Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-07-2003, 01:15   #1
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny Potwory już są!

Dział potwory już został uruchomiony. Zapraszamy do wglądu. Czekamy na sugestie. Dziękujemy za współpracę serwisowi tibia.gery.pl

Thx tibia.de

__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-09-2003, 19:21   #2
Pan Samochodzik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2003
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 141
Domyślny

ja wprowaze mla poprawke narzaiie wykrylem tylko 1 ze a mino archa wypadlo mi 30 beltow, a na stronce pppisze ze 17. Napewno tego jestem pewnien na 100% ze wypadlo mi 30 belt
__________________
Jestem skłonny słuchać raczej Newtona niż Mundiego. Choć umarł prawie trzysta lat temu, mniej zasmradza pokój.
Linus Torvalds



Program do wysyłania zdjęć na Imageshack.us; foteka.pl; vpx.pl;
Nowa wersja 1.1a (30.10.2007)
http://sourceforge.net/projects/sendimager/
Pan Samochodzik jest offline  
stary 21-09-2003, 19:55   #3
Diamentowe Ostrze
Użytkownik Forum
 
Diamentowe Ostrze's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Wiek: 37

Posty: 191
Stan: Na emeryturze
Imię: Kael Alon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Valandux
Świat: Celesta
Poziom: 52
Skille: 78/74
Poziom mag.: 6
Diamentowe Ostrze ma numer GG 1161136
Domyślny

"Bols" proponowalbym wykasowac great shield, spike sword i dragon lance z loota dragon lorda bo te rzeczy nie wypadaja, i dopisac jakas sensowna porade do demona, a nie takie beblołki co tam sa
__________________
Diamentowe Ostrze jest offline  
stary 21-09-2003, 20:30   #4
Mistrz Czarnego Miecza
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 275
Domyślny

Moglibyście też dodać opisy (brakujące opisy) do niektórych potworów, bo np: Mino Archer jest poszkodowany bo nikt o nim nic niewie (i myśli że nikt o nim nic niewie bo nikt go nielubi ).

Wiem może, że niemacie zasobów to sporządzenia opisów ale można z jakiejś stronki to zwinąć (nie z tibia.gery.pl bo słyszałem o tych prawach autorskich) np z tibia.de .


P.S. Niemusicie się śpieszyć , ale tylko przypominam.
Mistrz Czarnego Miecza jest offline  
stary 24-09-2003, 15:35   #5
Rany
Użytkownik forum
 
Rany's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Elbląg
Wiek: 37

Posty: 14
Rany ma numer GG 2137712
Domyślny

Tak sobie patrze co namazaliscie w tych opisach i dochodze do wniosku, ze na prawde zajmuja sie tym ludzie, ktorzy nie graja w tibie...

1. Z dragon lorda wypada Dragon Lance, a nie Lance
2. Z dragon lorda nie wypada great shield.
3.
Cytuj:
Zdarza się, że jednocześnie uderzą fire wave, great fire bomb i z pazura
co to jest za czar "Great fire bomb"? Bardzo mnie to interesuje... Nie slyszalem o czyms takim wczesniej

Pozdrawiam
Rany jest offline  
stary 24-09-2003, 16:00   #6
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Ehh, widzę, że nie znasz się na tibii, bo napisałeś Dragon Lande, a ma być Dragon Lance. heh. Akurat co do tego "opisu" smoka, to moja pomyłka wynikająca nie z nieznajomości tibii, a z pisania n-tego opisu potwora tego samego dnia i pisania w pośpiechu. Co do dragon lance, to pewnie dla tego tam tak pisze, bo tak samo pisze na WoT. A swoją drogą to mi już kiedyś z DLa wypadła lanca, a dragon lanca jakoś jeszcze nigdy (choć przyznaję się, że mało na DLe polowałem). Na pewno wypada ona z BK, ale czy z DLa wypada, to nie wiem, zresztą na WoT też nigdzie nie pisze, żeby d-lance wypadała z DLa.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 24-09-2003, 16:32   #7
Rany
Użytkownik forum
 
Rany's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Elbląg
Wiek: 37

Posty: 14
Rany ma numer GG 2137712
Domyślny

@Yogi
Jest w przygotowaniu

@matkus
Jak zauważysz to "d" jest niedaleko "c"... Zwykla literówka.

Druga sprawa to taka, że pisze się "Jest napisane" a nie:
Cytuj:
tak samo pisze na WoT
lub:
Cytuj:
też nigdzie nie pisze
Jak wyglada "lance"? Pokaz chociaż look`a

Pozdrawiam.
Rany jest offline  
stary 24-09-2003, 16:51   #8
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

co do tej literówki, to nie wiem, czy zauważyłeś, ale to miała być ironia (o ile wiesz, co to znaczy)

Co do "pisze" i "jest napisane" - może i masz rację

co do lance - no, ten tego, głupio mi chodziło mi o obsidian lance. Ale mogę się mylić, ostatnio na DLach byłem dobre pół roku temu, albo i więcej, więc się upierał nie będę.

Po za tym jak już Yogi zauważył, strona została zrobiona przez jedną osobę, bosala. Robiąc tyle rzeczy chłopak miał prawo się pomylić, szczególnie, jeśli taka sama pomyłka jest na, podobno, najlepszej stronie o tibii (WoT) (a na pewno najbardziej znanej, nie licząc oficjalnej strony). Ale jak byś pokopał w starszych postach, poprawione na stronie zostało już większość dostrzeżonych błędów, a nowo zauważone są nadal poprawiane.

A ja czekam z niecierpliwością na Twoją stronę. A niech znajdę na niech choć jeden błąd
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 25-09-2003, 14:37   #9
Rany
Użytkownik forum
 
Rany's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Elbląg
Wiek: 37

Posty: 14
Rany ma numer GG 2137712
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez matkus
co do lance - no, ten tego, głupio mi chodziło mi o obsidian lance.
O-Lance wypada ze stalkera

Cytuj:
Ale mogę się mylić, ostatnio na DLach byłem dobre pół roku temu, albo i więcej, więc się upierał nie będę.
Owszem
Cytuj:
Po za tym jak już Yogi zauważył, strona została zrobiona przez jedną osobę, bosala.
Uznanie dla bosala~
Cytuj:
A ja czekam z niecierpliwością na Twoją stronę. A niech znajdę na niech choć jeden błąd
Niestety co prawda strona powstaje, ale nie jest robiona przeze mnie

Oto link: Valhalla Oficial Site

Pozdrawiam, Rany =]
Rany jest offline  
stary 25-09-2003, 15:14   #10
Furror
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Czytajac to forum mam wrazenie, ze wiekszosc z was uwaza sie za wielkich znawcow tibii a w rzeczywistosci gowno o niej wiecie. Jestescie jak zwykle nooby ktore siedza pod DP i podchodza do kazdych i mowia "CZE" i zebracie o itemy.

Dragon Lance nie ma nic wspolnego z Dragon Lordami (tylko pierwsze litery- DL)

Dobo... nie wiem co ty w ogole robisz na tej noobowskiej stronie, ktora twierdzi, ze jest 'oficjalna polska strona o tibii' ciekawe qrwa co jest w niej oficjalnego??? To , ze macie domene .PL nie czyni jej oficjalna!!! Wiekszosc z was zapewne pamieta, jak Bosal byl wysmiany na gery.pl jak pierwszy raz zareklamowal ta strone.

Kad - Evaver zna sie na rzeczy, uwierz mi, to nie noob , rozjebal by Smoczyce. Znam go w realu, tak jak Kavu, Spalonego i Pakee (ktory siedzi teraz kolo mnie i sie leje )

mally offtopic: do znajomych z Danubii, jak wiecie ja po "malym" hacku mojej postaci juz nie gram, Pakee nie ma netu (ale czasami gra). Jak bedzie nowy serwer to powrocimy i robimy guildie. Jest juz duzo chetnych. Skontaktujcie sie ze mna na gg: 925613
 
stary 25-09-2003, 16:35   #11
Yogi
Użytkownik Forum
 
Yogi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2003
Wiek: 38

Posty: 311
Yogi ma numer GG 3783481
Domyślny

Furror:
serdecznie chcemy pana przeprosic ze rozczarowalismy pana nasza strona
niestety czlowiek ktory ja zakladal kierowal sie danymi z WoT [ktore defacto jest najwiekszym zbiorem danych o Tibii]
nie jest wina autora strony ze tam byly bledne dane [pewnie dlatego ze autorzy tamtej strony, tak jak my, sa n00bami ktore tylko siedza pod depo i zebrza o itemy]
niestety nie pamietam czasow gdy bosal byl wysmiany ale faktem jest ze od tego czasu spora czesc ludzi nie odwiedza strony gery.pl [chociaz jest ona calkiem dobra i nie ma tam tak powaznych pomylek jak te tutaj]

w celu uspokojenia pana zszarpanych nerwow proponuje wiecej nie odwiedzac naszej strony

z powazaniem:
Yogi
Yogi jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.


Powered by vBulletin 3