Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-09-2005, 18:46   #1
Krystian Pal
Użytkownik forum
 
Krystian Pal's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Lubaczow
Wiek: 32

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Balera
Poziom: 27
Skille: 60/60
Poziom mag.: 4
Krystian Pal ma numer GG 4824332
Domyślny Palladyn

Czy jest jakas bron dal palladyna która moze skilowac a nie znika?A jak jet to prosze napoiscia jaka.

Ostatnio edytowany przez Krystian Pal - 04-09-2005 o 18:48.
Krystian Pal jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-09-2005, 18:47   #2
Huo
Użytkownik Forum
 
Huo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005
Lokacja: W świecie piękna i dobroci
Wiek: 29

Posty: 221
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kenetopu
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Harmonia
Poziom: 25
Skille: 62/60
Poziom mag.: 4
Domyślny

Tak

Throwing Stars (shurikeny)
Kamienie
Throwning Knifes
Huo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 18:49   #3
Krystian Pal
Użytkownik forum
 
Krystian Pal's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Lubaczow
Wiek: 32

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Balera
Poziom: 27
Skille: 60/60
Poziom mag.: 4
Krystian Pal ma numer GG 4824332
Domyślny Kamienie

Kamienie znikaja dzisaj próbowalem
Krystian Pal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 18:52   #4
Rzemek M.
Użytkownik Forum
 
Rzemek M.'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 41
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Gildia: brak
Świat: Secura
Poziom: 20
Skille: 59/45
Poziom mag.: 10
Rzemek M. ma numer GG 5509888
Domyślny

Throwing stary też znikają!!
__________________
kopytko trudne słowo...
Rzemek M. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 20:17   #5
fifka
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony -.-

po pierwsze nie ma takiej postaci jak paLLadyn. Czy wy sie kiedyś nauczycie ze sie pisze paLadyn!!!!!!
Przykro mi ale CipSoft postanowil spierd.... paladyna na calej dlugosci i nie ma zadnej broni ktora mozna spokojnie poskillowac (czyt. wszystko znika czym walczy paladyn) Dlatego tez przestalem grac w tibie gdyz nie moge dalej skillowac bo mnie nie stac na speary zeby awansowac z 84 na 85 dist itd.
Jak masz niski level to zacznij od nowa inna profesja bo zrobienie dobrych skilli po update jest baaaaardzo trudne :/ ( u pala)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 20:24   #6
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Bełty, strzały.
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 20:25   #7
Dwarf
Użytkownik Forum
 
Dwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 870
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dwarf Dwarf ma numer GG 5701862 Dwarf ma login Tlenu Tlen sux!
Domyślny

Ludzie nauczcie sie czytac ze zrozumieniem... koles ise pyta o bronie dystansowe ktore NIE znikaja!! -.^
__________________
"Nie każde złoto jasno błyszczy,
nie każdy błądzi, kto wędruje,
nie każdą siłę starość zniszczy,
korzeni w głębi lód nie skuje,
z popiołów strzelą znów ogniska,
i mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
król tułacz wróci na stolicę..."

J.R.R Tolkien
Dwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 21:34   #8
Sie mapes
Użytkownik Forum
 
Sie mapes's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Wroclaw

Posty: 333
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir mapes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Sie mapes ma numer GG 2380376
Domyślny

takowych ni ma po update, pozatym zgadzam sie z przedmowca nie ma paLLadynow a sa paLadyni
__________________
Robisz błędy? Nie potrafisz napisać wyrazu "góra" poprawnie? Cały czas wykręcasz się "że nie musisz pisać poprawnie bo nie umiesz?"

Zainstaluj FireFox'a 2 a może w czymś Ci pomoże -.-'
http://www.mozilla-europe.org/pl/
Sie mapes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 21:54   #9
Wojen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiek: 39

Posty: 122
Stan: Aktywny gracz
Imię: Wojen
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 72
Poziom mag.: 19
Wojen ma numer GG 3773827
Domyślny

tak, paladyn moze trenowac np, hand axem, swordem, battle hammerem, i te bronie nie znikna, a jesli masz zamiar trenowac dystans to kazda bron znika bo zostaly wprowadzone po to zeby nie mozna bylo trenowac afk
Wojen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2005, 14:47   #10
bmc86
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 09 2005
Lokacja: Włocławek
Wiek: 38

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Silvera
bmc86 ma numer GG 4562131 bmc86 ma login Tlenu bmc86@tlen.pl
Domyślny

Niestety jak juz za pewnoscia wiekszosc was juz wie po ostatnim update CipSoft wprowadzil modernizacje ktora popsula szyki kazdemu kto chcialby trenowac do bolu swoj dystans skils. Osobiscie w chwili obecnej gram paladynam i mam nastepujaca taktyke. Dystans wskakuje mi podczas expienia. Pewnie wielu z was uwaza ze shielding u paladyna niema sensu, a ja przekonalem sie ze jest calkiem inaczej.

Przyklad:
Expilem na cyclopach z kusza przy skilach shielding 40 srednia HP jakie otrzymywalem to 40-50, obecnie przy nieco wiekszych skilach obrazenia te diametralnie spadly. Wiadomo ze obrazenia zaleza jeszcze od eq jakie posiadacie, moj eq jest moja tajemnica. Dlatego zachecam kazdego grajacego ta profesja do trenowania shieldingu, wbrew pozorom nie jest to strata czasu. Pozdrawiam.
bmc86 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2005, 16:37   #11
*MaTi*
Użytkownik Forum
 
*MaTi*'s Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: Jelenia Góra
Wiek: 35

Posty: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojen
tak, paladyn moze trenowac np, hand axem, swordem, battle hammerem, i te bronie nie znikna, a jesli masz zamiar trenowac dystans to kazda bron znika bo zostaly wprowadzone po to zeby nie mozna bylo trenowac afk
A i tak Knight treni więcej AfK...
__________________

"You Cannot Kill What You Did Not Create!" - SlipKnoT (Duality)

To moja postać xD.
*MaTi* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2005, 18:31   #12
Wojen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiek: 39

Posty: 122
Stan: Aktywny gracz
Imię: Wojen
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 72
Poziom mag.: 19
Wojen ma numer GG 3773827
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez *MaTi*
A i tak Knight treni więcej AfK...

Serio? O.o
Jakbys nie zrozumial to tlumacze: Wprowadzili lamiace sie wlocznie zeby nie mozna bylo trenowac afk. Po co mieli by robic lamiace sie wlocznie skoro paladyni zazceli by brac np. kamienie i dalej by byli afk. Jednoczesnie nie uwazam ze jest to dobry pomysl. I dobrze wiem ze knighci trenuja afk. A pozatym to jestem pal.
Wojen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2005, 19:14   #13
jazda
Użytkownik Forum
 
jazda's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2004

Posty: 126
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bmc86
Niestety jak juz za pewnoscia wiekszosc was juz wie po ostatnim update CipSoft wprowadzil modernizacje ktora popsula szyki kazdemu kto chcialby trenowac do bolu swoj dystans skils. Osobiscie w chwili obecnej gram paladynam i mam nastepujaca taktyke. Dystans wskakuje mi podczas expienia. Pewnie wielu z was uwaza ze shielding u paladyna niema sensu, a ja przekonalem sie ze jest calkiem inaczej.

Przyklad:
Expilem na cyclopach z kusza przy skilach shielding 40 srednia HP jakie otrzymywalem to 40-50, obecnie przy nieco wiekszych skilach obrazenia te diametralnie spadly. Wiadomo ze obrazenia zaleza jeszcze od eq jakie posiadacie, moj eq jest moja tajemnica. Dlatego zachecam kazdego grajacego ta profesja do trenowania shieldingu, wbrew pozorom nie jest to strata czasu. Pozdrawiam.
hmm expiles z kusza... to przeciez shield nie gra roli, sama nazwa wskazuje shield- tarcza to tak samo by bylo jak bys expil kusza i Ci shield rosl...
jazda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2005, 16:48   #14
*MaTi*
Użytkownik Forum
 
*MaTi*'s Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: Jelenia Góra
Wiek: 35

Posty: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojen
Serio? O.o
Jakbys nie zrozumial to tlumacze: Wprowadzili lamiace sie wlocznie zeby nie mozna bylo trenowac afk. Po co mieli by robic lamiace sie wlocznie skoro paladyni zazceli by brac np. kamienie i dalej by byli afk. Jednoczesnie nie uwazam ze jest to dobry pomysl. I dobrze wiem ze knighci trenuja afk. A pozatym to jestem pal.
Świetnie Cię zrozumiałem, chciałem jedynie porównać trening pala do treningu knighta, pala udupili już wcześniej, kiedy to GS'y zaczęły używać haste i POH jest "dostępny" od wyższych lvli.
Tak w ogóle też jestem palem
__________________

"You Cannot Kill What You Did Not Create!" - SlipKnoT (Duality)

To moja postać xD.
*MaTi* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2005, 21:19   #15
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bmc86
Niestety jak juz za pewnoscia wiekszosc was juz wie po ostatnim update CipSoft wprowadzil modernizacje ktora popsula szyki kazdemu kto chcialby trenowac do bolu swoj dystans skils. Osobiscie w chwili obecnej gram paladynam i mam nastepujaca taktyke. Dystans wskakuje mi podczas expienia. Pewnie wielu z was uwaza ze shielding u paladyna niema sensu, a ja przekonalem sie ze jest calkiem inaczej.

Przyklad:
Expilem na cyclopach z kusza przy skilach shielding 40 srednia HP jakie otrzymywalem to 40-50, obecnie przy nieco wiekszych skilach obrazenia te diametralnie spadly. Wiadomo ze obrazenia zaleza jeszcze od eq jakie posiadacie, moj eq jest moja tajemnica. Dlatego zachecam kazdego grajacego ta profesja do trenowania shieldingu, wbrew pozorom nie jest to strata czasu. Pozdrawiam.

Wbrew pozorom shielding blokuje w penwym stopniu obrażenia kiedy mamy broń dwuręczną. Podobnie jak rycerz z Dragon Lance, ale on zbiera mniej obrażeń bo d lance ma bodajrze 16 obrony a kusza 0, mimo to paladyn blokuje niektóre ataki. Ja mam skille 76/62 i planowąłem 80/70 na 45 lvl ale cip soft zniszczył moje plany Niestety, nie ma broni dystanswoej która nie znika jednak trenowanie samego shieldingu to rzeczywiście starta czasu. Ja wyćwiczyłem ten shielding poprzez długi trening na cyclopach ze spearami

Ostatnio edytowany przez Jerkov Thundersword - 07-09-2005 o 21:22.
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2005, 07:58   #16
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez *MaTi*
Świetnie Cię zrozumiałem, chciałem jedynie porównać trening pala do treningu knighta, pala udupili już wcześniej, kiedy to GS'y zaczęły używać haste i POH jest "dostępny" od wyższych lvli.
Tak w ogóle też jestem palem
Nie mów głupstw, że udupili palka szybkością gsa... Wtedy palek miał OLBRZYMIĄ przewagę nad innymi profesjami, knight był bezużyteczny na gs hunty w teamie z palkiem.
CO do treningu palkiem, nie jest on potrzebny, skille wskakują mu tak szybko, że praktycznie nie potrzebuje on treningu, jedynie może do około 30dista, dalej skille same wskakują przy expieniu z łuku.
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2005, 10:49   #17
Wojen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiek: 39

Posty: 122
Stan: Aktywny gracz
Imię: Wojen
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 72
Poziom mag.: 19
Wojen ma numer GG 3773827
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Helixaw
Nie mów głupstw, że udupili palka szybkością gsa... Wtedy palek miał OLBRZYMIĄ przewagę nad innymi profesjami, knight był bezużyteczny na gs hunty w teamie z palkiem.
CO do treningu palkiem, nie jest on potrzebny, skille wskakują mu tak szybko, że praktycznie nie potrzebuje on treningu, jedynie może do około 30dista, dalej skille same wskakują przy expieniu z łuku.

Tak, pan nie potrzebuje treningu, a potem wywala tone beltow zeby 1 zerka zabic. Ciekawe jak by wygladal hunt nietrenujacym palkiem w fortecy orkow lub w vamp hellu. Pewnie by wbiegal z 4 zerkami w spaw 2 liderow i shamana. Albo z jednym bone bestem biegalby po calej tombie. Nitrenujacym palkiem mozna sobie an cyce poplowac, ale na wyzszych levelach jest to raczej uciazliwa forma expienia. Co do tego ze gs na 24 lev byl lekka przesada to sie zgodze, ale zerki mogli zostawic. A knight ciagle jest bezuzyteczny na gs hunty, no chyba ze idzie sobie 3 knightow 80+ na poh to moga troche poexpic.
Wojen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2005, 15:49   #18
Wojcirej
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Dębica/Thais

Posty: 10
Stan: Niegrający
Świat: Tenebra
Wojcirej ma numer GG 6031517
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krystian Pal
Czy jest jakas bron dal palladyna która moze skilowac a nie znika?A jak jet to prosze napoiscia jaka.
Kazda znika aczkolwiek jeśli trenujesz z ludzmi i stoisz w miejscu to troche wiecej czasu bedziesz mial wlocznie czy inne znikajace rzeczy dystansowe niz ruszajac sie (sam testowalem ;] )
Wojcirej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2005, 17:30   #19
Millerus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 26
Millerus ma numer GG 4139749
Domyślny

To jest nie prawda. Speary znikają losowo i nic na to nie poradzisz. Żadne testy nie pomogą.
Millerus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2005, 18:39   #20
wazz
Użytkownik Forum
 
wazz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 35

Posty: 95
wazz ma numer GG 4510242
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fifka
po pierwsze nie ma takiej postaci jak paLLadyn. Czy wy sie kiedyś nauczycie ze sie pisze paLadyn!!!!!!
a kiedy ty sie nauczysz ze pisze sie 'paladin' a nie paladyn... najpierw sie dowiedz a pozniej pouczaj innych...
@topic
nie ma takich broni -.-

sorki za nabicie posta ale nie moge z goscia -.-
wazz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:14.


Powered by vBulletin 3