Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-06-2004, 10:43   #21
Miporat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 05 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 16
Miporat ma numer GG 5424377
Domyślny

Mnie najbardziej wkur...za PK i debilne nicki(tak jak hyba wszystkich). NAprzyklad jakis lol co mni zabil i nazywal się Capitain Mineta.
Miporat jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2004, 11:34   #22
Averus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2004

Posty: 160
Domyślny

Usuniete. Usuniete. Usuniete.

Ostatnio edytowany przez Averus - 29-07-2009 o 01:06.
Averus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2004, 15:13   #23
Czkowron
Zbanowany
 
Czkowron's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 33

Posty: 202
Wyślij wiadomość przez ICQ do Czkowron Czkowron ma numer GG 5079155 Czkowron ma login Tlenu puchacz13@tlen.pl
Domyślny

re : up

Ciamkiaj krupnik , daunie
Czkowron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2004, 19:55   #24
Averus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2004

Posty: 160
Domyślny

Usuniete. Usuniete. Usuniete.

Ostatnio edytowany przez Averus - 29-07-2009 o 01:06.
Averus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2004, 22:04   #25
Klusek07
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 128
Domyślny

ludzie wy to macie problemy, no i co ze noby ?? ale oni wam nic takiego nie robia,czasami albo i czesciej wqurzaja ale co z tego
mnie osobiscie najbardziej wkurzaja osoby na high lvlach np Dimitri von carstein czy jakos tak na isarze, ma 124 lvl (ja 19)i mysli ze moze niewiadmo co, dzisiaj rano powiedzial mi ze mnie zabije , ze bana team i del'toro beda na mnie polowac, ja mam tylko 19 lvl i mu nic nie zrobilem a ten mi wyskakuje z grozbami a jak sie pytam o co mu biega to mi sie kaze zamknac
ja sie mecze i robie lvl i zbieram kase na sprzet a on mnie chce (cenzura) no i co ? to by was nie wqurzylo |??

a do brazylijczykow nic nie mam i uwarzam ze sa spok (przynajmniej ci co sie przedstawiaja)
Klusek07 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2004, 22:55   #26
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Doprawdy, jestem zażenowany poziomem wypowiedzi w tym temacie:

@re czkwron - dziecińko, pomyśl przez chwile że osoby chore na downa nie graja w Tibie, a nazywając tak noobów obrażasz ludzi niepełnosprawnych i cierpiących.

@re Averus - posty się edytuje - to po pierwsze. Po drugie - twoja wypowiedź o Brazylijczykach. Jak można mowić o kimś że się go zabije, lub że się go nienawidzi ze względu na narodowość? Nie oceniaj wszystkich Brazylijczyków na podstawie kilku z nich. Zapewniam cię, że wielu prezentuje sobą poziom wyższy niż ty w tej chwili. Powiem szczerze - tekst był dziecinny i patetyczny.

@re down - Hmm wyluzować to znaczy co? Popierać te teksty obrażające innych? Co do Brazylijczyków - gangi tworzą też Szwedzi, nie tylko Brazylijczycy. O czym to świadczy? Że potrafią się zorganizować, a o to że nie ma gangów polskich, Polacy mogą mieć pretensje wyłącznie do siebie.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2004, 07:53   #27
Averus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2004

Posty: 160
Domyślny

Usuniete. Usuniete. Usuniete.

Ostatnio edytowany przez Averus - 29-07-2009 o 01:06.
Averus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2004, 20:44   #28
Aaben
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004

Posty: 28
Domyślny

Cóż, muszę powiedzieć iż mnie też denerwują brazylijczycy i szwedzi, chodź przyznam że ci pierwsi bardziej, oraz że nie odnosi się to do każdego przedstawiciela danej nacji. Nie podoba mi się, że stoi sobie taki nieporadny Br (ani be ani me po angielsku) w Thais, pyta każdego Br?, a jak znajdzie 2 albo 3 rodaków, zaczynają się rządzić. Blokują innym drogę itd.
Szczęście, że zyję sobie na non-pvp, więc coś w stylu Del Toro nie przechodzi, ale wierzcie, u mnie też nie jest słodko.

Kolejną rzeczą denerwującą w Tibii jest brak szybszych środków lokomocji, jak własne nogi. Gra w tych klimatach wręcz błaga o osły, muł, konie i inne zwierzęta/pojazdy pociągowe.

Pozdrawiam
Aaben
Aaben jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2004, 21:16   #29
Bilbo12
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2004
Wiek: 33

Posty: 96
Bilbo12 ma numer GG 3141660
Domyślny

LAGI, LAGI I JESZCZE RAZ LAGI!

a tak pozatym to hackerzy i pk
__________________
Fargass
28lev
Socerer
Hiberna
Bilbo12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2004, 21:25   #30
The_FaLLen
Użytkownik Forum
 
The_FaLLen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 204
Stan: Na emeryturze
The_FaLLen ma numer GG 1972913
Domyślny

Gramna isarze denerwója mnie PK ,thiefy oraz brazylijczycy tym swoim "BR ??"
__________________
There is no emotion , there is peace.
There is no ignorance , there is knowledge.
There is no passion , there is serenity.
There is no death , there is the Force.
The_FaLLen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2004, 21:28   #31
Main Vegeta
Użytkownik Forum
 
Main Vegeta's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 34

Posty: 207
Main Vegeta ma numer GG 2511386
Domyślny

Wypowiedzialem sie na poczatku, ale w biegu nastepujacych wypowiedzi jestem zmuszony dodac jeszcze jednego posta. Niektorzy nie wiedza nawet co to, a raczej - kto to - jest noob. Tu muwie do Kluska07. Czlowieku, czy myslisz ze koles 124 czy tam jakis inny lvl jest noobem dlatego bo Ci grozi? Po 2. na poczatku tematu napisalem ze wkurzaja mnie nooby. Nie chodzilo tylko o noobow z polski, ale takze i Brazylii i Szwecji. Niektorzy Brazylijczycy sa spoko, ale (chyba wiekszosc) to nooby chodza po dp i kazdego sie pytaja "Br?". Nie muwie ze jestem jakis zloty z anglika ale oni po prostu nie wiedzia co sie dzieje! To mnie troszke denerwuje jak chce sie czegos dobierziec i slysze ciogle tylko to magiczne "BR". Szwedzi to mnie wkurzyli bo dzisiaj pol godziny mnie scigali za missclicka przy rookowaniu giscia (na szczescie zwialem jakos). .

Poza tym ten temat jest o "Tym co Was wkurza w Tibii" a nie o "Tym co Was wkurza w czlowieku, ktory sie przed Wami wypowiedzial".

Thx za przeczytanie moich wypocin, mam nadzieje ze cos nimi osiagne
__________________
Me noob plx plx
Main Vegeta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2004, 22:01   #32
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Mnie w*****ają noobki 8lv co zabierają mi loot z potworkó a potem pytają " Why kill?" najbardziej zdenerwował mnie polak co jak miałem 10lv i wracałem sie z kopalnii krasnalów wrzucił mi lootbag do wody pomimo że mówiłem mine i stałem na nim, a potem mówił że to guwno nic nie warte. Niestety Polak......
Miał szczeście że miałem wtedy 3 strzały tylko....
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 00:06   #33
stukniety druid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 06 2004

Posty: 5
Domyślny

Mnie najbardziej denerwoja n00by, zlodzieje, polacy (z wyjatkami), LAGII!!!!!!!!!! no i chyba tyle a i eszcze to z pacc ze oni maja lepiej trzeba by kupic pacc
stukniety druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 16:23   #34
Kel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2004

Posty: 19
Domyślny

prawie z wszystkimi sie zgadzam ale mnie ostatnio zdenerwowala jedna kolesia, ja sobie z kumplem trenuje a ona mi mowi, że jesli nie zatańcze to powie gamemasterom, że mam mc a nie mam i tak 15 min popychala mnie i kumpla i darła sie że mam mc ale postraszyłem ją i sobie poszła )
Kel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 17:16   #35
morderca_zwierzat
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mnie denerwuja takie nOOby rasowe, stoje sobie trenuje z dwarfami, albo z kolegą i tu podbiega Ci taki i z hasłem, Chcesz być mojim kolegą, nie moim, tylko mojim... to naprawde mnie dobija -.-
No a także że jeżeli sie osiągnie dane umiejętności(skills) to nie rozumiem jak można je stracić, to tak jakbyś sie nauczył jeść, poszedł spać i już rano nie wiedział co masz ze sobą zrobić
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 22:42   #36
kalczyn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 04 2004

Posty: 10
Domyślny

a mnie najbardziej wkurza napis too many players online... i ludzie ktorzy korzystaja z MC zapychajac server. to chyba wszystko.
kalczyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2004, 18:00   #37
don'diego
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2004
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 104
don'diego ma numer GG 7082535
Domyślny

Popieram Itheliosa )
__________________
Nothing.........
don'diego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2004, 16:07   #38
Vulsor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witeczka wszystkim

Mnie najbardziej wkurzają:[list=1][*]durne nicki typu "pochłaniacz kotletów", "przedwczesny wytrysk" itp - psuje to całą przyjemność gry cRPG[*]Brak honoru, hamstwo i złodziejstwo[*]Słabe rozwiązanie w grze umożliwiające przerzucenie zwłok gdzieś poza zasięg - jeżeli nie można ich umieścić w plecaku to nie powinno również móc nimi miotać wkoło [*]Powinno być więcej strf ochronnych w mieście przeciwko PK i w mieście powinni być natychmiast ścigani przez straże jak miało (ma) to miejsce w Ultimie online[*]Konieczność zakupienia przeze mnie pacca tylko po to, żeby nie zniszczyć kompa próbując się zalogować do gry[*]Niepotrzebne dodatkowe handicapy za wykupienie pacca[/list=1]

I to by było na tyle - jak na debiut na forum to i tak nadto

pozdrawiam serdecznie

-----
sorcerer lev 8 hehe Carlin, mlvl 0 lub cos koło tego hahaha
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2004, 17:10   #39
khuti
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mnie wkurza to ze tak długo ctrzeba czekac aby awansowac w jakims wyzszym skillu (choc jak by szybko wchodzily to bylkby bezsens )
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2004, 18:49   #40
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

a mnie bugi wkurzaja 4gofziny sie wbijalem i tu mi bug wyskoczyl i tibia sie zamknela
__________________
Pasorzytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:00.


Powered by vBulletin 3