Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-05-2010, 21:57   #1
Bodzio95
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2009

Posty: 8
Domyślny ban na 100000 minut :o

Wczoraj w środę 04.5.2010 dostałem bana na 1000000minut.

była to mapa cs_assault

zaczęło się jednak od tego ze admin : Dobry Mudzin wszedł mi pod celownik i się zabiłem na nim. Po czym powiedziałem mu żeby nauczył się chodzić.
Zaczął mnie tk. ja to ignorowałem.lecz po zmianie mapy na cs_assault zaczął mnie znowu tk i mu oddałem.Zgładził mnie za to a następnie z kick ował.
Zacząłem go wyzywać że nie wiadomo za co mu dal admina ktoś itp (wulgaryzm).
Oczywiście było w tym mojej winy że go wyzywałem ale admin zaczął specjalnie tk/ta robić i wykorzystywał admina.
proszę o skrócenie kary.

Steam id moje : STEAM_0:0:20689343

Ostatnio edytowany przez Bodzio95 - 07-05-2010 o 16:13.
Bodzio95 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-05-2010, 13:50   #2
kakarotto
CS Tibia.pl Team
 
kakarotto's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2009
Lokacja: Bialystok
Wiek: 32

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 125
Skille: 25
Poziom mag.: 64
kakarotto ma numer GG 1360963 Send a message via Skype™ to kakarotto
Domyślny

Po 1
To po tym jak wemnie walnales i zginales slowa poszly typu:
"Kurwa cioto naucz sie chodzic" - zignorowalem to bo mialem dobry dzien

Pozniej strzelalismy sie z wrogami i nie chcaco raz cie trafilem z shutguna (bodajze byla mapa fy_pool_day) i oddales mi kilkakrotnie mocniej w glowe, a ze zginalem przez ciebie to wolalem ci oddac bo jeszcze do tego rugales sie, wyzywales.

Na assault znowu mnie walnales bo po tym zmiana mapy byla, fakt bylo to przed restartem, ale to ty zaczales i jak mnie walnales to jakis koles oddal ci za mnie , zobacyzl ze bijesz swoich na poczatku rundy, no a ze ja ci tez chcialem oddac i byles obity po tym jak drugi typo ci walnal, to cie zabilem i ukarales mnie.

Potem cie zgladzilem, i zaczales mowic "musiales obciagnac chyba zeby dostac admina" - duzo osob tak mowi, i za to jestem za tym zeby nie skracac ci kary

To wszystko odemnie.


ps. specjalnie gram na innych nickach zeby zobaczyc jak gracze odnosza sie do innych graczy, no i tak wyszlo. A ze masz 15 lat (wnioskujac z roczniku) to bardziej swiadczy o tym ze to twoja wlasna wina ze dostales bana.

--- kakarotto dodał 41 minut i 11 sekund później ---

dobre zmniejsze bo nie dostrzeglem ze to 1 mln

Ostatnio edytowany przez kakarotto - 06-05-2010 o 13:50. Powód: Automerged Doublepost
kakarotto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin 3