Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-03-2009, 14:46   #2401
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

Nie żeby coś, ale ironia i sarkazm nie mają tutaj racji bytu. Nawet do cynizmu to się nie zalicza. Po prostu nie mogę zrozumieć, jak można mieć tak mały zasób słów i być tak wulgarnym. I to jest to dlaczego Arcania to siedlisko"Polacksów Peel", którzy starają się być super pro evul hiper master extra mentorami, bo w rl im to nie idzie. Cóż panowie, dyskusja leży. Elokwencja też. Za 4 posty wasze posty coś zedytuję.
Charin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-03-2009, 15:32   #2402
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

nie wszystko jest tak jak na forum, dzieli sie ono na 4 grupy ludzi czyli dla tych do piszą dla zabawy, tych co wzywają i mowia jacyto oni nie sa, tych co piszą rzeczy zgodne z tematem(podobno ta grupa istnieje, ale nie ma na to dowodów) oraz moja ulubiona grupa czyli konta-Noobchary z których sie spamuje. co do serwera jak wszyscy wiedzą gdybyśmy wygrali to by bylo ok teraz 96,5319764% ludzi wszędzie pisze ci 'jestem realem xxx masz ded hunted kurwo twoja stara nosi buty HAHAHA'. na szczęście sa jeszcze ludzie (ja i ekipaxdd) prawi którzy gnebia jak tylko mogą wlasnie takich pro elo kozakow. KU LEPSZEJ ARCANII! i w tym co napisalem jest wiecej prawdy niz myslicie. na koniec pozdrawiam ziomow w szczególności: bob, cinek oraz kazdy którzy walczy przeciwko kurestwu
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 16:30   #2403
marcza57
Użytkownik Forum
 
marcza57's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2009

Posty: 117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
nie wszystko jest tak jak na forum, dzieli sie ono na 4 grupy ludzi czyli dla tych do piszą dla zabawy, tych co wzywają i mowia jacyto oni nie sa, tych co piszą rzeczy zgodne z tematem(podobno ta grupa istnieje, ale nie ma na to dowodów) oraz moja ulubiona grupa czyli konta-Noobchary z których sie spamuje. co do serwera jak wszyscy wiedzą gdybyśmy wygrali to by bylo ok teraz 96,5319764% ludzi wszędzie pisze ci 'jestem realem xxx masz ded hunted kurwo twoja stara nosi buty HAHAHA'. na szczęście sa jeszcze ludzie (ja i ekipaxdd) prawi którzy gnebia jak tylko mogą wlasnie takich pro elo kozakow. KU LEPSZEJ ARCANII! i w tym co napisalem jest wiecej prawdy niz myslicie. na koniec pozdrawiam ziomow w szczególności: bob, cinek oraz kazdy którzy walczy przeciwko kurestwu
Felix nie mów że walczysz o "lepszą arcanię" bo walczysz tylko o władze na serwerze. Każdy kto jest w wojnie mówi że walczy dla lepszego serwera a kiedy już odnosi sukces i zdobywa władze staje się taki sam jak i inny kto włada serwerem. Ludzi takich jest wiele Ames, Manndy to są tylko 2 przykłady. Ludzie którzy byli zwykłymi "szmatami" nagle dorwali sie do władzy i widac bylo co z tego wszystkiego wyszło. Tak jak to mówi przysłowie " dac palec a wezmie całą ręke " . Tak samo jest z Tobą Felix Nie oszukujmy się jedyną osoba która może władac Arcanią jest Luki z Jarosławia. Tylko on tutaj może trzymac porządek i bardzo słusznie. Żeby nie on to Arcania nie była by tą Arcanią która jest teraz. Jak by LR a teraz IP doszło do władzy to lepiej nie mówic co by było xD

Ostatnio edytowany przez marcza57 - 25-03-2009 o 16:31.
marcza57 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 17:03   #2404
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

wiesz nie mam nic do ludzi którzy kozacza bo wygrali wojne, to im sie należy(i wiadomo ze o to sie walczy chociaz jak ostatnio to powiedzialem bobowi to sie zbulwersowal, chyba 1 osoba co walczyła o nie wiem). mnie chuj jasny trafia i mysle ze ciebie marcza tez jak jakis 50 do 150 lvl sie wozi i mowi 'zobaczymy niech tylko xxx lognie to padasz' powiedz czy cie to nie wkurza? wczoraj z sdkera Napisalem do jakiegoś 54 pala 'wyjdź debilu' bo mnie blokował i zajebiscie cieta riposta godna galiego 'i za to juz płacisz 10k jak bedzie sadli' a ze chamstwa nie zniese to zacząłem go wzywać, po rozmowie naliczył mi 200k paymentu :/ lipka troche ale co tam idziemy go zabić, ze we 2 a typ przed poh temple to dostał 1 kule i wszedł. ale tym razem juz nie wzywał od sadlich. wlasnie o takich ludzi mi chodzi. dla mnie to nie do zniesienia jest nie wiem jak dla ciebie
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 17:18   #2405
FUHRER
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006

Posty: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
nie wszystko jest tak jak na forum, dzieli sie ono na 4 grupy ludzi czyli dla tych do piszą dla zabawy, tych co wzywają i mowia jacyto oni nie sa, tych co piszą rzeczy zgodne z tematem(podobno ta grupa istnieje, ale nie ma na to dowodów) oraz moja ulubiona grupa czyli konta-Noobchary z których sie spamuje. co do serwera jak wszyscy wiedzą gdybyśmy wygrali to by bylo ok teraz 96,5319764% ludzi wszędzie pisze ci 'jestem realem xxx masz ded hunted kurwo twoja stara nosi buty HAHAHA'. na szczęście sa jeszcze ludzie (ja i ekipaxdd) prawi którzy gnebia jak tylko mogą wlasnie takich pro elo kozakow. KU LEPSZEJ ARCANII! i w tym co napisalem jest wiecej prawdy niz myslicie. na koniec pozdrawiam ziomow w szczególności: bob, cinek oraz kazdy którzy walczy przeciwko kurestwu
A 5 grupa ludzi to dzieci z ormo (czyli dotyczy to sie ciebie) ktore pekowaly ciagle i krzyczaly "paj boh" a ich najwieksza wojna byla ORMO vs KUPA i teraz uwazaja sie za najwiekszych fajterow, za dobro arcani o/
FUHRER jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 17:38   #2406
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FUHRER Pokaż post
A 5 grupa ludzi to dzieci z ormo (czyli dotyczy to sie ciebie) ktore pekowaly ciagle i krzyczaly "paj boh" a ich najwieksza wojna byla ORMO vs KUPA i teraz uwazaja sie za najwiekszych fajterow, za dobro arcani o/
aktualne osoby które pecza to nie ormo tylko ip. walczenie za dobro Arcanii to ironia bo nie wiem jak reszta ale mi chodzi tylko o frajde z zabijania. jak to juz kiedys filusz pisal 'wy lubicie patrzeć caly dzien jak postać bije frosty(dodatek odemnie: pozdro eizix) my lubimy kogos zajebac.' a nasza największa wojna to ip vs inter

Ostatnio edytowany przez Partyzant_Felix - 25-03-2009 o 17:40.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 17:45   #2407
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Największą wojną była wojna LR vs IT. I chyba temu nie zaprzeczysz...
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 18:01   #2408
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

dabyl dabyl

Ostatnio edytowany przez Partyzant_Felix - 25-03-2009 o 18:06.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 18:02   #2409
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Napisalem nasza w sensie taka w ktorej aktywnie uczestniczyliśmy w sensie ja modis itd nie ze Arcanii
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 18:14   #2410
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
(i wiadomo ze o to sie walczy chociaz jak ostatnio to powiedzialem bobowi to sie zbulwersowal, chyba 1 osoba co walczyła o nie wiem)
Chodzi o to ze ty i tobie podobni jezeli chodzi o pa by ten server zj*bali w 3 dni ;d zreszta sa tacy ktorzy musza miec tyle wladzy by leczyc kompleksy z reala lub by internetowy penis urosl a sa tacy ktorym wystarcza by grac w spokoju i by jego znajomych nie klepali za oddychanie bez pozwolenia.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 18:33   #2411
FUHRER
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006

Posty: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
aktualne osoby które pecza to nie ormo tylko ip. walczenie za dobro Arcanii to ironia bo nie wiem jak reszta ale mi chodzi tylko o frajde z zabijania. jak to juz kiedys filusz pisal 'wy lubicie patrzeć caly dzien jak postać bije frosty(dodatek odemnie: pozdro eizix) my lubimy kogos zajebac.' a nasza największa wojna to ip vs inter
Musi bic te frosty zeby miec chara na dobre oransko czyli wojny a nie jakies smyranki takie jak ty uprawiasz 50 lvlem i przezywasz ze padl jakis 100 lvl ze az szczycisz sie fragami na forum, do tego i tak kupujesz wszystkie chary wielka frajda jupi o/
FUHRER jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 18:38   #2412
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
twoja stara nosi buty HAHAHA'.
waahahah


bobek

tu masz racje ostatnio dowiedzialem sie o co chodzi z tym "bo mi zabil brata za nic" (tak sluchalem tego w tych best ventrilo records) i jednak twierdze (sorki tu dostane warna) ze clapek to najwiekszy skurwysyn i pojeb jakiego ludzkosc widziala dodam ode mnie, ze jest to kurwa i niewyzyty niedojeb ktory na rl nie osiagnal satysfakcji to spina sie w grze

/\ felix sam nie chce kupowac charow ja np mu zaproponowalem xD
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 19:06   #2413
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
waahahah


bobek

tu masz racje ostatnio dowiedzialem sie o co chodzi z tym "bo mi zabil brata za nic" (tak sluchalem tego w tych best ventrilo records) i jednak twierdze (sorki tu dostane warna) ze clapek to najwiekszy skurwysyn i pojeb jakiego ludzkosc widziala dodam ode mnie, ze jest to kurwa i niewyzyty niedojeb ktory na rl nie osiagnal satysfakcji to spina sie w grze

/\ felix sam nie chce kupowac charow ja np mu zaproponowalem xD
10 pkt dla gryfindoru! tzn dla bemka
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 19:27   #2414
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FUHRER Pokaż post
Musi bic te frosty zeby miec chara na dobre oransko czyli wojny a nie jakies smyranki takie jak ty uprawiasz 50 lvlem i przezywasz ze padl jakis 100 lvl ze az szczycisz sie fragami na forum, do tego i tak kupujesz wszystkie chary wielka frajda jupi o/
przeciez mam 110 msa na 'SUPER MEGA ORANSKO DEDOWANIE ZE CHUJ ORO GRILOWANIE' oraz chary do 'smyranek' i fakt wielka frajda jupi o/ _/ o_/

Ostatnio edytowany przez Partyzant_Felix - 25-03-2009 o 19:29.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 20:17   #2415
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

AHAHAHAHAHA
Mar 25 2009, 19:35:38 CET Killed Akus Arhari at Level 162 ok
Mar 25 2009, 19:33:19 CET Killed Koca Gero at Level 188 ok
Mar 25 2009, 19:33:04 CET Killed Shavenis at Level 217 ok

kurwa dobry dzien dzis, na wf w hokeja z 5 0 na po 10 doprowadzilismy, to teraz Koca solo, dobicie Akusa i Shavenis damage


AHAhahaha
21:25 Elf Bocik [11]: Waszka g ma niesamowity zapas punchy, swietne argumenty. Beef z Waszka to przegrany beef.

AHAHHAnr3
http://www.joemonster.org/filmy/1504...nym_narzedziem

AHAHahahahahahahahahahahahahaha

Ostatnio edytowany przez Partyzant_Felix - 25-03-2009 o 22:03.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 20:33   #2416
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

30 punktow dla gryffindoru ;p?
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 20:41   #2417
VmaX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 08 2008
Lokacja: Krk

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Świat: Arcania
Domyślny

A Shavenisa za co?xd
VmaX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 22:10   #2418
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

1. random pking
2. byl pomoc it
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 22:38   #2419
Filush
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: JW
Wiek: 33

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
Imię: Arcy Filu
Profesja: Paladin
Gildia: GTW
Świat: Arcania
Poziom: 20
Skille: 50/34
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Charin Pokaż post
Nie żeby coś, ale ironia i sarkazm nie mają tutaj racji bytu. Nawet do cynizmu to się nie zalicza. Po prostu nie mogę zrozumieć, jak można mieć tak mały zasób słów i być tak wulgarnym. I to jest to dlaczego Arcania to siedlisko"Polacksów Peel", którzy starają się być super pro evul hiper master extra mentorami, bo w rl im to nie idzie. Cóż panowie, dyskusja leży. Elokwencja też. Za 4 posty wasze posty coś zedytuję.
zamknij dupe ziomek
__________________
Nikt mi nie podskoczy, jestem hakerem.
Filush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 23:45   #2420
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
przeciez mam 110 msa na 'SUPER MEGA ORANSKO DEDOWANIE ZE CHUJ ORO GRILOWANIE' oraz chary do 'smyranek' i fakt wielka frajda jupi o/ _/ o_/
Biorąc pod uwage srednia lvli IT a srednia lvli IP to taki 110 msem duzo nie zrobisz... ale przynajmniej biegasz razem z teamem nie to co Neth jak mial 80 ;d
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:58.


Powered by vBulletin 3