Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-09-2003, 21:33   #41
wersol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 78
wersol ma numer GG 4934121
Domyślny

lmao......
waleni hackezy nie maja co robic ja wale....
z tego co czytalem na www.tibia.com i tutaj na forum i szczegulnie z moich doswiadczen to troszke to nie podziala.
ostatnim razem po ataku hackera serwer byl wylaczony jakies 3 tyg wiec nie mowcie ze nudno bo to dopiero poczatek proponowa bym sie zajac szkola , laskami bo troszke poczekamy na ponowne uruchomienie serwa






YOUR WERSOL
Nova -r pally lvl 62
wersol jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-09-2003, 21:47   #42
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Deszczyk : ja nie mam do tego uprawnień, ale poproszę bosala o bana dla ciebie na tym forum.

Ty piszesz posty szybciej, niż ja je kasuje. Musisz mieć dobre łącze.

Ale nie chce zamykać tego tematu, bo wolę już, żeby się łosie wyżywały w jednym temacie, niż po całym forum, łatwiej się z tym połapać jest.

Bardzo proszę o nie śmiecenie forum. Jeśli masz do napisania jakąś 100% pewną informację (czyli nie "kumpel mówił że..." lub "a na forum napisali że..." to spoko, piszczie, ale jak nie, to proszę o powstrzymanie się od wypowiadania, a tymnardziej od wypowiedzi z serii "jak ja czekam na tibię", "zabił bym tego hackera" "komu mam wierzyć"...
Oficjalne informacje są podawane na stronie www.tibia.com, a reszcie informacji lepiej nie ufać.


Będę kasował wszystkie posty niepotrzebne, a jak kogoś sobie zapamiętam, to będę bosala prosił o zbanowanie tej osoby na forum.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 21-09-2003, 00:20   #43
R.I.P.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2003

Posty: 86
R.I.P. ma numer GG 4052765
Domyślny

YYYYYYYYYYYYY....
To mnie teraz zamuliło... mam pytanie do tego który wypowiada sie wyzej... Na 3 tygodnie powiadasz... a nie pomyliłeś może tygodni z dniami? Jeśli to będzie trwało jeszcze dłuzej niz do poniedziałku to potne sie cyrklem na matmie bo to juz mnie dobija :\..

P.S.
Po uzyskaniu odpowiedzi mozna skasować posta

PozdrawiaM!
R.I.P. jest offline  
stary 21-09-2003, 01:47   #44
Joki21
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003

Posty: 3
Joki21 ma numer GG 1864612
Domyślny

Witam wszystkich. Czytam te posty od kilku dni ale te ostatnie dotyczace tej afery sa śmieszne. Nie rozumiem, wogule sensu takich wypowiedzi i nie obchodzi mnie to czy dostane bana bo i tak zalogowałem sie tylko po to bo już nie mogłem znieść tego co sie tu dzieje.
Moderatorzy tez znalezli sobie sposób nabijania postów gdyż ciagle powtazają tą samą sekwencję typu:
każdy post zawierajacy treść "kiedy bedzie tibia" albo "już dłużej nie wytrzymam ..."
Tego też już się naczytalem. OK.20 postów zawiera taką treść jak nie wiecej. Pewnie ten mój post zostanie usuniety ale uwarzam ze to zaczyna sie przeradzać w jakaś paranoje. Szczerze mówiac ja bym na takie coś nie pozwolił i nie upominał bym po 20 razy tylko odrazu banowal a nie nabijac posty jako moderator. Bo to już stało sie nudne czytanie wkółko tego samego.

Ps. Specjalnie dla tych którzy nie lubią gdy ktoś nie pisze polskich liter i nie przestrzega ortografi starałem sie pisać jak najpoprawniej.

Pozwole sobie jeszcze cos dopowiedziec (dotyczy się to matkusa) No-stop kazdemu grozisz i tak nabiłeś około 20 postów wiec sam jesteś nabijaczem ich wiec po co upominasz innych ?(

Ps.2. Prosze was, nie nabijajcie beznadziejnych postów i piszcie na temat.

3mcie się wszystcy i do zobaczenia w tibi (oby jak najszybciej)
Joki21 jest offline  
stary 21-09-2003, 09:15   #45
dj_murphy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kolega powiedział mi, że jest taka fajna gra. Dowiedzial sie o niej od kolegi. Tylko, że on podał mi nazwe Tybia zamiast Tibia. Wieć oczywista rzecz, że nie znalazłem ani na onecie ani na wp. Pomyślałem sobie, że sobie ze mnie jaja robił. I poewnego dnia gram sobie w SOLDATA (fajna gierka) i od gościa sie dowiedziałem, że gra w taką super gierke co sie nazywa Tibia, podał mi jeszcze linka www.tibia.com. No to ja już myślałem, że nareszcie sobie zagram. Wchodze... a tam pisze, że Tibia została schakowana. Myślałem, że sie zabije. No ale trudno. Zostaje tylko czekać aż naprawią. Mam nadzieje, że jeszcze nie długo.
 
stary 21-09-2003, 11:18   #46
de@th
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 54
Domyślny

to ja mam pytanie

to co z tym kolesiem co przywolal demony wychodzi na to ze jest niewinny?? i wiadomo co z nim zrobią CIPOWIE czyzby kolejny GM (ci to mają szczęście)??
de@th jest offline  
stary 21-09-2003, 11:33   #47
Sanjuro
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ej nie wywalaćmi tu postów bo jak patrze ciągle na te same to świra doistane!!
 
stary 21-09-2003, 11:37   #48
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Joki21 : Chętnie dał bym bana paru osobom, przynajmniej na parę dni, ale jako, że moderatorzy na tym forum nie mają uprawnień do tego (tylko bosal, którego nigdy nie ma), pozostaje mi grozić i robić listę do banowania, którą podam bosalowi jak tylko będzie.

Ja sam jestem raczej zwolennikiem nie podawania ilości napisanych postów, bo i czemu to służy, po za tym, że niektórzy lubiący duże cyferki próbują jak tylko mogą nabijać?

Co do polskich liter, to akurat kogoś tam upominałem (sorry, nie pamiętam kogo), bo pisał nie tylko bez polskich liter, ale pisał czymś w rodzaju angielskiej fonetyki, czy niewiem, jak to można nazwać, wychodził z tego taki bełkot, że trochu trudno buło zrozumieć, co gośc wogóle chce.

Sanjuro : Jak nie chcesz, żebym ci posty kasował, to pisz na temat i coś, co ma sens jakiś i wnosi coś do dyskusji, a nie tylko same śmieci
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 21-09-2003, 11:40   #49
Pacuch
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 27
Pacuch ma numer GG 1514415
Domyślny

Hmm no tak ale dlaczego sobie nie obetniesz pare postow nabitych w bezsensowny sbosub naprzyklad ciagle tlumaczac co kto moze i z tym banowanie juz chyba 10 raz o tym czytam.....Sam tez mozesz pomyslec troche mi to wisi mozecie mi dac bana ale szczerze to niektorzy sa denerwujacy i mysla ze im wszystko mozna(domyslacie sie o kogo chodz)
Pacuch jest offline  
stary 21-09-2003, 11:43   #50
liazu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2003

Posty: 4
liazu ma numer GG 3232365
Domyślny A ja się zastanawiam ...

czesc ... a ja się zastanawiam czy to Polak nie zrobił bo polak potrafii i tak powiem (może będzie to hamskie dla niektórych) chciałbym aby wszystko ruszyło od nowa wtedy miałbym jakieś szanse być jednym z lepszych
liazu jest offline  
stary 21-09-2003, 11:49   #51
Pacuch
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 27
Pacuch ma numer GG 1514415
Domyślny

I jak bedziesz mily odwal sie od moich postow i nie kasuj bo ja mam prawo do wypowiedzi,a to ze ty jestes akurat moderatorem to wykorzystaj to w inny sposub a nie kasujac ludziom posty.(matkus)
Pacuch jest offline  
stary 21-09-2003, 11:56   #52
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Masz prawo do wypowiedzi, ale masz też obowiązek nie denerwować innych urzytkowników pisząc po kilka swoich postów pod rząd zamiast je edytować bądź pisząc bezsensowne lub po prostu niepotrzebne posty, co znacznie zmniejsza czytelność forum, przez co niektórzy nie mogą się doczytać, o co wogóle w wątku chodzi.

ehh, zaczynam rozumieć ludzi z gerego, dlaczego tak najeżdżają na noobów i dlaczego moderatorzy aż tyle banów rozdają i kasują tyle postów.

aha, i powiedz mi, co twoim zdaniem powinien robić moderator? Bo jak nie będę kasował postów, to mogę jeszcze w kółko upominać innych, za co będą narzekać, że niepotrzebnie nabijam posty, albo kasować całe tematy, ale to to samo, co kasowanie postów.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 21-09-2003, 11:58   #53
Pacuch
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 27
Pacuch ma numer GG 1514415
Domyślny

No tamte posty pod rzad to pisal muj brat a nie ja a po drugie nie jestem dla ciebie noobem.
Pacuch jest offline  
stary 21-09-2003, 12:00   #54
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

No to opier**** swojego brata i powiedz mu, że jak będzie tak robił, to obaj się będziecie dziwić, że posty znikają.

A ty co, pan z M$, że wiesz lepiej, co ja chce? Jak dla mnie jesteś noob (noob to nie to, co newbie), i jak na razie to tylko to potwierdzasz.

Proponuję przenieść dyskusję na priv, a tu.... za chwilę pokasuję parę moich i twoich postów :evil: , chyba, że masz coś bardzo ważnego, co wszyscy muszą przeczytać.
Po za tym dyskusje o tibia.pl (więc takrze moderatorach ich) powinne być w dziale tibia.pl, a nie w dziale o zhackowanym serwerze.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 21-09-2003, 15:46   #55
Chafet
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Na poczatku chcialbym wszystkich tu powitac, bo to moj pierwszy post na tym forum . Zycze mu, aby sie rozwijalo. A teraz juz sam post:

Cytuj:
Bloody_Izual:
Z tego co czytałem to pisali coś o updacie (może zle zrozumiałem) ale czy to prawda?
Nie Bloody, sorry, źle zrozumiałeś panów CIPów . Na http://www.tibia.com napisane jest coś takiego:

We hope that we can soon continue our normal work, the work on the next bigger game update you are already expecting for a long time!

Znaczy to mniej więcej tyle, że jak skończą oni pracę związaną ze sprawami obecnymi, czy inaczej mówiąc jak załatają dziurę którą wykorzystał niecny hacker do narozrabiania, wtedy będą mogli kontynuować ich pracę nad wielkim, oczekiwanym od dawna updatem...

Chociaż oczywiście mogą zrobić inaczej niż napisali na stronie, czyli od razu zaskoczyć nim nas, wszystkich graczy. Nie ukrywam, że cieszyłbym się, gdyby tak się stało, ale to raczej mało prawdobodone, bo CIPowie chcą jak najszybciej uruchomić sprawny i dobrze działający serwer... zresztą z tego co było widać w temacie "awaria" raczej wszyscy tego chcemy .
 
stary 21-09-2003, 15:58   #56
Diamentowe Ostrze
Użytkownik Forum
 
Diamentowe Ostrze's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Wiek: 37

Posty: 191
Stan: Na emeryturze
Imię: Kael Alon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Valandux
Świat: Celesta
Poziom: 52
Skille: 78/74
Poziom mag.: 6
Diamentowe Ostrze ma numer GG 1161136
Domyślny

Lizau: zamknij ryj, nigdy nie bedziesz jednym z najleprzych, bo jezeli chcesz takim byc to trzeba grac po 8h dziennie a mamusia ci nie pozwoli tyle!!!! graj sobie tym swoim 10lvl i sie kurwa nie udzielaj, nie po to walilem caly sierpien zeby teraz mi to kurwa poszlo sie jebac!!!!!!!!!!!
__________________
Diamentowe Ostrze jest offline  
stary 21-09-2003, 16:29   #57
Diamentowe Ostrze
Użytkownik Forum
 
Diamentowe Ostrze's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Wiek: 37

Posty: 191
Stan: Na emeryturze
Imię: Kael Alon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Valandux
Świat: Celesta
Poziom: 52
Skille: 78/74
Poziom mag.: 6
Diamentowe Ostrze ma numer GG 1161136
Domyślny

zeby byc 1 z najleprzych trzeba duzo pracy, i ci co mowia ze beda nimi albo nimi beda albo beda nic nieznaczacymi graczami od kupowania long swordow za 100gp.nie myslcie ze grajac 2h-3h dziennie cos osiagniecie bo to tylo zludzenie.
zycze wam jak najwiekszych sukcesow i sobie tez
pozdrawiam i sorry za te wulgaryzmy na gorze ale wkurzylem sie ze posty mi wykasowali i jeszcze ten liaz.
GRRRRRRRR WRRRRRRR

Liazu YOU WILL BURN!!!!!!!!!!!!!

hahhaa
__________________
Diamentowe Ostrze jest offline  
stary 21-09-2003, 17:01   #58
MaRs.Pl
Użytkownik Forum
 
MaRs.Pl's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003
Lokacja: Olsztyn

Posty: 99
Wyślij wiadomość przez ICQ do MaRs.Pl MaRs.Pl ma numer GG 4301623
Domyślny

Po prostu pewni się nudziało temu hakerowi, no to zchakował se serva i dzięki temu miał dostęp do głównej bazy danych i dla tego całe te zamieszanie
MaRs.Pl jest offline  
stary 21-09-2003, 17:42   #59
Wombai
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 08 2003

Posty: 3
Domyślny

Mam pytanko.
Czy jak TIBIA zacznie poprawnie funkcjonowac to bedzie można o tym przeczytac na tej stronce? ?(

I kiedy bedzie sie tego można spodziewać?


A jeszcze jedno ne wiecia czy CIPowie dziś pracuja?

Czy teraz prace nad uruchomieniem tibi sa w toku czy wszystko stoi?
Wombai jest offline  
stary 21-09-2003, 17:49   #60
de@th
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 54
Domyślny

juz sie niemoge doczekac kiedy bedzie tibia
a dla tych co niemogą bez tibii zyc zapraszam na http://www.n-gen.nl/lotr/visitor.php?id=12055
fajna gierka niedorównuje do tibii ale potrafi zając troche czasu
ja zagralem i bylo dobrze


słyszałem (to raczej nic oficjalego) ze tibia ruszy we wtorek o 9:00 czasu polskiego
niegwarantuje ze to w 100% pewna informacja ( rozmawialem z GM na isaze i on mi to powiedział)

aha w tej gierce musicie kliknąc add a soldier
de@th jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:31.


Powered by vBulletin 3