Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-11-2008, 09:25   #21
karlin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: Toruń

Posty: 33
Stan: Początkujący
Imię: Diel Theo
Profesja: Sorcerer
Gildia: XxX Brak XxX
Świat: Selena
Poziom: 28
Skille: -_O
Poziom mag.: 25
karlin ma numer GG jak chcesz to pisz n Send a message via Skype™ to karlin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ogame_Fan Pokaż post

3. Czym skillować - ja do skillowania polecam small stones, później speary i royal speary.
hm...CZEMU DO SKILLOWANIE ROYAL SPEARY ??? Jednak jak bedziesz pisac 2 poradnik to looknij w te co juz sa... moze sie nauczysz jak sie je pisze

-Brak ssów !!!
__________________
karlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2008, 11:56   #22
Aphino
Użytkownik Forum
 
Aphino's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Chociwel, Zachodniopomorskie

Posty: 367
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Skille: 79/74
Poziom mag.: 4
Aphino ma numer GG 13694547
Domyślny

Data...Łosie...-.-
__________________



Lotnictwo<3

Bóg, Honor, Ojczyzna
Aphino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2008, 17:47   #23
pawlik123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 11 2008
Lokacja: Polska

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia de best
Poziom: 22
Poziom mag.: 19
Domyślny

ja to powiem tak poradnik żenada a na skilowanie to najlepsze jest ab slimy i trolle moge nawe dać pare ss z tych troli już wcześniej było pokazane jak tojść do tych slimówa ja pokaże inną drogę

albo niepokaże inej tylko ją opisze trzeba mieć line i 50 gp jak za pierwszym razem się idzie

najpierw jak jesteś w depo schodzisz drabinkami w dul nasteżpnie idziesz przy dolnej ścianie a potem w góre i schodzmi w duł idziez w góre potem po lewj będzie NPC kupujesz klucz za 50gp idziesz w góre otwierasz 2 drzwi i wciąż w góre drabinkami w guł potem w prawo ciągle i później bę dzie taka droga naskos i tam trzeba będzie użyć lina na końcu ale za dymi drzwiami będą trole normalne i championy jak już wejdziesz tam na góre idziesz ciągle możliwą drogabedzie trzeba użyc liny i potem znowy iść możliwą drogą i zejść w dzióre bedą 3 skielety i 4 weścia w góre po linie nieważna jaką wybierzesz i tak trafisz do tego samego miejsca idizesz w duł będą tam roty posion spidery snake i skielety wchodzisz w wąską ścieżkę i tam będzie 2 skielety i ghul jak chcesz na ghulu skilować to na dole jest taki pokoik z 3 SQM i łożko i piecyk tam go zaprowadzasz i wychodzisz zamykasz drzwi idziesz w lewo lekko i wduł tam bedzie otwór w ścianie tego pokoiku zasypady kamieniemi stajesz naprzeciw niego i walisz w ghula ja zejdziesz jeszcze niże j będą 2 roty i możesz je wziąść żeby cie waliły a ty bijesz ghula oczywście jak masz zaduże skile to ghul nienadąży się leczyć lecz jak wolisz na slimie to tam obok są 2 większe pokoje a tam gdzie są te 2 roty to dalej mozna iść w prawo albo w lewo i po obu stronach jest slim i zacią gasz go do tego pokoju niżej jak na zdjęciu wyżej i na tym zdjęciu widać tez ten pokoik z 3 SQM jest podrugiej stronie i jak walisz ghula to stoisz tak samo jak ja tylko trzeba mieć pare spearów i robaki i wędkę speary jakby slim zrobił klona poza domkiem a wędke i robaki bo po lewej stronie jest jezioro i tam można ryby łowić i mlvl nabijać np poprzez robienie bełtów lub arrowów lub jeszcze inaczej a oczywiście nieskilować niczym innym niż small stone jak masz PACC to polecam Edrona jest tam takie miejsce gdzie jest goblinów jak nieiwem co i tam można szybko zdobyc kamienie ale oczywiście brać słabe eq bo ci cap zabraknie ale robić loot bak ale to łatwe ponieważ dzióra jest prosto obok depo i tam dla słabszych to tam gdzie są trole to wziąśc najlepsze eq i jak wchodzisz na te trole to zejdz drabinkę niżej weź troche kamieni i 5 spearów ale to max bo z troli wypadają i idź w góre na lewo tam do samego końca i niech otoczą cie wszystkie trole a trole championyzabij spearami bo ostro walą

sory za błedy i za tylko 1 screena

Ostatnio edytowany przez pawlik123 - 14-11-2008 o 17:54.
pawlik123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 18:17   #24
Probon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 03 2008
Lokacja: i inhalacja
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wege Pall
Profesja: Paladin
Gildia: dwapier
Świat: Elera
Poziom: 9
Skille: 60/40
Poziom mag.: 0+
Probon ma numer GG 5953306
Domyślny

Ja powiem (pokaze) tyle :
Probon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 20:33   #25
Xoetrim
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 12 2008
Lokacja: Łowicz

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xoetrim
Profesja: Paladin
Świat: (tajemnica)
Poziom: 15
Skille: 63/48
Poziom mag.: 5
Evul Nooby Z Was

Ja mam 15 65/x skille 3 ddzionki skillania barany!!!!!
Xoetrim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2013, 10:27   #26
Mazu1995
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2013
Lokacja: Zamość
Wiek: 29

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Eletros
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 77
Skille: 88/72
Poziom mag.: 18
Oczko

Siemano ludziska niedawno zaczalem grac w tibie. Mam 47 palka ze skillami 78/66 wiem ze sa troche slabe ale pracuje nad tym Jeszcze zbyt duzo nie wiem o treningu ale powiem wam na wlasnym przykladzie: po wyjsciu z roka dobilem 14 lvl i spokojnie skilowalem na slimach i wcale nie bylo ciezko, wiec moja rada to po prostu kupowac ss i odrazu skilac na slimach a nie bawic sie z trollami tym sposobem osiagnalem swoje skile i caly trening od poczatku skilam na slimach kamieniami a co do tego tematu to ja co gram w tibie od okolo 2 miesiecy wiem ze rs sie nie skiluje a juz napewno nie na potworach wymienionych tutaj, sam wiem z wlasnego doswiadczenia. Przy skilach 77/65 spokojnie expilem na dragach od 40lvl i z rs padaly na jakies 4-5 strzalow wiec skilowanie rs na cyklopach to wielkie nieporozumienie pozdrawiam
Mazu1995 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2013, 14:19   #27
Rismantox
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2013

Posty: 5
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Dumny

Opłaca się skilować kamieniami na kims :O?
Rismantox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:20.


Powered by vBulletin 3