Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-03-2010, 18:21   #21
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Je*ane bezmózgi. No kur*a, jak tak można? Jeszcze nawet tego psa nie zabiją tylko na żywca zdejmują BO ŁATWIEJ SCHODZI, a potem niech leży i zdycha. Ja pierdole, zajebać wszystkich i spokój. Kto to w ogóle wymyślił - jeść psy? Za mało kurczaków i świń kur*a mają? To niech wpieprzają dalej ten swój ryż. Swoją drogą, ciekawe ilu ludzi chodzi w ubraniach z psiego futra mając świadomość z czego jest to zrobione. Zbombardować kutafonów.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-03-2010, 18:22   #22
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
PS. Po tym co tu czytam śmieje się ze potępiacie jak ja coś mowie o rasizmie a sami rzucacie takie teksty za jakie ja bym dostał bana na 5 lat.
Roznica jest taka, ze nacjonalista musi miec argumenty. Ty ich nie masz. Ludzie tutaj rzucaja takie hasla w odpowiedzi na filmik, badz maja odpowiednie argumenty. Ty jestes hejterem, "bo tak".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smuggy
Ale jak już ktoś wspomniał, chińce i tak mają wszystko w dupie i w najbliższym czasie nic się nie zmieni ; /
Ostatnio czytalem, ze chinskie wladze specjalnie trzymaja juana niedowartosciowanego, zeby miec konkurencyjny eksport. Wladze USA i komisarz ds. handlu UE rozmawiali, zeby wprowadzic 25% clo od wartosci kazdego towaru z Chin dopoty, dopoki wladze beda trzymaly juana ponizej wartosci. Moze sie okazac, ze przez takie dzialania gospodarka Chin troche zwolni.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 18:52   #23
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Oczywiście, najlepiej jest krzyczeć o tym, co się dzieje w kraju odległym od nas o tysiące kilometrów, podpisywać jakieś śmieszne petycje i udawać, że walczy się o prawa zwierząt. Czy wam się wydaje, że tylko w Chinach nie przestrzega się zasad humanitarnego zabijania zwierząt? Przypuszczam, że nigdy nie byliście w jakiejkolwiek ubojni, chociażby świń, w naszym kraju. Zwierzęta te często są wrzucane po kilka naraz do kotła z wrzącą wodą i żywcem gotowane, nie brakuje też zostawiania ich na wykrwawienie się. Jak zwykle hipokryzja i sztuczne współczucie, podobne zjawisko można zaobserwować przy jakiejkolwiek tragedii mającej miejsce gdzieś w odległych rejonach Ziemi. Do tego pochylanie się nad głodującymi Murzynami z Afryki, kiedy w Polsce również wiele osób głoduje, nie ma gdzie mieszkać i żyje na skraju śmierci. To wszystko was nie obchodzi, przecież to nudne, lepiej robić to, co akurat w modzie i ma ogólne poparcie otoczenia.
Waszych komentarzy na temat samych Chińczyków komentował nie będę. Wystarczy powiedzieć, że wasza chęć ratowania psów kosztem ludobójstwa jest czymś absurdalnym.

Cytuj:
Tak wiem, jestem evul a w piaskownicy kradli mi grabki ; /
Nie, ty jesteś po prostu bezgranicznie głupi.

Ostatnio edytowany przez Żyłka - 27-03-2010 o 18:54.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 18:58   #24
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Jeżeli mam wybierać między psem a Chińczykiem z wypranym mózgiem, to zawsze wybiorę psa.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 19:03   #25
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Mi się płakać chce, jak takie filmy widzę. Jak można być tak bezlitosnym wobec żywych stworzeń.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 19:04   #26
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Do tego pochylanie się nad głodującymi Murzynami z Afryki, kiedy w Polsce również wiele osób głoduje, nie ma gdzie mieszkać i żyje na skraju śmierci. To wszystko was nie obchodzi, przecież to nudne, lepiej robić to, co akurat w modzie i ma ogólne poparcie otoczenia.
.
Poruszyles ciekawy temat, mnie tez zawsze zastanawia to, dlaczego wszelkiej masci polskie organizacje humanitarne organizuja akcje pomocy dla Afryki, jesli w naszym kraju jest od groma osob potrzebujacych? To chyba powinno byc tak, ze najpierw pomagamy "naszym", a potem "ichnim".
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 19:26   #27
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Je*ane bezmózgi. No kur*a, jak tak można? Jeszcze nawet tego psa nie zabiją tylko na żywca zdejmują BO ŁATWIEJ SCHODZI, a potem niech leży i zdycha. Ja pierdole, zajebać wszystkich i spokój. Kto to w ogóle wymyślił - jeść psy? Za mało kurczaków i świń kur*a mają? To niech wpieprzają dalej ten swój ryż. Swoją drogą, ciekawe ilu ludzi chodzi w ubraniach z psiego futra mając świadomość z czego jest to zrobione. Zbombardować kutafonów.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że dla Hindusów bestialstwem jest jedzenie mięsa z krów, które to oni uważają za święte? Dla nas nie jest to niczym nadzwyczajnym, mięso jak mięso, dla nich jest to niedopuszczalne. Po co więc "wcinać" się w zupełnie obcą kulturę, jeżeli nie ma się o niej pojęcia? Typowe podejście ludzi twojego pokroju - hipokryzja pełną gębą.

Ostatnio edytowany przez Żyłka - 27-03-2010 o 19:28.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 19:40   #28
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Smieszni jestescie, a w Europie to sie niby lepiej traktuje zwierzeta? Tez wrzuca sie zywe swinie do wrzatku, bo wplywa to na jakosc miesa. Oni jedza psy wiec nic dziwnego, ze tak je traktuja.
Mieso to mieso, ludzie jedza swinie, krowy, drob, kangury, kroliki wiec dlaczego nie jesc psow?
A w kwestii podejscia do gospodarki Europa czy USA moze sie tylko uczyc od Chin. Pantwo oficjalnie komunistyczne, a jednak panuje w nim dziki kapitalizm, porownujac do USA czy UE. Ot, paradoks.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 19:41   #29
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Zdajesz sobie sprawę z tego, że dla Hindusów bestialstwem jest jedzenie mięsa z krów, które to oni uważają za święte? Dla nas nie jest to niczym nadzwyczajnym, mięso jak mięso, dla nich jest to niedopuszczalne. Po co więc "wcinać" się w zupełnie obcą kulturę, jeżeli nie ma się o niej pojęcia? Typowe podejście ludzi twojego pokroju - hipokryzja pełną gębą.

Tylko, że on tam nie napisał ani słowa o mięsie z krów, tylko ze świń i kurczaków.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 19:43   #30
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

W dupie byliście, gówno widzieliście. Skąd wiecie, że wszystkie(czy nawet większość) zwierząt w Chinach jest tak zabijane, po drugie, to pójdźcie sobie do dowolnej ubojni w Polsce, czy innym kraju. Wystarczy wam pokazać jeden filmik z takimi skrajnymi przypadkami, a wy już podążacie za ideą, jak głupcy. Z resztą, skoro myślicie, że jakieś petycje pomogą, gdy nawet dowolny rząd nie może wpływać na sytuację w innym Państwie, to gratulację.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 19:43   #31
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

A nam wmawiali, że to holocaust był czymś niewyobrażalnym. Mną najbardziej wstrząsnął widok worka z psem wrzuconego do wrzątku/piekarnika...ehh. I zgadzam się poniekąd z Żyłką, u nas niestety to samo, świniaki też są moczone we wrzątku przed "wyrwaniem" włosów. I jakkolwiek bolesne wydaje się obdzieranie żywcem ze skóry...to nie zapominajmy o wiwisekcji - implantowanie generatorów prądu do mózgu (koty), upychanie małp w tuby o promieniu 10cm, co by skrępować ich ruchy, następnie są wrzucane do lodowatej wody...by przekonać się jak zachowuje się człowiek pod lawiną. Operacje na otwartym sercu u królików. Topienie skóry i tkanki tłuszczowej palnikiem u wieprzów. Obrażenia fizyczne na psach - od łamania łap po solidny wpierdol. Wszystko bez znieczulenia i wszystko po to, by na zwierzęciu przekonać się jak reaguje człowiek. To jest dopiero absurdalne, SSmani wymiękają. Wracając jednak do tematu, czyli do żółtych - wierzą oni, że im bardziej zwierze wycierpi przed śmiercią tym więcej wydzieli jakiejś pozytywnej energii do mięsa...więc takie mięso ma właściwości lecznicze . Idźmy dalej - jest ich tyle, że jednak muszą się czegoś nawpieprzać. Tam nie są przestrzegane prawa człowieka (co was powinno cieszyć - wszak łamanie kręgosłupa cegłą przez policję to codzienny widok w drodze do pracy...co by nasze stu procentowe pedałki powiedziały?), a co dopiero prawa zwierząt.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 19:55   #32
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Tu nie chodzi o to, by zabronić im jeść tych zwierząt, tylko ograniczyć ich ból. Bądź co bądź ale można takiego psa zabić mniej boleśnie.

Poza tym, problem nie dotyczy tylko psów. Przykładem mogą być genetycznie modyfikowane kurczaki.
Problemy nie na moją głowę.
__________________

Ostatnio edytowany przez Ghernie - 27-03-2010 o 19:57.
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 20:03   #33
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Tylko, że on tam nie napisał ani słowa o mięsie z krów, tylko ze świń i kurczaków.
Nie widzisz analogii? On oburzył się jedzeniem psów przez Chińczyków, a tak samo zareagowałby przeciętny Hindus na jedzenie krów. W jakiejś części świata znaleźliby się pewnie i tacy ludzie, dla których czymś niewyobrażalnym jest zjedzenie kurczaka lub świni. Na tym polegają różnice kulturowe i nie można wmawiać na siłę Chińczykom, że to, co robią, jest złe.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 20:06   #34
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Co się dziwisz, ludzie to też zwierzęta.... z tym, że bardziej pomysłowe. Obyś juzek nie był jednym z tych debili co takie filmy zgrywają na telefon i chwalą się nimi w szkole... bo to jest jeszcze gorsze niż to, co ten film przedstawia.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]

Ostatnio edytowany przez Pan i Wladca - 27-03-2010 o 20:10.
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 20:13   #35
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eipiq Pokaż post
Artykuł z The Seoul Times może być? Pod linkiem zdjęcia "zup".

http://theseoultimes.com/ST/?url=/ST...d.php?idx=7333

http://fakty.interia.pl/swiat/news/s...plodow,1385001

Poza tym to On rzucił hasłem "fake" wiec skoro jest tego pewny, to niech przytoczy jakieś argumenty. Bo krzyczeć "fake" pod każdym zdjęciem też potrafię.

No i na koniec jeszcze o takie coś. Również o jedzeniu płodów w Chinach.

http://blog.alauda.pl/2007/12/cywilizacja-smierci/
Interia, czyjś blog i The Seul Times w kategorii "Letters to the Editor".

Nie ma co. Przekonałeś mnie. Wszystkie strony poświęcone temu rarytasowi mają te same zdjęcia. Ciekawe, że taka sensacja i tylko pare zdjęć. Dla mnie to tylko tani bajer.

I co do książki przytoczonej na blogu, równie dobrze można wierzyć w powieść Dana Browna.

I bez przesady. Te zdjęcia zbytniego wrazenia nie robią.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 20:33   #36
CNRDG
Użytkownik Forum
 
CNRDG's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2009
Lokacja: Tokyo Dome
Wiek: 33

Posty: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Oczywiście, najlepiej jest krzyczeć o tym, co się dzieje w kraju odległym od nas o tysiące kilometrów, podpisywać jakieś śmieszne petycje i udawać, że walczy się o prawa zwierząt.
To dość naturalny odruch, czekaj jak to się nazywa gdy widzisz krzywdę i jest ci źle... hmmm... Współczucie? Wkurw? Skoro już taki temat powstał to pozwolisz jednak by ludzie dzielili się swoimi opiniami, czy nie pozwolisz? Jakaś cenzura? To co dalej, w kierunku "w pizdu" = olać?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Czy wam się wydaje, że tylko w Chinach nie przestrzega się zasad humanitarnego zabijania zwierząt? Przypuszczam, że nigdy nie byliście w jakiejkolwiek ubojni, chociażby świń, w naszym kraju. Zwierzęta te często są wrzucane po kilka naraz do kotła z wrzącą wodą i żywcem gotowane, nie brakuje też zostawiania ich na wykrwawienie się..
O co ci chodzi dzikusie? Weź się ogarnij, to jest akurat temat o zwierzętach w chinach, a ty wbijasz się w tłum i tłuczesz nas metalowym prętem bo nie rozprawiamy o niehumanitarnym traktowaniu zwierząt na całym świecie. Np. U nas gęsie które są boleśnie przekarmiane przez rurkę w gardle w celu pozyskiwania większych ilości wątróbki nie są w stanie wytrzymać, i niektóre z nich popełniają samobójstwo tłucząc głową o klatkę, bo więdzą że jutro znów to samo ich czeka. Albo transport koni z polski, gdzie połowa żywa nie dociera do celu. Jestem fajny już? Mogę być twoim kolegą żylec?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Jak zwykle hipokryzja i sztuczne współczucie, podobne zjawisko można zaobserwować przy jakiejkolwiek tragedii mającej miejsce gdzieś w odległych rejonach Ziemi. Do tego pochylanie się nad głodującymi Murzynami z Afryki, kiedy w Polsce również wiele osób głoduje, nie ma gdzie mieszkać i żyje na skraju śmierci.To wszystko was nie obchodzi, przecież to nudne, lepiej robić to, co akurat w modzie i ma ogólne poparcie otoczenia.
Pierdolisz aż głowa mała, banan ci do tego nad kim ja się pochylam, mogę nawet qrwa wybudować sieć hoteli dla dżdżownic zamiast dla ludzi, czy to też jest akurat w modzie i ma poparcie? bo ja nie trendy. Zresztą śmieszy mnie twoje podejście, piszesz jakbyśmy byli źródłem zła (forumowicze) jakbyśmy mogli zmienić wszystko w mgnieniu oka gdybyśmy chcieli. Zejdź na ziemie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Waszych komentarzy na temat samych Chińczyków komentował nie będę. Wystarczy powiedzieć, że wasza chęć ratowania psów kosztem ludobójstwa jest czymś absurdalnym.
Cry me a river hipisie. Krzykacz się znalazł, uważaj żyłka bo ci żyłka pęknie. O kurwa, to mi się udało. Przytoczę tutaj cytat pewnego skromnego poety z północy: "Hippies.They're everywhere. They wanna save the earth, but all they do is smoke pot and smell bad."

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Nie, ty jesteś po prostu bezgranicznie głupi.
A ty śmierdzisz kupą i masz piasek w poch... kaburze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Po co więc "wcinać" się w zupełnie obcą kulturę, jeżeli nie ma się o niej pojęcia? Typowe podejście ludzi twojego pokroju - hipokryzja pełną gębą.
Rzeczywiśćie, masz rację... Wróć. Zatem, torturowanie zwierząt przez światły lud chiński jest zaprawdę tradycją czcigodną, która musi być kontynuowana.
__________________

Ostatnio edytowany przez CNRDG - 27-03-2010 o 20:39.
CNRDG jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 20:46   #37
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
To dość naturalny odruch, czekaj jak to się nazywa gdy widzisz krzywdę i jest ci źle... hmmm... Współczucie? Wkurw? Skoro już taki temat powstał to pozwolisz jednak by ludzie dzielili się swoimi opiniami, czy nie pozwolisz? Jakaś cenzura? To co dalej, w kierunku "w pizdu" = olać?
To, że naturalnym odruchem są dla ciebie jakieś akcje robione na pokaz, zamiast skupiania się na podobnych problemach trochę bliżej nas, akurat nie najlepiej o tobie świadczy.

Cytuj:
O co ci chodzi dzikusie? Weź się ogarnij, to jest akurat temat o zwierzętach w chinach, a ty wbijasz się w tłum i tłuczesz nas metalowym prętem bo nie rozprawiamy o niehumanitarnym traktowaniu zwierząt na całym świecie. Np. U nas gęsie które są boleśnie przekarmiane przez rurkę w gardle w celu pozyskiwania większych ilości wątróbki nie są w stanie wytrzymać, i niektóre z nich popełniają samobójstwo tłucząc głową o ścianę, bo więdzą że jutro znów to samo ich czeka. Albo transport koni z polski, gdzie połowa żywa nie dociera do celu. Jestem fajny już? Mogę być twoim kolegą żylec?
Mówię właśnie o tym, że robicie niezrozumiałe dla mnie podziały na zwierzęta, które można zabijać i nie trzeba się interesować ich losem i takie, których zabijanie jest ciężką zbrodnią. Twoja ironia nie robi na mnie wrażenia, zresztą wyrośniesz kiedyś z takiego głupkowatego stylu bycia.

Cytuj:
Cry me a river hipisie. Krzykacz się znalazł, uważaj żyłka bo ci żyłka pęknie. O kurwa, to mi się udało. Przytoczę tutaj cytat pewnego skromnego poety z północy: "Hippies.They're everywhere. They wanna save the earth, but all they do is smoke pot and smell bad."
Nie wiem, dlaczego nazywasz mnie hipisem. Ja nic nie mam do samego zabijania czy jedzenia zwierząt, jakiekolwiek by one nie były. Po prostu pokazuję ludziom, jakimi są hipokrytami. A podany przez ciebie cytat doskonale odnosi się do mentalności ludzi "ratujących" psy jedzone w Chinach.

Cytuj:
Rzeczywiśćie, masz rację... Wróć. Zatem, torturowanie zwierząt przez światły lud chiński jest zaprawdę tradycją czcigodną, która musi być kontynuowana.
Czyli według ciebie nam, Europejczykom, wolno zabijać zwierzęta, często bardzo brutalnie, a Azjatom powinno się tego zabronić?

Ostatnio edytowany przez Żyłka - 27-03-2010 o 20:48.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 20:53   #38
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Żyłko, o jaką hipokryzję ci chodzi?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 21:16   #39
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Nie widzisz analogii? On oburzył się jedzeniem psów przez Chińczyków, a tak samo zareagowałby przeciętny Hindus na jedzenie krów. W jakiejś części świata znaleźliby się pewnie i tacy ludzie, dla których czymś niewyobrażalnym jest zjedzenie kurczaka lub świni. Na tym polegają różnice kulturowe i nie można wmawiać na siłę Chińczykom, że to, co robią, jest złe.
Nie przypominam sobie, by w Polsce traktowano Burka jako święte zwierze :/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Co się dziwisz, ludzie to też zwierzęta.... z tym, że bardziej pomysłowe. Obyś juzek nie był jednym z tych debili co takie filmy zgrywają na telefon i chwalą się nimi w szkole... bo to jest jeszcze gorsze niż to, co ten film przedstawia.
Gdybym chciał się ponabijać z tego filmiku to bym go nawet na tym forum nie udostępniał
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 21:17   #40
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Żyłko, o jaką hipokryzję ci chodzi?
Między innymi o taką:

Cytuj:
Je*ane bezmózgi. No kur*a, jak tak można? Jeszcze nawet tego psa nie zabiją tylko na żywca zdejmują BO ŁATWIEJ SCHODZI, a potem niech leży i zdycha. Ja pierdole, zajebać wszystkich i spokój. Kto to w ogóle wymyślił - jeść psy? Za mało kurczaków i świń kur*a mają? To niech wpieprzają dalej ten swój ryż. Swoją drogą, ciekawe ilu ludzi chodzi w ubraniach z psiego futra mając świadomość z czego jest to zrobione. Zbombardować kutafonów.
Cytuj:
Nie przypominam sobie, by w Polsce traktowano Burka jako święte zwierze :/
A mimo to ktoś bulwersuje się na jedzenie psów przez ludzi, jednocześnie dając przyzwolenie na jedzenie innych zwierząt.

Ostatnio edytowany przez Żyłka - 27-03-2010 o 21:22.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:39.


Powered by vBulletin 3