Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 19:25   #21
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

stamina super statki super resp super a celowanie z battle list luzik i tak gram na non pvp a z hmm/sd w potworki mozna walic w okienku
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 19:26   #22
Scyzoryk27
Użytkownik Forum
 
Scyzoryk27's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Lokacja: Polkowice

Posty: 44
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Grimera
Poziom: 30
Poziom mag.: 33
Scyzoryk27 ma numer GG 5039750 Send a message via Skype™ to Scyzoryk27
Domyślny

Pomysł z lootem jest dobry, gorzej z tym strzelaniem w battle list
__________________
Coś dla ciebie =]


[char]Master Pieces[/char]
Scyzoryk27 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:26   #23
Ghost111
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 209
Stan: Usunięty
Świat: Obsidia
Cool

Ta stamina to glupi pomysl ale celowanie runkami na battle i hotkey od uhania toz to prawie jak bot. To ja prosze manasa na hot key
Coz pozsotaje nam tylko czekac az projekt wejdzie w zycie
Ghost111 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:26   #24
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Jeden z niewielu update jaki w pełni popieram.

O to dlaczego:
Zmęczenie - Nie ma się co dziwić CipSoftowi, że stara się ograniczać jak najbardziej może napalonych nastolatków z latarkami pod kołdrą.
Battle list - Innego sposobu na pozbawienie aimboterów poczucia dymania CipSoftu w dupę nie ma moim zdaniem.
Otwieranie potworków - Nie martw się blokerze! Poczekasz 10 sekund dodatkowo - dłużej będziesz huntował z sorcem, który i tak zaraz idzie odpoczywać :').

Może ktoś powie, że Tibia zaczyna coraz bardziej przypominać h'n'slash... i ja go popieram, ale Tibii do stracenia klimatu już od dawna było bardzo blisko.

Ostatnio edytowany przez Thero - 17-07-2006 o 19:34.
Thero jest offline  
stary 17-07-2006, 19:27   #25
S.T.E.K.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 66
Domyślny

Myślę, że update to krok w dobrą stronę. Niestety nóż w plecy dla PACCmanów. Jeśli ten numer ze staminą ma przejść to PACC powinien sie liczyć nie na dni ale na godziny spędzone w grze. Inaczej ani nie poexpisz za długo, ani nie zrobisz skili bo będąc online nie dostaniesz staminy. Tracisz połowę PACCa.
S.T.E.K. jest offline  
stary 17-07-2006, 19:27   #26
orion137
Użytkownik Forum
 
orion137's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No cóż masakra

Stamina - z jednej strony fajnie, bo bedzie mnie szarowania, ale z drugiej troche trza czekać aż się odnowi


Celowanie z battle list ? Pomysł "Kamikadze" - zakład, że teraz liczebność knigtów spadnie znacznie a ci co będą już będą robi w portki przed jakimś noobkiem który zacznie do nich klepać z sd/explo/hmm z battle ? Już teraz nie bedzie se można wymyślnie "tańczyć" żeby uniknać shota z runki Fakt sam gram teraz druidem, ale współczuję knightom, którzy wpadną w łapska jakiegoś sorca/druida.

Podróżowanie w kolejce ? Jak najbadziej tak

Najbardziej mnie ucieszy pomysł z tym zabieraniem loota W końcu koniec z loot thiefami


Wracając do celowania z battle list. Napisane jest:

Cytuj:
Nowa możliwość (choć starzy gracze wiedzą, że nie taka nowa) strzelania do graczy z listy battle ma na celu zrównanie szans osób używających do tej pory do tego celu botów z uczciwymi graczami.
Według mnie to trochę tak jakbyśmy zalegalizowali cheaty..Zamiast walczyć lepiej popierać ? No cóż "czego nie możesz pokonać - to popieraj". Jest jeden plus tego. Te wszystkie shity typu aim boty etc stracą ważność. Teraz będziemy mieli aim legalny !! Omg...

Coraz bardziej te update'y mnie przerażają..W następnym możemy się spodziewać runek 100x ? Hail Ots ? Już to widzę.. Leci 50 MS z SD 100x

Poczekamy, zobaczymy.. Narazie powiem tyle - Update do d.... przez ten battle list


Pozdro dla wszystkich knightów i powodzenia Wam życzę !!

Kind Regards,
orion137
orion137 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:28   #27
Szymex
Użytkownik Forum
 
Szymex's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Wiek: 29

Posty: 99
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Rubera
Poziom: 50
Skille: 76\75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skromny pacyfista
Powiedzcie, ze to fake... bo jak nie to nie gram. Strzelanie runami z hotkeya.. = PORAZKA. Teraz kazdy bedzie napiepszal w hotkey-e.. Zniszczy to klimat gry. Niech jeszcze zagrodza poh dla paccow, odlacza veno od kontynentu, of niech sie zapadnie i bedzie tylko only dla pacc, kopalnie tez no a jak taki nice exp.. wtf -,-''.

smierdzi mi tu fake
To nie fake, wejdź na www.tibia.com
Szymex jest offline  
stary 17-07-2006, 19:29   #28
Legiren
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ?

Oprócz tego wszyscy gracze znajdą w okienku ze skillami nowy element pokazujący ich zmęczenie. Licznik ten wskazuje, kiedy nasz bohater będzie zbyt zmęczony, by móc móc dalej zdobywać doświadczenie w czasie polowania. Postać może polować jedynie przez 56 godzin nim przestanie zdobywać doświadczenie. Ponadto przez ostatnie 14 godzin tego czasu zdobywać będziemy jedynie połowę doświadczenia. Poziom zmęczenia będzie malał, gdy postać będzie wylogowana. Za każde dwie minuty wylogowania będziemy mogli kolejną minutę poświęcić na expienie. Trzeba zaznaczyć, że zmęczenie dotyczy się jedynie czasu prawdziwego polowania.

?? co jest dzisiaj znow prima primis ? troche kijowe too ;/ na nwe servie nie bede mogl sobie dlugo pograc bo bede musial czekac na te zasrane zmeczenie i oczywiscie biore sorca bo nic innego sie nie da jak na battle list mozna walic ludzi ale najgorsze jest to ze jak walisz np. z hmmkow w potworka na battle i nagle Ci jakos koles wyskakuje i w niego trafisz to padasz;] troche sux ten update ale pozyjemy zobaczymy ;]
 
stary 17-07-2006, 19:30   #29
Chi Chi
Użytkownik Forum
 
Chi Chi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2006

Posty: 69
Imię: Galilee
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Domyślny

Ja sądze że to jakiś chyba żart se robią lol ?
Bzdura gdyby hotkey-em można było sie uhać -.-
Albo walic z sd na battle kogoś lol ...
Te otwieranie potworów przez osobe która danego potworka zabiła takie sobie bo jak idziesz na solo hunt to fajne ale jak komus bloczysz ? -.-
Chi Chi jest offline  
stary 17-07-2006, 19:31   #30
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Z tymi potworami to chyba najlepszy pomysł CipSoftu. Ale jednak te zmęczenie jest trochę nie na miejscu. Trzeba tu pomyśleć o h-levelach, że będą jednak mimo to wolniej zdobywac doświadczenie.
Kshaq jest offline  
stary 17-07-2006, 19:31   #31
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

To tak... Tibiaauto=uhy na hotach... Wogle na battle walic=Tibia Ng Bot

1 jest dobre... Idioci ktorzy beda grac 24h+ bez przerwy na nowych swiatach beda mieli zwale

Aaaaa jak kosmiczne na battle se postrzelam, to kto idzie na inferne?? Teraz to tylko sorca robic bedziesz i na wojnie nikt nie przezyje bo staniesz na koncu ekranu i co sekunde (inferna) sd bedzie leciec, a to jak bot-.-
Anihilator to teraz any problem

Ide z kolegami na Demki, jestem blokerem i co teraz?? 10 sekund bede blokac resp dluzej solo dema, aby zobaczyc czy mi mpa wypadlo


Statki? Ehh malo uzyteczne, chyba ze na no(b)n-pvp...
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline  
stary 17-07-2006, 19:32   #32
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

+:
+System blokowania respawnu
+System rozmowy z kapitanem
-:
-Zmeczenie (wiem, ze to przeciwko sharerom etc, ale np ja jestem uczciwym graczem a to ma smaczek soul pointsow wiec nie podoba mi sie ;p)
DUZY MINUS:Strzelanie do graczy przez battle. Co wy jaja sobie robicie? Gdzie tu jest True Pvp?! Pfff domyslam sie ze jest to powiazane z votingiem na tibii com bo raz bylo takie glosowanie jakie pvp wolimy... -.- Takie cos pomaga ludziom z ch*jowym pvp ktorych kazdy rozwala... Mmmm to zaczyna byc jak techno, wcisniesz dwa guziki i gra, a dawniej bylo jak rock/metal, trzeba miec jakies umiejetnosci, talent!

Cos pomiedzy - a +:
-/+System antykradziezy loota
Vrael jest offline  
stary 17-07-2006, 19:32   #33
Zakszef
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006

Posty: 6
Domyślny

o jaaaaaaa znowu jakis posrany updatee!!!! kto to wymyslil ze z battle w ludzi bic -..- hotkeye dla run???? to za duzo ulatwia +.+
Zakszef jest offline  
stary 17-07-2006, 19:33   #34
Ozon18
Użytkownik Forum
 
Ozon18's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2004
Lokacja: Racibórz
Wiek: 37

Posty: 420
Ozon18 ma numer GG 3636929
Domyślny

Smierdzi sciema. Wprawdzie w tibie juz nie gram, ale te zmiany odbiora cala przyjemnosc. O ile moge zrozumiec stamine, statki oraz ewentualnie lootowanie to celowanie na battle z run i przypisanie ich do hotkeyow to jest idiotyzm. Zamiast umiejetnosci uhania naciskamy FX i juz. Za moich czasow uhanie to byla umiejetnosc, ktora swiadczyla o poziomie gry gracza ehhh
__________________
Confutatis maledictis,
Flammis acribus addictis.

Dies Irae
Ozon18 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:34   #35
Juan
Użytkownik Forum
 
Juan's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Suwałki

Posty: 68
Stan: Na emeryturze
Juan ma numer GG 7497916
Domyślny

Pozostaje czekać na upade.
Juan jest offline  
stary 17-07-2006, 19:34   #36
Zaphi
Użytkownik Forum
 
Zaphi's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 101
Domyślny

z tym strzelanie w battle to przesada -.-
a z lootowaniem zobaczymy.... ciekawe co bedziee jak nie zdarze zebrac y k legow z gsa bo bede bil next ? !!!!!!!!!!

i strzelanie udupia knighta i to z lootem rowniez.... blokuje traci uhy i patrzy jak loot wyjmuje ktos inny, a moze kradnie ? ;;

Xzonixek
chyba czegos nie czaisz yy ty masz 10 s na wyjecie loota z ciala a nie na jego pojawienie sie w ciele ^^

Ostatnio edytowany przez Zaphi - 17-07-2006 o 19:37.
Zaphi jest offline  
stary 17-07-2006, 19:35   #37
S.T.E.K.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 66
Domyślny

Jest druga strona medalu. Wszyscy myślą, że battle na ludzi tylko dla pvp/pk. A ja dam sobie ślepą kiszkę uciąć, że po tygosniu od update'a wyjdzie nowy który specjalnie na pvp da 5+ sekund exhausta.
S.T.E.K. jest offline  
stary 17-07-2006, 19:35   #38
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

bosko..stamina to posrany pomysl i tyle...tak samo jak uzywanie tych hotkey'i
SD na battle
F8
SD na battle
F8
SD na battle
hahah tak bedzie wygladac wojna za pare updatetow;d
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 17-07-2006, 19:36   #39
_Ryzy_
Użytkownik Forum
 
_Ryzy_'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Stargard Szczeciński
Wiek: 31

Posty: 70
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Intouchables
Świat: Tibianic
Poziom: 94
Domyślny

Nareszcie koniec z noobkami którzy chodzą za nami i tylko czekają jak zabijemy jakiegoś dobrego stwora by móc zabrać loota
i bedę mógł dogonić moich kumpli co grają 24h/7.
__________________
-----------------------------------------------

The grass was greener
The light was brighter
When friends surrounded
The nights of wonder

--------------------------------------------------
_/_/_/_/_/
_/_/_/_/
_/_/_/
_/_/
_/
/
_Ryzy_ jest offline  
stary 17-07-2006, 19:36   #40
Cragmorton
Użytkownik Forum
 
Cragmorton's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2004

Posty: 84
Stan: Aktywny gracz
Cragmorton ma numer GG 6588642
Domyślny

Toż to Q R W A jakiś żart! Mam czekać cały dzień żeby znowu expić?? Czy ich do końca P O J E B A Ł O?? To po co PACC'a kupiłem, żeby tylko połowe jego wykorzystać, a reszte czekać na wypoczęcie??

Strzelanie z Hotkeyów i Battle - dla mnie dobre, bo jestem sorcem, ale dla innych tragedia.

Lootowanie - OMG to co cały loot dla shooterów?? Bloker nie może wziąść loota?? Brawa dla nich!!!

Respawn - dobry pomysł nawet

NPC gadający z wielona naraz - też nawet dobry, choć nie ma już możliwości trapów na statkach.
Cragmorton jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:56.


Powered by vBulletin 3