Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-09-2007, 10:31   #41
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

@Gewelor
Orginały prac rysowane były pod presją czasu (praca na konkurs). Niedawno postanowiłem troche je odświeżyć, jednak nic poza wiekszych pocieniowaniem nie zmieniałem ( no + dodanie kompozycji), więc błędów anatomicznych i wszelkich innych "pierdół" nie poprawiałem.
Co do mangi i twardego brusha to sie nie zgadzam, bo nie raz są robione plakaty lub tapety, gdzie postaci pocieniowane wcześniej "twardym brushem" cieniowane są łagodnymi przejściami kolorów.

"A tak osobiście, jak naprawdę masz 21 lat to proponuję ci sklejać modele, bo rysować to trzeba było zaczynać duuużo wcześniej (przynajmniej te 5 lat). Ale, ciągle możesz zabrać się za grafikę (tak na pocieszenie)." - hehe, no to Cię teraz zaskocze Co do rysowania, to zaczynałem... uuuuu(u), kiedy to było, szczerze mówiąc to sam nie pamietam, ale wiem, że byłem wtedy jeszcze bardzo mały. Oczywiście każde małe dziecko coś tam potrafi narysować, ale ja już od wczesnych lat rysowałem nader często. Potem obróciło się to w pasję. Odkąt pamietam to zawsze lubiłem rysować (niestety wiekszość z moich prac przepadła [czyt. kolegom i rodzinie się spodobały]), ostatnio troche to zaniedbałem na rzecz grafiki komputerowej 2d,3d, komponowania muzyki a obecnie wciągnęło mnie wylepianie figurek uzbrojenia z Tibii (i nie tylko ). Nie mniej jednak w moim temacie z grafikami zamieszcze swoje wcześniejsze prace z przez 5 lat (nie ma ich wiele, ale zawsze coś)...
__________________
Anders jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-09-2007, 12:04   #42
Atimcia
Moderator
 
Atimcia's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005

Posty: 568
Stan: Na Emeryturze
Świat: wszędzie
Domyślny

Przestańcie się kłócić i wzajemnie obrażać bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

Każdy ma własne zdanie i super,że się wypowiadacie.
Lecz piękniejsze są wypowiedzi bez wulgaryzmów i obelg.

-------------
by ~Aver:
Nie chcę tworzyć kolejnego tematu, więc się tutaj dopiszę. Następne bezsensowne dyskusje będą nagradzane punktami karnymi. Jeżeli nie podoba wam się praca, to ją krytykujcie, nie autora!
__________________
_______
"Wszyscy potrzebujemy edukacji w tym, co oczywiste"

Oliver Wendell Holmes Sr.

Ostatnio edytowany przez Aversin - 13-09-2007 o 21:58.
Atimcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2007, 23:28   #43
Blacko
Użytkownik Forum
 
Blacko's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Płaskie toto i plastelinowe ale taka jest Tibia-ok. Przy cieniowaniu zwróć uwagę, że światło padające na skórę da inny odblask, niż na zbroi/tkaninie/drewnie itp. U Ciebie zaś wszystko "świeci" jednakowo. To samo tyczy się cienia. No i anatomia jest dość mocno "zgadywana", nawet jak na mangę (np bicepsy druida). To tyle w dużym skrócie.

PS nie trzeba mieć dyplomu ASP, żeby być upoważnionym do krytykowania czyichś prac. Każdy ma oczy i potrafi patrzeć, często lepiej od samego autora wciąż jeszcze znajdującego się pod wpływem twórczej euforii i samouwielbienia. Wiadomo, pierwszą reakcją na krytykę jest złość(też mi się zdarza ) ale czasem trzeba sie pohamować i popatrzeć na rzecz z dystansem.
Blacko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 20:40   #44
Zlota-Chan
Użytkownik Forum
 
Zlota-Chan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2007
Lokacja: Soest
Wiek: 32

Posty: 58
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do Zlota-Chan Zlota-Chan ma numer GG 4901650 Send a message via Skype™ to Zlota-Chan
Domyślny

Mi sie Twoje rysunki profesji bardzo podobaja Wedlug mnie sa swietne
Zlota-Chan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:29.


Powered by vBulletin 3