Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-04-2011, 14:07   #1
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny Wiosenna łatka coraz bliżej

W środę, 20 kwietnia tego roku, ukaże się wiosenny patch. Poniżej znajdziecie krótki opis tego, co w łatce się znajdzie.

  • Niektóre działy na oficjalnej stronie Tibi otrzymają nowy wygląd oraz będą bardziej funkcjonalne, by odpowiednie informacje przedstawić w bardziej przejrzysty sposób. Najlepiej widoczne będą zmiany na stronie Waszej postaci. Dla przykładu, kiedy zalogujecie się na swoje konto, natychmiast ujrzycie na górze strony czy Wasze konto posiada premium czy free account. Poniżej wyświetlona będzie lista Waszych postaci przy czym reszta opcji dostępna będzie po kliknięciu w przycisk "Manage Account"

  • Po wypuszczeniu wiosennej łatki, gracze którzy do tej pory nigdy nie kupili czasu premium ani nie korzystali z innych płatnych opcji, będą mogli wypowiadać się na forum Tibi mając postać z poziomem co najmniej 21. Ponadto dodane zostaną nowe opcje do systemu raportowania. Gracze będą mogli zgłaszać niezgodne z regulaminem podpisy oraz posty na forum, włącznie z postami z działu gildii. Zgłoszenie wadliwego posta w żaden sposób na niego nie wpłynie. Odpowiednie akcje podejmie członek grupy supportu dopiero po sprawdzeniu raportu. CipSoft planuje również wyłączyć naliczanie raportów o botach z powodu limitu zgłoszeń.

  • Ponadto, okno z inwentarzem postaci zostanie lekko zmienione. Do każdego miejsca będzie przypisany dany rodzaj zaopatrzenia, co spowoduje, że tylko odpowiedni przedmiot będzie mógł zostać umieszczony w odpowiednim miejscu. Dla przykładu, nie będzie można już umieścić innych rzeczy w miejscu rąk i strzał. Prawa ręka zarezerwowana będzie jedynie dla broni a lewa dla tarcz. Miejsce na strzały zostanie zmienione na specjalny slot do amunicji i źródeł światła. Poza tymi zmianami okna inwentarza, zauważycie też w swoim rejestrze na przykład ilość punktów życia, które odzyskacie.



  • Jak wiecie, Flash klient wciąż jest w fazie rozwoju, więc nie wyjdzie on razem z wiosenną łatką. Jednakże, klika technicznych zmian zostanie wprowadzonych w ramach przygotowań do Flashowego klienta, lecz w większości będą one dla Was niewidoczne.

  • Ostatnie lecz nie mniej ważne, Vad Inchi oraz Lou Toose, do czasu wyjścia patcha ukończą swoje arcydzieła, więc będziecie w stanie podziwiać ich prace umieszczone na ścianach zamku królewskiego w Carlin i Thais. Wzorowali się oni na rewelacyjnych rysunkach stworzonych przez najlepszych królewskich malarzy Tiffazinha i Fenris Greyback.

Wiosenna łatka tuż tuż!
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]

Ostatnio edytowany przez Pan i Wladca - 18-04-2011 o 21:41.
Pan i Wladca jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-04-2011, 18:51   #2
Eragra3
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Przecież to jest prawa ręka, ludzie. Dosyć głupi błąd, w lewej jest tarcza, w prawej broń i tak powinno być, patrzy się ze strony ekranu. Poprawcie to.

@Topic
Łatka może i ciekawa, taki flash client .
 
stary 18-04-2011, 21:58   #3
skazi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 115
Profesja: Druid
Świat: Olympa
Poziom: 87
Domyślny

Czuję się dyskryminowany, jestem leworęczny i chcę nosić miecz w lewej ręce
skazi jest offline  
stary 19-04-2011, 19:51   #4
Thunus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2008

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 11x
Poziom mag.: 6x
Thunus ma numer GG 4279956
Domyślny

Ta zmiana z ekwipunkiem jest niepotrzebna. Mogliby lepiej soule wywalić, bo strasznie wkur...denerwują
__________________
Linux for ever
Program mojej roboty - Hotkeyschanger dla Linuxa: http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=232568
Thunus jest offline  
stary 20-04-2011, 16:44   #5
matiz11111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2010

Posty: 7
Domyślny

Według mnie jedyna kluczowa zmiana to slot na amunicje. Zazwyczaj tam się trzyma line, jakiś wartościowy przedmiot lub drugi backpack. Teraz nie będzie można tak zrobić i w deadach będą lepsze itki, jeżeli ktoś padnie
matiz11111 jest offline  
stary 20-04-2011, 17:04   #6
Zieleek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 03 2011

Posty: 7
Domyślny

Offline ma być od 13:00 do 18:00, a jak będzie to nie wiadomo, bo serwery wyłączyli około 13:30.
Zieleek jest offline  
stary 20-04-2011, 17:19   #7
Pizmaken
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adamek155 Pokaż post
O której się to skończy może ktoś wie?? proszę o szybką Odpowiedz bo chce wiedzieć o której się zalogować
Albo na Stronce Tibia.com by mogli dodać aby było po języku Polskim
Co do godziny to 'Pan i Wladca' juz napisal do ktorej okolo bedzie to trwalo..(czytajcie posty do konca...)
a co do spolszczenia Tibia.com to chyba nigdy nie wyjdzie bo z tego co mi wiadomo to nawet jak napiszesz coś w języku Polskim na Trade to możesz dostac warna.. poza tym masz spolszczoną stronę Tibijska. Tibia.pl ;p
 
stary 20-04-2011, 18:01   #8
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adamek155 Pokaż post
O której się to skończy może ktoś wie?? proszę o szybką Odpowiedz bo chce wiedzieć o której się zalogować
A tak po co takie śmieszne zmiany robić przy okazji jak by nowe itemy albo monstery dodawali to by mogli dodać takie śmieszne coś .
Albo na Stronce Tibia.com by mogli dodać aby było po języku Polskim
Dla Ciebie nawet polski wydaje się być za trudny...

Zgadzam się, że w deadach będą lepsze itemy. Sam trzymam w miejscu na amunicję najbardziej wartościowy przedmiot z mojego bp.
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater jest offline  
stary 20-04-2011, 19:28   #9
patik421
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Serwery już działają
 
stary 20-04-2011, 19:47   #10
klima73
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie gra

czy podczas downloadowania gry wyskakuje wam bład? czy jest to jakis blad w grze? gra mi sie debuguje...

Ostatnio edytowany przez klima73 - 20-04-2011 o 19:49.
 
stary 20-04-2011, 22:07   #11
Shayuitsu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Czy mi się zdaje, czy serwery się cofnęły ?
 
stary 20-04-2011, 23:55   #12
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Już widać zmianę (czyt. error) na Rooku. W Skeletons Cave na samym dole, gdzie jest 7 sławetnych grobów respią się tylko 2 szkielety, do tej pory były 4. :S

Klima, ja podczas downloadingu błędów nie miałem, natomiast w momencie gdy klient uruchamiał się ponownie - wtedy wyskoczył jakiś błąd. Zmuszony byłem do wejścia na tibia.com i ściągnięcia już zaktualizowanego klienta, który uruchomił się bez problemu.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline  
stary 21-04-2011, 00:12   #13
Shayuitsu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Przecież tibia.com nie działa, chyba ;s

Invalid URL

The requested URL "/", is invalid.
Reference #9.14447b5c.1303333896.3b4e9217
 
stary 21-04-2011, 00:16   #14
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Mi normalnie działa.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 21-04-2011, 02:09   #15
Aruna
Użytkownik Forum
 
Aruna's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 32

Posty: 310
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Aruna ma numer GG 7685767
Domyślny

również mam błąd co Shayuitsu
__________________
Berylia Forever.
Aruna jest offline  
stary 21-04-2011, 09:56   #16
radditz9191
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Strona działa. Większość z nas wpisując adres strony głównej Tibii w polu adresu URL wpisuje "tibia.com". Wtedy pojawia się komunikat o złym adresowaniu. Wystarczy jednak dopisać przed "tibia.com" "www." i wtedy ładnie nam strona się wczyta Takie małe info dla tych co sami nie doszli do tego Mam nadzieje, że pomogłem.

PS. Wesołych Jajek i udanych polowań
 
stary 21-04-2011, 10:28   #17
oxzc3
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wie ktoś kiedy wydadzą TibiaCast pasujący do tej wersji Tibii?
 
stary 22-04-2011, 12:38   #18
Koxiu
Użytkownik Forum
 
Koxiu's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Imię: I** V***
Poziom: 270
Poziom mag.: 87
Domyślny

Co to w ogole za update... musze wszystkie scrypty zmieniac na cashmekerach.
Dobrze ze nie gram juz palkiem bo 340 pall leczy sie za 700 haha czyli tak samo jak 130 ek... ale beka z tej gry. Mogliby cos zrobic z tymi blessami i war modem jeszcze
__________________

Like Bush and Saddam, I'm a find out
Where Em Laden's hiding and bomb him first
It could be much worse, I could be hotter than yo scrubs
Mask and glove, gun hot from burnin ass up
We gon' clap back, we gon' clap back
~~Let's take 'em to war niggaz!~~
Koxiu jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin 3