Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-10-2006, 14:38   #81
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

To nie wiem gdzie ty expiles na soldkach ze tak slabo ci exp wchodzil.
Najlepsza jesli chodzi o soldki nie jest w brew pozorom mala kopalnia nr 6 a kopalnia w kaz gdzie masz duzy teren i jak sam jestes mozesz tyle wyciagnac przy szybkim respie bez gfb - ja jak nie musze run nie uzywam. (oczywiscie przy dobrym zalozeniu 0 ludzi)

Cyce sa idealne - moze ciebie ktory uwaza skille za sux wali wszystko ile wlezie ja na cycach spokojnie expie na samej exurze, walac je gsem na 2-3 hity.

Jesli chodzi o szkraby ja wyrazilem swoje zdanie - kazdy expi jak lubi nie musisz mi tego wytykac - a ja nie lubie sie nudzic walac ciagle to samo bez zadnych dodatkowych efektow typu wyciagniecia czegos co mozna sprzedac.

Znam ludzi ktorzy cale swe zycie spedzili na szkrabach dorabiajac sie naprawde niezlej fortuny - ja tylko powiedzialem ze mnie takie cos nie bawi.

Ostatnio edytowany przez mago - 28-10-2006 o 14:44.
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-10-2006, 14:57   #82
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
To nie wiem gdzie ty expiles na soldkach ze tak slabo ci exp wchodzil.
Najlepsza jesli chodzi o soldki nie jest w brew pozorom mala kopalnia nr 6 a kopalnia w kaz gdzie masz duzy teren i jak sam jestes mozesz tyle wyciagnac przy szybkim respie bez gfb - ja jak nie musze run nie uzywam.
Na najlepszym mozliwym respie z 80+ wyciagam 16-17k. Normalnie wyciagam okolo 10k bo jest duzo ludzi. Jestem przekonany ze po prostu pomyliles sie o jedna cyfre dziesiatek w obliczeniach. 25k jest fizycznie niemozliwe, biorac pod uwage tylko predkosc poruszania sie po kopalni (muddy floor bardzo spowalnia postac) a przeciez nalezy do tego jeszcze dodac twardosc soldkow (rzadko padaja na 1 hita, czesto na 3), ogromne przeludnienie kopalni (na soldkach expia teraz sorce i druty z 13 lvlem) oraz spowolnienie expa spowodowane zbieraniem loota z potworow i robienie lootbaga.

25k/h to jest 5,95 solda na minute więc nie ściemniaj mi ze ty tyle zabijasz bo każdy kto choć raz był w kopalni wie ze nie da sie caly czas zabijac soldy co 10 sekund. (co wynika z twoich obliczeń).

Proszę o filmik z twojego expienia na którym łaskawie pokażesz mi jak zabijasz solda co 10 sekund. Wystarczy 15-minutowy.

PS.
Ja na otsie bym niewiele wiecej wyciagnal z samej broni.
Rozbawiło mnie to ze ty w rl tibii tyle robisz.
Cytuj:
Cyce sa idealne - moze ciebie ktory uwaza skille za sux wali wszystko ile wlezie ja na cycach spokojnie expie na samej exurze, walac je gsem na 2-3 hity.
Srednia 108,33 w cyca? Ja na skillach 80+ i z dragon lancą miałem poniżej 100.
Cytuj:
Jesli chodzi o szkraby ja wyrazilem swoje zdanie - kazdy expi jak lubi nie musisz mi tego wytykac - a ja nie lubie sie nudzic walac ciagle to samo bez zadnych dodatkowych efektow typu wyciagniecia czegos co mozna sprzedac.
Ja osobiscie nie lubie zbierac pierdół typu mace. Ale nie bede sie klocil, niech kazdy gra po swojemu.

Ostatnio edytowany przez Colard - 28-10-2006 o 15:06.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 15:13   #83
grzysztof
Użytkownik Forum
 
grzysztof's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2005

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
To nie wiem gdzie ty expiles na soldkach ze tak slabo ci exp wchodzil.
Najlepsza jesli chodzi o soldki nie jest w brew pozorom mala kopalnia nr 6 a kopalnia w kaz gdzie masz duzy teren i jak sam jestes mozesz tyle wyciagnac przy szybkim respie bez gfb - ja jak nie musze run nie uzywam. (oczywiscie przy dobrym zalozeniu 0 ludzi)
Nie ma chu** zeby na soldach wyciagnac 30k wiec nie sciemniaj.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
Cyce sa idealne - moze ciebie ktory uwaza skille za sux wali wszystko ile wlezie ja na cycach spokojnie expie na samej exurze, walac je gsem na 2-3 hity.
Nom tu sie zgodze, cyce sa bardzo dobrym potworkiem dla knighta wbrew temu co ktos mowil wczesniej, prawda faktycznie moze wala troche silno, ale to lepiej bo przynajmniej duzo noobkowych knightow sie na nich nie kreci, kolo 45levela(skile 70/70+) z 1reczna bronia da sie wyciagnac spokojnie do 30k/h jesli nikt sie nie wbije i bedziesz sam (niestety w tibi respy cycow ogolnie zawsze sa przeludnione). Na wyzszym levelu bijac z 2 recznej broni zrobisz wiecej wiecej lecz kosztem małego zarobku.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
Znam ludzi ktorzy cale swe zycie spedzili na szkrabach dorabiajac sie naprawde niezlej fortuny - ja tylko powiedzialem ze mnie takie cos nie bawi.
Nom było to głownie za czasow tibi 7.2-7.4 do update z tiquanda, teraz na scaraby chodzi mniej knightow, z racji nowych dobrych expowisk.
grzysztof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 15:31   #84
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Nom tu sie zgodze, cyce sa bardzo dobrym potworkiem dla knighta wbrew temu co ktos mowil wczesniej, prawda faktycznie moze wala troche silno, ale to lepiej bo przynajmniej duzo noobkowych knightow sie na nich nie kreci, kolo 45levela(skile 70/70+) z 1reczna bronia da sie wyciagnac spokojnie do 30k/h jesli nikt sie nie wbije i bedziesz sam (niestety w tibi respy cycow ogolnie zawsze sa przeludnione). Na wyzszym levelu bijac z 2 recznej broni zrobisz wiecej wiecej lecz kosztem małego zarobku.
Monopol na cyce maja sorce i nielatwo sie tam wbic knightem. Sprobuj poexpic sorcem i knightem na takim samym lvlu to zobaczysz roznice. Sorc ma cyca na 2-3 hity, knight na 2-5. Sorc leczy sie taniej za pomoca exura vity niż knight za pomocą exury/uhów. Sorc traci mniej hp bo ma tarcze a knight nie ma, zawsze lepiej mieć 2x shieldinga i tarcze niż 8x shieldinga bez tarczy. (knight z broni jednoręcznej bierze cyca na 3-6 hitów i nie jest w stanie wyciągnąć więcej niż 20-22k/h). Ja oczywiście nie twierdzę ze cyclopolis to zła miejscówka dla knighta, ale po prostu inne profesje mają tam lepiej więc trzeba mieć 2 razy wyższy level żeby móc się wbić i nie być uprzedzanym przez sorców z visem.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 19:29   #85
lajtn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Wiek: 30

Posty: 125
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 71
Skille: 85/85
Domyślny

Osobiście też nie uważam cyców za złą miejscówę (70+/70+ i nawet ładnie się kładą - 3-4 hity, dwuręczna ofc), lecz mount sterum to kompletna klapa, widziałem tam więcej ludzi, niż cyklopów (nie ściemniam), a na pohu za mało miejsca i też ostatnio 3 knightów prócz mnie się gniotło... I to jest ta największa ich wada, gdyby zrobili trochę więcej respów z cyckami to nawet mogłoby się ładnie expić.
__________________
.

Ostatnio edytowany przez lajtn - 28-10-2006 o 19:32.
lajtn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 20:15   #86
Kollumb
Użytkownik Forum
 
Kollumb's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 31

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Unitera
Poziom: 52
Skille: 73/72
Poziom mag.: 5
Kollumb ma numer GG 9530919
Domyślny

Zeby trafić na miejscówke z soldami gdzie jest pusto trza meic fart lootbagowanie jest prawie nie mozliwe bo na 90% ktos jumnie <jeśli nie ma się wykonanwego postmana>

Dla facca kopalnie dark catedral no i zamek w ab to jedne z lepszych miejsc.

@UP
Cyce sa dobra miejscowka 70 tam musza byc jak ci wyskocza 3 cyce to co zrobisz ?? Beda ci hitac i albo zwiewasz albo dead
@Colard
Fajny pomysl z opisem miejscowek ale niestety nei na kazdym servie jest taka mozliwosc zrobienia ekspa
Kollumb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 20:20   #87
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Dla facca kopalnie dark catedral no i zamek w ab to jedne z lepszych miejsc.
Zamek w Ab to totalna porazka, wiecej ludzi niz potworow, exp gorszy niz na rooku na trollach dla pacc rookstayerem.

Kopalnie - jak wyżej, z tym ze troche lepszy exp. (mniej więcej do 20k/h na guardach)

Dark Cathedral jeszcze jako tako moze byc poniewaz expi tam mniej sorcow/drutow z wandami i palow z boltami/arrowsami. (potwory na katedrze maja bardzo kiepski stosunek expa do ilosci hp dlatego ciężko sie tam expi profesją ktora musi płacic za kazdy strzał)
W Dark Cathedral expi się trochę szybciej niż na guardach mniejszym kosztem, ale gorzej niż na rotach i larvach dla pacc.

Cyce - moze i dobre ale ja i tak wole elfy. Z bronią dwuręczna na cycach przewaznie jest waste, rzadziej zwrot kosztów, a o zarobku raczej nie ma mowy. Z jednoręczna z kolei jest cienki exp. (taki jak na larvach, rotach) Na elfach mozna spokojnie sobie robic po 30-35k/h z bronią jednoreczną zarabiając przy tym po 2-3k/h odkąd lecą kwiatki. Na cycach z dwuręczna da się wyciągnąć max 40k/h ze sporym waste'm. W dodatku na elfy wystarczą skille po 60, góra 65, a na cyce potrzeba przynajmniej 75. (na skillu 70 z lancą w łapie brałem cyco średnio na 4 hity ) Cyce wcale nie są mniej zaludnione niż elfy. Ludzie często zajmują całe Cyclopolis i w ogóle nie ma gdzie expić, a całej fortecy elfów nigdy nikt nie zajmuje i zawsze można sobie wejść i chociaż trochę poexpić.

Ostatnio edytowany przez Colard - 28-10-2006 o 20:39.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 20:37   #88
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kollumb Pokaż post
Cyce sa dobra miejscowka 70 tam musza byc jak ci wyskocza 3 cyce to co zrobisz ?? Beda ci hitac i albo zwiewasz albo dead
jak mi wyskakuja 3 cyce to je zabijam i tyle. wystarczy nie stac jak osiol tylko ruszyc sie tak, zeby cie lal tylko 1 na raz.
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 20:41   #89
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sat Pokaż post
jak mi wyskakuja 3 cyce to je zabijam i tyle. wystarczy nie stac jak osiol tylko ruszyc sie tak, zeby cie lal tylko 1 na raz.
Uciekając z jednego respa wpadasz na kolejny.
To już taniej wychodzi chodzić wokół jednego cyca i dać się atakować dwóm zamiast trzem.

Ostatnio edytowany przez Colard - 28-10-2006 o 20:42.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 08:04   #90
Kollumb
Użytkownik Forum
 
Kollumb's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 31

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Unitera
Poziom: 52
Skille: 73/72
Poziom mag.: 5
Kollumb ma numer GG 9530919
Domyślny

@sat
To temat o skillach a ty masz sorca i pewne nigdy nie grales najtem
Przy skillu 70+ szilda
1 cyc idzie na defa tarczy
2 cyc na defa broni
3 cyc na zbroje
I wogole jak knight ma uciekac on bije z lapy i musi stać... Najpierw pomyśl potem pisz.

@Colard
Elfy sa czesto zajete <Cyce tesz > szansa że znajdziesz tam miejscówke gdzie nikt nie biega jest mała chyba ze wygonisz kogoś.
Najlepiej kupic pacca i ekspic na scarabach lub zolwiach ale tam trza miec 70/70 skille i 35 lvl +

Ostatnio edytowany przez Kollumb - 29-10-2006 o 08:11.
Kollumb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 08:09   #91
Osiol221
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006

Posty: 116
Domyślny

1. Dark Cathedral przed schodami
2. 10-25k/h
3. Średni zysk
4. 1,5-2k/h
5. 60/60
6. Nie
7. Nikła
8. Duże
9. Średnie




gratluje ci jak przed schodami chcesz wbic do 25k expa.....
Osiol221 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 08:10   #92
Osiol221
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006

Posty: 116
Brak ikony

[quote=Colard;1050997]Aha, zapomnialem dodac jeszcze 2 miejscowek z mino dla facc:


1. Dark Cathedral przed schodami
2. 10-25k/h
3. Średni zysk
4. 1,5-2k/h
5. 60/60
6. Nie
7. Nikła
8. Duże
9. Średnie

niezły jesteś jak chcesz wbic przed schodami 25k!
Osiol221 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 08:35   #93
Kollumb
Użytkownik Forum
 
Kollumb's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 31

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Unitera
Poziom: 52
Skille: 73/72
Poziom mag.: 5
Kollumb ma numer GG 9530919
Domyślny

@Up
Chyba nigdy na Katedrze nie byleś on nie mówi o powierzchni ale tez i -1
Kollumb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 09:12   #94
grzysztof
Użytkownik Forum
 
grzysztof's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2005

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Osiol221 Pokaż post
1. Dark Cathedral przed schodami
2. 10-25k/h
3. Średni zysk
4. 1,5-2k/h
5. 60/60
6. Nie
7. Nikła
8. Duże
9. Średnie
gratluje ci jak przed schodami chcesz wbic do 25k expa.....
Nom dokladnie na catedrze nie jestem pewien czy da sie wyciagnac wiecej niz. 15k jesli sie jest samemu, na czesci z slimami, tarantulami i innymi lepszymi potworkami do expa jest podloga po ktorej sie chodzi tak wolno że nawet bedac samemu i wybijajac all spawny nie zrobisz tam wiecej jak.15k (chyba ze masz z 100level i bohy).

Równierz czesc z ww i banditami takze nie da Ci mozliwosci wyciagniecia takiego expa, a tym bardziej ze skilami 60/60, ww i bandity maja duzego defa oprocz tego bandit ma prawie tyle samo hp co cyc, tak wiec czynniki te wpływaja na to nigdy nie zrobisz tam dobrego expa. Oczywiscie nigdy nie bedziecie mieli okazji tego sprawdzic doglebnie bo dark catedral zawsze jest zaludnione.

Cytuj:
Chyba nigdy na Katedrze nie byleś on nie mówi o powierzchni ale tez i -1
Ja byłem i popieram go, co opisałem wyżej.
grzysztof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 12:42   #95
lajtn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Wiek: 30

Posty: 125
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 71
Skille: 85/85
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kollumb Pokaż post
@sat
To temat o skillach a ty masz sorca i pewne nigdy nie grales najtem
Przy skillu 70+ szilda
1 cyc idzie na defa tarczy
2 cyc na defa broni
3 cyc na zbroje
I wogole jak knight ma uciekac on bije z lapy i musi stać... Najpierw pomyśl potem pisz.

@Colard
Elfy sa czesto zajete <Cyce tesz > szansa że znajdziesz tam miejscówke gdzie nikt nie biega jest mała chyba ze wygonisz kogoś.
Najlepiej kupic pacca i ekspic na scarabach lub zolwiach ale tam trza miec 70/70 skille i 35 lvl +

To, że ktoś teraz gra sorcem, który jest X razy lepszy od knighta, to nie oznacza niemożliwości gry knightem z 70/70. Jak wrzucę sobie do profilu 8 druida to też powiesz, że knightem nigdy nie miałem nawet 30 lvla ?

Co do defa tarczy i broni to oba idą na tarcze lub na broń, w zależności, który def jest większy. Wystarczy trzymać tylko tarcze i iść na dwa te same potwory, które zadają obrażenia 10-30 <np cyce>, badź pudłują, założyc broń i sprawdzić czy jest różnica. Nie ma.

A co do cyklopów z 80/80 dwuręczną trafiają mnie po 10~, więc na 70/70 różnica by była niewielka.
__________________
.

Ostatnio edytowany przez lajtn - 29-10-2006 o 12:44.
lajtn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 14:56   #96
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Z poczatkow serwera moze bym i zrobil - wtedy gralo tak malo ludzi ze kazdy mogl na non pvp zajmowac jaka miejscowke chcial.

Jesli ktos gra na pvp i ma uklady moze zownowac kopalnie w samym kaz i se sprawdzic . Samych mobow - soldki , dwarfy i roty jest na calej kopalni na 5k expa , powiedzialem ze przy zalozeniu ze jestes sam jak palec - nie powiecie mi ze nie da sie w godzine 6 razy obejsc calej kopalni bo w to nie uwierze - kopalnia jest na tyle duza ze obskakujac jedna czesc masz juz full resp w innej.

Nie powiesz mi ze soldki sa twarde.
Ja z bsa czesto mialem na hita z dwureczna to wlasciwie 8 na 10 soldkow na hita pada.


Jesli chodzi o cyce one tez sa miekkie . Z gsem obskakujac same cyce - niezachaczajac w cycopolis o respy guardow na samej exirce wyciagniesz expa. Wiem ze lanca to shit 6 defa w broni robi swoje no ale to nie zmienia faktu.
Z gsem na skilu 85+ co 2-3 hit parowany jest broni nigdy w lapie lancy nie mialem wiec nie wiem jak to z nia wyglada.

Ostatnio edytowany przez mago - 29-10-2006 o 15:02.
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 18:44   #97
Kollumb
Użytkownik Forum
 
Kollumb's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 31

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Unitera
Poziom: 52
Skille: 73/72
Poziom mag.: 5
Kollumb ma numer GG 9530919
Domyślny

@lajtin
Nie chodzi o to co sobie wpisał w informacjach
Ważne jest to że żle pisze na forum zupełnie inny jest sposób zebjania potworów druidem sorcem a knightem knightem nie uciekasz bo przy skillu
70 + szilda cyce nei hitają zbyt mocno ...

@grzysztof
Ja odniosłem wrażenie ze chodzi mu tesz o -1 na katedrze moze sie myle
Niech to colard sprostuje

@Colard
Zapomniałes dodac nową miejscówke dla knightów do ekspa żółwie

Kumpel na Xerenie na Zamku wyciagał 20k/h przy skillach 70/70 lurowal na nooby zerka i padały od niego on mial z tego loota i pusty resp
Kollumb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 22:13   #98
MaReK
Użytkownik Forum
 
MaReK's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Lokacja: Bolesławiec (koło Wrocławia)
Wiek: 34

Posty: 51
MaReK ma numer GG 3005011
Domyślny

ja tutaj nic nowego nie powiem, ale skililem naprawde długo i mam 40 lvl i skile 81/81. 81 nie jestem pewien, ale jest znaczna różnica od 80. Z tego co wiem to 80 działa prawie jak 70, a skile 81 działają prawie jak 90. Jeśli sie myle to sry...
MaReK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2006, 06:37   #99
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaReK Pokaż post
Z tego co wiem to 80 działa prawie jak 70, a skile 81 działają prawie jak 90. Jeśli sie myle to sry...
to po co te 9 skilli ? tak dla jaj ?
__________________
[HACKED]
morwi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2006, 14:17   #100
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Tak naprawde to od 85 skilla, kazdy advance to jest juz widoczna roznica. Sam dobilem do 95 i widzialem znaczaca roznice miedzy kazdym skillem.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:55.


Powered by vBulletin 3