Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-10-2006, 15:03   #21
Andy22
Użytkownik forum
 
Andy22's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2006

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Andy22 ma numer GG 7019440
Evul

Jescze jedno pytanie...
Bardzo mnie 8,9,10 lvl-owi sorcwie którzy zabijają mi dwarfy... mimo ,że mam 13 lvl nie mam z nimi szans. (49/48 k axe) od którego skila będe walił takiego noobka po 20-30>>??

Ostatnio edytowany przez Andy22 - 23-10-2006 o 15:11.
Andy22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-10-2006, 15:58   #22
Arut
Użytkownik Forum
 
Arut's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Arkadia

Posty: 216
Stan: Początkujący
Arut ma numer GG 5617877
Domyślny

Vil, wiekszosc twoich postow na temat knighta z tego co zauwazylem jest pisana w teorii, male skille odbijają sie niekorzystnie dla knighta na wyzszym lvlu, jak dragi/of nie beda mu sie zwracac, i ogolnie bedzie mial smieszne hity.

Mago mial racje co do tego 80/80, to jest minimum ktory trzeba wbic przynajmniej na 40 lvlu, potem jakos same beda rosly skille w miare bicia lvl.

Jak bije dragi z gsem przy 89 swordzie, wiekszosc hitow wynosi ponad 130. 4 skille wiecej, czyli wtedy jak zaloze sword ringa hity sa o wiele wieksze, czesto wchodzi za ponad 200 a best hit ze sword ringiem to 249. Nawet sie nie obejrze a smok ucieka z czerwonym zyciem.

To samo tyczy sie na of, zerki czasami nie zdaza mi nic zrobic, bo padna na 1 hita.
Arut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 15:58   #23
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Ale po co mam uderzac po 250 z broni ? Aczkolwiek i takie hity sie napewno zdarzaja na tym levelu, poprostu dragi bije sie bron + hmm co powoduje zwiekszenie srednich obrazen i zwieksza ilosc expa wbijanego na godzine.
Exori uzywa sie na wieksze grupy dragow lub dli
Po co sie meczyc z broni skoro z exori zabija sie duzo szybciej?
Cytuj:
Nie mowie ze jest problemem aczkolwiek dawniej nikt uzywal exori do expienia a jakos knighci robili wysokie levele. Trudno mi sie wypowiedziec też ile knightem 120l robi sie expa na dragach uzywajac broni +hmm bo moj max level był 80, aczkolwiek sadze ze lepiej robic 50k i zarabiac na tym, niz robic 70(o ile tyle zrobisz) a pozniej martwic sie o kase na dalsze expienie i marnowac czas na hunty albo mino <lol>
Z exori exp jest kilka razy szybszy, a koszty niecale 2 razy wieksze. Sam ocen co sie bardziej oplaca. Z broni koszty wcale nie sa male bo zabija sie wolno i drag ma duzo czasu na zabieranie nam hp. Z exori drag pada w przeciagu 10 sekund od momentu przyjscia i czesto nawet jednego gfb walnac nie zdazy.
Cytuj:
Takie wnisoki ze np. w veno dragon lair duzo masz miejsc w ktorym mozesz lurnac 5 dragow ? albo chociarz 4 ? Odp. nie specjalnie, a zmarnowany czas na lurowanie + lecenie do innego miejsca w ktorym da sie lurnac dragi to akurat da razem czas w ktorych normalnie zabilbys te dragi z broni + hmm
Wystarczy ze bede lurowal po 2-3 i juz wyjdzie duzo szybciej niz jakbym z broni + hmm bił.
Cytuj:
Dokładnie :> manarune dajaca 1000many przy jednym uzyciu za 10gp i jedziemy expic z exori :>
Używam bota do szybkiego picia manasków.
Cytuj:
Oczywiscie możliwe że sie myle w niektórych kwestiach, ale nikt mi nie wmowi że knight od 80levela expi głownie exori bo jest to wierutną bzdurą z której nalezy sie smiac, fakt faktem ze na tym levelu magia ofensywna w róznej postaci jest podstawa szybkiego expienia ale bez przesady wiec apeluje o nie opowiadanie głupot i tym samym wprowadzanie co poniektórych uzytowników w bład.
Ja expie prawie wylacznie z exori, a broni mi sluzy tylko do blokowania.
Cytuj:
I ty masz 120 lvl ? Niewierze. Expic z exori na dragach ? To juz chyba nie ma wiekszego wasta. Musialbys lurnac z 3-4 dragi zeby to jakos szlo, a na to lurownie tracisz HP, pozniej jak juz walisz z tego exori to tracisz czas na picie manasow = tracisz HP. Juz lepiej pojedyncze dragi bic, moze i wolniej troche ale bardziej ekonomicznie.
Koszty nie sa nawet 2 razy wieksze niz z broni a exp jest kilka razy szybszy. Wystarczy lurowac po 2-3 dragi. Bijac z exori traci sie duzo mniej hp bo drag pada w przeciagu 10-15 sekund liczac dojscie + 3 strzaly z exori wiec potwory nawet nie maja czasu zeby zadac jakies duze obrazenia. Jesli chodzi o picie manasow to troche sie botem wspomagam i wybijam w przeciagu sekundy czyli szybciej niz mija exhausted. Ale bez bota byloby tylko 2-2,5 raza wolniej a to i tak jest wystarczajaco szybko zeby dragi nie zdazyly zabrac duzo hp. Z broni sie bije bardzo wolno, nie dosc ze exori uderza w kilka dragow to jeszcze srednio za 4 razy tyle co bron.
Cytuj:
Mam 80 lvl i exori puszczalem tylko okazyjnie albo jak mialem klopoty.
Twoja sprawa. Jak lubisz wolno expic i duzo zarabiac to expij z broni. Ja wole expic szybko i malo zarabiac/wychodzic na zero dlatego expie z exori.
Cytuj:
5 smoków conajmniej jeden stoi naprzeciw ciebie suma obrazen od 5 smoków +700 hp na ture wypice 5-6 manasków 2 tury. pomijajac sprawe lurowania jak juz je masz bijesz exori i zanim uzupelnisz mane tracisz +1000 hp i nie masz szans sie juz wyuhac na 122 lvl uhasz sie za max 600 hp. nawet jesli ci sie to uda to po zabiciu 5 smoków czekasz na kolejny resp . lurowanie 5 smoków + bicie i ewentualne dobijanie na red ci sie rozbiegna to chyba najbardziej idiotyczny sposób expienia o jakim slyszalem.
Na strzal z exori potrzebuje 4-5 manasow i wypijam to w ciagu sekundy z botem. Jakbym bota nie mial to bym wypijal w ciagu 2-3 sekund co i tak jest bardzo dobrym wynikiem i wiele by dragi nie zdazyly zrobic przez ten czas. Na lurowane traci sie bardzo malo hp, tylko tyle co smok uderzy z gfb a uderza stosunkowo rzadko. Nie trzeba chodzic po calej jaskini i szukac 5 smokow do zlurowania, wystarczy znalezc 2-3 i jechac z exori jak podejda. 3 smoki uderzają srednio 2-3 razy slabiej niz sie leczę uhem, w praktyce wychodzi na to ze jak startuje z full hp to w czasie walki w ogole leczyc sie nie musze. Na red dobija sie metoda bron + hmm, przewaznie wystarczy 1 combo, a ja na 122 lvlu chodze tak szybko ze zdaze 2 razy dopasc draga zanim ten ucieknie w glab jaskini.
Cytuj:
Ja swoim knightem lvl +70 z badziewnymi skilami +70/+70 szybciej i z mniejszym waste ubije te smoki pojedynczo niz ty z exori .
Ty bedziesz bil po 100 w jednego draga, ja bede bil po 350 w kilka. Kto zabije szybciej? Sam się domyśl. Moze i ty bedziesz expil troche oplacalniej, ale ja 5 razy szybciej i wyjdzie na to samo. (tzn nie na to samo bo ja bede mial lvl a ty nie, ale to 'szczegol')
Cytuj:
Ale i tak to bezsensu - polecialbys zbronia na zwykly najprostrzy OF i bys nabil z paluszkiem 80k /h zarabiajac na tym dodatkowo w miare solidnie na twoim levelu - a jakbys chcial uzywac twojego kocganego exori to i do 100k bys doszedl obskakujac OF quest ...
Ale gdzie tu sens walenia z samego exori ?
Sens jest taki ze po prostu zabija sie potwory kilka-kilkanascie razy szybciej. Moze na zerkach tego nie widac ale pojdz na smoki to zobaczysz. Z exori spokojnie wyciagam 100-150, czasem nawet 170k/h, z broni trudno 50k przekroczyć. Koszty są podobne bo im dluzej sie bije tym wiecej hp się traci. Na wiekszosci expowisk koszty bicia z exori sa 1,5 raza wieksze niz z broni a exp jest 3 razy szybszy. Sami ocencie co sie bardziej oplaca.
Cytuj:
Jescze jedno pytanie...
Bardzo mnie 8,9,10 lvl-owi sorcwie którzy zabijają mi dwarfy... mimo ,że mam 13 lvl nie mam z nimi szans. (49/48 k axe) od którego skila będe walił takiego noobka po 20-30>>??
Wbij 35 lvl, kup pacca i uderzaj z exori. Broń w pvp zadaje smieszne obrazenia.
Cytuj:
Vil, wiekszosc twoich postow na temat knighta z tego co zauwazylem jest pisana w teorii, male skille odbijają sie niekorzystnie dla knighta na wyzszym lvlu, jak dragi/of nie beda mu sie zwracac, i ogolnie bedzie mial smieszne hity.
Na wyzszym lvlu bron sluzy tylko do dobijania potworow a expi sie z exori bo jest duzo szybciej.
Cytuj:
Jak bije dragi z gsem przy 89 swordzie, wiekszosc hitow wynosi ponad 130. 4 skille wiecej, czyli wtedy jak zaloze sword ringa hity sa o wiele wieksze, czesto wchodzi za ponad 200 a best hit ze sword ringiem to 249. Nawet sie nie obejrze a smok ucieka z czerwonym zyciem.
A ja na 122 lvlu jak bije z exori to zabijam kilka dragów naraz w ciągu 10 sekund. I po co mi bron?
Cytuj:
To samo tyczy sie na of, zerki czasami nie zdaza mi nic zrobic, bo padna na 1 hita.
Na of z exori moge bic leadery + warlordy i zrobie duzo wiecej expa niz ty na zerkach.

Ostatnio edytowany przez Colard - 23-10-2006 o 16:13.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 16:10   #24
Arut
Użytkownik Forum
 
Arut's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Arkadia

Posty: 216
Stan: Początkujący
Arut ma numer GG 5617877
Domyślny

Oj chetnie bym ogladnal film z twojego expienia :>

Nakrec w wolnym czasie, posmiejemy sie razem.

@edit

tak jak mowilem, nakrec film, chetnie obejrze.

Ostatnio edytowany przez Arut - 23-10-2006 o 16:17.
Arut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 16:15   #25
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arut Pokaż post
Oj chetnie bym ogladnal film z twojego expienia :>

Nakrec w wolnym czasie, posmiejemy sie razem.
Nie widze w tym nic śmiesznego. To nie moja wina że ty nie umiesz korzystać z exori albo się boisz wziac na siebie kilka potworkow naraz.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 17:08   #26
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Nie widze w tym nic śmiesznego. To nie moja wina że ty nie umiesz korzystać z exori albo się boisz wziac na siebie kilka potworkow naraz.
A to nakręcisz ten film, czy nie?
Miałem swego czasu 100+ EK i exp z exori (fakt, przed up'ami paroma) - szczerze moge powiedziec - to idiotyzm.
Dragi uciekają na red hp, do tego zanim je lurujesz. Exp zwiększa sie minimalnie, a waste jest.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 19:21   #27
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arut Pokaż post
Vil, wiekszosc twoich postow na temat knighta z tego co zauwazylem jest pisana w teorii, male skille odbijają sie niekorzystnie dla knighta na wyzszym lvlu, jak dragi/of nie beda mu sie zwracac, i ogolnie bedzie mial smieszne hity.
Wiekszosc moich postow opiera sie na zalozeniu, ze jestem 'anty' wobec ludzi twierdzacych, ze knight bez skillow 80/80 na 40 levelu bedzie mogl co najwyzej expic na rotach i soldkach. Faktem jest, ze na 70 czy 80 levelu zacznie troche skillow brakowac, radze jednak spojrzec na to z innej strony: skille podczas expienia wpadaja i to nwet szybko, ja osobiscie wole w tym samym czasie zrobic 70 level i skille 75/75 ( zaczynajac przykladowo od 30 i 65/65 ) niz dotrenic do 80/80 i musiec potem jeszcze expic.

Nie jestem przeciwnikiem wysokich skillow, po prostu uwazam za bezsens niewiadomo jakie skille na niskim levelu, bo trening zaraz na poczatku baardzo zanudza gre. W dalszej grze mozna spokojnie go dawkowac i wyjsc na tym bardzo dobrze.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 22:28   #28
grzysztof
Użytkownik Forum
 
grzysztof's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2005

Posty: 234
Domyślny

To jedziemy ^^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Po co sie meczyc z broni skoro z exori zabija sie duzo szybciej?
Po co sorcem sie meczyc i zabijac z visow skoro z ue zabija sie duzo szybciej ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Z exori exp jest kilka razy szybszy, a koszty niecale 2 razy wieksze. Sam ocen co sie bardziej oplaca. Z broni koszty wcale nie sa male bo zabija sie wolno i drag ma duzo czasu na zabieranie nam hp. Z exori drag pada w przeciagu 10 sekund od momentu przyjscia i czesto nawet jednego gfb walnac nie zdazy.
Gdyby to naprawde wygladało tak pieknie wszyscy knighci expili by ciagle z exori a tak nie jest.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Używam bota do szybkiego picia manasków.
Tak jak kazdy (mowie oczywiscie o wbudowanym w clienta)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Ja expie prawie wylacznie z exori, a broni mi sluzy tylko do blokowania.
Twoja strata

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Twoja sprawa. Jak lubisz wolno expic i duzo zarabiac to expij z broni. Ja wole expic szybko i malo zarabiac/wychodzic na zero dlatego expie z exori.
Ja sadze ze lubisz wychodzic na duzy minus. Knight nie jest postacia do szybkiego expienia i granicy tej nie da sie na dluzsza mete przełamac bez popadniecia w ruine finansowa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Na strzal z exori potrzebuje 4-5 manasow i wypijam to w ciagu sekundy z botem. Jakbym bota nie mial to bym wypijal w ciagu 2-3 sekund co i tak jest bardzo dobrym wynikiem i wiele by dragi nie zdazyly zrobic przez ten czas.
Zmęczenie na manafluidy wynosi 1sek wiec wypijasz je w 4-5sek zawsze.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Wbij 35 lvl, kup pacca i uderzaj z exori. Broń w pvp zadaje smieszne obrazenia.
Nie przesadzajmy, obrazenia pvp na 35 levelu z exori czesto gesto beda gorsze niz te zadane z broni, w kazdym razie bez problemu sorcerrer na tym samym levelu leczylby je zwykłą exurką.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Na wyzszym lvlu bron sluzy tylko do dobijania potworow a expi sie z exori bo jest duzo szybciej.
Przykładowo na 120 levelu mogłbys pojsc na warlocki gdzie hity z broni sa prawie połowa zadawanych obrazeń (czyli dosc sporo), exp napewno wiele lepszy niz na dragach i do tego jest szansa na spory zarobek, czego nie uswiadczysz expic na dragach z exori.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arut
Vil, wiekszosc twoich postow na temat knighta z tego co zauwazylem jest pisana w teorii, male skille odbijają sie niekorzystnie dla knighta na wyzszym lvlu, jak dragi/of nie beda mu sie zwracac, i ogolnie bedzie mial smieszne hity.
Dobre, teoria stosowana przez wiekszosc nieumiejtnych graczy jest taka że knightem aby bic wysokie level trzeba dużo skillowac, w praktyce wychodzi tak ze expiac umiejetnie mozna bez problemów i szybciej wbic 90level i skile ponad 80/80 nie poswiecając ani 5% gry na skillowanie.
Oczywiscie nie mowie o expieniu z exori, lecz normalnym przy uzyciu broni (jesli kogos dokładnie to interesuje niech poszuka w innych tematach na których sie wypowiadałem, bo nie chce mi sie znow tego opisywac)
grzysztof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 01:14   #29
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Problem jest inny: A raczej sa dwa problemy:
1. na poczatku jak jestes slaby jestes w stanie posmecic sie ze skilami - im masz wyzszy level a szczegolnie jak przekroczysz 80 to znajdz mi kogos komu by sie chcialo doskilowywac
2 sprawa jest granica ( tak to nazywam)
z doswiadczenia wiem ze przy skilach cirka 75 granica przy ktorej zaczynasz odzczuwac ze tak powiem zlobienie expa a nie expienie to 50 lvlpowyzej przy tych skilach juz sie meczysz
skile kolo 80 o dziwo przeszuwaja ta graice o 10 lvli -

Ciezko powiedziec kiedy expic kiedy skilowac- ja jestem zwolennikiem tej teorii granic - expic i skilowac tak by latwo a nawet ( z hukiem) lub sila wodospadu przekraczac kolejne graniczne pkt jak wspomniany lvl 50 czy 60 czy tez wyzej


A jesli chodzi o bota ktorym sie wspomagasz to:
1. niezbyt chlubne jesli zeby poexpic trzeba sie botami wspomagac
2. takie boty dziwnie wygladaja w logach postaci na serwie exori co 2 sec? - tylko czekac jak cipsoft zrobi akcje przegladania logow jak rok temu co duzo luda polecialo dostajac bany z powietrza bez raportu ...


No chyba ze grasz na ots


A co do expa to znam dla najta lepsze miejscowki gdzie uzywasz broni i explo lub broni i gfb

Np pewne tomby - wyciagniesz na nich 180 k /h a mozesz lootnac bohy , ssy , vshieldy itp rzeczy
Lub demona ale tam to roznie ywa z zarobkiem - ale jesli chodzi o ciebie - zwolennika waste to nie powinno stanowic zbytniej przeszkody

Ostatnio edytowany przez mago - 24-10-2006 o 01:29.
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 08:42   #30
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
To jedziemy ^^
Tylko nie bez głowy!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Po co sorcem sie meczyc i zabijac z visow skoro z ue zabija sie duzo szybciej ?
Visy zadają duże obrażenia, broń nie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Gdyby to naprawde wygladało tak pieknie wszyscy knighci expili by ciagle z exori a tak nie jest.
A co mnie obchodzą inni? Może po prostu nie umieją expić. Ja na swoim przykładzie wiem, że exori to dobry sposób na exp.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Tak jak kazdy (mowie oczywiscie o wbudowanym w clienta)
Bot wbudowany w clienta działa z pewnym opóźnienem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Twoja strata
Mój zysk. Coraz bardziej uciekam kumplom, którzy expią z broni.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Ja sadze ze lubisz wychodzic na duzy minus. Knight nie jest postacia do szybkiego expienia i granicy tej nie da sie na dluzsza mete przełamac bez popadniecia w ruine finansowa.
Wolę wychodzić na zero mając bardzo szybki exp niż zarabiać mając wolny exp.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Zmęczenie na manafluidy wynosi 1sek wiec wypijasz je w 4-5sek zawsze.
Ściągnij darmową xxxxx xxxx to zobaczysz w jakim tempie pije manaski.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Nie przesadzajmy, obrazenia pvp na 35 levelu z exori czesto gesto beda gorsze niz te zadane z broni, w kazdym razie bez problemu sorcerrer na tym samym levelu leczylby je zwykłą exurką.
Spróbuj trafić za 65 z broni w człowieka z plate setem lub lepszym. Z exori tyle wynoszą średnie obrażenia w ludzi na tym lvlu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Przykładowo na 120 levelu mogłbys pojsc na warlocki gdzie hity z broni sa prawie połowa zadawanych obrazeń (czyli dosc sporo), exp napewno wiele lepszy niz na dragach i do tego jest szansa na spory zarobek, czego nie uswiadczysz expic na dragach z exori.
Na wrl też szybciej się expi z exori + broń niż explo + broń, jedyną wadą jest waste ale nie stanowi on aż tak wielkiego problemu dla 120+ knighta. (zawsze łatwo to odrobić)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Dobre, teoria stosowana przez wiekszosc nieumiejtnych graczy jest taka że knightem aby bic wysokie level trzeba dużo skillowac, w praktyce wychodzi tak ze expiac umiejetnie mozna bez problemów i szybciej wbic 90level i skile ponad 80/80 nie poswiecając ani 5% gry na skillowanie.
Oczywiscie nie mowie o expieniu z exori, lecz normalnym przy uzyciu broni (jesli kogos dokładnie to interesuje niech poszuka w innych tematach na których sie wypowiadałem, bo nie chce mi sie znow tego opisywac)
Expienie na twardych mobach z broni nie ma większego sensu. (a zapewne właśnie to miałeś na myśli)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago
2. takie boty dziwnie wygladaja w logach postaci na serwie exori co 2 sec? - tylko czekac jak cipsoft zrobi akcje przegladania logow jak rok temu co duzo luda polecialo dostajac bany z powietrza bez raportu ...
7 dni mnie nie zbawi.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago
A co do expa to znam dla najta lepsze miejscowki gdzie uzywasz broni i explo lub broni i gfb
Pokaż mi miejscówkę, gdzie więcej expa wbiję z explo/gfb niż z exori.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago
Np pewne tomby - wyciagniesz na nich 180 k /h a mozesz lootnac bohy , ssy , vshieldy itp rzeczy
Lub demona ale tam to roznie ywa z zarobkiem - ale jesli chodzi o ciebie - zwolennika waste to nie powinno stanowic zbytniej przeszkody
Byłem, sprawdziłem, więcej expa wbijałem z exori niż z explo/gfb.

Ostatnio edytowany przez Colard - 24-10-2006 o 08:50.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 09:02   #31
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

@Colard
Skoro już zdążyłeś poexpić w tej tombie, to pewnie zdążyłeś poexpić też na dragach z exori. Gdzie jest ten filmik? Bo mam głupie wrażenie, że sam wiesz, że nie masz racji, ale dla zasady będziesz się upierać. Co do twojego bota na manasy - ciekawe, jak on omija exhausted... To również chciałbym ujrzeć na filmie (bez obawy, filmy nie mogą być przyczyną bana, jeśli ich osobiście na tibia.com nie zamieścisz). I mówisz, że przy dwukrotnie większych kosztach wbijasz kilka razy więcej expa. Zastanów się... Powiedzmy, że z melee wbijasz na dragach 60k/h. Kilka to więcej niż dwa, więc z exori wbijasz 180+k/h?! Nie wydaje mi się, szczerze mówiąc. No, ale nic. Nakręć dokładnie godzinny film i zobaczymy : ) Dopóki tego nie zrobisz to, nie ukrywajmy, nikt ci nie uwierzy.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 09:16   #32
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper
Co do twojego bota na manasy - ciekawe, jak on omija exhausted...
Nie ma exhausted na manasy, a bot wbudowany w klienta Tibii działa po prostu z pewnym opóźnieniem i dlatego nie możesz wypić 5 manasów w ciągu jednej sekundy.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 09:34   #33
grzysztof
Użytkownik Forum
 
grzysztof's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2005

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Spróbuj trafić za 65 z broni w człowieka z plate setem lub lepszym. Z exori tyle wynoszą średnie obrażenia w ludzi na tym lvlu.
Oj trafialem tyle w sorcow/drutów 25-30level ktorych pekowalem z warhammra ze skilami 55+ring moze nie tak czesto ale pomagalem sobie field eq. gfb i zaloze sie ze mialem wieksza srednia obrazen niz ty z swojego exori.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Na wrl też szybciej się expi z exori + broń niż explo + broń, jedyną wadą jest waste ale nie stanowi on aż tak wielkiego problemu dla 120+ knighta. (zawsze łatwo to odrobić)
Tak lecz czesto masz szanse ze sie zwroci z nawiazka taki exp

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Expienie na twardych mobach z broni nie ma większego sensu. (a zapewne właśnie to miałeś na myśli)
Nie to, i chyba wogole mnie nie zrozumiales

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
7 dni mnie nie zbawi.
Cip sofy napewno nigdy nie przeglada napewno zadnych logów tylko noobki sobie cos wymyslaja wiec bana za to nie dostaniesz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Pokaż mi miejscówkę, gdzie więcej expa wbiję z explo/gfb niż z exori.
Nie jestem pewien ale czy np. na cyplu w -2 za tp gdzie czasem wyskakuje po 10 vampow, z 2 necro, pare ghostow,ghuli,csow,mumi i jeszcze cos na raz napewno szybciej zabijesz to z exori (wtedy na raz mozesz zabic max 8) niz z gfb gdzie za jednym zamachem masz szanse zabic wszystkie ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Nie ma exhausted na manasy, a bot wbudowany w klienta Tibii działa po prostu z pewnym opóźnieniem i dlatego nie możesz wypić 5 manasów w ciągu jednej sekundy.
Hmm ciezko mi to sprawdzic gdzyz recznie nie dam rady szybciej niz 1sek klikac, ale niesadze zeby nie wprowadzone bylo opoznienie na manasy, bo na kazdą rune jest wiec nie sadze aby nie dali na manasy (pozostalo to jeszcze z czasow gdzie co 3-4 osoba uzywala bota)
grzysztof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 09:35   #34
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Nie ma exhausted na manasy, a bot wbudowany w klienta Tibii działa po prostu z pewnym opóźnieniem i dlatego nie możesz wypić 5 manasów w ciągu jednej sekundy.
bez urazy ale z opuznieniemto chyba ty dzialasz

jest exhausted na manasy, mam sorca tez wypijam dziennie kilkanascie BP manasów i wiem ze jest bo w logu jak wciskam hotkey jest po kilka razy ze uzylem xxx fluid, pozatym pojawia sie napis ze jest exhausted.

Wiec tak jak ktos napisal wyzej czekamy na film z Twojego expienia godzinny kiedy uzywajac exori wbijasz 180k expa


mozna wypic 1 manas na sek.
Pozatym nawet jesli zabijesz te 5 smoków w 10 sek to czekasz z 2 min na klolejny resp, chyba ze na OTS gdzie grasz masz cala plansze dla Siebie ;P. Bo w real Tibi sprowadza sie to do tego ze wchodzisz na full resp wybijasz a potem sa pojedyncze smoki. Co do Tomba widziales filmik sashry z Antici? polecam zobaczysz jak mozna knightem expic na tombach za teleportem, na derefi, vamp hell.
__________________
The art of liquidation.
Little bike, why can't you swim? ;[
- EJJ, ska du ha taxi ti tempel?
huauhauhuauhauhua
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 11:16   #35
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Colard
Dopóki nie wstawisz tu filmiku to najlepiej nic nie pisz , bo i tak nikt ci nie uwierzy.

ps.Masz bujną wyobraźnię.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 12:37   #36
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Ktos wyzej napisal ze nie sprawdzaja logow.
Sprawdzaja ale tylko przy akcjach
Tak im sie nie chce ale co jakis czas tak srednio co rok przypomina im sie ze trzeba postraszyc boterow
Przegladaja logi i raptem kilkadziesiat-kilkaset banow jednego dnia sie sypie z rekawa - tzn gm nawet nie stal przy tobie i nikt cie za reke nie zlapal

Byly juz takie akcje
Wtedy nie dostajesz 7 dni
tylko 30 dni za bota

Ostatnio edytowany przez mago - 24-10-2006 o 12:43.
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 13:07   #37
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Nie ma exhausted na manasy, a bot wbudowany w klienta Tibii działa po prostu z pewnym opóźnieniem i dlatego nie możesz wypić 5 manasów w ciągu jednej sekundy.
A ja zawsze myslalem, ze Chimera to normalny server a nie jakis ots o0
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 14:22   #38
Arut
Użytkownik Forum
 
Arut's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Arkadia

Posty: 216
Stan: Początkujący
Arut ma numer GG 5617877
Domyślny

taki maly offtop, ma ktos moze film Sashry w tym tombie o ktorym ktos wczesniej mowil?
Arut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 15:12   #39
Elesar Inferno
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006

Posty: 662
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 187
Skille: 109/94
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Wbij 35 lvl, kup pacca i uderzaj z exori. Broń w pvp zadaje smieszne obrazenia.
Tak to za pewne racja ...
Mam 40 Knighta z pacc i nieraz z nudów pujde potestowac sobie exori i powiem ci tyle ze best hit z exori w valkirie (137 byl naprawde bestem gdyz zadko na tym lv exori wchodzi powyzej 100)
A z Guardian halabrady na skilu 72 uderzylem za 187 i czesto w scaraby hity wchodza po 100~

Rozumiem ze na wyzszym lv exori zadaje duzo wieksze obrazenia niz bron ale zastanów sie czy ci sie to oplaca i jak wlele osób wspomnialo jest to najglupszy sposób expienia knightem.

@Topic
Skiluj tyle ile uwazasz za stosowne jesli takie hity jakie walisz wystarcza ci, nie ma sensu dalej skilowac oczywiscie nie mówie zebys porzucil trening ale mi moje skile 72/70 zupelnie beda wystarczyly mysle nawet do 65~ lv

Ostatnio edytowany przez Elesar Inferno - 24-10-2006 o 15:14.
Elesar Inferno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 16:34   #40
Andy22
Użytkownik forum
 
Andy22's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2006

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Andy22 ma numer GG 7019440
LOL

Przekonaliście mnie do tego ,żeby wbić 60/60 ekspić do 20-25 i wbić 65/65.
Potem już nie bede skilił (będe z dragon lancy walił)
Dzienki za porady 4all
Andy22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:35.


Powered by vBulletin 3