Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-05-2007, 19:30   #41
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Tak myślałem że znajdzie sie zaraz ktoś taki....

Nie wierzysz? Rozumiem, trudno tylko zastanów się jak daleko się posunąłeś od momentu odkrycia pól odpowiedzialnych za znikanie SS?

Zastanów się w jaki inny sposób te punkty zostały odkryte?

Dlaczego ludzie którzy to odkryli tak właśnie mówią?


Nie wierzysz.. trudno... ja wiem swoje... nie powiem już nic więcej na ten temat. Dalej mówcie sobie co chcecie, spisek GMów czy co tam chcecie.

Proponuje czasem poczytać inne fora oprócz tibia.pl i org.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-05-2007, 19:43   #42
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Taak? To mi grzecznie wyjaśnij, jak to przebiega, bo mój post właśnie pokazuje jakie to perdołły. Powiedz mi czemu te "magiczne sexy" znajdują SS i informują że zniknął, i niema go nigdzie indziej, a nie mogą wykryć wyżej wymienionych lootbagów, dźwigni Toma i innych odchodów?
Możesz se wierzyć, że w twoim drzewie mieszkają smerfy i produkują papier toaletowy, ale jak Ci pokazują sklep ze srajtaśmą i rąbią drzewo na plasterki, to posmaruj wiarą bułkę, a popatrz na dowody.
Ja nie chcę prowadzić flamewar'a, więc bądź uprzejmy mi to wyjaśnić, a ja już będę grzeczny i będę odrabiać pracę domową.
No?
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 20:00   #43
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Wedle mnie kazda proba sprawdzenia/rozwiazania ow zagadki jest warta zachodu. Bo w razie niepowodzenia mozna wykluczyc kolejna opcje co zaweza krag mozliwosci. Pan Klocek - slyszalem kilak krotnie o tej metodzie ale nigdy nie zostalo mi to wytluamczone ... ciekawi mnie ona chodz podchodze do niej sceptycznie, czy mogl bys to troszke jakos bardziej opisac ... takim jezykiem dla ogolu o co chodzi i jak to sie czyni. Bedziemy wdzieczni :*
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 20:03   #44
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Taak? To mi grzecznie wyjaśnij, jak to przebiega, bo mój post właśnie pokazuje jakie to perdołły. Powiedz mi czemu te "magiczne sexy" znajdują SS i informują że zniknął, i niema go nigdzie indziej, a nie mogą wykryć wyżej wymienionych lootbagów, dźwigni Toma i innych odchodów?
Możesz se wierzyć, że w twoim drzewie mieszkają smerfy i produkują papier toaletowy, ale jak Ci pokazują sklep ze srajtaśmą i rąbią drzewo na plasterki, to posmaruj wiarą bułkę, a popatrz na dowody.
Ja nie chcę prowadzić flamewar'a, więc bądź uprzejmy mi to wyjaśnić, a ja już będę grzeczny i będę odrabiać pracę domową.
No?
Po pierwsze prosze daruj sobie te infantylne teksty. Może twoi rówieśnicy się nimi zachwycają ale na mnie jakoś nie robią wrażenia.

Czy sądzisz że lootbag jest częscią mapy? A czy hex z którego jest złożona mapa jest jego częścią? Widzisz różnice w tych dwóch?

Tibia działa na prostej zasadzie skryptów (zresztą tak jak cała masa innych gier) Jesli zrobie A z przedmiotem B to przedmiot C zrobi D. Tak mniejwięcej to wygląda.

W tym przypadku to jest "jeśli postać wejdzie tu to się stanie takie coś ", ale równie dobrze to może być "jeśli ktoś rzuci jabłko na hex nr X to na hexie nr Y pojawi sie demon"

Nie sądzisz ze szukanie na ślepo tych hexów z całej tej masy byłaby wręcz niewykonalna?


EDIT
Jeśli chcesz szczegółów proszę bardzo sięgnij do źródła (tz ludzi którzy to stosowali) np Darth Saldria
Plik z mapą zajmuje 128 KB trochę "dużawo" jak na mini mapę i kilka obiektów nie sądzicie? A zobaczcie ile ich tam jest.
Ja znam teorie, nie stosuje tego triku chociaż z efektów tegoż korzystam.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 08-05-2007 o 20:09.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 20:34   #45
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

A dźwignia, drzwi etc?
To jest tak samo...
Dźwignia Toma-Jeśli użyje A (dźwignia) to w miejscu B (np. Ghoul room) zniknie C (np. ściana)
Dzwi MM-I jeśli Użyje A (klucz) na B (drzwi od MM) to B zmieni się w C (otwarte drzwi)
Teleport MM-Jeśli wejdę w A (teleport) przeniesie mnie do B (Wyspa SS)
To czemu twoje magiczne superhiperultraalfaomegahexy tego nie sprawdzą, i nie powiedzą nam do czego jest dźwignia Toma itd.

"Nie sądzisz ze szukanie na ślepo tych hexów z całej tej masy byłaby wręcz niewykonalna?"
Kiedyś mówiłeś że szukali kratka po kratce cały rook, aż zobaczyli że w jednym miejscu hex się zmienia.


PS. "Co więcej teleport ma oznaczenie jako (0,0,0,0)"-część twojej wypowiedzi w "Odpowiedzi na zagadki..."
Co do cholery oznacza ostatnie "0"? Sugerujesz że tibia jest stworzona w czterech wymiarach? xD
PS2. Tu mam pytanie. Nie wierzę że tak świetnie się na tym znasz (zresztą, nie mówisz tak więc...), ale czy można to sprawdzać w drugą stronę? Czyli, np. widzę że ściana znika, i sprawdzam co zostało zmienione, że ona znikła (A zniknął, więc sprawdzam czym jest ?
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 20:48   #46
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Taak? To mi grzecznie wyjaśnij, jak to przebiega, bo mój post właśnie pokazuje jakie to perdołły. Powiedz mi czemu te "magiczne sexy" znajdują SS i informują że zniknął, i niema go nigdzie indziej, a nie mogą wykryć wyżej wymienionych lootbagów, dźwigni Toma i innych odchodów?
Możesz se wierzyć, że w twoim drzewie mieszkają smerfy i produkują papier toaletowy, ale jak Ci pokazują sklep ze srajtaśmą i rąbią drzewo na plasterki, to posmaruj wiarą bułkę, a popatrz na dowody.
Ja nie chcę prowadzić flamewar'a, więc bądź uprzejmy mi to wyjaśnić, a ja już będę grzeczny i będę odrabiać pracę domową.
No?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Wedle mnie kazda proba sprawdzenia/rozwiazania ow zagadki jest warta zachodu. Bo w razie niepowodzenia mozna wykluczyc kolejna opcje co zaweza krag mozliwosci. Pan Klocek - slyszalem kilak krotnie o tej metodzie ale nigdy nie zostalo mi to wytluamczone ... ciekawi mnie ona chodz podchodze do niej sceptycznie, czy mogl bys to troszke jakos bardziej opisac ... takim jezykiem dla ogolu o co chodzi i jak to sie czyni. Bedziemy wdzieczni :*
Post 81 i 88
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=107889&page=9
kuba1324 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 20:50   #47
Abus_LoLo
Użytkownik Forum
 
Abus_LoLo's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2007
Lokacja: (: NIBYLANDIA :)

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

mam do was pytanie
CZy moze znaczie dokladne wspolrzedne tych pkt'ow (x,y,z) , codzi mi o wspolrzedne pktow 1,2 i ss ??
Moze moglybym wam pomuc
__________________
<| cognosce te ipsum |>poznaj samego siebie.
<| hominis est errare, insipientis in errore perseverare |>ludzką rzeczą jest błądzić, głupców trwać w błędzie.
Abus_LoLo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 21:07   #48
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Michoss

Oczywiście, że pokazałaby co otwiera dźwignia u Toma! Wystarczy tylko ją ruszyć a odpowiedni skrypt uruchomi odpowiednią część mapy powodując zmianę. Jak powiesz mi w jaki sposób mam ją ruszyć to ja powiem ci co ona robi. Mam nadzieje ze rozumiesz już jak to działa.

No możliwe ze 3 zera

I taka jest racja, chodzili, chodzili, chodzili i nagle jakiś hex sie zmienił

Jak już mówiłem, nie wymyśliłem sobie tego, no bo po co? Nic bym z tego nie miał...

Polecam tibianews.net forum o rooku i temat o SoF.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 21:15   #49
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kuba1324 Pokaż post
No juz cos wiecej wiem na ten temat. Ale hmm w jaki sposob, za jaka pomoca skanuja ow zmainy. Domyslam sie o co chodzi ... ale jednak chcial bym sprawdzic to na zywo...

Mi sie wydaje to mniej wiecej w takiej wersji ... ze wejscie lub zmiana "gestosci" ow kratki sciany itp jest odrazu zapisywane w ow pliku ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 21:29   #50
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Dobra, dobra, pasuje, poddaje sie, koniec, możecie wypłacać zakłady panowie!
Choćbym nawet pokazał wywiad z CipSoftem gdzie mówią że to niemożliwe bo cośtamcościamblablabla, to i tak usłyszałbym że mówią tak żebyśmy nie odkryli wszystkich tajemnic gry...
Ale ostatnia rzecz. Gdy ściągamy Tibię, nie ma tam żadnych plików, są one tworzone, w chwili gdy zdobędziemy mapę określonego miejsca.
1) Czemu plik zawsze zajmuje taką dużą ilość miejsca, nawet jeśli niema w tym miejscu żadnych skryptów itd.?
2) Jeśli np. Skasujemy wszystkie pliki, a potem najpierw skoczymy się do poison spider cave, a potem rot hell, to jak ów program do skanowania hexów, poinformuje nas o tym, że coś zmieniło się na wysepce? Nie posiadamy tamtej części mapy, więc nie możemy być poinformowani o zmianie, jedynie że wykonana została jakaś czynność.


PS. Jeszcze jedno. Były pomysły, że jest trzecie miejsce. Wg. tego, to jest niemożliwe! Ponieważ po wejściu na pole 1, powinna nastąpić zmiana-aktywowane zostaje pole 2. Po nadepnięciu na pole 2, zastępuje zmiana-SS znika, ale nie następuje aktywacja pola 3, ani dźwigni, ani nic. Wychodzi więc na to, że twoje "Na 100% jest ciąg dalszy" to omyłka .
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 21:48   #51
sallceson
Użytkownik Forum
 
sallceson's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Łowicz

Posty: 446
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

takie moje skromne zdanie na ten temat

w plikach .map sa informacje o kazdym fragmencie mapy np wyglad i predkosc postaci na takim terenie, i czy jest tam drzewo/sciana/tp/dzwignia itd
i takich informacji sa miliony
wiemy juz ze 'nadepniecie' na okreslone miejsca daje okreslony efekt (akcja-reakcja)
a wiec to znaczy ze w tym pliczku o danym fragmencie MUSI byc zapisana dodatkowa informacja ze jesli xxx sie stanie to bedzie yyy - inaczej niemozliwe byloby dzialanie

a wiec takie pliczki z ta informacja ROZNIA sie od innych i do tego zmieniaja sie przez co mozna je znalezc - i doprowadzic np do znikniecia SoFa

tyle ze zgodnie z tym wynikaloby ze nie ma zadnego 3 punktu 8)
no nic mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi

btw czy skanowanie tej mapy dało(by) jakies info o innych sekertach tibii jak bazyliszek, skarbiec w kazo czy hellgate
__________________
sallceson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 21:49   #52
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Jeśli pola mają odpowiednie argumenty powiedzmy a=2 a po wejściu na nie a=3 to nie ma znaczenia co sie z danym polem dzieje zawsze zajmuje tyle samo pamięci (powiedzmy 1, rezultaty analizuje już silnik odpowiedzialny za skrypty.. .aaaaaaaa co to matura z informatyki czy co?

Proszę, koniec pytań, to nie jest miejsce. Taki sposób jest to ingerowanie w kod gry, jest to prawdę powiedziawszy nie legalne tak samo jak boty. Wiec chyba raczej nie powinniśmy tu o tym rozmawiać. Szczególnie podawać gotowych rozwiązań. Bo to zmierza zaraz do podania linków do programów.
Jak już mówiłem, nie używam tego programu. Po części rozumiem jak działa (pasjonat Pascala, Fortrana itp ).

@UP
Dobrze mówisz ^^ może wreszcie zrozumieją niektórzy

A co do tego 3 punktu , mi nie chodzi o koleiny 1 hex. Tylko o inne hexy które powodują inne czynności. Podobne do zniknięcia Spike Sworda. Hmmm powiedzmy ze jeśli rzucimy odpowiedni itemek na odpowiednie hexy to na wyspie pojawią się ryby
Niby głupie prawda? Ale tak samo niemożliwe jak wchodzenie na 2 hexy żeby ss zniknął.
Skoro zniknięcie nie prowadzi do dalszej części questu to może należy zrobić coś przed tym? Coś w podobnym stylu?
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 08-05-2007 o 21:55.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 22:04   #53
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

To może i ja podzielę się swoją (bardzo skromną) wiedzą.

1. Jak odkryto znikanie sof. Eclo/Thomac, jak to wielokrotnie sam przyznawał, zdobył dostęp do kodów źródłowych Tibii, w tym do skryptów kontrolujących questy (to znaczy, że albo się włamał na serwery Cipsoftu, albo pracuje w Cipsofcie, albo zna taką osobę). Czy mu wierzymy czy nie, to inna sprawa.

2. Czy można było to odkryć "normalną" drogą. Tak jak napisał Zito (http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=107889&page=9), być może istnieje ekipa graczy przeczesująca mapę Tibii po każdym updacie. Jeśli chcesz odkryć całą mapę na nowo, to oczywiście chodzisz wzdłuż ścian, przypadkiem nadeptujesz na dwa magiczne pola i sof znika. Być może ktoś skojarzył zależność, potestował trochę i odkrył o które pola chodzi.

3. Co do plików *.map. Nie ma w nich absolutnie nic interesującego, żadnych danych o skryptach ani leżących itemach itp. Tylko dane do minimapy (kolory) i informacje do algorytmu znajdującego najkrótszą drogę między dwoma punktami (po których polach można chodzić i jak szybko), to moja interpretacja. To że te pliki zajmują tyle MB to już sprawka Cipsoftu (każdy 128 KB: 256 pól x 256 pól x 2 bajty na pole). Gdyby można było tym sposobem rozwiązać questy, to już dawno byłyby rozwiązane :-P

4. Jeśli komuś to pomoże, podaję współrzędne punktów:
Spike sword: 32101, 32085, 7.
Kratka w rotworm hell: 32169, 32157, 8.
Kratka przy poison spiders: 32066, 32068, 10.
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 22:28   #54
Majkeloo
Użytkownik Forum
 
Majkeloo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mógł by mi ktoś podać dokładne współrzędne (x y z) punktów, na których trzeba stanąć aby zniknął SoF, oraz punkt, w którym się on znajduje PRZED zniknięciem?
Jeżeli ma to coś wspólnego z matematyką to mogę spróbować pomódz, ponieważ mam pewien plan. Oczywiście nie wiem czy wypali ale warto sprawdzić ;p
Majkeloo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 23:26   #55
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majkeloo Pokaż post
Mógł by mi ktoś podać dokładne współrzędne (x y z) punktów, na których trzeba stanąć aby zniknął SoF, oraz punkt, w którym się on znajduje PRZED zniknięciem?
Jeżeli ma to coś wspólnego z matematyką to mogę spróbować pomódz, ponieważ mam pewien plan. Oczywiście nie wiem czy wypali ale warto sprawdzić ;p
Sciagnij sobie map edytor zaladuj do niego ow mape i uzyskasz ow wsporzedne ... Tak najlatwiej i przy okazji porozladasz sie za innymi ciekawymi ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2007, 01:53   #56
Yallah
Tibia.pl support
 
Yallah's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Ojcowski Dom
Wiek: 24

Posty: 225
Stan: Na Emeryturze
Yallah ma numer GG 3854396
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valderor
Spike sword: 32101, 32085, 7.
Kratka w rotworm hell: 32169, 32157, 8.
Kratka przy poison spiders: 32066, 32068, 10.
7 -> 8 -> 9? ->10

Kiedyś rozmawiałem z Eclo:
16:44 Yallah on Antica [9]: That's strange...This two place have nothing similar
16:44 Eclo on rook [14]: they do
16:44 Eclo on rook [14]: you're just blind
16:44 Eclo on rook [14]: o,O
16:44 Eclo on rook [14]: =p
16:44 Yallah on Antica [9]: heh ye surely we r blind =]
16:45 Eclo on rook [14]: yeah you all are /=
16:45 Eclo on rook [14]: the tiles have everything in common
16:47 Yallah on Antica [9]: ye but there r many similar tiles on rookgaard
16:48 Eclo on rook [14]: nope
16:48 Eclo on rook [14]: only 3 tiles of that kind
16:48 Eclo on rook [14]: well, 2
16:48 Eclo on rook [14]: but the third is similar

I z jego rozmowy wynika, że jest jeszcze 3 kratka. Może to ten numer 9?

Co prawda przeczy to temu co powiedział Knightmare - "odpowiedź mamy tuż pod nosem", jednakże można się w tym doszukać pewnego sarkazmu.
On dosłownie ma to "pod nosem" (kod źródłowy).

Y'all
__________________
15:43 Sirblaze on Isara [1]: nie padne
15:44 You see a dead human (Vol:10). You recognize Sirblaze on Isara. He was killed by a rat.

Y'all
Yallah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2007, 19:42   #57
Nethalis
Użytkownik Forum
 
Nethalis's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sire'shan
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 20
Skille: 20/25
Domyślny

Takie male pytanie. Skad wiecie jak okreslac wspolrzedne tych punktow? Prosze o odpowiedz bo w niektorych sytuacjach jestem noobkiem.

Co do tych punktow to ja sadze ze to beda punkty 32134,32140,9 z moich obliczen matematycznych

@down. Gdzie moge znalesc taki map edytor. Za pomoc bardzo dziekuje!

Ostatnio edytowany przez Nethalis - 10-05-2007 o 19:56.
Nethalis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2007, 19:48   #58
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nethalis Pokaż post
Takie male pytanie. Skad wiecie jak okreslac wspolrzedne tych punktow? Prosze o odpowiedz bo w niektorych sytuacjach jestem noobkiem.
Map Edytory, ktos raz sprawdzi to podaje na forum ... a z forum idze do nex forum itp itd.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 12:50   #59
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yallah
7 -> 8 -> 9? ->10
Chyba nie ma możliwości, żeby było inaczej. :)

Vial
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2007, 15:17   #60
Plounzer
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Widze ze wszyscy w tym temacie kluca sie o jakis trojkat. Nie jestem pewny czy dobrze mowie ale slyszalem ze jest wiecej punktow niz 3 moze tez byc kwadrat i wielokat malo kto to wie trzeba duzo czasu by to rozgryzc
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:41.


Powered by vBulletin 3