Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu > Poradniki

Notki

Poradniki Zbiór wszystkich poradników związanych z Rookgaardem
Sonda: Czy podoba Ci się mój poradnik?
Bądź świadom że to jest publiczna sonda: inni użytkownicy będą widzieć opcje które wybrałes.
Opcje sondy
Czy podoba Ci się mój poradnik?

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-10-2008, 12:37   #41
Paladinus
Użytkownik forum
 
Paladinus's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008
Lokacja: K-K

Posty: 10
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Uth'an Sqad
Świat: Celesta
Poziom: 60+
Domyślny

Ja tam zawsze trapowałem na mh , jak ktoś mi się wpieprzał na respa i nie chciał dobrowolnie go opuścić ( zawsze ostrzegałem ) ropowałem połowę potworów na górę a połowe lurowałem pod drabinkę i tak oto pewnej nocy w godzinkę udało mi się zaliczyć 10 fragów na Brazylijczykach i 1 frag na Polaku
Przyznam się że wasp tower też już wykorzystywałem do trapów. Raz z kolegą Bosmaanem udało nam się trapnąć około 10 osób w 15-20 min. Raz nawet mnie tam jakieś noobki chciały trapnąć ale widocznie nie były w tym na tyle przeszkolone , aby tego dokonać W końcu uznałem , że trapowanie to nie dla mnie i od pamiętnej "godziny jedenastu fragów" nie trapnąłem ani 1 osoby...
Paladinus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-10-2008, 00:16   #42
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

@Jarryn

Widać, że jesteś dużo bardziej doświadczony od większości tutaj, ale tym, że mądrze to napisałeś mnie nie dasz rady tak łatwo... Przekonać do swoich racji?

Po 1. Przed chwilą oglądałem "Mam Talent"- zachowałeś się jak ten dzieciak który tańczył electro- ktoś oglądał wie o co chodzi.

Co do trapów.
Tak, za starych czasów trudno było zabić mino, jednak TYLKO IDIOTA mógł paść tam na 46 lvlu. Nie kłóć się bo doskonale o tym wiesz.

Rot Hell. Trap faktycznie jest ustawiony źle, jeśli ktoś tam tylko wchodzi i wychodzi stawia się go inaczej, jednak z zastosowaniem magic sqm lepiej tego trapa nie zbudujesz.


Wasp Tower- Ja na początku też nie dawałem spearmana bo robił bałagan, ale później zauważyłem jedną rzecz, jeśli ktoś znajdzie się obok niego automatycznie się przerzuca, spójrz np. na screena na orc tower, zobaczysz w którą stronę leci spear. A to, że mnie atakuje nie przeszkadza, nawet 7lvl z full defem sie przed nim obroni w 99,999% sytuacji.

Orc Tower- Jeśli sądzisz, że nie może tu paść 38lvl to źle go stawiasz. Pamiętaj- 46lvl padł na 4 mino.

"Może padnie tam 15lvl" Hah, tom się uśmiał ^^.

Sądzisz, że jesteś najlepszy. Ja wiem, że masz tylko farta i wiesz jak stawiać trapy. Skąd? Bo byłem pod ukrytym nickiem sprawdzać jak trapujesz gdy szukałem zespołu na pewną osobę. Masz słabe pvm. Mało wiesz o potworach, taktykach nie umiesz przeistoczyć trapa gdy coś stanie się źle, mógłbym wymieniać dalej lecz po co? Wierz mi, masz szanse być najlepszy, ale Twoją słabością jest to, że w krytycznej sytuacji popełniasz błędy i źle wykorzystujesz potencjał potworów. Jednak i tak Ciebie również zaliczyłem do tej piątki doskonałych. Możesz być dumny.

Chyba nie powinienem tego pisać, bo w ten sposób sam staje się taki jak Ty, ale po przeczytaniu "Brakuje Ci jeszcze doświadczenia"... No właśnie. Zapamiętaj- Nie pisz nic o kimś, kogo nigdy nie widziałeś. Zapraszam na pokaz zabijania 30+ co dwa tygodnie na przypadkowym serverze. Może się douczysz pvm i mvp. Ty niestety tylko próbujesz zabić dobrego rookera a naprawdę pastwisz się nad low lvl co jest żenujące.



Ameriov.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 02:39   #43
*Carlsberg
Użytkownik Forum
 
*Carlsberg's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2008
Lokacja: Bdg

Posty: 197
Domyślny

Trapowanie na rooku...jest NUDNE..No bo jaki jest fun w lurowaniu 2 waspów, wilków czy minosów, i ubijanie 10 lvli? xP


I btw, nie wierzę ci, że ubiłeś 2.5k ludzi na rooku....
I nie jesteś best tibia trapper, najwyzej rook-traper....

Ostatnio edytowany przez *Carlsberg - 05-10-2008 o 02:46.
*Carlsberg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 09:30   #44
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ty a w ogole 10 tysiecy osob nie strapowales ? hahaha . Prosze cie ... Ciekawe skad masz takie informacje ile ty osob zabiles to jedna sprawa a druga ze 2,5k osob to jest nie mozliwa ilosc osob .

Pozdro&Pocwicz
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 11:22   #45
_Ryzy_
Użytkownik Forum
 
_Ryzy_'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Stargard Szczeciński
Wiek: 31

Posty: 70
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Intouchables
Świat: Tibianic
Poziom: 94
Domyślny

wlasnie twoje konto zostalo zalozone w 2006 roku i zakladajac ze nie trapiles ludzi od 1 dnia gry, to niby z kad te 2500 zabitych chyba jedno zero ci sie pomyliło ;p
__________________
-----------------------------------------------

The grass was greener
The light was brighter
When friends surrounded
The nights of wonder

--------------------------------------------------
_/_/_/_/_/
_/_/_/_/
_/_/_/
_/_/
_/
/
_Ryzy_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 12:11   #46
sazqq
Użytkownik Forum
 
sazqq's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 111
Domyślny

Co za różnica kiedy założył konto na forum? Ważne kiedy założył postać -.-
sazqq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 13:05   #47
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Uznajcie jego rangę najwyższego trapera czy co on tam chce i sobie pójdzie =-\
MasterTusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 13:56   #48
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Skąd wiem? Bo od połowy swojej kariery liczyłem ^^. W sumie mam więcej ale nie wiem ile dokładnie więc sobie nie dopisywałem choć tysiąc mógłbym doliczyć z czystym sumieniem. Jeśli w jeden dzień ginie przynajmniej po 20 osób, to 2000 to kwestia 100 dni prawda? Więc w 2,5 roku (od wtedy liczę) to chyba żaden problem...? (Ryz, no właśnie Rookstayerem to ja trapowałem od samego początku, chyba nie sądzisz, że to moja 1 postać, czyż nie?) Jeśli twierdzicie, że to niemożliwe to chyba nie macie bladego pojęcia o tym o czym piszecie, lub nie zdaliście z matmy... Jednakże chciałbym przypomnieć jedną rzecz o której chyba wszyscy zapomnieliście, temat nie jest o mnie tylko o trapowaniu, trzymajcie się więc tego, ze mną możecie pogadać na priv.

@Tusk
Z Twoimi wypowiedziami dawno przestałem się liczyć ^^. Nawet się nie staraj.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 05-10-2008 o 13:58.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 16:01   #49
*Carlsberg
Użytkownik Forum
 
*Carlsberg's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2008
Lokacja: Bdg

Posty: 197
Domyślny

@Up
Ale nadal nie jesteś NAJLEPSZYM traperem, jedynie lamusem z rooka.
*Carlsberg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 18:15   #50
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

Znam wszystkie trapy, ktore tu pokazales, naprawcowales sie fakt, ale ja to znam.
Cytuj:
pot stracił swe magiczne właściwości.
mugole, czyli nie grajacy na roku nie beda wiedzieli ocb, ja zawsze uzywalem beczek, teraz juz kazdy moze na nie wejsc, przez update 7.8 bodajrze :F a trap byl fenomenaly, kto trapowal wtedy to wie


no nic sie tu nie przyda komukolwiek, ciota co nei potrafi trapowac, bedzie tylko nieudolnie xerowac, a ten kto potrafi to obejdzie sie bez niego ;]
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 18:41   #51
*Carlsberg
Użytkownik Forum
 
*Carlsberg's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2008
Lokacja: Bdg

Posty: 197
Domyślny

@Up
Wiesz ile osób padło na mainie właśnie przez kochane stare poty? xD
*Carlsberg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 18:44   #52
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Skąd wiem? Bo od połowy swojej kariery liczyłem ^^. W sumie mam więcej ale nie wiem ile dokładnie więc sobie nie dopisywałem choć tysiąc mógłbym doliczyć z czystym sumieniem. Jeśli w jeden dzień ginie przynajmniej po 20 osób, to 2000 to kwestia 100 dni prawda? Więc w 2,5 roku (od wtedy liczę) to chyba żaden problem...? (Ryz, no właśnie Rookstayerem to ja trapowałem od samego początku, chyba nie sądzisz, że to moja 1 postać, czyż nie?) Jeśli twierdzicie, że to niemożliwe to chyba nie macie bladego pojęcia o tym o czym piszecie, lub nie zdaliście z matmy... Jednakże chciałbym przypomnieć jedną rzecz o której chyba wszyscy zapomnieliście, temat nie jest o mnie tylko o trapowaniu, trzymajcie się więc tego, ze mną możecie pogadać na priv.

@Tusk
Z Twoimi wypowiedziami dawno przestałem się liczyć ^^. Nawet się nie staraj.
I nie dostałeś bana za trapowanie? Kolejny powód dlaczego praca GMów jest żałosna.

@down
Nawet nie masz najmniejszych podstaw, by tak twierdzić.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 05-10-2008 o 23:25.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 19:09   #53
Tocallo
Użytkownik Forum
 
Tocallo's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 17

Posty: 214
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
Poziom: 62
Domyślny

<nieważne>

@Top
jak w każdym są 'zadowoleni' i ci 'mniej zadowoleni'
__________________
Cytuj:
Rookgaard
Но вы уверены?
меняться к лучшему!
WYCIEK DOTYCZĄCY NASTĘPNEGO UPDATE

Ostatnio edytowany przez Tocallo - 05-10-2008 o 20:36.
Tocallo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2008, 18:45   #54
Drahuene
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 12 2007

Posty: 3
Domyślny

@Ameriov
nie zgodze sie co do tego, ze ten maly byl zblazowanym i przegnitym dzieckiem... co z tego, ze sie pochwalil? Ty sie nie chwalisz ile to fragow nie zrobiles? Gratuluje mozgu...

Poradnik nawet OK, pokazuje tu trapy jakich nie probowalem, aczkolwiek nie zgodze sie co do jednego... Trap na rotach jest DRUGIM po Wasp Towerze (ktory przy dobrym ustawieniu jest najlepszy, jak to ujales) a to, ze nie umiesz go umiejetnie ustawic tak zeby w pelni wykorzystac jego sile to juz nie moj problem. Drugim mankamentem tego poradnika jest to, ze wogole powstal... Robiac go chcesz sie pochwalic ze umiesz? Czy pokazac przez to cos innego... moze jakies kompleksy?;> Teraz rook zostanie zalany pseudo traperkami, ktory po przeczytaniu Twojego poradnika (ktory notabene czasami wprowadza ich w blad) beda mysleli ze wiedza wszystko.

@Jar~
dzieki za pozdro ;*


o/

{edit}
jezeli dziennie siedzisz przed kompem i trapujesz to wspolczuje

Ostatnio edytowany przez Drahuene - 09-10-2008 o 18:54. Powód: idiotyzm Ameriova
Drahuene jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2008, 19:11   #55
Jarryn the Rookguardian
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Dolny Śląsk
Wiek: 33

Posty: 16
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Poziom: 31
Domyślny

Na początku chciałbym Tobie podziękować za to, że uznajesz mnie za jednego z lepszych traperów, pochlebiasz mi . Dziękuję Ci bardzo. Chciałbym powiedzieć, że nie osiągnął bym tego bez paczki znajomych, którzy jak padnie hasło trap zawsze się zjawią, aby wspólnie pogadać, potrapować. Specjalnie pozdrowienia dla Drachola, Immo i Xundra i Bleida.
Ja się nie chwaliłem jak chłopak z mam talent, a na pewno nie powiedziałbym tego takim tonem (chociaż tego tancerza bardzo szanuję i nic do niego nie mam). Chciałem pokazać tylko, że niestety Twój post ma błędy i nie zgadzam się z takimi krzywdzącymi opiniami na temat niektórych przez Ciebie wymienionych miejsc do trapowania.


Kolego, ale czy pamiętasz czasy tej Tibii, kiedy padł ten 46? Jeżeli byłbym 46 lvlem, (nawet za czasów tibi 7.6), też bym wszedł do piecu bólu, jeżeli by mnie zapraszali do środka. Odpowiedz sobie szczerze: czy jeżeli czujesz potęgę swojego lvla i chcesz pokazać jaki Ty to boski nie jesteś, to czy nie wszedłbyś do wira walki? Rook taki może się wydawać nudny, a tu nagle takie wyzwanie, a przy okazji sprawdzisz siebie, utrzesz nosa innym, poexpisz ekstremalnie. Ja bym wszedł. To też zależy od charakteru czy się wejdzie czy nie.
A teraz masz 2 kratki i jak jak będzie nawet 5 ekipa ludzi do trapa i kilku gapiów, to tylko dobra organizacja może ochronić przed rozwaleniem trapa przez 15 lvla.


Masz być może rację z Rot hellem. Z jak Ty to nazywasz "magic sqm" lepiej być może nie da się zbudować. Jednak dla mnie robienie magic sqm, jest nastawione na zysk. Dla mnie nie jest ważny zysk tylko trapowanie po kolei jak leci, no chyba, że ktoś wydaje się kumaty i chce pomóc to wtedy luz.


Wasp Tower masz rację, że bije, ale dla mnie wydaje się on nie opłacalny tam. Może zwiększa combo znacznie, aczkolwiek, jeżeli nie ma ludzi do trapowania, a ktoś musi stać na posterunku, żeby szybko ropnać, bo w każdej chwili ktoś może wejść, kto najbardziej obrywa od spearamana? Tylko ta osoba która ropuje (jeżeli jest tam sama). Używałem, ale często po 15 minutach stania bez żadnego fraga miałem red hp z green hp.

Orc Tower- Jeśli sądzisz, że nie może tu paść 38lvl to źle go stawiasz. Pamiętaj- 46lvl padł na 4 mino. Rzucam Ci wyzwanie! Mam 32 lvl. Trapnij mnie na Infernie. Jeżeli trapniesz i udokumentujesz to filmem lub screenem masz u mnie 100K na infernie na rooku, tak jak mam w opisie na tibia.pl od roku. Możesz powiedzieć, po co Ci ta kasa? W trapowaniu nie chodzi o kasę, tylko o zabawę (przynajmniej dla mnie). A dla Ciebie trapowanie na różnych światach nie ma problemu: "Zapraszam na pokaz zabijania 30+ co dwa tygodnie na przypadkowym serverze.". Od dzisiaj się nie loguję do dnia i godziny w którym będzie trap. Jestem zalogowany w Rot hell, będę tam czekać. Nie będę nic kupować żadnych potionów, tylko to co mam teraz. Możesz przyjść po mnie nawet i patrzeć jak się loguje i zaprowadzić mnie do miejsca w którym jest trap. Wejdę do niego posłusznie, jak przystało na osobę niczego się nie spodziewającą. Ale w trapie to ja czynię co mi się podoba.

Co do 46 lvla. To były inne czasy Tibi. 5 Minosów biło łącznie. A Ty się odnosiłeś z tego co czytałem tylko do nowych czasów tibi.


Wierz mi, masz szanse być najlepszy, ale Twoją słabością jest to, że w krytycznej sytuacji popełniasz błędy i źle wykorzystujesz potencjał potworów.


Błędy popełniam, owszem. Ale czasem się po prostu nie da. Bo tu ludzie zblokują, tu spadniesz na dół, tu portorek źle stanie, tu flowera wezną, tu lag, tu freez.
__________________
To jest tylko Wirtualny Świat pomieszany z rzeczywistością - więc wyluzuj


Płacę 100K na rooku na Infernie dla osoby, teamu przez który zginę i zostanie to udokumentowane ss lub filmem.


http://photobucket.com/albums/f156/J..._Rookguardian/

Ostatnio edytowany przez Jarryn the Rookguardian - 09-10-2008 o 19:13. Powód: 5 mino
Jarryn the Rookguardian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2008, 00:10   #56
Par-Levi
Użytkownik Forum
 
Par-Levi's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 33
Imię: Par Levi
Profesja: Rookstayer
Świat: Empera
Poziom: 100
Domyślny

Witam

Nieco spoznione, wybacz, ale tym wieksze gratulacje zechciej przyjac autorze.
Rzadko mam tu okazje zagladac, jako ze do masochistow nie naleze, tym wieksza frajda, jesli posrod krolujacych na tym forum, ugrzecznionych gratulacji kolejnych zboconych lvli, ktorymi przezucaja sie tu nasi "drodzy uzytkownicy" pojawia sie od czasu do czasu cos naprawde ciekawego.
Do trapowania mozna miec stosunek ambiwalentny, niemniej pozostalo ono juz chyba ostatnim "smaczkiem" w podupadajacej rookzabawie.

Pozdrawiam

P.S.
Korzystajac z okazji, chcialbym powitac powracajacego po szescioletniej przerwie, bodaj pierwszego Rookera rodem znad Wisly - Viva Quadron

Ostatnio edytowany przez Par-Levi - 11-10-2008 o 00:18.
Par-Levi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2008, 01:51   #57
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Jarryn... Doskonale wiadomo, że aby wyjść z wasp tower wystarczą 2 potiony, chyba, że mały "trik" by się udał, (którego faktycznie nie pokazałem ale zapewne wiesz o co chodzi skoro jesteś taki ivul, z reszta do tego starczy trochę oleju w głowie) to nadal jest to góra pięć potów. Z resztą dziwnie się zachowujesz, płacisz po zabiciu... ja nosze 5cc w arrow slocie, ktoś mnie zabije- kasa jest jego.
Rot Hell- Napisałem już, że można to zrobić na 2 sposoby. Każdy zrobi jak zechce.

@Ten noobek nad Tobą
Nie, nie trapuje non stop, trapuje tylko jak ustalę sobie cel i będzie online. Męczenie biednych 5lvli jest nudne.
Ale pytanie mądre, po co powstał poradnik...
Po 1. Błednie twierdziłem, że ludzie coś wyniosą. Ktoś to umie, to trapuje. nie umie, nadal będzie noobił.
Po 2. Wiało tu nudą
Czy zamierzałem się wybić? Nie. Gdybym zamierzał się wybić stworzyłbym coś, co miałoby minimalną fale krytyki, jak nowy spis itemów, śmieci czy czegokolwiek. Niby niepotrzebne, ale fajny "poradnik" i wielu protestów nie ma.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2008, 10:17   #58
Drahuene
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 12 2007

Posty: 3
Domyślny

@Ameriov
teksty typu "noobek nad Toba" sobie odpusc, bo noobek tu jest jeden, i to nie jestem ja ;>
no to Twoj nastepny "cel" to Jaryn. Nie loguje sie dopóki mu nie powiesz zeby wbijal na trapa. Powodzenia...

jeszcze odnosnie twojej evul liczby 2500... albo jestes taki glupi albo sie tylko taki robisz... na poczatku raczysz nas swoimi obliczeniami odnosnie dni i ilosc zabitych osob, a pozniej ze masz tylko jakis okreslony cel i zabijanie 5 lv cie nie interesuje... jeszcze raz gratuluje mozgu
Drahuene jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2008, 00:26   #59
Drozd
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 10 2008

Posty: 3
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 57
Domyślny

Do tych, którzy nie wierzą, że możliwa jest tak duża ilość fragów na rooku.

Ludzie, dla osoby, która gra kilka lat, która zaangażowana jest w trapowanie, i robi to co kilka dni, to 2 tysiące jest nie dużo.

Robiąc trapy, w jeden dzień już może paść 100 osób, tylko trzeba trochę nad tym postać.

Kiedy ja robiłem niedawno trapa, to w jakieś 4h padło 50 osób, to jeden dzień - 100 osób, 10 dni - tysiąc osób. Z uwagi na to, że mało osób jest, którzy tak często trapują, i tak dużo zabijają, poświęcają tyle czasu na trapy, to dobra, miesiąc - 1000 fragów. Toż wystarczy sobie policzyć... nie wydaje się tak dużo.

@Topic
No może z tym Rot Hellem przesadziłeś, że największy lvl zabity tam, to 20.

Ogółem przydatny dla początkujących, błędów nie dopatrzyłem, wszystko w porządku.
Drozd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2008, 20:22   #60
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Drozd na t.pl, no to forum spadło zupełnie na psy...;s

Trapowanie Jarryna ma taki sam sens, jak trapowanie mnie, albo inny przykład, trapowanie Crisne na 3ch ratach. Jak ktoś wie jak się zachować w trapie i jest wyładowany potionami to nawet ciągłe blokowanie co jest raczej trudne i nie pokazane w poradniku nic nie da. Mam zupełnie inne cele. Jeśli czytałbyś uważniej to byś zauważył, że kiedyś trapowałem low lvle ale zaprzestałem tego jakiś czas temu. Może i fajnie jest patrzeć jak low lvl leci na hita, ale trapowanie rookerów jest o wiele ciekawsze. Ja natomiast gratuluje poziomu inteligencji, albowiem Twoje wypowiedzi nie wyglądają na zbyt mądre.

Search players with premium msg me ;s. Być może w niedługim czasie poradnik będzie lekko zupdate'owany, ale będą to mało zauważalne zmiany i raczej już ostateczne.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin 3