Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-07-2006, 00:40   #1
Lever
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Wygląd

Witam! Chcialbym w tym temacie poruszyć sprawę wyglądu. Czy nie wydaje wam sie ze na codzień osoby że tak powiem brzydsze są bardziej dyskrminowane mniej lubiane i wogole all co zle? No ja rozumiem rozne gazety mają swoje poglądy piękności i miedzy innymi przez te gazety ludzie traktują mniej ladnych jak traktują. Ale czy w waszym otoczeniu jest tak ze np ci ladni to takie cfaniaczki co są "Elitą" szkoły i każdy ich lubi? A ci mniej ladni to takie cipki każdy popycha nikt nie lubi zazwyczaj są gorsci. To smutna żecz bo w tych czasach dziewczyna i chlopak dobierają sie po wyglądzie nie po charakterze. Ja osobiscie nie mam problemów "wyglądowych" lecz wiele spraw mi sie nie podoba chociażby podam przyklad:
Mam kumpla ostry lovelas prawie kazda dziewczyna chciala by go mieć mimo ze pusty i tylko ciemnote wciska. Ale boski wygląd na nie dziala jak kał na muchy. Ów ten chłopak jest niemily dla innych smieje sie z wyglądu, ostatnio prosto w oczy dziewczynie na plazy powiedzial rozejrzyj sie tu są piekne kobiety ty wcale taka nie jestes.

I zrozum takich przykro sie czyta takie smutne sprawy.. Powiedzcie jak wy odbieracie to na codzien i jak w waszym otoczeniu to sie odbywa.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-07-2006, 00:50   #2
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Ja tam mimo swego wyglądu nie narzekam,mimo to zauważam to,taak. Mam kolegę niby przystojnego etc. etc. No i oczywiście dziewczyny na niego lecą z tekstami "kocham cię! ch**o o nim wiedząc.Ale wiesz,są to księżniczki w wieku dojrzewania,kiedy dorosną,zmądrzeją,to juz tak nie będzie. Tak samo będzie i z twoimi kręgami znajomych. Aha,i tu masz mój r*j :S :a co mnie twoj "r*j" obchodzi? to nie jest temat do zamieszzania zdjec - May

@ DOWN

Nie narzekam na stosunki z ludźmi,a nie wygląd =='

Ostatnio edytowany przez MayGyver - 07-07-2006 o 09:50.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 01:14   #3
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 32

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

@up
<żart> nie narzekasz? to zacznij </żart>
@topic
To idiotyzm i już. Nie popieram tego, ale świata się nie zmieni. Trzeba sobie nauczyć się z tym żyć. Aczkolwiek, brak urody można nadrobić wieloma innymi cechami. Niestety, prawda jest taka, że ładni mają łatwiej, ale życie nie jest sprawiedliwe ;pp
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 01:24   #4
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Dziwnym trafem cała grupa "piękności" szkolnych w moim byłym gimnazjum podpadała pod IQ równe ich wieku... Choć oczywiście są od tego wyjątki
Taki jest nasz swiat, że piękność jest wynoszona na piedestał. Mi osobiście to lata. Najbardziej rozbraja jednak mnie to, gdy jakiś chłopak olewa wiele fajnych dziewczyn, bo szuka tej jedynej, o wyglądzie Dzej Lo nie zwarzając na jej Ej Ku
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 01:57   #5
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Tak było praktycznie zawsze. Osoby brzydkie, biedne, gorzej ubierające się były dyskryminowane, wyzywane, obrażane. Nic na to nie poradzimy. Trzeba z tym żyć i we własnym zakresie starać się to tępić.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 02:10   #6
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lever
. Ale czy w waszym otoczeniu jest tak ze np ci ladni to takie cfaniaczki co są "Elitą" szkoły i każdy ich lubi?
Takich wywyzszajacych sie cwaniaczkow raczej sie tepi. Przyklad znajomego z podstawowki, takiego przystojniaczka-cwaniaczka: przed pojsciem do gimnazjum bardzo sie przechwalal co on tam bedzie robil, jak bedzie rzadzil. Trafil na klase na poziomie i po 3 miesiacach kozaczenia przenosil sie z predkoscia odrzutowca do innej szkoly Ogolnie takich ludzi sie u mnie nie toleruje, taka arogancka osoba nie znajdzie sobie kumpli i nie bedzie szanowana przez innych [chyba, ze sie nawroci ;P]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lever
Mam kumpla ostry lovelas prawie kazda dziewczyna chciala by go mieć mimo ze pusty i tylko ciemnote wciska. Ale boski wygląd na nie dziala jak kał na muchy. Ów ten chłopak jest niemily dla innych smieje sie z wyglądu, ostatnio prosto w oczy dziewczynie na plazy powiedzial rozejrzyj sie tu są piekne kobiety ty wcale taka nie jestes.
U wiekszosci takie cos mija z wiekiem. W koncu kazdy zrozumie, ze uroda mija szybko, czasami nagle i niespodziewanie i co wtedy? Taki zarozumialec zostaje sam i bez przyjaciol. Swoja droga u mnie w szkole raczej te ladne dziewczyny byly sympatyczne i bardziej rozsadne, a zakompleksione pasztety obgadywaly innych za plecami i raczej trudno sie bylo z taka dogadac.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 07-07-2006 o 02:18.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 02:20   #7
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

LOL teraz sie uzalajcie nad tymi ludzmi "biednymi" gowno prawda mialem troche "biednych kumpli" i nie byli lamami bo potrafili zagdac posmiac sie z siebie itp
Mysle ze latwiej jest sie wkrecic do towarzystwa kolesiowi z ciuchami z skate shopu niz kolesiowi z rynku (i tak najwazniejsze jest jak sie koles ubierze a nie z kad sa te ciuchy!!)ale gdyby takie same byly ciuchu byly orginalne jak i te z rynku to mysle ze ten z orginalnymi byl by bardziej lubiany
Anyway podstawa to h(?!)atakter a na drugim planie sa ciuchy
To dotyczylo kumplo
Dziewczyny:teraz piszesz ze bys wybieral z harakteru?..... lol!
Down:Naucz sie czytac... a to ze postrzegaja lepiej tych wyciuchanych to juz nie moje wina
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".

Ostatnio edytowany przez Straznik Monopolowego - 07-07-2006 o 03:35.
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 02:25   #8
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

@ UP

Mam ludzi ubierających się koniecznie w cropp townie! Jak nie ubierasz się w cropp'ie to jesteś szmaciarz! Dzieicnne,ehh dziecinne.

Dla ludzi konkretny ciuch musi mieć wartośc ponad 100zł, oraz byćsuper markowy typu "ADIDAS! NAJKA! KROP! " Pff,płakać mi się chce,jak widze w tym całym CROPP'ie elo elo białą koszulkę z malutkim napisem cropp town za 70 zł. A gdzieś dalej w jakimś np. Tesco za 30 zł fajną koszulkę z jakimś ciekawym wzorem/napisem etc. Ale kto dla takich wygrywa? Elo człowiek kroppa. żal.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 02:32   #9
Wsk
Użytkownik Forum
 
Wsk's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 36
Domyślny

cos mi sie zdaje, ze ktos tu jest zakompleksiony, bo nie byloby takiego tematu.
__________________
Wsk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 02:44   #10
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
@ UP

Mam ludzi ubierających się koniecznie w cropp townie! Jak nie ubierasz się w cropp'ie to jesteś szmaciarz! Dzieicnne,ehh dziecinne.

Dla ludzi konkretny ciuch musi mieć wartośc ponad 100zł, oraz byćsuper markowy typu "ADIDAS! NAJKA! KROP! " Pff,płakać mi się chce,jak widze w tym całym CROPP'ie elo elo białą koszulkę z malutkim napisem cropp town za 70 zł. A gdzieś dalej w jakimś np. Tesco za 30 zł fajną koszulkę z jakimś ciekawym wzorem/napisem etc. Ale kto dla takich wygrywa? Elo człowiek kroppa. żal.
Tu się troche z tobą sprzecze. Osobiście mam cos takiego, że metka się dla mnie liczy, ale nie jest ona kryterium w ocenianiu innych.
Gdy mam wybór, koszulka za 30zł z Kerfurka lub koszulka za 50zł z House/KrapTałna to się skusze na tą drugą opcję. Why? Bo świat już jest taki, że metka buduje, ale sam nie "dyskriminuje" kogoś kto w "metkach" nie chodzi.
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 02:49   #11
Togashi Yokuni
Użytkownik Forum
 
Togashi Yokuni's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Lokacja: Piekło

Posty: 128
Stan: Na emeryturze
Imię: Apocalipsa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 63
Skille: 93+/75+
Poziom mag.: 19
Togashi Yokuni ma numer GG 6105270
Domyślny

@Lever
Popraw trochę ortografię w tym swoim topic'owym poscie, bo takie literówki jak "żecz" strasznie rażą...
@Topic
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lever
Czy nie wydaje wam sie ze na codzień osoby że tak powiem brzydsze są bardziej dyskrminowane mniej lubiane i wogole all co zle?
Jeżeli to osoby są brzydkie i są do tego ofiarami to są dyskryminowane, wyzywane i nie lubiane, a wręcz czasem bite...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lever
Ale czy w waszym otoczeniu jest tak ze np ci ladni to takie cfaniaczki co są "Elitą" szkoły i każdy ich lubi? A ci mniej ladni to takie cipki każdy popycha nikt nie lubi zazwyczaj są gorsci.
Wiesz, nie do końca. Zwykle "Elita Szkolna", są to kolesie albo z bardzo dużymi plecami, albo poprostu są silni i nie dają sobie w "kasze dmuchac". Ci ladniejsi natomiast w jakiś sposób wyrabiają sobie plecy wewnątrz szkoły, poprzez to, że mogą wyrwac każdą laske... Aczkolwiek nie są najczęściej najwyższą elitą w szkole.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lever
I zrozum takich przykro sie czyta takie smutne sprawy.. Powiedzcie jak wy odbieracie to na codzien i jak w waszym otoczeniu to sie odbywa.
No coż, ja też do najpiękniejszych nie należe. Ale znam swoją potencjalną siłe i wiem, że moja duma nie pozwoli na to by ktoś się ze mnie w jakiś sposób wyśmiewał, czy rzucał głupie uwagi... Otoczenie zawsze było bardzo chamskie i wiadomo, że nikt indywidualnie go nie odchami. Pisałem wcześniej o dumie, ale czasem warto ją schowac i zignorowac grubiańską osobę, bo wydaje mi się, że ignorancja najbardziej irytuję takich typków i oni sami przez to często szukają zaczepki...

Pozdrawiam Was.
Your's Togashi.
__________________
"Tchórz nie zazna życia, bohater nie zazna śmierci"
Togashi Yokuni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 03:00   #12
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

No cóż, ja na pewno do pięknych nie należę... jeśli ktoś mi dogryza z powodu mojego wyglądu to go olewam i tyle IMHO najlepszy sposób na takich typów, w końcu dają spokój. Jeśli mimo tego "olewania", dalej starają się mnie obrazić, to muszę im "wytłumaczyć", żeby jednak dali spokój

Cytuj:
Czy nie wydaje wam sie ze na codzień osoby że tak powiem brzydsze są bardziej dyskrminowane mniej lubiane i wogole all co zle?
Jasne, że tak. Z reguły te osoby są wyzywane, dyskryminowane, są takimi "klasowymi ałtsajderami".

Cytuj:
Ale czy w waszym otoczeniu jest tak ze np ci ladni to takie cfaniaczki co są "Elitą" szkoły i każdy ich lubi? A ci mniej ladni to takie cipki każdy popycha nikt nie lubi zazwyczaj są gorsci.
U mnie jest raczej na odwrót To raczej "karki" są elitą, a ci wszyscy ładni, wypucowani są "popychani".
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 13:21   #13
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Ułomów z gatunku "ej aleś ty brzydki hahahahahahaahhahahaha lol bloknij szczura" na pal, zakolczykowane suuuuuuiiitasne dzieweczki bez mózgów na stosy. Ale żeby nie było - wygląd ma gówno do rzeczy, jeśli ktoś jest ładnym albo brzydkim idiotą, to i tak siedzi na najniższym szczeblu drabinki ewolucji.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 13:38   #14
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Ale żeby nie było - wygląd ma gówno do rzeczy, jeśli ktoś jest ładnym albo brzydkim idiotą, to i tak siedzi na najniższym szczeblu drabinki ewolucji.
Czyli jeśli miałbyś wybierać między grubym pasztetem ale z całkiem odpowiadającym Tobie charakterem, a ładną, szczupłą dziewczyną z charakterem trochę mniej odpowiadającym, to wybrałbyś tą pierwszą? Jeśli tak to wybacz, ale nie uwierzę, bo w takich sprawach dla wszystkich się liczy wygląd (przynajmniej w tym wieku, w którym my się teraz znajdujemy). Wygląd to pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę i jest dla nas najważniejszy.
Może trochę wyodrębniłem to tylko do pojęcia relacje chłopak-dziewczyna, dziewczyna-chłopak. Ale właśnie na tym przykładzie chciałem przedstawić, że wygląd właśnie nie ma gówno do rzeczy. Bo nie wierzę, że nagle okazało się, że na tym forum siedzą sami szlachetni ludzie, dla których charakter jest ważniejszy od wyglądu.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!

Ostatnio edytowany przez Raul - 07-07-2006 o 14:42.
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 13:54   #15
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 31

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

U mnie raczej nie ma problemów w szkole i każdy to powie kto chodzi do mojej szkoły. Oczywiście znajdą się ewenementy zresztą jak wszędzie.
Do mojej klasy chodzi dziewczyna którą nazywamy ' JOJO '. Wszyscy się z niej śmieją (i nie chodzi tu już o wygląd do końca) tzn. nikt jej nie powie nic przykrego, ale za plecami szepczą. Dlaczego tak jest? Bo ona się nie myje :| to smutne, ale prawdziwe. Nie myje włosów ma przetłuszczone (myje się, ale jakby hmm rzadziej?) Dziewczyną na wfie facetka powiedziała że powinny zadbac lepiej o swoją higiene a chodziło wtedy właśnie o tą dziewczyne. A na lekcji to ona jest zabójcza. Patrzy się w jedno miejsce 5 min. z wytrzeszczonymi gałami i suszy zęby :| Zresztą co tu dłużej mówic nie chce żeby tak było, ale ona nas do tego zmusza :/ Z nikim nie gada(czasem z dziewczynami, ale rzadko), na przerwach sama siedzi. Można powiedziec że to przykre, ale to nie moja wina, że ona taka jest A co do ewenementów w szkole. Zdarzają się takie głąby co myślą że są pr0 tr0 0ld skul, ale takich to się eliminuje

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
Czyli jeśli miałbyś wybierać między grubym pasztetem ale z całkiem odpowiadającym Tobie charakterem, a ładną, szczupłą dziewczyną z charakterem trochę mniej odpowiadającym, to wybrałbyś tą pierwszą?
Przepraszam Raul'u że cytuję twoją wypowiedź nie zwróconą do mnie, ale odpowiem ci - żadnej z tych dwóch typów bym nie wybrał ;-)
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska

Ostatnio edytowany przez Vekegi - 07-07-2006 o 13:56.
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 14:09   #16
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
Czyli jeśli miałbyś wybierać między grubym pasztetem ale z całkiem odpowiadającym Tobie charakterem, a ładną, szczupłą dziewczyną z charakterem trochę mniej odpowiadającym, to wybrałbyś tą pierwszą?
Jasne ze ta druga. Po to sie z kims wiaze, zeby takze popatrzec na ladna buzie

Sprawa wygladu to dosc dziwny temat. Ze swoich obserwacji zauwazylem, ze ludzie - nie wazne czy ladni czy brzydcy - sa odbierania w taki sposob w jaki na siebie patrza. Jezeli widza w sobie same minusy i zdaja sobie sprawe z tego, ze sa brzydcy - tak sa odbierani.

Po drugie: ludzie nieatrakcyjni nia maja odwagi, zeby o siebie zadbac. Niezaleznie od tego jaki kanon piekna obowiazuje jedno sie nie zmienia - uroda jest rzecza wzgledna, kazdy odbiera ja inaczej. A do tego mozna ja niezle manipulowac ubierajac sie w odpowiedznie kolory i stosujac odpowiedni (z naciskiem na odpowiedni) makijaz. Nie raz widzialem dziewczyne, ktora na imprezie wyglada super a na codzien calkowicie przecietnie.

Po trzecie: uroda to nie tylko wyglad, to takze sposob bycia i zachowania sie w towarzystwie. O tym czy kobieta/mezczyzna odbierze cie jako osobe przystojna/ladna decyduje to w jaki sposob w jej otoczeniu sie zachowujesz. Udowodnione jest, ze mezczyzni majace dwie lewe rece sa odbierani jako mniej przystoini niz przecietniacy.

Zgodze sie z Raulem, ze wyglad jest pierwsza zecza jaka bierzemy pod uwage poznajac osobe. Ma to zwiazek z nasz podswiadomoscia, ktora jest bardzo zwierzeca i wybiera najlepszy material genetyczny.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 07-07-2006 o 14:11.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:06   #17
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Prawda,prawdą. Ja też wybrał bym tę drugą(jeśli bym musiał...) Bo to nawet nie logiczne wiązać się z kimś,kto ci się nie podoba. Ale nie chodzi tu już tylko o stosunki męsko-damskie i na odwrót, ale ogólne odsuwanie w kąt ekipy osoby ubierającej się na rynkach i brzydkiej.

Wiadomo jest,że osoba pokrzywdzona przez los (?) Tak to nazwę by się nie powtarzać startuje z gorszej pozycji np. w nowej klasie,ale wszystko da się nadrobić charakterem.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:08   #18
Lever
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kod HTML:
Oryginalnie napisane przez Raul
Czyli jeśli miałbyś wybierać między grubym pasztetem ale z całkiem odpowiadającym Tobie charakterem, a ładną, szczupłą dziewczyną z charakterem trochę mniej odpowiadającym, to wybrałbyś tą pierwszą? 

Każdy by wziął tę drugą ale gwarantuje ze po 2 tygodniach znudziło by mu sie sluchanie jej pierdol ktore leca z pustki w glowie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:16   #19
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lever
Każdy by wziął tę drugą ale gwarantuje ze po 2 tygodniach znudziło by mu sie sluchanie jej rzodkiewka jest super ktore leca z pustki w glowie.
Niech ktos mi to wytlumaczy: w jaki sposb fakt, ze kobieta jest PIEKNA i ma jakas wade swiadczy o tym, ze jest glupa? w jaki sposob to zdanie "charakterem trochę mniej odpowiadającym" jest rownoznaczne z "jest glupia"?

Czemu bezmyslnie kazdy powtarza stereotyp, ze piekna kobieta to glupia kobieta? Kto was takich idiotyzmow nauczyl?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:33   #20
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Smieszni jestescie. Mowicie "piekne kobiety sa glupie". Macie jakies kompleksy? Znam duzo ładnych, inteligentnych kobiet. Fakt, miłość nie polega na zakochani usie "w ciele kobiety". Rownie dobrze mozna sobie zamowic kobiete przez telefon. Jednak 'podobanie sie sobie' jest nieodlacznym elementem milosci. Pierwsze wrazenie jest zawsze wazne, a jak wiemy 'pierwsze wrazenie', to w duzej mierze wyglad.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lever
Każdy by wziął tę drugą ale gwarantuje ze po 2 tygodniach znudziło by mu sie sluchanie jej rzodkiewka jest super ktore leca z pustki w glowie.
Powiedz m ijedno: "Skad ty to kutwa mozesz wiedziec?" Jasnowidz jestes, czy co? Skoro nie znasz dziewczyny, nie wiesz jaka ona jest, to jak do jasnej cholery mozesz ja oceniac? Myslisz troche za bardzo stereotypami. To, ze dziewczyna jest ladna wcale nie znaczy, ze glupia. Wyluzuj troche.

Reasumujac - wyglad jest wazny, mimo ze nie najwazniejszy, ładne dziewczyny nie msuza byc od razu glupie, a mnie boli glowa
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:31.


Powered by vBulletin 3