Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-09-2009, 13:15   #141
Bambs18
Użytkownik Forum
 
Bambs18's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2008
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Poziom: 100
Skille: 90+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Humn a mi tam hardcore pvp sie podoba;d samo to , ze bez limitu mozna karac ludzi jest mega fajne , a bocenie napewno nie bedzie latwe w takim miejscu gdzie moze Cie zabic kazdy bez wyjatku.
Bambs18 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-09-2009, 13:43   #142
Farfocel
Użytkownik Forum
 
Farfocel's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2008
Lokacja: Lbn

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Honera - Pacera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Tak z ciekawości to w tamtym roku kiedy był zimowy upadate? w ktorym miesiącu? bo z tego co widze to te zmiany są przewidywane własnie w zimowym tak?
__________________
This is the last trick :/
Farfocel jest offline  
stary 28-09-2009, 20:33   #143
kocyk123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 09 2009

Posty: 6
Problem

jak non pvp bedzie pvp to bedzie zwalenie nie wiem po co to zmieniac ktos o to prosil ich powinno zostat tak jak jest karzdy ma do wyboru swiat na jakim chce grac to po co kurwa zmieniac non pvp w pvp pytam sie
kocyk123 jest offline  
stary 28-09-2009, 20:46   #144
makus18
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Non-pvp nie bedzie pvp. W non-pvp bedzie mozna sie lac ale tylko wtedy gdy sie zgodzisz na to i nie ma skulli, nie moze zaatakowac sie pierwsza lepsza osoba ktora napotkasz w miescie, mi sie te zmiany podobaja, ale moze tylko dlatego ze gram na swiecie non-pvp.
 
stary 28-09-2009, 20:52   #145
kocyk123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 09 2009

Posty: 6
Pytanie

to czyli na starym non pvp przerobbionym na pvp nie bedzie mozna bic kogos bez jego zgogy ?? a jak ktos ci przywali to zada obrazenai czy bede musial sie zgodzic na walke z nim jak to dokladnie ma byc??
kocyk123 jest offline  
stary 28-09-2009, 21:16   #146
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kocyk123 Pokaż post
ktos o to prosil ich
tak
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kocyk123 Pokaż post
a jak ktos ci przywali to zada obrazenai czy bede musial sie zgodzic na walke z nim
będziesz musiał się zgodzić
Akkorin jest offline  
stary 29-09-2009, 09:13   #147
RaxinMr
Użytkownik Forum
 
RaxinMr's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008
Lokacja: Podlasie
Wiek: 31

Posty: 211
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Lineage 2
Domyślny

Tibia 7.92 byla fajna jeszcze w miare ,klimatyczna,8.0 juz tracila swoj klimat czyli po update 7.92 tibia to juz nie to samo moim zdaniem/
__________________
2009-XXXX
Lineage 2 RuOff Lancer
I will not return to the Tibia.
RaxinMr jest offline  
stary 29-09-2009, 17:27   #148
kocyk123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 09 2009

Posty: 6
Cool

a no to fajnie ze nikt cie nie zabije bez twojej zgody to mi odpowiada
kocyk123 jest offline  
stary 29-09-2009, 17:36   #149
Orez
Użytkownik Forum
 
Orez's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RaxinMr Pokaż post
Tibia 7.92 byla fajna jeszcze w miare ,klimatyczna,8.0 juz tracila swoj klimat czyli po update 7.92 tibia to juz nie to samo moim zdaniem/
To se kup klimatyzator.

Moim zdaniem klimat gry się nie zmienił. To że poprawili grafikę i dodali parę nowych przedmiotów nie czyni tibi inną niż była dawniej (pod względem rozgrywki). Jedyną istotną zmianą która mi się naprawdę spodobała było dodanie różdżek dla klas magicznych (druid, mag), które wcześniej były klasami raczej robotniczymi (produkcja UH itp.).

Co do zmiany światów. Czy nie dojdzie do masakry? Przecież często się zdarza że gracz posiadający dwie postacie na różnych światach pragnie zemsty gdy ginie jego słabsza postać.
Weźmy takiego gracza który na jednym serwie miał 20 palka który został odesłany na rook przez bandę 30 poziomowych graczy. Na innym świecie gracz ma 80 paladyna. Czyż zemsta nie była by słodka? Oczywiście trzeba się liczyć z tym że przeciwnicy również mogą mieć potężniejsze postacie.
Oczywiście pojedynczy przypadek to nic wielkiego, ale takie wojny klanów których członkowie opuszczają formalnie jego szeregi, aby udać się na wojnę na innym świecie.

Zapewne powstały by bazy wypadowe. Przechodząc na inne światy nie można brać ze sobą ekwipunku z depo. W takim razie itemki pozostawiane były by w siedzibach klanów, gdzie spokojnie czekały by na powrót właściciela (a tu małe pytanko: "Czy na pewno itemki znikną z depo po przeniesieniu postaci?" Bo nie jestem co do tego pewny.), lub były by wydawane w siedzibie gildii na innym świecie.
(To że postać nie ma w opisie nazwy gildii, nie musi oznaczać że do niej nie należy.)
__________________

Ostatnio edytowany przez Orez - 29-09-2009 o 17:40. Powód: literówki
Orez jest offline  
stary 21-10-2009, 16:18   #150
FireInTheHole
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 11 2008
Lokacja: Wodzisław Śląski
Wiek: 33

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tokels
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 185
Skille: 95/71
Poziom mag.: 25
FireInTheHole ma numer GG 8683398
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bigzone Pokaż post
powiem tak:
kiedys w tibii niby nic nie bylo, ale fajnie bylo
dzisiaj niby wszysto jest, ale nic nie ma



anegdota do old times,kiedys w tibii 100 lvl to bylo cos, oprocz tego wspolne hunty, questy, system run i walki oraz kredkowe belty dzis takiej zabawy nie ma z grania niestety :'(
Zgadzam się z tym panem całkowicie, brakuje mi tamtych czasów, przynajmniej teraz będę mógł przejść na Optional Pvp z Hiberny bo mam hunta na 185 rp i payment 450k

Pozdrawiam!
FireInTheHole jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:21.


Powered by vBulletin 3