Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-08-2006, 15:42   #1
Prostyy
Użytkownik Forum
 
Prostyy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Lokacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 31

Posty: 290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 150
Skille: 90+/75+
Poziom mag.: 19
Prostyy ma numer GG 1000
Domyślny Pacc i rok szkolny

Witam.
Otóż mam problem zaczyna się rok szkolny i nie wiem czy kupować PACC. Mam 14 lat w tym roku pójdę do 2 klasy gimnazjum. Problemów w nauce raczej nie mam jak się nie ucze to jade na dostatecznych Może lepiej kupić gdzieś w zime pacc czy coś. W wakacje zawsze gdzieś wyjeżdżam i dopiero od 15 lipca siedzę w domu do końca więc potem znów zacznie się rok szkolny.

Postać 33 sorc 31 mlvl non pvp

@down : wiem, niemusisz kończyć
__________________
28 maja 2007
Wszystkie marzenia tibijskie zrealizowane


Postac juz dawno sprzedana

Ostatnio edytowany przez Prostyy - 28-08-2006 o 16:12.
Prostyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-08-2006, 16:06   #2
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

To, czy kupisz pacca czy nie to już zależy od ciebie, ale moim zdaniem kupowanie pacca na rok skolny w takim wieku, jak by nie było, może pogorszyć oceny, nawet jeżeli do tej pory twoje oceny nie pogorszyły się z powodu tibii. Dlatego sam też nie kupuję jeszcze pacca, tylko czekam do przyszłych wakacji.
A dlaczego nie kupować? Bo do tej pory myślałeś sobie w roku szkolnym "Troche pogram jak będę miał czas...", a jak kupisz pacca, to może być sytuacja "Kupiłem PACCa, nie mogę tego zmarnować, muszę grać". Reszty chyba nie muszę mówić.
__________________
Wpadłem na chwilę


Nikast Shynix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 17:07   #3
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Jak nie potraficie sie opanowac to wasza sprawa, gdybym mial myslec waszym tokiem to byloby tak : wakacje nie - bo praca, rok szkolny nie -bo liceum. Jako, ze nie ma PACC na 2 tygodnie to najlepiej byloby wogole go niemiec?

Odopwiedz na topic-kup sobie premmy na rok to niebendziesz sie rozczulal, ze zostalo ci 10dni do konca a wiec musisz siedziec na hydrach po 15h dziennie zeby zarobic na nastepny, tym razem za tibian cash.
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 17:30   #4
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

To zależy od ciebie, Ja akurat wszystkie moje pacce miałem w roku szkolnym z tego powodu że w wakacje dość często gdzieś wyjeżdzam, albo siedze na dworze. Nauka w gimnazjum nie jest specjalnie wymagająca, więc jeżeli nie jesteś jakimś dysmózgiem który musi wszystko czytać po 10 razy żeby pojąć sens, spokojnie da się pogodzić tibie i nauke
Arathorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 17:42   #5
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 32

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

To tez zalezy czy rodzice ci pozwalają grac w nocy, bo tak to w dzien nauka i inne sprawy a powiedzmy od 23:00 do 3:00 byś grał i rano do szkoły Jak jestes na tyle rozgarniety, ze umiesz pogodzic nauke z komputerem to kupuj. Z drugiej strony przeciez codziennie nie trzeba sie uczyc Na twoim miejscu bym kupił.
__________________
Rinnaroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 18:03   #6
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rinnaroc Pokaż post
To tez zalezy czy rodzice ci pozwalają grac w nocy, bo tak to w dzien nauka i inne sprawy a powiedzmy od 23:00 do 3:00 byś grał i rano do szkoły Jak jestes na tyle rozgarniety, ze umiesz pogodzic nauke z komputerem to kupuj. Z drugiej strony przeciez codziennie nie trzeba sie uczyc Na twoim miejscu bym kupił.
Tak to jest naprawde doskonala rada tylko kto da rade siedziec coddzienie do 3 rano spac max 4h ide o zaklad ze jakby tak robil codziennie by wogule na lekcjach sie skupic niemugl polowe z nich by w lawce przesypial jesli w taki sposob mialby zdac do nastpenej klasy to ja niewiem jakim cudem w gimnazjum wystarczy sluchac na lekcjach i powturzyc sobie conieco w domu (przynajmiej mi starczylo)

Na przyszlosc niedawaj takich rad

Ostatnio edytowany przez Asthan - 28-08-2006 o 18:04.
Asthan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 18:16   #7
damtob
Użytkownik Forum
 
damtob's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2005
Lokacja: De Gie ;]

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 185
Poziom mag.: 75
damtob ma numer GG 2535107
Domyślny

Tak ja myśle że możesz kupic ja tak samo jak ty mam 14 lat i jak do tej pory godze komputer ze szkołą zazwyczaj ze szkoły wraca śię o 16~~ mi wystarczy sluchać an lekcjach a nie myśleć o tym co bede dziś robił w tibi, potem 1h nauki w domu i odrabianie lekcji jakiś wypad na dwór i do kumpli a potem od 19 możesz sobie grać do kturej dasz rade i żebyś był wyspany
Wiec moja odp Kup Pacca
PS E to ty zbyszek an twoim miejscu kupł bym sobiee ty i tak niemasz problemów z nauką

Ostatnio edytowany przez damtob - 28-08-2006 o 18:27.
damtob jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 18:23   #8
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gladiatr Pokaż post
Tak to jest naprawde doskonala rada tylko kto da rade siedziec coddzienie do 3 rano spac max 4h ide o zaklad ze jakby tak robil codziennie by wogule na lekcjach sie skupic niemugl polowe z nich by w lawce przesypial jesli w taki sposob mialby zdac do nastpenej klasy to ja niewiem jakim cudem w gimnazjum wystarczy sluchac na lekcjach i powturzyc sobie conieco w domu (przynajmiej mi starczylo)

Na przyszlosc niedawaj takich rad
Rada dla kogos w gimnazjum byla zla, aczkolwiek (to se na lodowke...) ja konczac 3 klase gimnazjum spalem w tygodniu maksymalnie po 6 godzin dziennie, szkola od 7.30 dojazd jakies 40minut dolozyc czas na ulozenie fryza, ubranie sie etc. Spac chodzilem b.puzno przez uczenie sie po nocach na zmiane z czytaniem ksiazek i graniem w MU (szkalnka na myszke i spot zajety...). 5 godzin snu to naprawde jest duzo...zwroccie uwage na osoby spiace przez dlugie lata po mniej niz 30h na tydzien. W

Nie polecam jednak grac w nocy-lepiej jest byc wyspanym niz miec kilka punkcikow expa wiencej i "wykozystany" dzien premmy acc. Najlepiej jest grac po okolo 3h dzienie nadrabiajac straty w planie advensow w weekendy albo wolne dni. Powiem jeszcze jedno-cala prawda o nauce w gimnazjum-wystarczy sluchac na lekcji i gora 1h w domu dziennie a dostanie swiadectwa z paskiem nie jest problemem jesli nie ma sie zaleglosci. Policz sobie ile zostaje Ci wolnego czasu a rozdziel go sobie na tibie/komputer inaczej/wypady z domu a pojmiesz, ze PACC "wykorzystasz".
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...

Ostatnio edytowany przez Stożek - 28-08-2006 o 18:25.
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 18:30   #9
Crowned
Użytkownik Forum
 
Crowned's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 165
Domyślny

Hażdy mówi, nie bo sie pacc zmarnuje... jak kupisz pacc'a wcale nie bedziesz dłużej grał, tzn na poczatku tak, jesli bedzie to dla Ciebie nowośc, potem sie przyzwyczaisz i bedziesz grał tak samo jak na facc, czyli wtedy kiedy bedziesz miał na to czas, a nie myślac ze sie marnuje Sorc bez pacca to nie sorc

Pozdrawiam,
__________________
Moonblades always in my heart...
Crowned jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 18:42   #10
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Prostu kłiz: jeśli jesteś w stanie przy wyborze: domowe vs Tibia, oraz przy wyborze zakuwać do budy vs Tibia wybrać szkołę, to możesz kupować, jeśli jednak wiesz, że będziesz wtedy grał w tibię kosztem nauki, kosztem spotkań z kumplami ze szkoły, to sobie odpusć...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 18:59   #11
Hydro
Użytkownik Forum
 
Hydro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: rock
Świat: Arcania
Poziom: 26
Skille: po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

Jak nie bedziesz mial na to czasu to nie kupuj- szkoda pieniedzy.
__________________
jezeli masz uwagi co do moich postow lub cie wkurzylem
to wstaw notke
Hydro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 20:26   #12
Prostyy
Użytkownik Forum
 
Prostyy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Lokacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 31

Posty: 290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 150
Skille: 90+/75+
Poziom mag.: 19
Prostyy ma numer GG 1000
Domyślny

Raczej problemów z oddzieleniem Tibi do rl życia nie będzie jak w pierwszej klasie w domu nie robiłem prawie nic do szkoły i mialem 3.80 średnią ale I klasa to powtórki. U mnie jest tak, że nawet jak nie mam co robić a nie mam chęci do uczenia się daje sobie spokój. PACC to dla mnie nowość . Dzięki za wszystkie rady.
__________________
28 maja 2007
Wszystkie marzenia tibijskie zrealizowane


Postac juz dawno sprzedana
Prostyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 20:29   #13
Felini
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 05 2006

Posty: 71
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 52
Felini ma numer GG 7738378
Domyślny

Ja bym kupil na zime , poniewaz oplaca sie bardziej [ferie , swieta]
Felini jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 00:13   #14
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Chlopie ile ty pieniedzy chcerz wydac na durne piksele!? LOL?
Dla mie byloby lepiej kiedy bym sobie kupil jakas pozadna gre lub dal komus na chleb (tyle jest nienajedzonych ludzi na swiecie). Jednym slowem nie kupuj zniszczy ci to nauke poniewaz nie wytrzymasz 12 h non toper bic piraty (od 14?)
i jeszcze nauka zniszczy ci to tez zdrowie (czlowiekowi potrzeba min 8 h spania), i oczy.
Na twoim miejscu nie wydawal bym tyle pieniedzy na tak idiotyczna gre, ktora niszczy ci zycie i na dodatek rozwala ci charakter(widac to w twoim poscie na stronce 1).

@joke
Nie jestem pewny, ale jezeli bedziesz gral non toper 24 h na dobke to bedziesz widzial w przyszlosci noc i napis You are Dead.XD
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 09:18   #15
Kobi Knight
Użytkownik Forum
 
Kobi Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wegorzyno

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Kobi Knight ma numer GG 4885562
Domyślny

Cytuj:
Chlopie ile ty pieniedzy chcerz wydac na durne piksele!? LOL?
Dla mie byloby lepiej kiedy bym sobie kupil jakas pozadna gre lub dal komus na chleb (tyle jest nienajedzonych ludzi na swiecie). Jednym slowem nie kupuj zniszczy ci to nauke poniewaz nie wytrzymasz 12 h non toper bic piraty (od 14?)
i jeszcze nauka zniszczy ci to tez zdrowie (czlowiekowi potrzeba min 8 h spania), i oczy.
Na twoim miejscu nie wydawal bym tyle pieniedzy na tak idiotyczna gre, ktora niszczy ci zycie i na dodatek rozwala ci charakter(widac to w twoim poscie na stronce 1).
Gdzie to wyczytałeś ? Może ta mądra pani psychol ci to napisała? Człowieku myślisz, że wszyscy to nałogowi gracze są jacyś... Tak wiem... To twoje zdanie i nie zmienisz go ale ja to mam w ....... . Takich głupot w życiu nie słyszałem. Jak ktoś mądrze myśli to najpierw odrobi to co ma zadane nauczy się i ma looz przynajmniej przez 2/3 godziny dziennie.+ w weekendy ma przynajmniej 1 dzień wolnego a na 2 spokojnie może się przygotować do lekcji . I nie zrywa dni szkolnych mówiąc "ałaaaaaaaaaa coś mnie boli nie mogę iść do szkoły" i gdy tylko rodzina wyjdzie z domku to śmiga do kompa włącza tibie i łupie non stop.

@topic

W twojej sytuacji polecam kupić pacca na początek świąt jakiś tydzień przed świętami nawet .

Ostatnio edytowany przez Kobi Knight - 29-08-2006 o 09:20.
Kobi Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 09:58   #16
Lirdej
Użytkownik Forum
 
Lirdej's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2006
Lokacja: Tu

Posty: 71
Stan: Początkujący
Lirdej ma numer GG 7609154
Domyślny Jakie mam podejście

Otóż ja kupiłem pacca w zime (luty), bo wtedy miałem kase. Kupiłem odrazu na rok, bo tak najtaniej i gram jak mam czas nie przejmuje się zabardzo. Kumple mówią, że ze mnie idiota mam pacc i nie gram otóż jak che mi się to gram jak nie to nie takie podejście. Oceny w budzie takie jak wcześniej normalne z bdb/db się nic nie zmieniło czasem cel wpada i to dobrze. Bo ja to tak zumiarem. Ja tam tylko odrabiam lekcje potem troche gram w tibie z 10 minut powkuwam przy niej no i w nauce się nic nie zmienia średnia na koniec roku 5,15 a i tak starzy narzekają mam ich gdzieś. czasem

Ostatnio edytowany przez Lirdej - 29-08-2006 o 11:07.
Lirdej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 11:04   #17
Xeradus
Zbanowany
 
Xeradus's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: woj.opolskie

Posty: 232
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 59
Skille: 81/80
Domyślny

Ja jak tylko skoncze trening (tj. na początku roku szkolnego) to odrazu kupuje pacca. Mi to ocen i tak nie pogorszy bo z paccem czy nie dziennie poświęcam 0 min na nauke, nawet pakować książek mi się nie chce i zawsze robię to rano przed wyjściem. Teraz ide do 3-ciej gim, w 2-giej mialem średnią 3,6 czyli nie tak tragicznie. Zresztą na wiele przedmiotów leje bo w przyszłości i tak mi się nie przydadzą. np biologia - po h*j mi to? -.-, na niemiecki tez leje, tak samo na geografie, chemie. Jedynie szacunek mam do angielskiego, matematyki, polskiego.
Ja ci radze kupic pacca teraz. Dlaczego? Otóż odpowiedź jest prosta. Jeśli masz zawalić któreś półrocze to lepiej pierwsze niż drugie. Ja i tak pacca nie bedne mógł kupić potem bo po drugiej wywiadówce zawsze mam szlaban na kompa (stara zobaczy po dwie pały z jakiegos przedmiotu to odrazu panikuje a na koniec to i tak jest zawsze dost. niekiedy nawet lepiej)

Ostatnio edytowany przez Xeradus - 29-08-2006 o 11:05.
Xeradus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 12:15   #18
Rascal Alton
Użytkownik Forum
 
Rascal Alton's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Zalesie Grn.

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Rascal Alton ma numer GG 6345236
Domyślny

sam kupuje pacca na rok szkolny zasze mozna pograć 2-4h(weekend/choroba/lajcik w szkole to nawet 5-6h)w wakacje nie miał bym czasu na gre wiec tylko miesiąc pacca by sie zmarnował, zresztą w wakacje wszędzie pełno ludzi nawet na pacc land w roku szkolnym moge sobie expic gdzie chce bo gra mniej ludzi.
Raczej majac pacca twoje oceny nie pogorsza sie , grając na faccu marnujesz dziennie 1-2h na szukanie wolnego expa na paccu logujesz sie i od razu expisz .
Polecam ci kupienie pacca bo jak masz na następny dzien zajebiście dużo roboty(np 1 klasówka, poprawa klasówki i kartkówka)to idziesz wbic sobie tylko 200 souli i jedziesz runki.
Pozdrawiam #AlToN

Ostatnio edytowany przez Rascal Alton - 29-08-2006 o 12:29.
Rascal Alton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 12:45   #19
D1ABL0
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 06 2006
Lokacja: Kazoo
Wiek: 31

Posty: 34
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 18
Skille: I'mSorc
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gladiatr Pokaż post
Tak to jest naprawde doskonala rada tylko kto da rade siedziec coddzienie do 3 rano spac max 4h ide o zaklad ze jakby tak robil codziennie by wogule na lekcjach sie skupic niemugl polowe z nich by w lawce przesypial jesli w taki sposob mialby zdac do nastpenej klasy to ja niewiem jakim cudem w gimnazjum wystarczy sluchac na lekcjach i powturzyc sobie conieco w domu (przynajmiej mi starczylo)

Na przyszlosc niedawaj takich rad
UUUUUU... To cianko z tobą. ja też mam 14 lat i tak potrafie
__________________



(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki
aby pomóc mu w zawładnięciu światem!!!
D1ABL0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 13:01   #20
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stożek Pokaż post
Rada dla kogos w gimnazjum byla zla, aczkolwiek (to se na lodowke...) ja konczac 3 klase gimnazjum spalem w tygodniu maksymalnie po 6 godzin dziennie, szkola od 7.30 dojazd jakies 40minut dolozyc czas na ulozenie fryza, ubranie sie etc. Spac chodzilem b.puzno przez uczenie sie po nocach na zmiane z czytaniem ksiazek i graniem w MU (szkalnka na myszke i spot zajety...). 5 godzin snu to naprawde jest duzo...zwroccie uwage na osoby spiace przez dlugie lata po mniej niz 30h na tydzien. W

Granie po nocach a nauka w nocy to jest roznica ja zdecydowanie wole sie wyspac niz siedziec do 3 rano grajac w tibie chociaz mi udawlao sie wyspac tylko w weekendy
Asthan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:43.


Powered by vBulletin 3