Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-05-2006, 17:31   #61
Sante Mefisto
Użytkownik Forum
 
Sante Mefisto's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 159
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Cool Crystal key

Tez mam ten klucz (Crystal Key). Ja gram na Azurze i hlvle zabieraja na ten quest gdy ida na anihilatora;p oddajesz might ringa a reszta twoja. Do zabicia jest pare dragów i chyba z 2 DL .

PS: jest to Ornamet shield quest
.
__________________
[CHAR]Collaxis[/CHAR]
Collaxis bucket
http://s160.photobucket.com/albums/t184/Collaxis/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo Pokaż post
jak dadzom druidom i soccerom dwu ręczne rody/wandy to druid i soccer nawet na trolle bez knighta lub utamo vita nie pójdze bo go zakłukom
Sante Mefisto jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-05-2006, 21:15   #62
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kerin Tale
Wiadomo co jest na Poh-u i wiadomo co jest pod nim......kiedys o malo tam nie zginelem wpadajac do dziury z Gs-em.....(to nie ta dziura kolo teleportu), wiem tez ze jest jeszcze jedna dziura w miejscu gdzie sie respawnuje smok, i tam mozna znalezc tego duuuuuzo wiecej...to dla niewtajemniczonych.....a ja mam pytanko bo wiele plotek chodzi o tym miejscu a kazda inna.....co jest w Knight Watch Tower.....jakie potworki i w jakiej ilosci......ten kto byl niech napisze albo zamiesci screena z wyprawy do KWT...


Jest tam pare dragon lorduw , kilka gs , oraz black knight i na samym dole (The old window)
ROTFL...
Ale old Window wymiata, czyżby Billa skazali na banicje? ^.^

@Parę up na poprzedniej stronie:
OMG, ile razy można pisać że Warlord Sword i Excalibug to nie to samo?-.-
Wystarczy przejść się i pogadać z Cycem w Ab', zapewniam, że widać różnice...

Z tego co wiem to tele z domku necro miał prowadzić do PoI, a przynajmniej necro CHCIAŁ żeby on tam prowadził...
Może po Up'ie coś się zmieni i teleport z Voidu będzie miał jakieś konkretniejsze przeznaczenie?

@down:
Tak, masz racje, idź na tibia.org.pl, nie mam nic do tego serwisu, ale jak masz TU takie posty pisać to naprawde...
BTW, KWT ma baaardzo duży związek z Ruthless Seven, w końcu to oni byli przyczyną powstania Knightmare Knights o ile się nie myle...

Ostatnio edytowany przez styku - 11-05-2006 o 22:08.
styku jest offline  
stary 11-05-2006, 21:32   #63
Nieugiety
Użytkownik Forum
 
Nieugiety's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2006

Posty: 295
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 106
Domyślny

Darójcie sobie prowadzenie konwersacji tutaj, lepiej sie przenies na tibie.org.pl, raz, ze wiecej info dwa nie dostaniesz warnow za powiedzenie gdzie quest na dark helmeta.... A co do kwt, odrazu mowie ze nie ma powiązania z 7 nekromantami, rutless seven i z jakundaf desert...
Nieugiety jest offline  
stary 12-05-2006, 21:44   #64
Kali rookstayer
Użytkownik forum
 
Kali rookstayer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 37
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Kali rookstayer ma numer GG 7192561 Kali rookstayer ma login Tlenu damian-kali@o2.pl
Domyślny

Od jednego Npc slyszalem ze Knight Watch Tower znajduje sie excalibug.
Kali rookstayer jest offline  
stary 14-05-2006, 17:21   #65
Rivels
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 03 2006
Lokacja: Iłów

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rivels
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 15
Skille: 61
Poziom mag.: 10
Domyślny

Ja dawano dawno temu na antice z kilkoma kumplami byłem w tym synnym kwt i Tak jest quest tylko ,że go nie odkrylismy do końca Bo były 4 tele[porty
Mnie wyalilo na Fibule jedego na maintwiln do krola 3 na ab do cyca a 4 do deserta taki npc w swaityni jest.Prawdopodobnie Kwt to qest na exucalbruga lub winged helmet bądz great shield wiem bo vcYtałem ksiązki a moze to tak jak z aninhalatorem 1 zecz do wyboru. Ale tego nie wiemy a żeby dostac sie an kwt trzeba zabic 3 old widdowy i 1 demodrasa.A wiec probujcie Atica theard.
Rivels jest offline  
stary 14-05-2006, 19:59   #66
Knight mathoff
Użytkownik Forum
 
Knight mathoff's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 33

Posty: 212
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 80
Poziom mag.: 6
Knight mathoff ma numer GG 2183802
Domyślny

Hmm... proponuję bany dla wszystkich tych, którzy jeszcze raz cokolwiek napiszą o kluczu do KWT.

Rivels... jak ty byłeś w KWT... to ja jestem jeszcze bardziej święty niż myślałem. Owszem, społeczność Polaków na Antice wielokrotnie interesowała się Pits of Inferno, co łączy się oczywiście z KWT i innymi zagadkami PoH. Sam mam około 30 książek zebranych na PoH, lecz jedynie 2 z nich wspominają o PoI... O KWT jest więcej, niemniej nic konkretnego. Ile razy ktoś z legendarnych postaci próbował tam dojść, albo ginął, albo... po prostu znikał i zostawiał tylko niedokończony pamiętnik-list.

Żadna ekipa z Antici (a już na pewno nie polska...) nigdy nie weszła do PoI ani KWT...

Dziękuję, dowidzenia.
__________________
"Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często, urzeczony tym dużym, pięknym, nieregularnym budynkiem krytym gontem. Była to rzeczywiście wspaniała konstrukcja i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu."

Paragraf 22, uczymy sie czytać.
Knight mathoff jest offline  
stary 18-05-2006, 10:45   #67
Gagagigo
Użytkownik Forum
 
Gagagigo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knight mathoff
Hmm... proponuję bany dla wszystkich tych, którzy jeszcze raz cokolwiek napiszą o kluczu do KWT.

Rivels... jak ty byłeś w KWT... to ja jestem jeszcze bardziej święty niż myślałem. Owszem, społeczność Polaków na Antice wielokrotnie interesowała się Pits of Inferno, co łączy się oczywiście z KWT i innymi zagadkami PoH. Sam mam około 30 książek zebranych na PoH, lecz jedynie 2 z nich wspominają o PoI... O KWT jest więcej, niemniej nic konkretnego. Ile razy ktoś z legendarnych postaci próbował tam dojść, albo ginął, albo... po prostu znikał i zostawiał tylko niedokończony pamiętnik-list.

Żadna ekipa z Antici (a już na pewno nie polska...) nigdy nie weszła do PoI ani KWT...

Dziękuję, dowidzenia.
akurat Rivels mówi prawde, KWT było taki "centrum komunikacji" tibi,
a poza tym był tam quest , najpierw na MLS, potem na GS, ale uznano ze był zbyt prosty. Quest niezostał zamknięty, poprostu cipsoft usunął wejście ;p
__________________
"What we've got here is... failure to communicate."
Gagagigo jest offline  
stary 18-05-2006, 13:38   #68
Nieugiety
Użytkownik Forum
 
Nieugiety's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2006

Posty: 295
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rivels
Ja dawano dawno temu na antice z kilkoma kumplami byłem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rivels
trzeba zabic 3 old widdowy i 1 demodrasa
Aha, czyli byles daaawno temu, pare update'ow temu (mozliwe) i spotkales tam 3 old widowy i demodrasa?

Ehh... :
1) nie bylo wtedy takich potworów
2) jakbys tam byl to bys nie przezyl takich potworow
3)jakbys mial przezyc to bysbyl high lvle, a jakbys nim byl to napewno bys nic nie mowil na forum..a szczegolnie takich glupot.
Nieugiety jest offline  
stary 20-05-2006, 13:53   #69
Argest Fog
Użytkownik Forum
 
Argest Fog's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2006
Lokacja: Mielec

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: bez ;p
Świat: Morgana
Poziom: 16
Skille: 50/35
Poziom mag.: 6
Argest Fog ma numer GG 3759898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyra destroyer
Klucz mozna zdobyc na ORNAMENT SHIELD QUEST
Potwierdzam.
__________________


Paladin Power Is Back!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rallek
11:55 Rallek [6]: po huj obrazales mojom mame
11:56 Rallek [6]: gdzie mieszkasz
11:56 Rallek [6]: ?
11:56 Crox De'Stroy [16]: na Dabrowki
11:56 Rallek [6]: miasto jskie
11:56 Rallek [6]: a nie jakas wioche mi podajesz
Argest Fog jest offline  
stary 20-05-2006, 15:15   #70
Lebu
Użytkownik Forum
 
Lebu's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006

Posty: 34
Profesja: Elite Knight
Domyślny

mam kumpla 160lvl + gra na antice
razem z kolegami ida w srode na poh bo znalezli dziure z teleportem na poh
wbijasz tam otwierasz drzwi (120lvl+ - bramka) i zabierasz klucz
potem z tym kluczem idziesz pod old widow
w jedenym z drzew jest list
gdy go przeczytasz urochamia sie teleport pod pustynia obok veno
tam sie wbija a co dalej nie wiedza
o klescie dowiedzial sie od najwyzszych lvli nA ANTICE KTOrzy jeszcze sie mecza ze znalezieniem odpowiedniej drogi do czegos co tam jest
bo tam jest ogromny labirynt z potworami typu dl i gsy
ma podobno az 7 poziomow
co jest na samym dole niewiadowo...
Lebu jest offline  
stary 22-05-2006, 16:01   #71
Iska
Użytkownik Forum
 
Iska's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005
Lokacja: Koszalin
Wiek: 36

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Iska ma numer GG 2847931
Domyślny

Hmmm ... napisze to tak zeby nikogo niezabolalo ^^
Czytam ten temat i prawie co drugi post zawiera tresc " nie da sie wejsc do knightwatch tower bo drzwi zostaly usuniete albo zamurowane " na takie cos jedno slowo mi sie cisnie na jezyk , a brzmi ono LOL . Po pierwsze ta wieza nienazywa sie knightwatch tower tylko Tower of Knightwatch . Po drugie drzwi niezostaly zamurowane lub usuniete , poprostu nigdy ich niebylo .
Jedynym sposobem na wejscie do tower of knightwatch jest przejscie przez teleport znajdujacy sie w domu Goshnara . Dom ten jest jednak zamkniety i klucz do niego mozna zdobyc z **** questa. A co do pits of inferno jak je nazywacie. Po pierwsze to sa Inferno Pits . Po drugie czytajcie ksiazki na poh to sie dowiecie gdzie jest wejscie .
Hmmm mysle ze na tym skoncze
__________________
Wówczas rzekła wróżka do wiedźmina: Taką ci dam radę: obuj żelazne buty, weź do ręki kostur żelazny. Idź w żelaznych butach na koniec świata, a drogę przed sobą kosturem macaj, łzami skrapiaj. Idź przez ogień i wodę, nie ustawaj , wstecz się nie oglądaj...

...I wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych, ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wrózki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.
Iska jest offline  
stary 22-05-2006, 16:34   #72
Xybee
Użytkownik Forum
 
Xybee's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2005
Lokacja: Zychlin
Wiek: 33

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xybery
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 101
Skille: 92/91
Poziom mag.: 7
Brak ikony

Heh ludzie wypisujecie tu kompletne bzdury..
Po prostu moral z tego taki ze jesli nie znacie sie w danym temacie to nie piszcie nic.
Najpierw proponuje poczytac ksazki lezace w necrohouse moze czegos sie dowiecie... , lub poszukac tajemniczej dziury ktora mozna dosac sie do inferno pits , pobawcie sie tez pod pustyia napewno cos znajdziecie.
Sam w swoim zyciu dlugo szukalem ale przynioslo to rezultaty
Xybee jest offline  
stary 22-05-2006, 17:14   #73
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iska
Hmmm ... napisze to tak zeby nikogo niezabolalo ^^
Czytam ten temat i prawie co drugi post zawiera tresc " nie da sie wejsc do knightwatch tower bo drzwi zostaly usuniete albo zamurowane " na takie cos jedno slowo mi sie cisnie na jezyk , a brzmi ono LOL . Po pierwsze ta wieza nienazywa sie knightwatch tower tylko Tower of Knightwatch . Po drugie drzwi niezostaly zamurowane lub usuniete , poprostu nigdy ich niebylo .
Jedynym sposobem na wejscie do tower of knightwatch jest przejscie przez teleport znajdujacy sie w domu Goshnara . Dom ten jest jednak zamkniety i klucz do niego mozna zdobyc z **** questa. A co do pits of inferno jak je nazywacie. Po pierwsze to sa Inferno Pits . Po drugie czytajcie ksiazki na poh to sie dowiecie gdzie jest wejscie .
Hmmm mysle ze na tym skoncze
NIESTETY, Knightwatch Tower i Tower of Knightwatch znaczą DOKŁADNIE to samo. Poprostu składnia jest inna...
Inna sprawa, że nazwą wspominaną w Tibi jest Tower of Knightwatch
Inferno Pits, to samo co wyżej, ale tu skolei nazwą wspominaną w Tibii jest Pits of Inferno. Niewierzysz? Popytaj NPCów.
(niewykluczam że obydwie nazwy są w Tibii używane, ale ja spotkałem się tylko z tą)
styku jest offline  
stary 22-05-2006, 18:45   #74
Iska
Użytkownik Forum
 
Iska's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005
Lokacja: Koszalin
Wiek: 36

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Iska ma numer GG 2847931
Domyślny

@up
to popytaj npcow o pojedyncze slowa takie jak pits albo inferno.
__________________
Wówczas rzekła wróżka do wiedźmina: Taką ci dam radę: obuj żelazne buty, weź do ręki kostur żelazny. Idź w żelaznych butach na koniec świata, a drogę przed sobą kosturem macaj, łzami skrapiaj. Idź przez ogień i wodę, nie ustawaj , wstecz się nie oglądaj...

...I wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych, ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wrózki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.
Iska jest offline  
stary 22-05-2006, 23:14   #75
Lonteus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005
Wiek: 36

Posty: 30
Imię: Lonteus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 84
Poziom mag.: 61
Domyślny

a gdzie jest dom goshnara?;p
Lonteus jest offline  
stary 23-05-2006, 13:42   #76
Iska
Użytkownik Forum
 
Iska's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005
Lokacja: Koszalin
Wiek: 36

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Iska ma numer GG 2847931
Domyślny

Na lewo od tower of knightwach . Taki dom wokolo ktorego kreci sie kupa nieumarlych
__________________
Wówczas rzekła wróżka do wiedźmina: Taką ci dam radę: obuj żelazne buty, weź do ręki kostur żelazny. Idź w żelaznych butach na koniec świata, a drogę przed sobą kosturem macaj, łzami skrapiaj. Idź przez ogień i wodę, nie ustawaj , wstecz się nie oglądaj...

...I wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych, ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wrózki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.
Iska jest offline  
stary 23-05-2006, 18:10   #77
Lonteus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005
Wiek: 36

Posty: 30
Imię: Lonteus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 84
Poziom mag.: 61
Domyślny

Bylem tam nieraz a ten teleport przenosi cie kolo questu na sd rune na poczatku PoH.
Lonteus jest offline  
stary 24-05-2006, 22:52   #78
Rivels
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 03 2006
Lokacja: Iłów

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rivels
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 15
Skille: 61
Poziom mag.: 10
Domyślny

Myslicie ze ja nie mam racji wiec kurde sie zapytaj kilku wplywowych ludzi n a antice Ja nie bylem tam z polakami Bo wiekszosc to prawda istne nooby.Polski bloker nie przetrzyma kilku sekund przy old widow.A te potworki juz byly przed 4 updatami byly a bylismy 4 updaty temu.A wiec nie bede dokladniej opisywal co tam jest ale glowne Co tam jest.......tzn co ja widzialem z moimi kumplamito 3 oldy i 1 demodras.Poszukaj pod ziemia na PoHu a sie dowiesz
A napewno ten quest sie nie konczy na wyspach dla facca Nie gram juz na antice bo amm hunted 4ever


Pozdro dla Rembika YEYEYEY Opiekuj sie rivelsem
Rivels jest offline  
stary 26-05-2006, 15:48   #79
Hellraider
Użytkownik Forum
 
Hellraider's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Wrocław ;)
Wiek: 33

Posty: 298
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vesh
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Do Dupy :(
Świat: Iridia
Domyślny Key key?

klucz do knightwatch tower? Jesli chodzi o crystal 3702 to tak, mam go. Tylko char za slaby zeby na poh isc
__________________
-nZo- mą jedyną miłością...
-nZo- mym przeznaczeniem...
-nZo- mym jedynym pRo klanem...

Powiem Wam coś w tajemnicy... NIECH ŻYJE ODBYT !!
Hellraider jest offline  
stary 26-05-2006, 18:39   #80
Barnak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :-)

Ja mam klucyk :-) kiedy udoskonale swa postac wyrusze w poszukiwania wejscia do tej wiezy :-)
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:12.


Powered by vBulletin 3