Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-08-2007, 13:44   #101
Maelion
Użytkownik Forum
 
Maelion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Pakuńcza

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: uevoli
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 109
Poziom mag.: 81
Maelion ma numer GG 7678822
Domyślny

Najbardziej podoba sie sie ten cytat: "Rycerz: O mój boże! Jestem dwa razy lepszy niż byłem! I hej, spójrz na tego maga -wskazuje palcem na maga-
Mag: O mój boże! Niewiarygodne! Jestem o połowę słabszy niż byłem! I na dodatek, spójrzcie na rycerzy -wskazuje palcem na najbliższego rycerza-
Głos z tyłu sali: Hmm, no cóż, ale magowie NADAL są ponad dwa razy silniejsi niż rycerze, czyż nie?" Jest to co zniecheca poczatkujacych graczy. Ale pozwolcie ze naisze swoj walsny cytat:
Głos z przodu: Taa, ale magowie zeby wbic te troszke wiecej expa muszą stracic 2x-3x wiecej kasy niz palek czy knight. Mam tlyko nadzieje, ze polepsza tych zeszmacialych i tak juz Druidow bo bidacy i tak nie mieli nigdy sensu grac porównując ich z magami.
Maelion jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-08-2007, 13:46   #102
Maelion
Użytkownik Forum
 
Maelion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Pakuńcza

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: uevoli
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 109
Poziom mag.: 81
Maelion ma numer GG 7678822
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raditz Saiya-jin Pokaż post
Profesje byłyby zbalansowane jeżeli sorc/druid miałby MFy po 20 gp.
Stary wtedy by jeszcze wiecej osob gralo Palkiem i Kniaghtem. Nie zobaczylbys juz wtedy Maga Ale kto wie...
Maelion jest offline  
stary 02-08-2007, 13:56   #103
kalmuk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

CipSoft powinien zrobic tak że każda profesja jeżeli będzie miała ten sam poziom i odpowiednio do tego poziomu wyrobione skille to każda z tych profesji powinna zadawać mniej więcej podobne obrażenia i mniej więcej tyle samo wydawać kasy na np. nabicie kolejnego poziomu.

ps. jest też dobra strona niedawnej balansacji postaci, ponieważ jeżeli sobie stworzymy nawet dobrego maga czy druida to ta postać będzie kosztowała więcej na allegro niż pal na tym samym lvl-u i o podobnych obrazeniach
 
stary 02-08-2007, 14:05   #104
Asteron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja już nic z tego nie rozumiem.;/
Najpierw podkrecają przez rok graczy że ulepszą Paladyna i Rycerze, a teraz Maga i Druida.;/
Troche dziwne ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy^^
 
stary 02-08-2007, 14:09   #105
verone
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006

Posty: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabek Pokaż post
Głównym celem gry jest oczywiście dobrze bawić się w jej trakcie.
I o tym należy pamiętać!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mati-94-mati Pokaż post
jak mam zalozyc nowy temat plx pomocy
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mati-94-mati Pokaż post
napiszcie jak to sie robi jestem ni\owy
Posty z tematu ,,Only Harmonia"
verone jest offline  
stary 02-08-2007, 14:19   #106
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

Dla masy debili nabijających max 30lvl i tak nigdy nie będzie dobrze i będą ciągle zakładali nowe postacie
KrEmAs KAc jest offline  
stary 02-08-2007, 14:30   #107
Sewei
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 12 2005
Lokacja: Venore

Posty: 6
Stan: Początkujący
Imię: Sewei
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 26
Poziom mag.: 29
Domyślny ...

No nie mogę czy przed wprowadzeniem różdżek mag i druid nie byli słabsi od palka i rycerza??... A jak wszyscy będą tak balansować profesje to będą takie same a to będzie beznadziejne! No ale jak ktoś lubi grac Ryckiem to będzie nim grał tak czy siak.
Sewei jest offline  
stary 02-08-2007, 14:33   #108
Modus
Użytkownik Forum
 
Modus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Modus
Profesja: Elite Knight
Gildia: Unity
Świat: Aldora
Poziom: 105
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Wyślij wiadomość przez ICQ do Modus Modus ma numer GG 7365489 Modus ma login Tlenu modus@tlen.pl Adres Jabbera do Modus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor Pokaż post
Proszę, to że ty nie umiesz expić nie znaczy, że każdy mag/druid nie będzie umiał.
Przykład? Kumpel obecnie 89ed expi 3-4 razy szybciej(w przeliczeniu na k/h) od mnie: 71 RP. Z tym, że ja wychodzę na zero(prawie dosłownie: bilans z ostatnich 120k expa to plus 218gp), a on traci. Czy jest to niesprawiedliwe? A kij. Postacie magiczne ciągle mogą expić znacznie szybciej od innych. Paladynowie i rycerze zdobywają doświadczenie wolniej, ale z mniejszymi kosztami. Tak właściwie najmniejsze koszty mają paladyni: 20k expa za 1k zainwestowany przy prędkości niecałych 100k expa/40 enchanted spear(około 2h expienia, zależy gdzie)
Jezeli on expi od Ciebie 3-4 razy szybciej to chyba wali demony z sd i wlasnie jak to napisales traci (juz nie mowie jak wiele) albo Ty nie umiesz expic i walisz jak to ktos napisal roty na LB ...
__________________
http://photobucket.com/albums/c62/Modusek/
Modus jest offline  
stary 02-08-2007, 14:37   #109
Santaks
Użytkownik Forum
 
Santaks's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 192
Stan: Na Emeryturze
Imię: Santaks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 150
Skille: 21/27
Poziom mag.: 70
Santaks ma numer GG 9595083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Modus Pokaż post
Jezeli on expi od Ciebie 3-4 razy szybciej to chyba wali demony z sd i wlasnie jak to napisales traci (juz nie mowie jak wiele) albo Ty nie umiesz expic i walisz jak to ktos napisal roty na LB ...
Zgadzam sie w 100% Dwimenor zal mi ciebie jak czytam to ;d pzyznaj sie bijesz roty w lb?
Heh... ale tak to jest jak na 70lvl paladynem expi sie z bsa na rotach
Hail wy inteligentni moderatorzy !

Ostatnio edytowany przez Santaks - 02-08-2007 o 14:45.
Santaks jest offline  
stary 02-08-2007, 14:47   #110
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Dwim ma rację ja mogę też dać przykład.

Giant Spider Island.

Paladyn 92 level 93 dist

Paladyn 134 level 100 dist

Mua Druid 127 level 69 mlvl

Sytuacja wygląda nastepująco:

Paladyni oboje mają porównywalny exp ok. 80k/h w tym używają tylko i wyłącznie amunicji (Royal Spear, Power Bolt) = czysty zysk (1 dobry item i już ma pokryty hunt). Nie są w stanie wyczyścić wszystkiego na wyspie, żeby musieli czekać na respawn.

Ja maxymalny exp/h jaki tam wyciągnąłem 150k/h, wyczyszczenie całej powierzchni i oczekiwanie na respawn (bijąc pod ziemią quary aby zachować exp rate) - używam masy mf (zwrot zależnie od szczęścia).

Rada: Grasz postacią magiczną?? Znajdź sobie 2 expowiska: pierwsze gdzie nawet pomimo waste masz bardzo dobry exp/h, drugi gdzie (sam lub z kimś) masz słaby exp ale za to czysty zysk. Ja z Gawgim mam tak właśnie opracowane expimy osobno zarabiamy potem razem.

+edit: Na twoim levelu pamiętam, że zarabiałem na Hero, następnie marnowałem (lub nie) na Vampire Hell i/lub Venore Dragon Lair (nocą), sam musisz poszukać co ci pasuje najlepiej.
__________________


Ostatnio edytowany przez DDoS - 02-08-2007 o 14:58.
DDoS jest offline  
stary 02-08-2007, 14:51   #111
Santaks
Użytkownik Forum
 
Santaks's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 192
Stan: Na Emeryturze
Imię: Santaks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 150
Skille: 21/27
Poziom mag.: 70
Santaks ma numer GG 9595083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuk85 Pokaż post
Dwim ma rację ja mogę też dać przykład.

Giant Spider Island.

Paladyn 92 level 93 dist

Paladyn 134 level 100 dist

Mua Druid 127 level 69 mlvl

Sytuacja wygląda nastepująco:

Paladyni oboje mają porównywalny exp ok. 80k/h w tym używają tylko i wyłącznie amunicji (Royal Spear, Power Bolt) = czysty zysk (1 dobry item i już ma pokryty hunt). Nie są w stanie wyczyścić wszystkiego na wyspie, żeby musieli czekać na respawn.

Ja maxymalny exp/h jaki tam wyciągnąłem 150k/h, wyczyszczenie całej powierzchni i oczekiwanie na respawn (bijąc pod ziemią quary aby zachować exp rate) - używam masy mf (zwrot zależnie od szczęścia).
okej dajmy na to ze masz racje
to teraz mi powiedz gdzie swoim 68ms moge expic bez waste?
ale nie mow mi ze to bedzie zalezec od szczescia bo paladyni tego szczescia nie potzrebuja, chce miejsce gdzie na 100% nie ebde mial waste a i pzyzwoity exp

a i gdzie 4 razy szybciej niz paladyn z malym waste

czuk85 Sorki za wtargnięcie przeczytaj co dopisałem wyżej

Ostatnio edytowany przez DDoS - 02-08-2007 o 14:55.
Santaks jest offline  
stary 02-08-2007, 14:58   #112
Santaks
Użytkownik Forum
 
Santaks's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 192
Stan: Na Emeryturze
Imię: Santaks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 150
Skille: 21/27
Poziom mag.: 70
Santaks ma numer GG 9595083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Santaks Pokaż post
okej dajmy na to ze masz racje
to teraz mi powiedz gdzie swoim 68ms moge expic bez waste?
ale nie mow mi ze to bedzie zalezec od szczescia bo paladyni tego szczescia nie potzrebuja, chce miejsce gdzie na 100% nie ebde mial waste a i pzyzwoity exp

a i gdzie 4 razy szybciej niz paladyn z malym waste

czuk85 Sorki za wtargnięcie przeczytaj co dopisałem wyżej

Chodzi o to?

"Rada: Grasz postacią magiczną?? Znajdź sobie 2 expowiska: pierwsze gdzie nawet pomimo waste masz bardzo dobry exp/h, drugi gdzie (sam lub z kimś) masz słaby exp ale za to czysty zysk. Ja z Gawgim mam tak właśnie opracowane expimy osobno zarabiamy potem razem."

dobrze ale gdzie moge 68ms miec czysty zysk :/ ? jedynia robiac hmmy pod depo ?

Nie będę postów sobie nabijał ;p / Single Hero jeżeli jesteś cierpliwy / Black Knight z kumplem

Ze tak powiem expiac tam 24/7 wydam ta kase expiac np na tombie w 1 dzien

Metodą prób i błędów znajdź miejsca gdzie masz słaby exp a dobry zysk, od czegoś te summony też mamy w końcu. Ja potrafiłem na Stone Tomb (Thalas) przez kilka leveli chodzić tam z DSami (druid tu ma lepiej bo mass healing). Tak więc szukaj a będzie Ci dane

Ostatnio edytowany przez DDoS - 02-08-2007 o 15:14.
Santaks jest offline  
stary 02-08-2007, 15:01   #113
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

omg, czemu ten artykul taki dlugi
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  
stary 02-08-2007, 15:16   #114
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

@ zwolennicy erig.net

Faktycznie, odwróciły się role.

MDW wbił w jeden dzień 14 MLN
Lepsza wersja druida, czyli sorc, wbił w dzień 10 MLN
Do tej pory tylko jakiś paladyn zrobił niecałe (po upie) 9 MLN
Faktycznie, palowie i knighci są tak samo dobrzy, jak kiedyś magowie.

Eternal Oblivion Knight 289 +1,886,444

Rekord EO przed upem. Faktycznie świetny.

Exp dzisiaj.
Sorcerer 190 +1,809,740
Paladin 209 +1,313,383
Knight 235 +1,270,540

Może kogoś przekona takie zestawienie?
DRoN jest offline  
stary 02-08-2007, 15:22   #115
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Knight 217 vs Druid 217 - dwójka z Secury ciągle zmieniająca między sobą pozycje 2 i 3 na Securze. Widać, że oboje zdobywają dziennie porównywalne ilości doświadczenia.

http://erig.net/xphist.php?player=Farlo+Beat

http://erig.net/xphist.php?player=Aurade+Samix
__________________

DDoS jest offline  
stary 02-08-2007, 15:26   #116
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
Rekord EO przed upem. Faktycznie świetny.
poszukaj sobie zdaje sie Nizahe Inferno, to byl sensowny rekord.
__________________
Vil jest offline  
stary 02-08-2007, 15:28   #117
Bajtunio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2007

Posty: 123
Domyślny

Zal mi wszystkich noobkow i dzieci neo ktorzy placza ze sorki to dno,
jak by nie patrzec sorek nadal jest najpotezniejszy, jesli ktos umie grac to obierze takie taktyki ze i tak na tym dobrze wyjdzie.

DN majacy od 11 do 18 lat gowno wiedza i potrafia tylko placzec,

nie doceniacie pracy CIPow, dzieci pewnie by chcialy zeby obnizyc jescze knajta a wzmocnic jescze sorka ;]

N/c
Bajtunio jest offline  
stary 02-08-2007, 15:31   #118
ArtiPl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 31

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 114
Skille: 27
Poziom mag.: 70
ArtiPl ma numer GG 8942083 ArtiPl ma login Tlenu immons@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cashilan Pokaż post
druidowi mogli by dac czar ktory pozwoli mu na zamiane np. 100gp na 1 platynke w trakcie expa wtedy mogl by wiecej kasy wynosic.
O_o kurwa pierdolnalem z krzesla na dywan ze smiechu<buheueheu>.
Ludzie wy nie rozumiecie, ze CipSoft po prostu stara sie robic update'y pod premiumow oraz cheaterow(anty cheaty).

Ludzie! Pomyslcie:
1. W Tibii do wersji 7.7(?)ludzie mieli Tibiabot NG, MPA bot, Tibiaauto and etc. co powodowalo ze byly aimboty i nierowne PVP, wiec teraz co? JEST ROWNE PVP! A jak to?! No oczywiscie aimbot jest wbudowany w klienta.
2. Wiekszosc graczy uzywala light hackow a wiec co? WPROWADZONO LIGHT HACKA W KLIENCIE!
3. Palkowie uzywali podnoszatorow do spearow a wiec co? Najpierw zrobili ze speary sie rozpadaja(jeden z najglupszych pomyslow CipSoftu(nie slyszalem zeby w prawdziwym swiecie przedmiot znikal po rzuceniu go a szczegolnie kawalek patyka(dzida))), a nastepnie zrobiono podnoszatora spearow bo ludzie cheatowali!
4. NOOBY CIESZCIE SIE! W LETNIM UPDATE'CIE 2008 ROKU BEDZIE CO?! NO OCZYWISCIE SKORO SA W BOTACH CAVE BOT HUNTING WIEC BEDZIE KLIENTOWY CAVE BOT! Wtedy juz napewno nie bedzie oszustow! Zaden gracz z mozgiem nie bedzie juz grac w to scierwo, ktore powstalo po wprowadzeniu rozdzek, aimbotow, "balansacji" profesji, podnoszatorow spearow.

Co do tematu oczywiscie ze nie da sie zrobic balansacji profesji w ciagu 1 update'u(szczegolnie niemozliwe jest to dla CipSoftu). Ale(spadlem z krzesla znowu)wykresy sa po prostu smieszne! Sorc expi bardziej ekonomicznie, szybciej ETC. od knighta? BUHEUEH? Ludzie teraz knightci maja wieksze hity od sorcow wiec jak kurwa sorc moze expic bardziej ekonomicznie skoro placi on za swoje hity a knight? A KNIGHT MA JE DARMOWE! Ludzie jesli to jest poczatek balansacji w ktorej zostali polepszeni palkowie/knightci to radze wam jedno: SORCOWIE/DRUIDZI ZACZNIJCIE TRENOWANIE PALKIEM/KNIGHTEM!. Koniec.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bajtunio Pokaż post
Zal mi wszystkich noobkow i dzieci neo ktorzy placza ze sorki to dno,
jak by nie patrzec sorek nadal jest najpotezniejszy, jesli ktos umie grac to obierze takie taktyki ze i tak na tym dobrze wyjdzie.

DN majacy od 11 do 18 lat gowno wiedza i potrafia tylko placzec,

nie doceniacie pracy CIPow, dzieci pewnie by chcialy zeby obnizyc jescze knajta a wzmocnic jescze sorka ;]

N/c

BUHEUEH? A mi jest ciebie zal! Czlowieku! Umiem grac sorcem(109 master, celesta) i co bez waste'a mam expic z dsami na tombie na vampriach czy co kurwa? bo teraz mi sie nie zwroci samemu exp a z knightem tez male szanse bo on wezmie i polowe expa i loota a ja go jeszcze polecze jego uhami(1 bp na caly hunt). A pozatym to ile ty masz lat? : D 10 chyba bo nie miescisz sie w swoim przedziale ktory opisales, a jesli ja gowno wiem grajac w tibie od 5 lat to ty wiesz "0 czyli nic". Pozatym ortografia.pl albo szkola(w zaleznosci gdzie mieszkasz i ile masz lat do takiej sie udaj) od kiedy to pisze sie "potrafia tylko "placzec"? O qrwa! HAHAHA!

Ostatnio edytowany przez ArtiPl - 02-08-2007 o 15:42.
ArtiPl jest offline  
stary 02-08-2007, 15:43   #119
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
@ zwolennicy erig.net

Faktycznie, odwróciły się role.

MDW wbił w jeden dzień 14 MLN
Lepsza wersja druida, czyli sorc, wbił w dzień 10 MLN
Do tej pory tylko jakiś paladyn zrobił niecałe (po upie) 9 MLN
Faktycznie, palowie i knighci są tak samo dobrzy, jak kiedyś magowie.

Eternal Oblivion Knight 289 +1,886,444

Rekord EO przed upem. Faktycznie świetny.

Exp dzisiaj.
Sorcerer 190 +1,809,740
Paladin 209 +1,313,383
Knight 235 +1,270,540

Może kogoś przekona takie zestawienie?
Tylko zauważ iż po update wszyscy mogą zrobić taki sam exp w takim samym czasie z tym że sorc/druid za przy tym OGROMNE WASTE!!

Nie gram sorcem ani druidem więc nie gadajcie potem że płacze właśnie z tego powodu, że mój 20 lvl jest bardzo słaby...

Osobiście przyznaję, że knightom i pallom należało się ulepszenie ( szczególnie pallom!!), ale bez przesady żeby tak osłabic magów. Wcześniej myślałem dlaczego tak dużo magów przestało grać. Odpowiedz nadeszła pewnego dnia gdy stałem sobie w depo moim 20 pallem. Mój kolega 176 ms z 72 mlvl (niegdys powergammer) nie mógł zabić na jedno sd palla (nooba) o lvlu 15, który ma 255 punktów życia. Jego hit wynosił dokładnie 232 !!!
Czy to jest fair !!!!!!!!!?? Potężny sorcerer nie może zabić tego nooba z jednej najsilniejszej w grze runy o nazwie sudden death rune?!, która kosztowała go 300 gp~. Naszczęście dobił go z różdzki i wypadło mu troche loota (powiem tyle że się zwróciło). To jest nie fair i mimo że jestem pallem dobija mnie też fakt tego iż palladyni mają teraz spearbota!! Aż mnie żłość ogarnia jak wbijaja mi sie na resp nooby, które mają w d***e wszystko i wszystkich. Kolejna rzecz która mnie nęka to to, że wcześniej musiałem siedzieć po kilka h skillując a przy tym podnosić speary, nie miałem nawet czasu aby pogadac lub pooglądac cos na necie. A teraz nooby stoja sobie zadowolone i nagle skillowac im sie zachciało
Aż mnie krew zalewa. Chciałby,m aby powróciły czasy tibi 7,4/7,5 kiedy nie było tych j*****ch rózg i aby grać trzebabyło miec mózg i jakieś umiejetności!!!!

Btw. Na tibia.com jest propozycja stworzenia serwera typu oldschool przed rózgami, jak chcecie to głosujcie, ja juz oddałem głos, może wprowadzą taki serwer kto wie....
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 02-08-2007, 15:50   #120
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArtiPl Pokaż post
O_o kurwa pierdolnalem z krzesla na dywan ze smiechu<buheueheu>.
Ludzie wy nie rozumiecie, ze CipSoft po prostu stara sie robic update'y pod premiumow oraz cheaterow(anty cheaty).

Ludzie! Pomyslcie:
1. W Tibii do wersji 7.7(?)ludzie mieli Tibiabot NG, MPA bot, Tibiaauto and etc. co powodowalo ze byly aimboty i nierowne PVP, wiec teraz co? JEST ROWNE PVP! A jak to?! No oczywiscie aimbot jest wbudowany w klienta.
2. Wiekszosc graczy uzywala light hackow a wiec co? WPROWADZONO LIGHT HACKA W KLIENCIE!
3. Palkowie uzywali podnoszatorow do spearow a wiec co? Najpierw zrobili ze speary sie rozpadaja(jeden z najglupszych pomyslow CipSoftu(nie slyszalem zeby w prawdziwym swiecie przedmiot znikal po rzuceniu go a szczegolnie kawalek patyka(dzida))), a nastepnie zrobiono podnoszatora spearow bo ludzie cheatowali!
4. NOOBY CIESZCIE SIE! W LETNIM UPDATE'CIE 2008 ROKU BEDZIE CO?! NO OCZYWISCIE SKORO SA W BOTACH CAVE BOT HUNTING WIEC BEDZIE KLIENTOWY CAVE BOT! Wtedy juz napewno nie bedzie oszustow! Zaden gracz z mozgiem nie bedzie juz grac w to scierwo, ktore powstalo po wprowadzeniu rozdzek, aimbotow, "balansacji" profesji, podnoszatorow spearow.

Co do tematu oczywiscie ze nie da sie zrobic balansacji profesji w ciagu 1 update'u(szczegolnie niemozliwe jest to dla CipSoftu). Ale(spadlem z krzesla znowu)wykresy sa po prostu smieszne! Sorc expi bardziej ekonomicznie, szybciej ETC. od knighta? BUHEUEH? Ludzie teraz knightci maja wieksze hity od sorcow wiec jak kurwa sorc moze expic bardziej ekonomicznie skoro placi on za swoje hity a knight? A KNIGHT MA JE DARMOWE! Ludzie jesli to jest poczatek balansacji w ktorej zostali polepszeni palkowie/knightci to radze wam jedno: SORCOWIE/DRUIDZI ZACZNIJCIE TRENOWANIE PALKIEM/KNIGHTEM!. Koniec.




BUHEUEH? A mi jest ciebie zal! Czlowieku! Umiem grac sorcem(109 master, celesta) i co bez waste'a mam expic z dsami na tombie na vampriach czy co kurwa? bo teraz mi sie nie zwroci samemu exp a z knightem tez male szanse bo on wezmie i polowe expa i loota a ja go jeszcze polecze jego uhami(1 bp na caly hunt). A pozatym to ile ty masz lat? : D 10 chyba bo nie miescisz sie w swoim przedziale ktory opisales, a jesli ja gowno wiem grajac w tibie od 5 lat to ty wiesz "0 czyli nic". Pozatym ortografia.pl albo szkola(w zaleznosci gdzie mieszkasz i ile masz lat do takiej sie udaj) od kiedy to pisze sie "potrafia tylko "placzec"? O qrwa! HAHAHA!


OWNED!! Chłopak wie co mówi a mówi prawde!!
Magowie walą jak knight pall a kosztuje ich to ( nie powiem 20 razy więcej bo 20*0=0) spora kwote gp!!
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:33.


Powered by vBulletin 3