Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-11-2012, 18:06   #1
sebi_01
Użytkownik forum
 
sebi_01's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2012
Lokacja: Viernheim

Posty: 14
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Problem Hack!!!

wlasnie jestem po hacku. czy jest mozliwosc zdobycia ip tego co mnie haknal? do cipsoftu nie mam problemu jechac zeby sie dowiedziec , wiec tez sie moge do nich przejechac, ale czy mi to podadza. mozna powiedziec ze moge jechac na cala europe , ale znajde ich ! nie odpuszcze tego eq i staran . ! prosze o powazne komenty. nie wierzysz ze mam taka mozliwosc moge wyslac Ci fotke . pozdrawiam i czekam na odpowiedz
sebi_01 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2012, 11:48   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Nic nie wskórasz Co najwyżej możesz zglosić fakt na policje (sprawą muszą się zająć jeżeli strata wynosi powyżej 250zł, ofc. tu nie chodzi o samą tibie, tylko o oprogramowanie szpiegujące). Tylko licz się z tym, że zabiorą Ci dysk na pare miesięcy.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2012, 12:18   #3
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Vadimqu, teoretycznie każda zgłoszona sprawa o oszustwo/kradzież jest przestępstwem, więc kwota nie powinna odgrywać roli. Organa Policji mają obowiązek wdrożyć dochodzenie i skierować sprawę do prokuratury i ta ewentualnie może umorzyć śledztwo. Jak to wygląda w praktyce..... To pierwsze kroki.
Nie dochodził bym tutaj roszczeń z tytułu kwoty, ale strat moralnych i wyłącznie na podstwie pozwu cywilnego. Wszystko to, oczywiście Sebi po dokładnym przemyśleniu sprawy, bo bieganie po sądach nie jest zbyt przyjemne, a i ciągnie się to wyjątkowo długo - wiem, bo sam sąduję się z jedną firmą i trwa to już ponad 3 lata. Opieszałość sądów jest wręcz zniewalająca.

Proponował bym dokładnie przemyśleć sprawę, czy warto...
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 18-11-2012 o 12:22.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2012, 13:11   #4
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Nie wiem dokładnie jak to jest z tą kwotą ale ostatnio urwali mi pod domem lusterko od samochodu. Późna godzina była więc pojechałem na komende. I facet do mnie, żebym określił koszt straty. Nie jestem mechanikiem więc troche z nim pogadałem, wytlumaczył mi to w taki sposób, że pierszeństwo mają sprawy o stracie 250zł+. Jakbym podał strate niższa to złożyć zeznania u referenta miałbym za kilka godzin, jak podałem 251zł to po 15min byłem u referanta.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2012, 15:56   #5
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

No niestety. Po raz kolejny dochodzi do głosu powiedzenie: "Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki"

Idąc na prościznę, to każy jeden złodziej (o ile jest w miarę bystry), jeśli ma w głowie daną kwotę, której przekroczyć nie powinien, może uniknąć odpowiedzialności lub odpowiadać z niższej stopy. AH prawo....
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:17.


Powered by vBulletin 3