Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-01-2010, 22:46   #1
zafira
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2010

Posty: 4
Domyślny Mapki ;)

Heja.

Jestem nowy na forum, ale nie nowy na servie... Użytkuje go pod nickiem E2rd jakby co XD

Wiem, że to pewnie głupota, ale drażni mnie czasami administratorzy zmieniają mapki, tzn. ma być rats, allione itp.(takie bardziej egzotyczne ^^), które są raz na rok i admin je zmienia. Przecież te mapy są strasznie rzadko, wiec co komu szkodzi zagrać?? Niekiedy nawet parę osób próbuje wyprosić niezmienienie mapy, ale zwykle się nie udaje . Pisze tu z prośbą o nie zmienianie tych map. Bo na prawdę są straaasznie rzadko i jak raz na jakiś czas będzie co innego niż aztec lub dust myślę, że nikt nie umrze

POZDRO
zafira jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2010, 22:52   #2
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Z mapkami jest tak, że nigdy nie dogodzisz każdemu. Zawsze jest tak, że ktoś chce zmiany, a ktoś nie. Tak samo może być, ze ty lubisz ratsy i inne, a pozostali nie, i tak dalej, i tak dalej.

Dlatego też teksty typu "dajcie tą mapę/zmieńcie mapę pls" są bardzo często ignorowane. To nie jest koncert życzeń i wiedząc, że nie możemy dogodzić każdemu często ustawiamy taką mapę, jaka wydaje nam się słuszna. Nie zawsze musi się to każdemu podobać.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2010, 22:56   #3
zafira
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2010

Posty: 4
Domyślny

Ale te mapy są na prawd baaardzo rzadko... A są ludzie którzy je lubią i którzy zmiany nie chcą nie tylko ja
zafira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2010, 22:43   #4
zafira
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2010

Posty: 4
Domyślny

........ ...

Ostatnio edytowany przez zafira - 02-02-2010 o 23:06.
zafira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:54.


Powered by vBulletin 3