Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-08-2006, 16:50   #1061
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

@up

Gdzie? Czyżby świat noobów który sam stworzyłem i rozrasta się bezsensowną liczbą stron zostanie zniszczony? Stworzyłem coś strasznego! O.o
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-08-2006, 21:14   #1062
Blada dupaa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Ss !!

Otoz chyba zauwazyliscie ze na znaku kolo wysepki z ss jest napisane "(...) sword of fury". Na pacc area jest miejsce ze szkieletami gdzie pisze "Maze of fury" (labirynt furii).





PS. hwwd

Ostatnio edytowany przez Blada dupaa - 10-08-2006 o 11:47.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 21:32   #1063
Jimarrin
Użytkownik Forum
 
Jimarrin's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006

Posty: 34
Stan: Na emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Menera
Poziom: 30
Poziom mag.: 41
Domyślny

Gratz... jednym slowem...
__________________
Jimarrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 21:36   #1064
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

Bardzo się cieszę, że chciałeś pomóc, ale temat "Maze of Fury" był poruszany zarówno w tym, jak i innych tematach już dziesiątki razy. Może przeczytaj najpierw temat przed pisaniem w nim czegokolwiek. Zwłaszcza tak, jak w tym przypadku, jeżeli nie wnosi zupełnie nic nowego.
Cytuj:
Wiec moze warto by tam cos poszukac a nie tylko pisac noob posty!!
A więc czemu nie poszukałeś, zamiast pisąć "noob posta"? Poza tym, czego poszukać?
Cytuj:
I nie komentowac ze jestm k**** noob bo mam 0 postow itd. Po prostu zauwazylem temat i chcialem pomuc.
To udowodnij, że nie jesteś noob i nie dawaj nam powodów do oskarżeń. Jakby każdy wchodził i pisał to samo "bo zauważył temat i chciał pomóc" nie czytając go, to byłoby tu już 1000 stron spamu.
__________________
11:52 Oscarius Niveus [38]: you are like a little wood nymph or a rich hobbit
18:36 Gatao-brother [12]: main hunted
12:37 Gamemaster: Hamburger joppie is banished


Ostatnio edytowany przez nosane - 08-08-2006 o 21:40.
nosane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 22:16   #1065
Poborca_Podatkowy
Użytkownik Forum
 
Poborca_Podatkowy's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 161
Domyślny

Mam pomysł. Od dzisiaj ignorujemy wszystkich "mądrych ludzi". Jeżeli napisałeś post w tym temacie, nie upominaj się o komentowanie. Ludzie sami skomentują go jeżeli będzie wnosił coś do sprawy. A jeśli nie zrobią tego, to zamilcz, widać twoje wypociny już były lub są bez sensu. Jesteś "starszym" użytkownikiem? Ignoruj bezsensowne wypowiedzi innych, lub repord bad post. Wtedy każdemu będzie milej i fajniej - zamiast dwóch lub trzech postów ze spamem będzie tylko 1. A nie karmione trolle w postaci noobków zginą bez pokarmu marnie. I co teraz? Oto moja rada.
1. Zastosuj się do niej. Niekarmione trolle bez pożywienia wyginą, nie widząc tutaj spamu. A forum wejdzie na ścieżkę pokoju i rozkwitu.
2. Zignoruj ją. Solidnie nakarm trolle, komentując bezsensowne posty. Twój post będzie tym, po którym trolle wzrosną w siłę, zmutują się i zmasowanym atakiem zaatakują. A forum wejdzie na ścieżkę wojny, cierpienia i nienawiści.

Ostatnio edytowany przez Poborca_Podatkowy - 09-08-2006 o 09:53.
Poborca_Podatkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 00:22   #1066
Blada dupaa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

po 1 to przeczytalem pierw 23 strony waszego spamu a razcej czytalem tylko to co stonoga napisal bo on cos wnosil do tematu

Ostatnio edytowany przez Blada dupaa - 10-08-2006 o 11:46.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 12:04   #1067
adu93
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2006

Posty: 10
Domyślny

Pisałem tu kiedyś posty i zrezygnowałem bo stoimy w tym samym miejscu to co wy piszecie było pisane kilkadziesiąt razy ja przekopałem Pickiem poł rookgardu i nic i moim zdaniem ten quest jest Usunięty Nikt nie prowadził nic nowego ciągle to samo więc najpierw róbcie to co myślicie a nie piszecie i dopiero piszecie.Na Pacc Area 0 rozwiązania też przekopałem wszystko łopatą i nic
adu93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 13:26   #1068
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blada dupaa
tam na tych 3 szkieletach jest zakopana dziura ktora trzeba odkopac. ja tam wlazlem i padlem mialem wtedy jakis 12lvl.
1. Jakie tam są potwory, że padłeś?
2. Jak dostałeś się do tej dziury?
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 14:21   #1069
fire-rookmaster
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

tu mała tajemnica obecnego update na rooku
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 14:22   #1070
Gobii
Zbanowany
 
Gobii's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Wiek: 32

Posty: 223
Imię: Kardes
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 18/22
Gobii ma numer GG 3681649 Send a message via Skype™ to Gobii
Domyślny

Kur** przestań smapować bo zarobisz bana -.-
Gobii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 14:27   #1071
fire-rookmaster
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up ale za co ?
za to, że pomagam wam w quescie, wy**banym quescie ;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 16:36   #1072
Sapp
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

patrzcie:
15:58 Aless [7]: Amber
15:58 Dallheim: I don't trust her.
i jeszcze: zniknal mino na skalce niedaleko spike sword'a- nie bylo jego ciała, po prostu zniknal... A za chwile sie pojawil.
srry to juz bylo

Ostatnio edytowany przez Sapp - 09-08-2006 o 17:02.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 21:57   #1073
Volan Rookstayer
Użytkownik Forum
 
Volan Rookstayer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 63
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Secura
Poziom: 15
Skille: 19/22
Volan Rookstayer ma numer GG 2706118
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tomektrz
1. Jakie tam są potwory, że padłeś?
2. Jak dostałeś się do tej dziury?
1. Raty xD
2. Nasikał .....

Ehhh tam nic nie ma.
Volan Rookstayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2006, 09:17   #1074
Wolf_rupert
Użytkownik forum
 
Wolf_rupert's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2006
Lokacja: z domu

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Honera
Poziom: 28
Skille: 11/22
Poziom mag.: 30
Domyślny gz

GRATZ takiej opowiesci to hyba wiekszosc z nas by nienapisała no ale to raczej nam wytlamaczy skad sie one wzioly a nie jak sie tam dostac
Wolf_rupert jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2006, 23:31   #1075
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gobii
Kur** przestań smapować bo zarobisz bana -.-
Od tąd nazywam cię Gobi Prorok a mnie nazywajcie Tom Offtop xD
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2006, 15:49   #1076
Alfaromegas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 16
Poziom mag.: 20
Domyślny Odkrycie!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez stonoga
edit:
Akademia i biblioteka. Tutaj Seymor może zlecić ci twoje pierwsze zadanie - zabicie szczura. W tym budynku znajduje się także wyrocznia, która po uzyskaniu przez ciebie 8 poziomu pomoże ci dostać się do Venore, Thais, Carlin lub Edron oraz wybrać ci profesję.
Kolejny sklep z zaopatrzeniem. Właścicielem sklepu jest Obi. Na piętrze znajduje się drugie stoisko, na którym na przemian sprzedają Dixi i Vendor.
Tom the Tanner skupuje tutaj świeże zwłoki szczurów, królików i wilków, z których podobno przyrządza uczty dla swoich klientów.

VENDOR! Sory za to ale naczytalem sie juz tyle nazwisk ze... kreci mi sie od tego w głowie. Mówcie Vendor do NPC naprawde sorry a z tym Hiacyntem też znoobiłem. Zdawało mi się że gdzieś już go widziałem. To tylko kolejny dowód na to że powinienem szukać dalej - nie znalazłem wszystkiego! Przeoczyłem domek NPC!!! To dużo. Ten Hiacynt to sprzedawca Life Fluidów tak? Aha to oto chodziło z tymi tajemnymi elixirami. Aha no to teraz czytajcie uważnie bo może właśnie oto w tym wszyskim chodzi! Hiacynt czarnoksiężnik, zły człowiek utrzymujący kontakty z siłami zła i z pozoru wyglądający jak miły pan ma zwykłą fobię!!! Boi się... ratów! Tak szczurków jakie zabijamy na 1lvl ze skillami 10\10 i z clubem w ręku . Wydaje mi się że trzeba do niego zlurować rata! Może powie jak pomógł Vendarowi ze spike! Tylko że jak go zlurować??? Hmm... czy mozna wrzucić szczura na schody toznaczy przesunąć go na kratkę ze schodami a wtedy pojdzie do góry??? Jeśli tak to niema się czym martwić a jeżeli nie to bedzie problem... Może ataki rtów nie są bezcelowe? Raty na budynkach... Może we wschodniej części coś na czym jest rat? Albo jakaś mała niepotrzebna nikomu dziurka z ratem w środku??? Hmm... mało interesowałem się wschodnią częścią wyspy pojdę tam poszukać chłopaki.

Chcialem wam podziękować że pomagacie mi rozwikłać tą tajemnicę i mma nadzieję że zawsze bedę mógł na was liczyć. Gdyby nie wy - wasze wsparcie to już bym sobie dał spokój. No bo wezcie i całe noce tłumaczcie te kartki, listy, księgi zarówno na mainie jak i na rooko!!!

Tak sobie myślę że może zrobię spic NPC może do czegoś dojdziemy.

NPC Vendor - Exsprzedawca który zdrdził ludzi kradnąc Dallheimowi Spike Sword. To przez niego Dallheim niepopłynął na mainalnd - a miał tam do wykonania bardzo ważną misję. Vendor to mąż, ukochany lub naprzykład brat Dixi (wydaje mi się że nie to ostatnie bo musiałby być także bratem Obiego a to byłoby tak pokręcone że CipSoft nawet by tego niewyyślił)

NPC Dixi - Prawdopodobnie żona Vendora. Zwykła sprzedawcyni niewiadomo o niej nic pozatym że była bogata a jej brat to Obi. Sprzedaje w sklepie UpShop.

NPC Amber - Według innych NPC dosyć dziwna osoba. W końcu niekażdy płynie na maina a potem wraca i odwraca się od wszystkich dawnych przyjaciół. Niektórzy twierdzą że zmieniło ją to że płynęła przez wiele miesięcy na drobnej tratwie a niektórzy że dowiedziała się tam jakiejś straszliwej prawdy o rooko. Była oskarżona o kradzież Spike (my wiemy że niesłusznie bo to debil Vendor ). Przyniosła z maina swój pamiętnik wktótym zapisywała coś tam... niewiem i ziarno bananowca. Aha to już wiem skąd Bananapalm na rooko . Dziewczyna Dallheima. Aha podobno przyniosła też list który nigdy nie wysłała bo cos się z nim stało. (To chyba ten list z qestu... wiecie jakiego. QS heheh ). Niemusze mówic że była to kobieta nieziemskiej urody. Nie śmiejcie się - głodnemu chleb na myśli - nie chciłem obrazić CipSOftu hehehehehe.

NPC Tom The Tanner - Rzeźnik który był kiedyś przyjacielem VEndora. DOPISZE POZNIEJ ZNOW RODZICE
czy nad sklepem Toma jest jakis NPC (wszystkie postacie mam na mainie)? jezeli nie to widzialem jakiegos NPC okolo rok temu! byl w turkusowych kolorach... reszte powiem pozniej
Alfaromegas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2006, 16:24   #1077
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Nie, nie ma.
Mow to co zamierzasz powiedzieć później bo nie rozumiem cie...

Ostatnio edytowany przez Celoz - 12-08-2006 o 16:29.
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2006, 19:41   #1078
Alfaromegas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 16
Poziom mag.: 20
Żarówka

!@#$up--up
to co mialem powiedziec to to ze imie mial prawdopodobnie właśnie na V, Outfit oprócz głowy mial turkusowy (głowa była biała), kręcił się w pokojach lub w ich okolicy (nie pamiętam dokładnie), powiedziałem hi i poszedłem sobie, bo myślałem że to zwykły NPC coś sprzedający, a teraz już prawdopodobnie wiem o kogo chodzi, a dziwne było to, że na następny dzięn nie widziałem już go tam, może był w okolicach mostku albo uciekł (!)
to tylko tyle co wiem radzę go szukać

edit!@#$

mój kolega pokazywał mi scale armor na rooku (dziś założyłem postać), nie chciał gadać jak to zrobił, powiedział tylko, że trzeba przesunąć pewien przedmiot i przesunąć dźwignię, i to nie wystarczy. Powiedziałem, że robię go bo i tak nie jest kolega bo jakby był kolegą to by mi wyjawił tajemnicę.
A jeśli chodzi o temat, to posty powinny być BARDZO KONKRETNE a temat by "odżył".




STONOGA GDZIE JESTEś??!!

Ostatnio edytowany przez Alfaromegas - 12-08-2006 o 20:04.
Alfaromegas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2006, 21:19   #1079
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

Stonoga to Tom the Tanner. POdaj nick i świat kolegi, który ma scale arma, chętnie zobaczę.
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2006, 13:13   #1080
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Mamy rozwiązanie questu na Spike Sworda!!!

a ty stonoga (tom the tanner) to chyba nas wrabiasz bo zdaje mi sie że zmyślasz
@ ktoś kto każe mi "spie******" miałem na myśli miotłe...

Ostatnio edytowany przez Celoz - 17-08-2006 o 10:29.
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:34.


Powered by vBulletin 3