Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-02-2006, 23:00   #41
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
No to jest juz nas dwoch, ktorzy ceny podaja w przeliczeniu na browary ;p

_________
edit dla tych co chcieli za kase w tibii nacieszyc sie paccem:

http://forum.tibia.com/forum/index.p...4&pagenumber=1

dla nieznajacych angielskiego: koles nakupil paccow za 1300 euro z karty rodzicow, mamusia cofnela payment i teraz polowa czolowki Elysii musi sie martwic za co kupic pacca zeby moc grac ;o
Nie łudź się że tylko jest was, a raczej nas tylko dwuch
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-02-2006, 10:36   #42
Mloda1348
Użytkownik Forum
 
Mloda1348's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2005
Wiek: 33

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Czemu uwazasz że to bez sensu?? Licze na cHojnośc polaków xPP no bo ludzie mają pelno postaci na ktorych juz nie grają wiec uważam ze nie powienno byc zadnego problemu=PP ja poprostu nie mam cierpliwości do tego zeby zaczynac od 1 lvl =PP wiem że to moze i głupie ale ja sie szybko denerwuje;] zwłaszcza ze w tamta postac włozylam naprawde dużo trudu!! i czasu! Wczesiej nie mialam kontaktu z tibią i dojście do 15 lvl zajeło mi 2 miesiące zwlaszcza ze myslałam ze do 4 lvl trzeba zabiajć tylko szczury a na te tereny mozna wyjsc dopiero po 4 a tu nagle traCh... i hack=// i jak ja mam walczyc dalej?? wkurzylam siee no i aż mi odeszła chęć do graniaa..wiec mi sie nie dziw=PP pzdr;]
No moze i masz racje...ale mysle ze u polaków tej chojnosci nie znajdziesz.Bo w Polsce jest tak ze nic za darmo za darmo to w buske mozna dostac wiec wiesz.
Chyba kazdy chlopak musi kase przeliczyc na piwko ale luuuz mi to nie przeszkadza tylko smiac mi sie chce z was(oczywscie pozytywnie)
POzdro;]
__________________
"Czlowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest, nie przez to,co ma, lecz przez to, czym dzieli sie z innymi"

"Zyje sie po ty by umrzec, umiera sie po to by wiedziec, ze sie zylo"
Mloda1348 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 10:46   #43
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
LOL =))

No w sumie może i masz racje ale warto popytać) Ja nie będe sie tu wypowiadać na temat POlski...co to już wogle co innego...że aż szkoda gadać;/

No a z tym piwkiem to nie tylko chlopaki lubią wypić=PP pZdr
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 20:47   #44
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
eJ..no ja to rozumiem, ale to jest bez sensu...no trzeba jakos zarabiac, ale to jzu lekka przesada... tu juz np. nie chodzi o mnie, bo moja mama uważa ze PACC to zupelna strata pieniedzy i woli zebym se poszla z kolaznakmi na zakupy i kupila se cos ladnego, poszla do kina cyz na impreze, i albo uzbieram sama albo sie porzegnam z mysla ze bd go miec... ale np. Te dzieci z np. biedniejszy rodzin, ktorych koledzy graja majac PACC , to jak one sie czują?? jak koledzy opowiadają " ja bylem na Edron i zabilem 5 dragonow na raz a ty co zabiles?" no i co takei dziecko ma zrobic? odpowiedzec " ja zabilem trola, elfa, i minotaura" ?? odrazu robi sie mu glupio i wglebi duszy zaluje ze jest z takiej rodizny a nie innej, innej ktora mogla by dac mu pieniadze na PACC...=//
Ja bardzo lubie tibie, podziwiam i mam szacunek dla jej twórcow...no ale przeciesz musza jeszcze inaczje zarabic... albo przynajmnij mozna zmienic ceny PACC 90 iles zŁ za 3 miesiace?? rozumeim ze za rok zeczywiecie okazja..ale przeciesz ceny mozna obnizyc..wtedyy i tak zarobia bo po obnizonej cenie wiecej osob bedzie go kupowalo, i jeszcze Ci od tibie zyskają nie sądzicie??
Wow. No wiesz, jak ktoś na jakimś forum o "bardziej wymagających sprzętowo grach" ktoś się chwali że ma 2x GF7800 w trybie SLI i jeszcze 64-bitowego Athlona XP z Hyper Threadingiem to innym też może się zrobić przykro. I co, może wtedy producenci kart i procesorów powinni rozdawać je za darmo? A co do obniżenia ceny - dla CIPów i tak to jest mało. Dla nas do dużo, bo mamy dość niefortunny dla nas przelicznik euro na zł. A jeśli obniżka ceny nie przyniesie odpowiedniego wzrostu ilości pacców to CIP'y nie będą juz mogły spowrotem podwyższyć (po podniosą się lamenty że wyzysk i w ogóle) więc CIPsoft pewnie woli nie rydzykować. A co do tego, że twoja mama uważa gry za stratę czasu i woli byś kupowała sobie coś innego to, niestety, twój problem. (ja tam mam na szczęście fajnych rodziców - dostaje kieszonkowe co meisiąc i rodziców specjalne nie obchodzi na co wydaję - no, może nie licząc kilku rzeczy których na pewno nie pozwolili by mi kupić )

EDIT:
A jakby co to ja nie mam PACCa (kasy mi szkoda, wolę kupić sobie co innego. Jakoś mi ten brak iluśtam czarów i expowisk tak strasznie nie przeszkadza. Ale może kiedyś...)
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...

Ostatnio edytowany przez Mar Cin - 11-02-2006 o 20:50.
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 21:17   #45
Kumagoro
Użytkownik Forum
 
Kumagoro's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 369
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 30
Poziom mag.: 36
Kumagoro ma numer GG 3979793 Adres Jabbera do Kumagoro
Domyślny

CIP mógłby zrobić coś takiego z tibią

Logujesz się bez PACC: przed zalogowaniem musicz przez 10 sekund popatrzeć na reklamy, potem możesz już się normalnie zalogować
nie masz outfitów, a statki kosztują 2x więcej
Logujesz się z PACC: nie ma reklam, tatki tańsze niż FACC, outfity

CIP wyszedł by na plus, nie wszyscy kupują PACC, a reklamy każdy FACC obejrzy, kasa za reklamy i za PACCe = więcej kasy = więcej ludzi w teamie = większe update'y = więcej graczy = więcej kasy itd...

A te 10 sekund chyba wam nic nie zrobi co nie?


Ach te marzenia...
__________________


Widzisz białą ramkę? Pozbądź się IE i zainstaluj Operę bądź Fire foxa
Kumagoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 22:08   #46
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Te dzieci z np. biedniejszy rodzin, ktorych koledzy graja majac PACC , to jak one sie czują?? jak koledzy opowiadają " ja bylem na Edron i zabilem 5 dragonow na raz a ty co zabiles?" no i co takei dziecko ma zrobic? odpowiedzec " ja zabilem trola, elfa, i minotaura" ?? odrazu robi sie mu glupio i wglebi duszy zaluje ze jest z takiej rodizny a nie innej, innej ktora mogla by dac mu pieniadze na PACC...=//
Dzieci z biedniejszych rodzin zwykle nie maja komputera ani internetu
Skoro to masz to nie jestes biedny.
Pacc moglby byc co prawda troche tanszy, ale przeciez czlonkowie cipsoftu tez maja rodziny i chca im zapewnic jak najlepszy byt wiec nie ma sie co obrazac.
Poza tym- na faccu tez mozna zabic 5 dragonow na raz
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 23:24   #47
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ciekawy temat, a więc od początku.
Obniżenie ceny PACC... bardzo zły pomysł, weźmy przykład, typowy "Polski" serwer (czyt. zdominowany przez polaków) większość FACCów mówi że gdyby ten PACC był tańszy to by kupili. PACC tanieje, wszyscy kupują PACCa, no i?
Procentowo ilość PACCów rośnie powiedzmy do 70% serwa (może i niemożliwe ale kto wie jakby się ludzie na PACC rzucili), tereny typu Edron czyli dla PACC są przeludnione. Wszyscy PACCe buntują się "płacimy, wymagamy. Więcej terenów" to czy CipSoft wyszedłby na tym dobrze jest wątpliwe XD

Brak kasy na PACC... bez komentarza, bezdomni pijacy na wódke uzbierają a zwykły człowiek na PACCa nie da rady?? Zawsze się da, trzeba tylko chcieić. (co do rodziców to nie ma rady )

PS
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
(...) więc CIPsoft pewnie woli nie rydzykować.
przejęzyczenie czy specjalnie? (jak specjalnie to chyba powinno być z dużej "Rydzykować")
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2006, 11:11   #48
Adner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kumagoro
CIP mógłby zrobić coś takiego z tibią

Logujesz się bez PACC: przed zalogowaniem musicz przez 10 sekund popatrzeć na reklamy, potem możesz już się normalnie zalogować
nie masz outfitów, a statki kosztują 2x więcej
Logujesz się z PACC: nie ma reklam, tatki tańsze niż FACC, outfity

CIP wyszedł by na plus, nie wszyscy kupują PACC, a reklamy każdy FACC obejrzy, kasa za reklamy i za PACCe = więcej kasy = więcej ludzi w teamie = większe update'y = więcej graczy = więcej kasy itd...
Ciekawe kto mądry by wtedy kupował pacca;p
Adner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2006, 13:08   #49
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kumagoro
CIP mógłby zrobić coś takiego z tibią

Logujesz się bez PACC: przed zalogowaniem musicz przez 10 sekund popatrzeć na reklamy, potem możesz już się normalnie zalogować
nie masz outfitów, a statki kosztują 2x więcej
Logujesz się z PACC: nie ma reklam, tatki tańsze niż FACC, outfity

CIP wyszedł by na plus, nie wszyscy kupują PACC, a reklamy każdy FACC obejrzy, kasa za reklamy i za PACCe = więcej kasy = więcej ludzi w teamie = większe update'y = więcej graczy = więcej kasy itd...

A te 10 sekund chyba wam nic nie zrobi co nie?

No to jest w sumie dobry pomysł, no ale rzeczywiscie kto by wtedy kupowal pacc...

no a co do rodziców, to skoro dostaje powiedzmy 50 zl miesięcznie, to jak dla przecietnego dziecka to ejst dużo, no wiec w 2 miesiace miala bym juz na PACC, ale ja wole isc na zakupy do fryzjera na solarium czy do kosmetyczki zamias kupowac pacca na 3 miesiace...bo to jest lekka przesada... za 90zl to mozna kupic naprawde fajne ubrania czy cos, bo ja wogle lepiej wyglądac niz miec tego PACCa=)) wiec to nie chodzi o mnie=PP tylko o innych, a co z tymi biednymi dziecmi że nie mają komputerow i internetu to wcale nie jest prawdaa=P Komputer mogli dostac np. od jakis znajomych czy cos, a internet w mojim np. przypadku kosztuje groszee... ja place niecale 40 zl za mieciac i nie uwazam ze to dużo.


Tak oni tez musza swoje rodizny utrzymywac, ale i tak dużo zarabiają przez reklamy...ej no sry bardzoo!!

Ktoś napisał że edron jest przeludniony, reszta wysp też?? A co powiedz o miastach tibi?? jest tam pelno ludzi, nie ma nawet gdzie po expic...i tym to sie nie martiwsz?? niedługo Dojedzie jeszcze do tego ze cała Tibia bedzie płatna...będom tlumaczyli sie przeludnieniem i brakiem pieniędzy....i co wtedy tez będzieice ich bronic??
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2006, 13:54   #50
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
a co z tymi biednymi dziecmi że nie mają komputerow i internetu to wcale nie jest prawdaa=P Komputer mogli dostac np. od jakis znajomych czy cos, a internet w mojim np. przypadku kosztuje groszee... ja place niecale 40 zl za mieciac i nie uwazam ze to dużo.
Jak kogoś nie stać na PACC'a to i 40zł miesięcznie to dla niego dużo. A poza tym PACC nie jest niezbędny do grania, to tylko taki bajer dla tych którym kasy nie szkoda.

Cytuj:
Tak oni tez musza swoje rodizny utrzymywac, ale i tak dużo zarabiają przez reklamy...ej no sry bardzoo!!
Na jakich znowu reklamach? Jedyna reklama jaką w tibii widziałem to banner na górze strony głównej

Cytuj:
Dojedzie jeszcze do tego ze cała Tibia bedzie płatna...będom tlumaczyli sie przeludnieniem i brakiem pieniędzy....i co wtedy tez będzieice ich bronic??
OMG taki np. WoW jset płatny i był taki od zawsze, a jakoś nikt nie robi z tego afery.
Właściwie gdyby Tibia cała Tibia była płatna, za to obniżyliby ceny i dodali dużo nowych terenów to ja bym się nawet ucieszył
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...

Ostatnio edytowany przez Mar Cin - 12-02-2006 o 13:59.
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2006, 14:35   #51
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
OMG taki np. WoW jset płatny i był taki od zawsze, a jakoś nikt nie robi z tego afery.
Tibia przy WoW wyglada jakby byla robiona na laptopie przy uzyciu painta.. Nie dorasta mu do piet w zadnej konkurencji wiec porownywanie tych 2 to kiepski pomysl.

Dobrym przykladem jak mozna zrealizowac cos solidnego za male pieniadze jest Silkroad Online. Grafa o kilka dlugosci wyprzedza Tibie, ilosc skillow, sprzetu i sposobow na gre takze, ostatnio gdy gralem gra byla zupelnie bezplatna.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2006, 18:58   #52
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

Ej ale nikt nikogo nie zmusza żeby mieć cały czas pacc a co ważniejsze niekt nie zmusza wasz żeby go wogule kupować a co do kupowania pacc za kase w tibi jest to poprostu bez sensu przecierz zabirając kase na pacc nic se nie kupisz - i co będziesz biegać na 40 lvl w p secie i fire swordem . omg
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2006, 19:35   #53
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zielony-lp
Ej ale nikt nikogo nie zmusza żeby mieć cały czas pacc a co ważniejsze niekt nie zmusza wasz żeby go wogule kupować a co do kupowania pacc za kase w tibi jest to poprostu bez sensu przecierz zabirając kase na pacc nic se nie kupisz - i co będziesz biegać na 40 lvl w p secie i fire swordem . omg

Jaaa wes przestann..nie wiesz o co chodzi... a jak cos ci przeskzadzaa to sie poprostu niewypowiadaj i bedzie Qll;] cyaa:*
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 11:39   #54
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Tibia przy WoW wyglada jakby byla robiona na laptopie przy uzyciu painta.. Nie dorasta mu do piet w zadnej konkurencji wiec porownywanie tych 2 to kiepski pomysl.
Taa... Nie ma to jak oceniać gry tylko po grafice. Przyznaję, że w WoW'a nie grałem (cena!) ale wątpię by za 2, 3 lata ktoś jeszcze w to grał (wyjdzie gra o jeszcze bardziej oszołamiającej graficę i wszyscy którym tylko na niej zależy zaraz się przeniosą) a Tibia dalej będzie miała swoich wiernych graczy
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 17:32   #55
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny :))

no faKt..graFicie moZna duŻo zarzuCic...ale przeciesh nie tyLko na to sie zwraCa uwaGe co?
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 17:41   #56
Agusiek
Użytkownik forum
 
Agusiek's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2006
Lokacja: Lublin/Carlin :P
Wiek: 31

Posty: 3
Profesja: Knight
Świat: Isara
Agusiek ma numer GG 6233887
Domyślny zarabianie na pacca

Tak sobie myślę, że Duch Guardi ma trochę racji, jeśli chodzi o zarabianie na ocenach . Jeżeli ktoś bardzo dobrze się uczy, to może dostać stypendium. Ja w tym roku szkolnym dostałam stypendium za średnią z 5 klasy. Przez 5 miesięcy po 70 zł Razem 350 Więc to by bez problemu wystarczyło na PACCa. Jednak ja wolę wydawać na inne pierdoły. Pozdrowionka
Agusiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 17:50   #57
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
no faKt..graFicie moZna duŻo zarzuCic...ale przeciesh nie tyLko na to sie zwraCa uwaGe co?
Słuchaj, to nie jest blog twojej koleżanki ani forum filipinki, pisz normalnie.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 18:46   #58
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
Taa... Nie ma to jak oceniać gry tylko po grafice.
Przeczytaj tez drugie zdanie.

A gry Blizzarda maja to do siebie ze trzymaja sie na tapecie znacznie dluzej niz Tibia. Wszystkie.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 20:22   #59
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Przeczytaj tez drugie zdanie.

A gry Blizzarda maja to do siebie ze trzymaja sie na tapecie znacznie dluzej niz Tibia. Wszystkie.
Być może masz rację, jak pisałem w WoW'a nie grałem z powodu ceny (zamiast grać rok w WoW'a wolę se kupić kartę graficzną Może wtedy nawet zaoszczędze ze sto złotych ) Gdyby nie ta cena to chętnie przekonałbym się czy przewyższa Tibię we wszystkich konkurencjach. (w sumie to WoW by prześcignąć Tibię musiałby istnieć jeszcze ponad 9 lat po jej upadku - co może być trudne, zwłaszcza że Tibia jak na razie ma się dobrze i upadać nie ma zamiaru )

A co do innych gier Blizzarda to nie będę się z tobą kłócił, bo w sumie to grałem tylko w StarCrafta. Gra nie była jakaś zła, tyle że nie wiem czemu nazywano ją strategią. No sorry, ale jak StarCraft jest strategią to Serious Sam jest fps'em taktycznym...
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...

Ostatnio edytowany przez Mar Cin - 14-02-2006 o 20:26.
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 20:31   #60
Cragmorton
Użytkownik Forum
 
Cragmorton's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2004

Posty: 84
Stan: Aktywny gracz
Cragmorton ma numer GG 6588642
Domyślny

@ topic
A pomyślałaś o tym, że utrzymanie tylu serwerów 24h/dobe kosztuje?? To co CIP zrobiło grę i miało by jeszcze wkładać ogromne pieniądze w utrzymanie serwerów?? Zastanów się.
Cragmorton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:55.


Powered by vBulletin 3