Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-11-2008, 22:14   #1
Szaman
Użytkownik forum
 
Szaman's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2005
Lokacja: Wałbrzych
Wiek: 36

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Almaril
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 74
Skille: 85/68
Poziom mag.: 17
Szaman ma numer GG 4771336
Domyślny "You'll never forget your first dragon"

Slogan ten, jakże znajomy znacznej większości Tibijczyków, a raczej jego sens odcisnął swe piętno na większości z nas. Rzeczywiście trudno zapomnieć swoje pierwsze spotkanie ze smokiem, a przynajmniej tak było w moim przypadku. Tak więc w tym oto nabijaczu postów chciałbym, byście podzielili się swoimi wspomnieniami o smokach.

Ze mną nie było za ciekawie. Niezmała cztery lata temu stworzyłem swoją pierwszą postać o dźwięcznym imieniu Legolas The Lightning Arrow (Legolas było już zajęte, a jakże ). Po tygodniowym zmaganiu z Rookiem, wprowadzeniu się do Thais i wbiciu jakoś kilku leveli pękałem z dumy gdy obnosiłem się po mieście z moim 15 levelem, więc postanowiłem trochę pozwiedzać pobliskie podziemia. Chwyciłem za łuk, zapakowałem do plecaka raptem 200 strzał i ochoczo ruszyłem w stronę spawnu beho. Po ubiciu kreatury nabrałem jeszcze większej pewności siebie i wpadłem na pomysł, by zejść jeszcze niżej. Zszedłem do pewnej dziury i moim oczom ukazały się dwa wielkie, ziejące ogniem czerwonookie stworzenia (Było to mniej więcej to miejsce, gdzie teraz jest quest z kilkoma kamyczkami szlachetnymi pod Thais, na południowy zachód od spawnu beho). Trzy sekundy później byłem już w świątyni zachodząc w głowę co się właśnie stało .

Może i trochę podkoloryzowałem pewne szczegóły, w końcu było to jakiś czas temu, ale główne wydarzenia i miejsce bez zmian. A jeśli Was tym tylko zanudziłem, zawsze możecie mnie trochę poflame'ować lub zablokować temat

Ostatnio edytowany przez Szaman - 07-11-2008 o 03:50.
Szaman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-11-2008, 23:07   #2
Rumb
Użytkownik Forum
 
Rumb's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2007
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 8

Posty: 146
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rumb
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Rumb ma numer GG 6129022
Domyślny

To jest mój pierwszy dragon. 20 październik 2006. nie pamiętam co za wersja była wtedy. Oczywiście dragi potykałem o wiele wcześniej (pierwszy chyba jak ktoś zlurowal pod dp w venore), ale to był pierwszy dragon którego zabiłem.



Pamiętam tylko ze zapomnialem manasów, ale nie chciało mi sie wracać do dp i jak widać ledwo uszedłem z życiem ;p

btw. gratz dla twórcy tematu ^^
__________________
---> BLOG RUMBA <---
Rumb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 07:15   #3
Patysiak
Zbanowany
 
Patysiak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 636
Stan: Niegrający
Domyślny

A no mój 1 drag wyglądał dość komicznie, miałem bodajże wtedy 21lvl i zachciało mi się zmagań z smoczkiem. Wziąłem 3bp sd, 2 bp explo, bp fire bomb (na rotwormy po drodze XD), bp mf, boskiego morning stara i w drogę. Myślę sobie, a padnie raz raz metodą up/down, ani nie wiedziałem wtedy, że jest takie coś jak utamo, zszedłem w dół i ani nie zauważyłem jak ów drag wygląda, padłem

A 1 zabity solo to chyba na 30lvl, w kanionie w kazo, 2 ds, utamo, sd i heja ;d To było bodajże z miesiąc przed upem z wandami, ale się wkurzyłem potem, że nie mogę na dragach koxać z sd
Patysiak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 08:40   #4
Venom20
Użytkownik forum
 
Venom20's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2007

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Conventta
Świat: celesta
Poziom: 134
Skille: 95/94
Poziom mag.: 8
Domyślny

Ja pamietam na 24lvlu z kolega 26lvl poszlismy na draga jakos obok thais w jaskini, bilismy go z 5 minut az w koncu sie udalo, gdyz ja biegalem z macą ;] potem bylem taki zadowolony hehe xD
Venom20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 08:44   #5
Reach'
Użytkownik Forum
 
Reach''s Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: RŚ.
Wiek: 29

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: -
Świat: Astera
Poziom: 50
Skille: 8x/6x
Poziom mag.: 13
Reach' ma numer GG 9081525
Domyślny

Ja to miałem łatwiej, bo pierwszego draga, ktorego zobaczylem to ubiłem.
Otóż kumpla z rl miałem na 30~ lvlu msa, to mi opowiadał różne rzeczy, takze bałem sie isc jednak wczesniej
wbilem 19 lvl, (przedtem na 18 zroilem bp/2bp energy fieldow) i rzucilem sie
na draga.. walnalem raz pozniej na gore, czekam az mu troche hp zejdzie i wale drugi raz.. i tak cigle.. tylko jak reda mial walilem jak z hmm.. ;PP -> Loot double axe chyba, z ktorego sie bardzo cieszylem (tibia 7.6/7.8 to byla)
__________________

*Paladin's Thread*
~*~
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli..."
Reach' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 17:25   #6
Kazami_Kemo
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 09 2008

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Syfors
Profesja: Druid
Świat: Danubia
Poziom: 21
Skille: 14/20
Poziom mag.: 23
Pergamin

Mój pierwszy drag druidem to padłem ponieważ miał już pomarańczowe życie i lag na 20 druidzie padłem.
Jeszcze nigdy z nim nie wygrałem ale na 23 idę na niego.
Kazami_Kemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 17:30   #7
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Slang ten
Sam jesteś slang...

@topic
Mój pierwszy drag był zielony.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 17:58   #8
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Mój pierwszy drag był zielony.
Nie kłam, mój był zielony i osobiście go ubiłem.

@topic
Mojego pierwszego draga zabiłem na 19 lvlu paladynem z distem 53, z royal spearów. Ogółem gładko poszło, a pierwszy dragon ham do dziś leży wśród sterty śmieci w depo.
Arcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 18:35   #9
Lord_Piterek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 485
Domyślny

nie pamietam pierwszego draga na ktorym padlem bo byla to tibia 7.5, ale pamietam jednego z pierwszych ktore ubilem na 13 palku, siedzac z kuzyn przed kompem i bp ih, ja uciekalem a kuzyn na hotkeyach mnie leczyl (jakis bot wtedy byl, bo to byla 7.6) ledwo co sie udalo i bp ih w plecy, ale i tak poszedlem na nastepnego na ktorym padlem
Lord_Piterek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 19:17   #10
Kurczakos
Użytkownik Forum
 
Kurczakos's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Wiek: 17

Posty: 705
Domyślny

Zrób jeszcze temat o Scrabie, są już takie.
Kurczakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2008, 03:50   #11
Szaman
Użytkownik forum
 
Szaman's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2005
Lokacja: Wałbrzych
Wiek: 36

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Almaril
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 74
Skille: 85/68
Poziom mag.: 17
Szaman ma numer GG 4771336
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Sam jesteś slang...
No niech już będzie ten "slogan" .
Szaman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2008, 09:06   #12
lmno492
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka 安全鞋基本功能和适用范围介绍

安全鞋基本功能和适用范围介绍  安全鞋鞋底一般采用聚氨酯材料一次注模成型,具有耐油、耐磨、耐酸碱、绝缘、防水、轻便等优点。比普通橡胶底耐磨 2-3倍。重量轻、柔软性好,重量仅为橡胶底的50%-60%。  不同的安全鞋功能不同,适用范围也不同:  ·保护足趾劳保鞋:内包头安全性能为AN1级,适用于冶金、矿山、林业、港口、装卸、采石、机械、建筑、石油、化工行业等。   ·防刺穿防砸鞋:抗刺穿强度为1级,适用于矿山、消防、建筑、林业、冷作工、机械行业等。  ·电绝缘鞋:适用于电工、电子操作工、电缆安装工、变电安装工等。注意事项:适合工频电压1KV以下的作业环境,工作 环境应能保持鞋面干燥。避免接触锐器、高温和腐蚀性物质,帮底不能有腐蚀破损。  ·防静电安全鞋:能消除 人体静电积聚,适用于易燃作业场所,如加油站操作工、液化气灌装工等。注意事项:禁止当绝缘鞋使用;穿用防 静电鞋不应同时穿绝缘的毛料厚袜或使用绝缘鞋垫;防静电鞋应同时与防静电服配套使用;防静电鞋一般不超过2 00小时应进行鞋电阻值测试一次,如果电阻不在规定的范围内,则不能作为防静电鞋使用。  ·耐酸 碱上海安全鞋:适用于电镀工、酸洗工、电解工、配液工、化工操作工等。注意事项:耐酸碱皮鞋只能适用于一般浓度较低的酸 碱作业场所;应避免接触高温,锐器损伤鞋面或鞋底渗漏;穿用后应用清水冲洗鞋上的酸碱液体,然后晾干,避免 日光直接照射或烘干。
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2008, 18:27   #13
grzesio512
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2008

Posty: 64
Domyślny

no widzę że mamy azjate na forum -.-
ja 1 raz na draga poszedłem palkiem na... 10lvl (pod thais na spawn 1 draga)
nie wiem jak udało mi się przeżyć ale biłem smoka jakieś... 10 sekund (chodziłem na tego draga codziennie bo w końcu daje 700 expa)
__________________
http://www.talesofmagic.pl/?c=1&u=341015719<== Kliknij w ten link i zarejestruj sie jak ci sie spodoba nabij 20 lvl to mi bardzo pomoże
grzesio512 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2008, 18:55   #14
Aldona
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mój pierwszy dragon? ... Był to ciepły wiosenny wieczór. Razem z kolegami z rl postanowiliśmy wybrać się na zwiedzanie nieodkrytych terenów tibijskich. Każdy wziął masę ihów i swoje najlepsze bronie... Drużyna była gotowa na wszystko. Zawędrowaliśmy na zamek (jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy że to zamek ;P) i idąc jak burza dotarliśmy do wierzy z dragonem... nie domyślaliśmy się że on tam na nas czeka więc rządni przygody ruszyliśmy w górę. Na pierwszym piętrze zaskoczyła nas trucizna ale na szczęście miałam przy sobie kilka destroy fieldów więc poradziliśmy sobie z trucizną i ruszyliśmy dalej pierwszy na górę wszedła nasza dzielna blokerka i zaraz potem zszedła na dól z "żółtym życiem" ^^ powiedziała: "Dragon" i wszyscy wiedzieli co się teraz stanie. Walka na śmierć i życie trwała ponad 5 minut ale wkońcu udało nam się powalić bestie nagrodą za nasze wysiłki był dragon hammer który jak wszyscy zgodnie stwierdziliśmy należał się blokerowi
EnD
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2008, 12:16   #15
DiabLo$
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja ubilem mojego pierwszego draga na 19 levelu pierwszy raz jak weszelm wysztraszylem sie troche ale jakos poszlo walilem draga po 70 z exori frigo strasznie sie zdziwilem poniewaz zurzylem 3 potionki zycia i 10 potionkuw many
P.S
loot:84gp i short sword 2 dragon ham ;d

Ostatnio edytowany przez DiabLo$ - 08-11-2008 o 12:18.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2008, 13:14   #16
Richard56
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Czarne Kruki
Świat: Menera
Poziom: 84
Skille: 76/72
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja swojego pierwszego draga zabiłem na 30 lvlu. Wypadl serpent sword
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hudy_Pogromca Pokaż post
"Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!" po przetłumaczeniu "Wiernie Minotaur mage popiół cytował z sekretnego pokoju!"
Richard56 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2008, 17:24   #17
grabaa
Użytkownik Forum
 
grabaa's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008
Lokacja: Zabrze
Wiek: 31

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 8+
grabaa ma numer GG 4909986
Domyślny

na pierwszego draga wpadłem jak miaem 15lvl sorc i do red hp zjechał mnie i koledze wypadł crown armor który wziąłem ;p
grabaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2008, 23:26   #18
Valisha
Użytkownik Forum
 
Valisha's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 186
Świat: Aurea/Candia
Domyślny

Pierwszy drag? 18-19 lvl, paladin, niecałe 50/40. Postanowiłam zabić coś silniejszego. Padło na smoka, więc wybrałam ancient temple, bo tylko tam znałam pojedynczy resp. Miałam ze sobą 2bp health potionków. Pierwszy raz ich używałam na czymś silniejszym, więc wystraszyłam się i padłam po dwóch atakach. :) Szybko wróciłam po swoje ciało i tym razem udało mi się go zabić używając tylko 10 miksturek. :)
Tak mi się to spodobało, że postanowiłam zaryzykować i ich jeszcze trochę pozabijać. :) Nie, nie zabił mnie żaden :D za to wracając trafiłam na dwóch graczy, którzy upatrzyli mnie na swój cel. Ale loota za dobrego nie mieli, gdyż ze smoczków nic wartego uwagi nie wypadło :)
__________________




Kati3.
Valisha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2008, 23:29   #19
Macko121
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 317
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumb Pokaż post
To jest mój pierwszy dragon. 20 październik 2006. nie pamiętam co za wersja była wtedy. Oczywiście dragi potykałem o wiele wcześniej (pierwszy chyba jak ktoś zlurowal pod dp w venore), ale to był pierwszy dragon którego zabiłem.

OBRAZEK

Pamiętam tylko ze zapomnialem manasów, ale nie chciało mi sie wracać do dp i jak widać ledwo uszedłem z życiem ;p

btw. gratz dla twórcy tematu ^^
Fajnie, że w 2006 roku już miałeś Obsidian Knife'a i nowe outfity.
Macko121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2008, 01:09   #20
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Macko121 Pokaż post
Fajnie, że w 2006 roku już miałeś Obsidian Knife'a i nowe outfity.
Update 7.8 (Summer 2006). August 1, 2006

Changes are made to outfit graphics and outfit addons are implemented. (...)


@top: pierwszy drag napotkany w Elvenbane, ubity z dwoma znajomymi. Jeden padł. Wszedł prosto na f-wave. Ja waliłem z HMM. Trzeci blokował.

Takto później ja blokowałem dwa razy najtem. Na 15lvl. Schodziło po 7-8 UH. ;p
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:21.


Powered by vBulletin 3