Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-08-2005, 00:49   #81
Dagfan
Użytkownik Forum
 
Dagfan's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Lokacja: Stormwind
Wiek: 32

Posty: 263
Dagfan ma numer GG 3261525 Dagfan ma login Tlenu willy008
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elernor
Dagfan i jego kolejny plagiat no comments -.-
To ze ty chcesz trenic to nieznaczy ze inni niemogą -.-
__________________
Wszystko o OTS!!!111

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bielo_ELYSJA
Dziwna zecz sie stala... Ide sobie w nocy patrze zdechniety czlowiek.
BUAHAHAH
Dagfan jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-08-2005, 00:51   #82
Vick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 07 2005

Posty: 30
Vick ma numer GG 3714514
Domyślny

K**** Mać!!!!!!!!!!! 2 DEAD !!! w kilka hours. Ładny mam początek na upka
__________________


"... Sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga... "
Vick jest offline  
stary 09-08-2005, 00:52   #83
Misterio
Użytkownik Forum
 
Misterio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 35

Posty: 844
Imię: Elvinuz
Gildia: Husaria
Misterio ma numer GG Napisz na pm
LOL pacc

juz niedlugo kupuje pacca i wbijam na nowy world
__________________
Elvinuz.
Misterio jest offline  
stary 09-08-2005, 00:53   #84
Ananas
Użytkownik forum
 
Ananas's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2005

Posty: 7
Ananas ma numer GG 4127314
Domyślny Yeah !

Juz sie niemoge doczekac Oby tylko wszystko wypalilo po mojej mysli
Ananas jest offline  
stary 09-08-2005, 00:54   #85
PacMan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hehe - Tera pewnie przez miesiąc będą mass kick'i jak ostatnio to i tak se nie pogram
 
stary 09-08-2005, 00:54   #86
TieRplanet
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 38

Posty: 7
Domyślny

ciesze sie, ze nadszed, jaki jest to sie okaze ..., nie mozna nic pisac poki sie samemu nei przekona ..., widzialem ze dodane zostana 2 swordy w tym jeden jakis sztylet moze wkoncu cos do treningu , na non-pvp to bolaczka aby trenic kbife po pewnym czasie :/, oby przerwa techniczna sie nie przedluzyla, szkoda z enie zroia tego w nocy tak o 9 gdzies , dozobaczenia w odmienionej Tibi, pozdrawiam ...
TieRplanet jest offline  
stary 09-08-2005, 00:54   #87
Chudini
Użytkownik forum
 
Chudini's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kutanga
Hiho all tibijczycy wy sie cieszycie z tego upd?? omg what a NOOB ten upd jest wogóle do kitu te CIpy czy jak ich tam inaczej nazwac wogóle popadali na swoje niewielkie łby zeby tak zepsuc tą gre która jeszcze do dzis 08.08.05 jest najlepszym rpg on line takie glupoty co ta gre zamieia w jakies hu**we diablo czy cos innego a pomijajac to to gtz dla Cipów pomyslu na sp i nowe grafiki a w szczególonci najpiekniejszych zeczy w tibiii czyli min rots (to mnie na maxa dobilo) warlord sword .....(tez zaje**sty pomysl) a juz nie mowiac o winged helmet.....A sorry zapomnilem dodac o super pomysle o trapowaniu.. i lurowaniu :| teraz juz na non pvp nikt nie pojdzie ,bo juz nooba za h** nie ukarasz za jego idziotyczcne proby zarobienia czy przeszkodzenia w graniu... :| bravo teraz cipy raczej straca sporo klientów. pomyscie co zrobi hgh lvl jak ruki podrozeja.................. to jest kur** juz caly h**. Pozostaje tylko zal bye tibia i bede teraz tylko snil zeby czas sie cofnal i mozna bylo pograc w best rpg jakim jest tibia do dzis bo niestety jutro pozostą tylko wspomnienia. Bede wspominal ze lza w oku ta pięka gre jaką byla tibia kiedys nawet przed tym upd gwiazdkowym (brawo grafiki dsm i gs ...).3majcie sie i powodzenia tym któzy zostana bo ja juz nie widze sensu<papapa>
ps. pozdr 4 Matkus, Dr Omader, i kumple chyba sie domysla :|

Nie łam się stary, poprostu spróbuj tego Update, nie mów póki nie zobaczysz. Mam nadzieję że mnie posłuchasz Pozdrowienia
Chudini jest offline  
stary 09-08-2005, 00:55   #88
Herante
Użytkownik Forum
 
Herante's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2004

Posty: 263
Domyślny ...

akurat na jutro miałem iść na dl hunt od 15.... a tu ch*j ... pójde może za tydzien... bo trzeba jeszcze te dżungle pozwiedzać zdeka
Herante jest offline  
stary 09-08-2005, 00:55   #89
sir demon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

[quote=Kutanga]Hiho all tibijczycy wy sie cieszycie z tego upd?? omg what a NOOB ten upd jest wogóle do kitu te CIpy czy jak ich tam inaczej nazwac wogóle popadali na swoje niewielkie łby zeby tak zepsuc tą gre która jeszcze do dzis 08.08.05 jest najlepszym rpg on line takie glupoty co ta gre zamieia w jakies hu**we diablo czy cos innego a pomijajac to to gtz dla Cipów pomyslu na sp i nowe grafiki a w szczególonci najpiekniejszych zeczy w tibiii czyli min rots (to mnie na maxa dobilo) warlord sword .....(tez zaje**sty pomysl) a juz nie mowiac o winged helmet.....A sorry zapomnilem dodac o super pomysle o trapowaniu.. i lurowaniu :| teraz juz na non pvp nikt nie pojdzie ,bo juz nooba za h** nie ukarasz za jego idziotyczcne proby zarobienia czy przeszkodzenia w graniu... :| bravo teraz cipy raczej straca sporo klientów. pomyscie co zrobi hgh lvl jak ruki podrozeja.................. to jest kur** juz caly h**. Pozostaje tylko zal bye tibia i bede teraz tylko snil zeby czas sie cofnal i mozna bylo pograc w best rpg jakim jest tibia do dzis bo niestety jutro pozostą tylko wspomnienia. Bede wspominal ze lza w oku ta pięka gre jaką byla tibia kiedys nawet przed tym upd gwiazdkowym (brawo grafiki dsm i gs ...).3majcie sie i powodzenia tym któzy zostana bo ja juz nie widze sensu<papapa>
Podpisuje sie pod tym.
 
stary 09-08-2005, 00:56   #90
fajny palladynek
Użytkownik forum
 
fajny palladynek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 15
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 36
Skille: 66/45
Poziom mag.: 10
Smutny Z czego wy tak sie wszyscy cieszycie??

Z czego tak sie cieszycie?? Teraz wszystkie runy zdrożeją,bedzie malo magów i palladynów ponieważ wątie żeby sobie ktoś robił palka skoro mają spery znikać !!

Fajny Palladynek
12 lvl
47/41<wciąż rosną>
Celesta
fajny palladynek jest offline  
stary 09-08-2005, 00:58   #91
sirlumpy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 11
Dumny Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Sirlumpy
20 lvl
skills 55/55 slabe ale sie robi na 60/60 walcze
swiat Nebula

a ten upatet jest spox ale wiecej dla nie paccow
papapapa do jutra w Tibi
sirlumpy jest offline  
stary 09-08-2005, 01:02   #92
sirlumpy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fajny palladynek
Z czego tak sie cieszycie?? Teraz wszystkie runy zdrożeją,bedzie malo magów i palladynów ponieważ wątie żeby sobie ktoś robił palka skoro mają spery znikać !!

Fajny Palladynek
12 lvl
47/41<wciąż rosną>
Celesta
nie tragizuj ziomus bo cipsoft zadba ze gra fajna bedzie a wogole to dobre skile masz
sirlumpy jest offline  
stary 09-08-2005, 01:02   #93
Kutanga
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: Białstok
Wiek: 34

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fajny palladynek
Z czego tak sie cieszycie?? Teraz wszystkie runy zdrożeją,bedzie malo magów i palladynów ponieważ wątie żeby sobie ktoś robił palka skoro mają spery znikać !!

Fajny Palladynek
12 lvl
47/41<wciąż rosną>
Celesta

teraz raczej nikt nie bedzie gral bo jak narazie 15 % drotow to uh makery pomyslcie jak to przezyja knighty jak uhy bedo po 3,5 k za bp :| tak samo pale a wiec pozstaje tylko zal :| jeszcze te speary omg ale nareszcie jestem wolny od tibii jedyny plus tego upd.
Kutanga jest offline  
stary 09-08-2005, 01:02   #94
Player Killer
Użytkownik Forum
 
Player Killer's Avatar
 
Data dołączenia: 05 04 2005
Wiek: 35

Posty: 264
Stan: Początkujący
Imię: >.<
Profesja: Brak (Rookgaard)
Player Killer ma numer GG 4342124 Player Killer ma login Tlenu player_killer
Domyślny

No i z czego sie tak cieszycie, większość rzeczy w tym update jest negatwnych niz pozytywych, zastanówcie zamiast pisać" nie mogłem sie doczekać tego Update" ale to w koncu wasza sprawa. Zobaczymy czy po update tez sie bedziecie tak cieszyli.
__________________

'Furora going down'
Player Killer jest offline  
stary 09-08-2005, 01:03   #95
BaRkuS_LuCeRa
Użytkownik Forum
 
BaRkuS_LuCeRa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2005
Lokacja: Nie chcecie wiedziec
Wiek: 33

Posty: 77
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lucera
Domyślny

A ja nadal śie zapytuje czy trza będzie jakomśnowom wersje tibi ściągac?? bo to jest moj 1 update wienc nie wim
__________________
Nienawidze jak cię zabijają..... nienawidzę jak zabijasz... nienawidzę jak umierasz...nienawidzę ze ludzie się zabijają.....
BaRkuS_LuCeRa jest offline  
stary 09-08-2005, 01:04   #96
Writher
Użytkownik Forum
 
Writher's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 32

Posty: 66
Wyślij wiadomość przez ICQ do Writher
Pytanie Nie umiem sie cieszyc!!

A ja chcialbym sie cieszyc, ale nie moge. Kiedys grajac w Tibie zapominalem o swiecie, a update przezywalem bardziej jak niektore zmiany w realu! A teraz? Wiekszosc osob chce, ale nie umie rzucic Tibii, a ja odwrotnie. Nie chce sie znowu wprowadzac w nalog, ale czasem jak sie nudze to chcialbym zabic nude gra w Tibie, ale mi wogole nie chce sie grac!! Wole rower!!! Przez caly rok szkolny myslelem sobie: "jak fajnie, ze sobie pogram". A teraz co. Chyba slonce mi za duzo powiecilo!
Writher jest offline  
stary 09-08-2005, 01:04   #97
Bartek05
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 4
Smutny Ban

Tibia.Pl......Dostalem Bana na tydzien za to ze ktos do mnie napisal ze jutro jest update a ja odpisalem tak:"a skad wiesz??ze wlasnie jutro bedzie aktywacja update'' i wlasnie za to wypowiedzienie dostalem bana na tydzien.Zastanowcie sie za co dajecie bany a nie za takie glupoty dajcie je.wiec prosze zebyscie mnie odblowkowali zebym mogl grac prosze.Zajmicie sie rzeczamy istotnymi np.jak ktos krzyczy na trade ze jutro jest update.Wiec jeszcze raz prosze rzebyscie mnie odblokowali i rzebym mogl grac prosze.
Bartek05 jest offline  
stary 09-08-2005, 01:07   #98
Kezio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 35

Posty: 20
Kezio ma numer GG 6768418
Domyślny

I jestem zalamany b testservera niema przed updade ;/zalamka a bylem tak napalony na testserver a tu nima
Kezio jest offline  
stary 09-08-2005, 01:08   #99
Maedhros
Użytkownik Forum
 
Maedhros's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005

Posty: 35
Domyślny

W końcu nastąpi ta przełomowa........przerwa. I już będzie update!!!!!!!!!!!!!!
Maedhros jest offline  
stary 09-08-2005, 01:09   #100
Dorengarray
Guest
 

Posty: n/a
Evul

A ja juz nie dlugo se kupie pacc. I bede tam chodzil
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:05.


Powered by vBulletin 3