Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-12-2012, 19:34   #1
adasko16515
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Knight 28lvl (76/68) czy Paladyn 25lvl (75/64) prosze o odpowiedz

Na poczatku wiem ze jest multum takich tematow ale w zadnych jakos nie ma nic konkretnego i ciagle powtarzaja sie te same podobne odpowiedzi tak wiec mam te 2 postacie na jednym koncie i posiadam pacca i tak
1. Ktora szybciej wbija lvl
2. Z ktora nie bede mial problemow z pieniedzmi
3. Ktora jest bardziej przyszlosciowa w sensie ze raczej nie spieprzy jej cipsoft tak bardzo ze bedzie dalo sie nia ciagle grac;d
4.Ktora jest ciekawsza
5. pkt 2 sie powtarza i zeby nie byc na minusie a na 0 lub na plusie zeby ta gra jakos szla a nie ze skonczy mi sie kasa i nagle dupa nie moge nic zrobic...

z gory dziekuje za pomoc mozecie tez dodac cos od siebie wzgledem tych klas
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-12-2012, 00:02   #2
Kakarin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 12 2012

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 80
Skille: 87/83
Poziom mag.: 6
Domyślny

1.Poziom masz prawie wyrównany skile też więc z exp w góre , praktycznie będzie taki sam , tylko knightem skile wolniej wchodzą
2.Na początku problemów z pieniędzmi nie będzie miał Palek , ponieważ walczy na dystans tzn. ucieka sobie i bije potworka a Knight w zwarciu i większa strata potków , ale z czasem się to zmienia i gra Knightem staje się przyjemniejsza
3.Obie są przyszłościowe wystarczy tylko chęć do gry
4.Z Mojego punktu widzenia ciekawszy jest Knight , bo jak mówiłem na początku jest bardzo nudna gra ale z czasem to jest Machina , ale na serverze Open-Pvp miernie to wygląda .
5.Na początku polecam Ci zrobić Postman Quest , gdyż możesz wtedy wysyłać loot z expowiska do depozytu ( Ja właśnie wróciłem knightem z Mintwallin i wyciągnąłem 10k w 1,3h , dropa wysłałem do dp a ja wróciłem spokojnie do Carlin sprzedać u handlarza rzeczy).
Żeby być zawsze na + to moge Ci jeszcze powiedzieć , że nie graj power gaming tzn. żadnego waste tylko spokojny exp , a zawsze coś wpadnie ;p.
Kakarin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2012, 12:00   #3
Alkarsan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 12 2012
Lokacja: Dębica

Posty: 9
Imię: Alkarsan
Profesja: Paladin
Świat: Askara
Domyślny

Niezgodzę się do tego 1 podpunktu kolegi... Knightem będzie ci się szybciej expiło ponieważ będziesz więcej bił z miecza (jeśli go używasz) bo jeśli masz skille palladyna na 75/64 to tak jak byś miał knightem 65/54 .. na reszte nie mam wypowiedzi
pozdr
Alkarsan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:49.


Powered by vBulletin 3