podstawie fake screenow ma taki sam sens jak mowienie ze kolo bazyliszka leza sobie spokojnie 3 thunder hammery, tylko nie mozna podejsc wystarczajaco blisko zeby to zobaczyc.

Ten program to Photoshop ?
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 30-01-2006 o 14:44.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 15:11   #99
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Nie WPE PRO, narzędzie hackierskie, był o tym temat chyba z 3 miesiące temu i komus udał się trick że można było zobaczyć chyba 2 kratki poza zasięgiem widoku Tibii (był też screen z pomieszczeniem bazyliszka), jednoznacznie nie moge powiedzieć czy to była prawda czy fałsz ale ja w to wierzę.
__________________

Ostatnio edytowany przez Angel of Death - 30-01-2006 o 15:17.
Angel of Death jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 16:05   #100
Magik van Kamikadze
Użytkownik Forum
 
Magik van Kamikadze's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 35

Posty: 138
Imię: Sir lumpi
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 45^
Skille: 68+\67
Poziom mag.: 5+
Magik van Kamikadze ma login Tlenu Djblichar@o2.pl
Domyślny moja teoria

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Celastian Kight
Ale to bez sensu, przecież CIPsoft nie mógł stworzyć tylu rzeczy tylko po to, żeby sobie do nich wzdychać i marzyć. Według mnie większość rarów jest, była lub będzie do zdobycia. Nie wszystkie, na ML sworda czy blessed shielda racej nie ma co liczyć, ale inne...


Mojim zdaniem te itemy co tam leza moga wypadac z bossa demonow nie pamietam jak sie nazywa ale widzialem na forum (mofhr... jakos tak) albo z Obsh... albo to poprostu jest quest(ale nie taki od 100 lvl tylko od np 150, 200) albo dla ozdoby to jest moja teoria
__________________
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/


podejmiesz pojedynek


IMMORTALY^ NoFear
Magik van Kamikadze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:43.


Powered by vBulletin 3