Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-11-2005, 11:47   #1
Lukis
Użytkownik Forum
 
Lukis's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: P-ń

Posty: 158
Stan: Na emeryturze
Lukis ma numer GG 4154227
Domyślny Parę pytań na temat sorca.

Witam,
od 4 dni gram master sorcem (PACC) lvl 20 ml 24 i mam troszkę pytanek:

1. Gdy knightem zrobie skile 70/70 powiedzmy w miesiąc, to jaki ml zrobie w tym czasie sorcem, robiąc hmmy i gfb oraz czasami sd?

2.
Do jakich tombów, na jakie piętro i z jakim oraz iloma summonami iść oraz od jakiego mla żeby dobrze zaexpić, i żeby się za runy zwracało, oraz od jakiego i do jakiego lvla tam siedzieć?

3.
Te same pytania co wyżej, tylko, że chodzi o dwarf guardy.

4. W chwili obecnej mam 24 ml, zakładam, że dziennie będę robic 3-4 bp hmm albo 2-3 bp gfb, to w ile czasu wbije 50ml?

5.
Gdzie expić od 50+ lvla? (Wiem, że są na ten temat poradniki, ale nie znalazłem tam satysfakcjonującej odpowiedzi)

Za odpowiedzi bardzo dziękuje,
świeżo upieczony sorc - Lukis.
__________________
"Mówi się trudno i kocha się dalej..."

Lukis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-11-2005, 12:59   #2
Xhacker
Użytkownik Forum
 
Xhacker's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: nah :)
Wiek: 33

Posty: 47
Imię: Thalcon
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Król

1.,4. pytanie to prawie to samo. Dziennie załóżmy że będziesz zużywał 4200-5600many (3-4 bp hmm) przez miesiąc(załóżmy 30dni) 126000-168000 many.
Tabelka magick lvl (zobacz, ja nie mam czasu ;p) http://tibia.gamigo.de/en/library/maglvl.wot


2. Tomby… nie za bardzo się w tym orientuje lecz od 28lvl z ds. można zabić praktycznie wszystko, jednakże radził bym mniej więcej od 35lvl 40mlvl ze względu na zużycie run.


3. Guardy, można od 27lvl (monk) lecz jest to słabo opłacalne. Radżę od 30lvl 35-40mlvl.


4. Up.


5. Ex do 50lvl. Guardy- Monk (opisane), Necro- DS (40lvl, 50mlvl), Dragi- DS (poj. resp w ankh najlepiej mniej więcej 35lvl), vampy- DS. ( mniej więcej 35lvl)


Tyle mogę Ci pomóc
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!

HUahUAHuAHuHAuHAu
Xhacker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2005, 18:10   #3
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xhacker
(...)Dragi- DS (poj. resp w ankh najlepiej mniej więcej 35lvl)(...)
Podaj 2 sensowne powody dla których miałby iść na pojedynczy resp, gdy może expić na większym co da mu sporo więcej expa a taką samą opłacalność. (2 dlatego że jeden na pewno będzie w stylu "na większym respie można łatwiej paść", chociaż akurat w Ank na dragach trzeba być zdolnym żeby paść...)
Poza tym mniej więcej się zgadzam... no, powyżej 50 lvla można do metod expienia dodać hunty takie jak DLe, demony (chociaż to już później), może hero... A, tomby z summonami to kiczowaty exp poza Tar Pitem na poziomie z vampami
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 09:52   #4
Arzo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xhacker
5. Ex do 50lvl. Guardy- Monk (opisane), Necro- DS (40lvl, 50mlvl), Dragi- DS (poj. resp w ankh najlepiej mniej więcej 35lvl), vampy- DS. ( mniej więcej 35lvl)
Jemu chodziło o Exp OD 50lvl'a.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:58.


Powered by vBulletin 3