Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-04-2006, 11:15   #1
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny Saphira WaR w innym oświetleniu :p

Oj, co się dzieje to aż głowa boli na tej Saphirze (sAfirZe)...
Zawiodłem się na Was, Draconiasi, myślałem że spokojnie wygracię to bitwę i wojnę, lecz myliłem się razem z moimi kumplami z klasy którzy pykają na saphirze...
Odrazu jak zobaczyłem ten film i waszą ekipę wiedziałem że glebniecię wszyscy jak nic, przecież ludzie, Polacy mają znaczną przewagę nad No-Pain, można byłby ich rozgromić, tylko potrzba tu łezki NapOleona. Macie dużo ładnych leveli (50+) w tym parę takich niezłych (90+). Wystarczy abyście się zorganizowali i gdy wszyscy będziecie mieli czas (oczywiście pozostaną tacy co im coś wypadnie) muszą zaatakować No-Pain. Wiem wiem, łątwo mówić ale takie akcje jeszcze z taką przewagą liczbną i dosyć dobrym wyposażeniem (chyba run Wam nie brak) możecie spokojnie ich opykać.

Mam dwie propozycje co do ataku na No-Pain:

1. Uzbierać sporą ekipę, nie tylko Draconias ale też inne odważne gildie, może Ninja, Apokalipsa, Hooligans (wiem że ta ostatnia nie ma zbyt wielu eleganckich leveli ale siła tkwi i liczbie) i zaatakować ich gdzieś gdy jest ich kilku tak żeby było parę fragów (proponuję Aur~ ponieważ jak zauważyłem często nie odppala umato vita więc ubicie było by proste...) Atak moim zdaniem powinien odbyć sięgdzieś na trenech dla FACC, może gdy będą d-lair.

2. Zebrać jakiś team, niekoniecznie całą armię ale tak z kilku "pro" i wybijać w każdym tygodniu po jednym. Wylookać kto akurat jest sam, czy daleko jest od GH, ubić jak świnkę pigi i już. Sam zauważyłem często Vilshion'a w okolicach Kazz jak sam sobie łazi (nie wiem gdzie ale jakoś z dp do podziemi tak wkółko), w kopalniach często pk'uje (zabił mojgo kumpla gdzieś w okolicy)


BARDZO WAŻNA RZECZ:
Z tego co wiem No-Pain jest bardzo zorganizowana (gildia). Nie robią tak jak Wy... siedzą i piszą na guild chanel tylko siedzą na TS 2 i tam sobie mówią kiedy zrobić combo na Moro Drake lub Olorionowi... Nie jest to sprawdzona informacja ale tak słyszałem. Wam też to proponuje, jak ktoś chcę to nawet mogę podać IP i hasło do pewnego servera gdzie nie ma lagów i można pokoje zakładać bez błagania AdMiNa. Komunikacja głosowa naprawdę się przydaje, zamiast pisać i gapić się w klawiatuurkę (niektórzy jeszcze patrzą ) gdy lecą SD we wszystkie storny można poprostu gadać, moż to wyglądać w ten sposób:
Olorion:Moro Drake, Measter Mac, na 3 dajecie Sd'ka w tego Kulfona (Chomp), dobra, 1....2.........3!! I Chomp z zielonego HP robi się martwy. Hehe, i wszyscy EUFORIA ... wiem, mało prawdobopobne ale czasem tak to wygląda.


Naprwdę, chłopaki nie poddawajcie się i nie róbcie tego na odwal. Podejdźcie do tego jak profesjonaliści i pokażcie że naprawdę coś Polacy sobą reprezentują.

ps. czy to prawda że wielu Polaków z Draco robią worldtrade i się stąd wynoszą?

ps2. chociaż nie lubię Draconnisów (gdy mój rl kolega wszedł na main i chciał dostać od Was zwykłego noob seta (scale, brass legi, itd...) wyśmialiście go i powiedzieliście że macie takich rodaków w du... i żeby spier..... bo go ubijecie jak psa. Ale i tak Wam kibicuje...


A teraz może bardziej przejżysty filmik z tej bitwy? Ja proponuję ten http://tibicams.tibianetwork.net/get/8270 , nagrywa go Klocuszek i bardzo ładnie wszystko widać, np. jak pada nasz kochany 103 ek i jak po koleji prawie wszyscy padają


BARDZO PROSZĘ NIE KASSOWAĆ TEGO toPiCu, to WAżNE DLA sAFIRJAńCóW
NinJa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-04-2006, 15:33   #2
shadow1230
Użytkownik Forum
 
shadow1230's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 165
Imię: Człowiek
Świat: Realny
Domyślny

Mówiąc szczerze to szkoda mi Draconiasów. Gdybyście byli chodź troche zorganizowani to byście wygrali to. Chodź za wami nie przepadałem bo jeden z was ubił mnie bo potrzebował free runów, to życzę wam żebyście wygrali bo to co wyrabia No pain to za dużo. Jeżeli chcecie to mam 44 MS jako noobchara wiec moge dla picu prowokować ich lub bic. Ale weźcie sobie do serca słowa W KUPIE SIŁA. !!
__________________
For the brothers at my side id be willin to die
Getting high all the time id be willin to die
We keep riding the streets me and my posse in crime
For whats left of my life id be willin to die
---------------------------------------------------
shadow1230 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 16:31   #3
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

Dzięki że popierasz moje stwierdzenie że im więcej ludzi tym więcej obrażeń, im więcej obrażeń tym mniej uhów, im mniej uhów tym bliżej stresu, im więcej stersu tym łatwiej pierdyknąć kombosa...


HAIL DRACONIAS
NinJa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 17:20   #4
Neo Own3d
Użytkownik forum
 
Neo Own3d's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006

Posty: 28
Domyślny

Mnie interesuje dlaczego ta wojna sie zaczela, oni mieli sojusz przeciez ;d
Neo Own3d jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 17:30   #5
Rezidew
Użytkownik Forum
 
Rezidew's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 333
Stan: Niegrający
Rezidew ma numer GG 3695078
Domyślny

Ninja! Zgadzam sie z toba, ale latwiej jest napisac niz zrobic. Gdy podczas bitwy ludzie sa przejeci ze dedna i cos straca, ciagle o tym mysla ( no nie wszyscy) i przez chwile nieuwagi moga zalapac deda.

Co do twojego P.S. To pamietam jak kolega odszedl z tego swiata dlatego, ze zaszybko wbijaj lvle i go zabili(no-pain). Oczywilscie ja z nim odszedlem z Saphiry (dobrze napisalem?)

Troche to dziwne bedziem, to mogli by Cie przyjac do gildii i moglbys zostac ich dowodca, a dlaczego? Dlatego, ze napewno dalbys rade pokierowac Draconias i wygrac wojne.
__________________
"Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora"

¬
Rezidew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 17:39   #6
shadow1230
Użytkownik Forum
 
shadow1230's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 165
Imię: Człowiek
Świat: Realny
Domyślny

Aby dojść do Draconów trzeba ich znać i tu mają racje nie biorą w swoje szeregi przypadkowych ludzi, chociaż z drugiej strony BOlter Lotorox nie wiem skąd sie tam wziął. Sam miałem na saphirze z 4 chary po 45 lvle ale wszystkie musialem rookowac bo jak mialem druida to i hunta, gdyż nie dawałem uhów no pain jak potrzebowali, sorca ponieważ pkneli mnie kilka razy gdy hunciłem dla free run. WIęc teraz gram knightem
__________________
For the brothers at my side id be willin to die
Getting high all the time id be willin to die
We keep riding the streets me and my posse in crime
For whats left of my life id be willin to die
---------------------------------------------------
shadow1230 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 18:08   #7
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

Wiem, wiem.. łatwo jest napisać, ale gorzej zrobić. Chciałbym tylko aby Draconias zaczeli się troszkę przygotowywać do jakiegoś starcia a nie organizować wszystko w max 1h. Tak jak wspomniałem wyżej, KOMUNIKACJA GłOSOWA I JESZCZE RAZ TO SAMO. Gdy jeszcze Misiek sponsorował (dokładnie to Koval ale olać) TS2 wyłącznie dla tibia.pl i były wszysttkie kanały - światy to było naprawdę cudownie. Byłem wtedy adminem takiego kanału i pilnowałem porządku (były bodajżę ferię to długo przy kompie siedziałem jak nie miałem co robić), przychodziło wtedy wielu fajnych ludzi z saphiry by pogadać/popekować/huncić/questować i wbrew moim podejżeniom było bardzo dużo takich leveli jak 60-40 a raz nawet był 80 chyba (no 24h na dobę mnie nie było więc nie wiem).

Myślałem żeby zrobić własny server dla Saphiryjczyków żeby się bardziej zżyć lecz po dłuższym zastanowieniu postanowiłem tego nie robić bo ostatnio zauważyłem wiele "kretynów" którzy przeszkadzają gdy nie ma admina, a
wszystkim przecież admina nie dam. Kurdę, coś dużo piszę..


Dobra, ostatnia sprawa - zauważyłem ostatnio że jak ktoś szybko i porządnie expi to odrazu pada a potem nie wiadomo skąd lecą napisy od No-Pain hUntEd. Oni rujnują ten serVer, jak widzą że jakiś Polak może im zagrozić (bo no-pain w większości to lenie i nie expią) to odrazu hlastu-hlastu i musisz płacić. Mi to chyba nie grozi bo nie mam czasu na tibię, wolno będę bił ten 60 lvl, no może w wakacje jak zostane przez jakieś 3 tyg w domu to przyexpie.

Chciałbym aby wśród Polaków panowała zgoda, nie tylko u tych h-lvli i m-lvli (medium ) ale też wśród tych mniejszych. Jak idziecie na to powalone PK to nie bijcie rodaka, nawet jeżeli to jeb... skur....


Hail SAPHIRA
HAIL DRACONIAS


POLACY łąCZCIE SIę!


ps. ja nigdy nie opuszczę Saphiry, chociaż mieli by mnie dedać do 10 lvl'a, zajdę im za skurę!
NinJa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 19:40   #8
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

polska polent _/
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 19:56   #9
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

nie czaje o co chodzi Olorion'owi
NinJa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 19:57   #10
shadow1230
Użytkownik Forum
 
shadow1230's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 165
Imię: Człowiek
Świat: Realny
Domyślny

Jak zwykle zadowolony Olorion, powiem szczerze, że podobało mi sie jak na oficjalnym filmie Noł Pejn przed śmiercią ubiłeś jakiegoś kolesia co Cie blokował z sdków. WEŹ SIE W GARŚĆ I CISKAJ SDKAMI !!


Offtop -- Ninja odpisz na moją pw
__________________
For the brothers at my side id be willin to die
Getting high all the time id be willin to die
We keep riding the streets me and my posse in crime
For whats left of my life id be willin to die
---------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez shadow1230 - 25-04-2006 o 20:00.
shadow1230 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 20:00   #11
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

btw, jezeli chodzi ci o komunikacje glosowa to tez uzywamy ventrilo
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 20:10   #12
Moro
Użytkownik Forum
 
Moro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 31
Domyślny

;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Siedzimy na ventrilo, im wiecej ludzi nam pomaga tym wiecej otrzymujemy fri szpiegow. Malo jest Polaczkow, ktorzy sa w 100% zdeklarowani co do wojny, a jeszcze mniej takich ktorzy sie czegos takiego nie boja.
Czopek nie padnie od 3 sd;;
Nie mamy przewagi liczebnej, nawet nie wiesz ilu ich jest.
Chcesz pomoc to zorganizuj jakas rebelie w/e; P
Co by sie nie dzialo zawsze bede przeciwko np _/
POLSKA POLENT POLAKEN POLAk \o/
Moro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 20:36   #13
Lonteus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005
Wiek: 36

Posty: 30
Imię: Lonteus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 84
Poziom mag.: 61
Domyślny

<3 Moroq <3 Olor <3 Chaos !!!!!

Cya mens na Xerenie ;D
Lonteus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 20:52   #14
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

Aha, no to sorry, nie wiedziałem że macie coś prócz skypa (no poza trójeczką braci?). Jeżeli możecie to bardzo bym prosił o jakieś szczegóły servera (ventrilo) na którym gadacie oraz mam kilka pytań które są dosyć dziwne i tak naprawdę mało osób zna na nie odpowiedź:
1. Z kim NP ma sojusze?
2. Furiony pomagają NP?
3. Draconiasy (nie wszyscy) przenoszą się na nowy świat czy to tylko ploty (słyszałem że paru zrobiło już world-trade)
4. Z tego co widziałem to jest wielu sprzymieżeńców Drake którzy chętnie pójdą do boju (40+ |fAcC) a No-pain nie ma zbytnio dużo playerów...

A może Tartin by pomógł?
NinJa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 22:31   #15
Sigma Six
Użytkownik forum
 
Sigma Six's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2005

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 75
Skille: 83/68
Poziom mag.: 18
Domyślny

1.Mamy prywatny server ventrillo tylko dla Draconians,a nie osób postronnych.
2.1/4 draconians jest retired/semi-retired (byli już przed war).
3.Duzo nowych w gildii = obecnośc kilku(nastu) szpiegów z No Pain (te ich pacc za szpiegowanie sa naprawdę BARDZO przekonujące).
5.No Pain pomagają w czasie war koledzy z innych serverów oraz osoby,co były w No Pain ale są retired (pomagaja siedząc na noob charach i przeszkadzająć stronie przeciwnej,czyli ekhm.....nam;P).
6.Moro! POLSKA POLENT POLAKEN POLAk \o/
7.Lonte mam nadzieję,że qpiłeś blessy i masz runki,żeby byc gotowym,jak nadarzy się okazja pogłaskać sdkiem tyłeczki naszych kochanych "przyjaciół" z No Pain
8.hmm....Chaos wróć? [nie no dobra sorry tu juz przesadziłem]

Ostatnio edytowany przez Sigma Six - 25-04-2006 o 22:33.
Sigma Six jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 22:39   #16
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NinJa
Aha, no to sorry, nie wiedziałem że macie coś prócz skypa (no poza trójeczką braci?). Jeżeli możecie to bardzo bym prosił o jakieś szczegóły servera (ventrilo) na którym gadacie oraz mam kilka pytań które są dosyć dziwne i tak naprawdę mało osób zna na nie odpowiedź:
1. Z kim NP ma sojusze?
2. Furiony pomagają NP?
3. Draconiasy (nie wszyscy) przenoszą się na nowy świat czy to tylko ploty (słyszałem że paru zrobiło już world-trade)
4. Z tego co widziałem to jest wielu sprzymieżeńców Drake którzy chętnie pójdą do boju (40+ |fAcC) a No-pain nie ma zbytnio dużo playerów...

A może Tartin by pomógł?
1 z frendami
2 nie
3 w/e
4 i tak 90% tych sprzymiezencow bedzie sie balo stracic swoje uber chary i nie stana do walki
5 tar tin zgubil passy do swojego chara
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 23:06   #17
Grundos'clubbaser
Użytkownik Forum
 
Grundos'clubbaser's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004

Posty: 224
Domyślny

Troche głupio nie wygrać żadnej z bitw :S

myślałem że wygracie jak oglądałem, bo mieliście przewage z początku z 2x osób. Potem was wyklepali... a z tym 103? Czy 104 waszym EK to było śmieszne, jak uciekał przez ankh, prawie uciekł, i ten Klocek dogonił pogoń, i waszyk brave EK już trapnięty i ładnie zabity.

Ninja ale Cie nosi z tym Topiciem.
Polacy nie są zbyt cwani żeby wygrać walke z pa weakness...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibia.de Friendly Movieman
Nice fight, over and out for poland on Saphira

= Niezła walka, porażka Polaków i koniec dla nich na Saphirze.

...
__________________

Mastah of pink car.
Grundos'clubbaser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2006, 02:58   #18
Bezelny
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Silesjah

Posty: 10
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Skille: 70/60
Poziom mag.: 15
Domyślny

taaa, drako mają takie pvp że to az głowa boli,
death ranger i dark signus, ciulali 52 pallka(czyt. mnie)
przez 30 minut przed depo i nie umieli mnei ubić chociaz ja stałem w miejscu,
potem zaczeli meni wyzywać od macro userów itp. prosze cie.
jak zacząłem zdupiać po kazz to signus trafiał rangera z sd bravo, tylko gratulować.
Bezelny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2006, 10:01   #19
Sigma Six
Użytkownik forum
 
Sigma Six's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2005

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 75
Skille: 83/68
Poziom mag.: 18
Domyślny

Taaa, "mistrzu pvp" palek na 68 wtedy bodajże lvl z lagami i najt bez pacc,bez exori,bez explo oczywiście mogą zabić 52 palka z 5-6 bp uh na 1 combo,ye sure.Ja walne sd za 100+,death z sworda za 50-60,no na bank na combo padniesz.Poza tym nie przez 30 minut,było może z 10. Dla przykładu mnie wczoraj na 20 minut przed server save lał Klockren (114 lvl palek) i Shonne (80 + najt z pacc i sov) pod depo i przez 10 mniut ubić nie mogli,chociaż stałem w miejscu...czujesz analogie?
Sigma Six jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2006, 10:16   #20
Bezelny
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Silesjah

Posty: 10
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Skille: 70/60
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sigma Six
Taaa, "mistrzu pvp" palek na 68 wtedy bodajże lvl z lagami i najt bez pacc,bez exori,bez explo oczywiście mogą zabić 52 palka z 5-6 bp uh na 1 combo,ye sure.Ja walne sd za 100+,death z sworda za 50-60,no na bank na combo padniesz.Poza tym nie przez 30 minut,było może z 10. Dla przykładu mnie wczoraj na 20 minut przed server save lał Klockren (114 lvl palek) i Shonne (80 + najt z pacc i sov) pod depo i przez 10 mniut ubić nie mogli,chociaż stałem w miejscu...czujesz analogie?
Death Ranger miał wtedy explo i miał 81lvl bodajże a ty miałeś 73, a ja miałem 3 bp uh.
Bezelny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:39.


Powered by vBulletin 3