Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-12-2009, 19:49   #201
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

Ja tam sie srednio znam na tym temacie, ale czy to nie zaczelo sie od tego filmu, na ktorym wlasnie znikal sword? Bynajmniej jestem tego pewien, po prostu przypomina mi sie ten film, jeden gosc cos do drugiego pisal, tamten odpisal i *puff*.
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-12-2009, 12:25   #202
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Pytanie Ktoś mówił, że moje kompendium jest nie potrzebne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik
W tym kompendium Bladera było w którymś miejscu napisane, że spike sword znikał od zawsze, ale dopiero dopiero w styczniu 2007 odkryto w jaki sposób. A mi się wydaje, że nie znikał od zawsze, tylko jakoś od 2004 roku (to by znaczyło, że zostało to wprowadzone w którymś tam upie, np. 7.3?) i rzeczywiście początkowo myślano, że to zabawa godów. Poza tym, o ile pamiętam to odkryto te dwie kratki już wcześniej, jakoś po 1-2 latach od pierwszych zniknięć. Oczywiście mogę się mylić, mógłby mnie ktoś poprawić? Jakieś źródło?
Nie. Owszem nie wiem dokładnie od jakiego czasu znikał spike sword, ale 2004 rok to jeszcze trochę za późno, popatrz sobie na screen z Brazylami - bardzo stara tibia. Lecz sposób ten oficjalnie odkrył Eclo on Rook, wszystkie wcześniejsze znikania to przypadkowe stawania na kratki. Jeśli ktoś wcześniej niż 20 stycznia 2007 odkrył ten sposób to nikomu nic na ten temat nie wiadomo, a już na 100% nie była to żadna ekipa z tibia.pl

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luker's
Po drugie Jeżeli spike sword istnieje to dla czego jeszcze nikt go niem a lub dla czego nikt się nim nie chwali..
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kompendium Bladera
Quest jeśli w ogóle istnieje to od początku tibii, a jednak nie pojawił się jego QS to chyba najbardziej poświadcza niemożność jego wykonania.
[...]
Ja gdybym zdobył SoF to bym o tym nie opowiadał, a już na pewno nie zamieszczał jego spoilera na jakimś tibijskim forum.
Czytajcie kompendium me

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maldoryz
Ja tam sie srednio znam na tym temacie, ale czy to nie zaczelo sie od tego filmu, na ktorym wlasnie znikal sword? Bynajmniej jestem tego pewien, po prostu przypomina mi sie ten film, jeden gosc cos do drugiego pisal, tamten odpisal i *puff*.
Po prostu je przeczytajcie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kompendium Bladera
25 stycznia 2007 roku (nie mylicie się, 5 dni po ukazaniu solucji na zniknięcie SS przez Eclo) na forum tibia.pl w dziale "Tajemnice Rookgaardu" ukazał się temat "SoF Done" jakoby dający dowód na zdobycie legendarnego SoF przez najlepszego polskiego Rookstayera "Rookguardian de'bove". Temat wzbudził duże kontrowersje, był chyba jedynym tematem, który w tak małej jednostce czasu przyciągnął tak wiele postów/userów. (150 oglądających, 21 stron postów w ciągu 2 dni).
Dowodem na zdobycie był:
-filmik jak SoF znika
[...]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
Quest - czy wogole istnieje? Nikt nie moze miec pewnosci, ze zwiazany jest z lvl'em i graczami z Premium Account (o ile Q na
SS jest prawda). Mimo tych watpliwosci uwazam, ze SS jest dostepny na Rookgaardzie. Wyobraznia CipSoftu nie zna granic, o
czym niejednokrotnie mieliscie okazje sie przekonac, wykonujac nowe Questy. Mozliwe, ze klucz jest pod Naszymi nosami, a My
mimo usilnych staran nie potrafimy go dostrzec. Ogladajac film kazdy moze zobaczyc moment znikniecia SS z wyspy. Aby tak sie
stalo nalezy wykonac 2 banalne czynnosci, o ktorych wiedzialo wiele osob przede mna. Niestety nie moge Wam ich zdradzic,
poniewaz takie zostaly ustalone zasady. Fakt znikniecia miecza wcale nie musi oznaczac, ze ktos go zdobyl. W zwiazku z tym
uwazam (podobnie jak inni gracze), ze musi to byc zwiazane z czescia Questu. Innymi slowy prawdopodobnie takowy istnieje,
chociaz poki ktos go nie wykona, nie mozna miec 100% pewnosci.

Film - jest autentyczny. Spora czesc Forumowiczow mylila sie twierdzac, ze zostal nakrecony na OTSie. W jednym momencie
celowo zostaliscie wprowadzeni w blad. Sprytne i inteligentne osoby (mam nadzieje, ze odnosi sie to do kazdego) szybko
zorientuja sie gdzie tkwi -zonk-. Powodow calej tej "akcji" jest cala masa.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2009, 15:01   #203
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Nie. Owszem nie wiem dokładnie od jakiego czasu znikał spike sword, ale 2004 rok to jeszcze trochę za późno, popatrz sobie na screen z Brazylami - bardzo stara tibia. Lecz sposób ten oficjalnie odkrył Eclo on Rook, wszystkie wcześniejsze znikania to przypadkowe stawania na kratki. Jeśli ktoś wcześniej niż 20 stycznia 2007 odkrył ten sposób to nikomu nic na ten temat nie wiadomo, a już na 100% nie była to żadna ekipa z tibia.pl
Chodzi ci o ten screen?



Na pewno nie pochodzi sprzed 2004 roku. Outfity dla pacc wprowadzono pod koniec 2003, party system jeszcze kilka miesięcy później. No i pozostaje jeszcze kwestia prezentu, który o ile pamiętam kiedyś był żółty, ale nie mam pojęcia kiedy został zmieniony.
Więc screen pochodzi z 2004/2005 roku. A zdziwienie tych brazoli i fakt, że postanowili uwiecznić ten moment na screenie świadczą o tym, że to był właśnie czas pierwszych zniknięć.

Być może znikanie spike sworda zostało wprowadzone w letnim updacie updacie 2004 i tu ciekawostka: w tym samym bodaj dodano boots of waterwalking. Był to update w którym dodano Ank i owe buty pojawiły się w Serpentine Tower. Choć nie jestem w stanie powiedzieć czy nie były już wcześniej w domku Mikołaja na Vedze. Zresztą to i tak tylko ciekawostka, bo nie sądzę, żeby miały jakiś związek ze spike swordem poza fake-spoilerami, w których bardzo często się pojawiają.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2009, 19:44   #204
toudi96
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2008

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Imię: Barbarion
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 20
Domyślny

interesujace...
musi byc to zwiazane z arcytrudnym questem
wszystko musi byc z soba jakos polaczone:
po co mino mag na rooku?
czemu ghoul jest uwieziony?
czemu orc jest slepy?
toudi96 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2009, 20:39   #205
DD-ExpLo.
Użytkownik Forum
 
DD-ExpLo.'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2009

Posty: 60
Profesja: Knight
Gildia: Dragonesti
Świat: Celesta
Poziom: 51+
Skille: 71+/69+
Poziom mag.: 5+
Domyślny

@up
Kompedium Bladera.

Dlaczego orc jest ślepy?
Genesis :
Cytuj:
"Walka orców z wilkami nie przebiegła zbyt dobrze, wilki był zasłabe by zabić lecz mogły osłabić przeciwnika. Jeden z wilków wydrapał oczy orcowi którego umieszczono na wzgórku zdala od niebezpieczeństwa, ciało wilka który to zrobił zostało złożone w kregu orków niedaleko wieży waspów"
DD-ExpLo. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 00:36   #206
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez toudi96 Pokaż post
interesujace...
musi byc to zwiazane z arcytrudnym questem
wszystko musi byc z soba jakos polaczone:
po co mino mag na rooku?
czemu ghoul jest uwieziony?
czemu orc jest slepy?
Nic nie musi być ze sobą połączone. Każda zagadek na razie ma tylko 1 zadanie - intrygować. Możliwe, że każda zagadka ma osobne znaczenie fabularne i wcale nie muszą służyć one do jakiegokolwiek questa, może po prostu nadają klimat lub mają pokazać co nas spotka na mainie.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 01:56   #207
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja znalazłem jeszcze jedną zagadkę, i to stworzoną chyba niedawno. (Jeśli to nie zagadka, i każdy to wie to sorry...). Czemu Tom opuścił swoją matkę (Zirella, ta z tutoriala) i co między nimi zaszło? W zasadzie każdy NPC na wyspie coś o tym wie, ale nie ma żadnych konkretów.
Virlan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 10:50   #208
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

To wiecie w końcu jak go zdobyć po tylu latach? Zmieniło się coś podczas mojej nieobecności?

Btw Siemka tym co mnie wciąż pamiętają :x
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 06-12-2009 o 10:53.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 11:21   #209
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
To wiecie w końcu jak go zdobyć po tylu latach? Zmieniło się coś podczas mojej nieobecności?

Btw Siemka tym co mnie wciąż pamiętają :x
Nic się nie zmieniło. Za to powstało super kompendium o Spike Swordzie mojego autorstwa. Kompendium o Sword of Fury.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virlan
Ja znalazłem jeszcze jedną zagadkę, i to stworzoną chyba niedawno. (Jeśli to nie zagadka, i każdy to wie to sorry...). Czemu Tom opuścił swoją matkę (Zirella, ta z tutoriala) i co między nimi zaszło? W zasadzie każdy NPC na wyspie coś o tym wie, ale nie ma żadnych konkretów.
Normalnie świeżutka nowość około półtora roku temu. Poczytaj sobie jak jesteś taki chłonny wiedzy - Tom i Zirella.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 17:00   #210
Stiesse
Użytkownik forum
 
Stiesse's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2009

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Świat: Refugia
Domyślny

Kiedyś miałem 38 rookstayera i przyznam się, że aprentice shenga gdzieś trzy razy pokonałem, później przyniosłem martwego Aprentica za czasów Tibii 7.92 do depo, oczywiście na rooku nie ma depo ale chyba wiecie o co mi chodzi, pisałem sell dead mino mage i uwieżcie mi, koleś kupił za 700gp odemnie martwego deada apprentice shenga.

Szczerze mówiąc, nie wierzę by ktoś miał Spike Sworda na Rookgaardzie, oczywiście widziałem kiedyś pewny filmik, ale słyszałem że autor powiedział, że to jest Fake'i.

Pozdrawiam Stiesse
Stiesse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 20:11   #211
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Ta............
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 21:55   #212
ClaVeR
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2009
Lokacja: Basildon
Wiek: 29

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphira
Poziom: 12
Domyślny

No dobra to ja teraz powiem co wiem otoz ss znika poniewaz fala go zmywa mozna to wywnioskowac po rozmowie z Amber i pojawia sie na jakims skalnym wybrzezu na pacc area. A fala pojawia sie po tym jak staniemy na 2 kratkach w mniej niz 30 minut i spowodujemy tym trzesienie ziemi. znalazlem tez jakis zasypany glazami tunel z tabliczka I ogolnie reszte przeczytajcie w temacie Stonogi.

@down
Chodzi mi o to, ze fala jest wywolana trzesieniem ziemi Aaa... I dodam, ze na goblin hell jak ss przygasa to tam takie ognie tez przygasaja Ale na to nie mam madrego wytlumaczenia, ani zadnych info.

Ostatnio edytowany przez ClaVeR - 22-12-2009 o 02:00.
ClaVeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2009, 15:39   #213
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

@up

To ja pierdole. Fala czy trzęsienie ziemi?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2009, 20:05   #214
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Chodzi ci o ten screen?

http://img222.imageshack.us/img222/8...silvera6bv.jpg

Na pewno nie pochodzi sprzed 2004 roku. Outfity dla pacc wprowadzono pod koniec 2003, party system jeszcze kilka miesięcy później. No i pozostaje jeszcze kwestia prezentu, który o ile pamiętam kiedyś był żółty, ale nie mam pojęcia kiedy został zmieniony.
Więc screen pochodzi z 2004/2005 roku. A zdziwienie tych brazoli i fakt, że postanowili uwiecznić ten moment na screenie świadczą o tym, że to był właśnie czas pierwszych zniknięć.

Być może znikanie spike sworda zostało wprowadzone w letnim updacie updacie 2004 i tu ciekawostka: w tym samym bodaj dodano boots of waterwalking. Był to update w którym dodano Ank i owe buty pojawiły się w Serpentine Tower. Choć nie jestem w stanie powiedzieć czy nie były już wcześniej w domku Mikołaja na Vedze. Zresztą to i tak tylko ciekawostka, bo nie sądzę, żeby miały jakiś związek ze spike swordem poza fake-spoilerami, w których bardzo często się pojawiają.
Kończąc jeszcze ten temat: znalazłem niusa na tibianews.net

18/02/2005 · Taken?. What happens with the Sword of Fury for some months now? It keeps disappearing from its location in many servers. If you compare the screenshots, the fires around it are diminished when the sword is gone. Curious no?



Więc jednak miałem racje co do tego.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2009, 21:32   #215
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Kończąc jeszcze ten temat: znalazłem niusa na tibianews.net

18/02/2005 · Taken?. What happens with the Sword of Fury for some months now? It keeps disappearing from its location in many servers. If you compare the screenshots, the fires around it are diminished when the sword is gone. Curious no?



Więc jednak miałem racje co do tego.
Istotnie. Ściągnąłem kiedyś całe podforum o Rookgaardzie z tibia.gamigo.de (obecnie tibia.looki.de), najstarsza wzmianka o znikaniu spike sworda to prawdopodobnie ten post.
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2009, 22:16   #216
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
To wiecie w końcu jak go zdobyć po tylu latach? Zmieniło się coś podczas mojej nieobecności?

Btw Siemka tym co mnie wciąż pamiętają :x
Czy coś się zmieniło? Hm ujmie to tak:
- SoF dalej sobie leży na wyspie,
- Updaty wniosły zmiany kosmetyczne
- Ludzie dalej bocą dla 'xpekow'
- Są już dwa tematy o SoFie [hot news]
- Blader19948 sobie kompedium o SoFie napisał
- Wszechobecny spam, pardon dyskusje na temat zalewają dział rookgaard a szczególnie tematy o sofie.
- I to chyba tyle, pogody nie będzie bo Anie dopadła grypa... Świńska

Btw Hej hoł, ja Cię pamiętam pogromco rakiet .
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2009, 17:17   #217
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

i widzisz beh0lder?? krytykowanie dowództwa nie popłaca -.-

@TOPIC:
quest (o ile istnieje) jest zapewne przejściowy Rook - Main do SS quest ewt. po "zniknięciu" SS z wysepki trzeba szybko kopać po całym rooku żeby znaleźć skrzynkę z "broken sword of fury"...
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2009, 19:24   #218
Hexus
Użytkownik Forum
 
Hexus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2009

Posty: 61
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
i widzisz beh0lder?? krytykowanie dowództwa nie popłaca -.-

@TOPIC:
quest (o ile istnieje) jest zapewne przejściowy Rook - Main do SS quest ewt. po "zniknięciu" SS z wysepki trzeba szybko kopać po całym rooku żeby znaleźć skrzynkę z "broken sword of fury"...
Skąd wziąłeś te bzdury, broken sword of fury!?
__________________
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Hexus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2009, 21:21   #219
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

na logikę idę...
bo jeśli quest istnieje to albo jest przejściowy albo item ma charakter dekoracyjny
a Broken Sword of Fury jest logiczny, szczególnie że SoF ma posiadać potężną moc
i prawdopodobnie w bagu z nagrodą może być list w stylu "zniszczyliśmy miecz aby nikt nie mógł wykorzystać jego mocy do czynienia zła..."
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2009, 14:31   #220
Rajtar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Spike Sword nie jest do zdobycia . A jak jest to nie napewno w teleporterze koło mino maga
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:16.


Powered by vBulletin 3