Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-12-2007, 14:37   #921
Lubie_orzechy
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Lokacja: Polska, Kraj Potęgi i Chwały...

Posty: 161
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nowy Char
Profesja: Royal Paladin
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lubie_orzechy
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio Pokaż post
1) Czemu mowi Wy a nie My ? Z tego wnioskuje ze wstydzi sie byc Polakiem...
2) j.w. Jesli sie wstydzi to masz racje to jego sprawa wiec milcz jak do mnie mowisz...
3)Wybacz mi przepraszam, jutro przyjade z TVNem i przywioze kwiaty
Pisze sie ujAles... Po pytajniku zaczynamy wielka litera, a Polak pisze sie WIELKA litera, na koncu zdania stawia sie kropke.


@Wezu: Marnego adwokata masz...
Tu coś było napisane, ale ŻAL sie wypowiadać tyle powiem.
Post do delete.
Lubie_orzechy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-12-2007, 14:46   #922
Lubie_orzechy
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Lokacja: Polska, Kraj Potęgi i Chwały...

Posty: 161
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nowy Char
Profesja: Royal Paladin
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lubie_orzechy
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spoon Pokaż post
Koleś... jesteś idiotą. Posłuchaj jakiegoś orędzia, czy przemówienia czasem i wtedy się wypowiadaj.

Polacy to taki specyficzny naród, że gdy ma dobrze, to drze koty ze sobą nawzajem. Kiedy jednak jest źle- Polacy potrafią walczyć jeden za drugiego. W świecie tibijskim jednak nawet ta nasza przywara zaczyna zanikać i Polak Polakowi wilkiem się staje...

BTW: w tej grze próg wiekowy powinien wynosić PRZYNAJMNIEJ 14 lat + test z pisowni polskiej + test inteligencji xD

OD RAZU MOWIE ZE W WIEKSZOSCI WYRAZOW NIE UZYWAM POLSKICH LITER (nie chce mi sie i tyle) WIEC JESLI JESTES DEBILEM, NIE CZYTAJ TEGO POSTU

Masz rację ale jest ździebko inaczej...

W Tibii ida polacy kogos przysłowiowo "upierdolić" na spawnie. Akcja sie udaje cel "umiera". A polacy sie cieszą słuchac tylko "HAHA" xD
Wracając ze spawna jakiś Polak przypomina sobie ze jest Polakiem i bije drugiego Polaka, NO BO PO CO NIE? Mówie tu o niektórych Polakach z Serva Berylia, przez ktorych zostalem wyjebany... Polak przez Polaka?
Berylia to Berylia, Niewielu Polaków ma ode mnie SZACUN: Rev'ico jest jednym z nich.

Pozdro KOCHAJMY SIE, PEACE & LOVE, SEX I ŚWIĘTA XD


CZEKAM NA WRZUTY NA MNIE, PRZECIEZ JESTEM POLAKIEM WYJEBANYM PRZEZ POLAKA !

/Herr Gott

Ostatnio edytowany przez Lubie_orzechy - 26-12-2007 o 14:50.
Lubie_orzechy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 14:56   #923
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lubie_orzechy Pokaż post
Masz rację ale jest ździebko inaczej...

W Tibii ida polacy kogos przysłowiowo "upierdolić" na spawnie. Akcja sie udaje cel "umiera". A polacy sie cieszą słuchac tylko "HAHA" xD
Wracając ze spawna jakiś Polak przypomina sobie ze jest Polakiem i bije drugiego Polaka, NO BO PO CO NIE? Mówie tu o niektórych Polakach z Serva Berylia, przez ktorych zostalem wyjebany... Polak przez Polaka?
Berylia to Berylia, Niewielu Polaków ma ode mnie SZACUN: Rev'ico jest jednym z nich.

Pozdro KOCHAJMY SIE, PEACE & LOVE, SEX I ŚWIĘTA XD


CZEKAM NA WRZUTY NA MNIE, PRZECIEZ JESTEM POLAKIEM WYJEBANYM PRZEZ POLAKA !

/Herr Gott
heh no dla mnie chodzi o to zeby byc lojalnym do swojej ekipy , nie wazne czy trzymasz sie z br czy swe czy pakistanem , jesli sie zrzyles z jakas ekipa i trzymasz sie z nimi do konca niezwazajac na to czy wygrywasz czy przegrywasz to za to SZACUN.

Pozdro elo pincet

ABOUT "goldzio" ja tez uwazam ze jestes idiota i tego niechce mi sie uzasadniac ale skoro juz 3? osoby i wiecej(?) tak uwaza to chyba cos w tym jest hyyymmm?
Rev'ico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 17:58   #924
Goldzio
Zbanowany
 
Goldzio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 100
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez saia Pokaż post
Goldzio , byla pomylka z tym sp , mozliwe nie znam w kazdym raize mysle ze sam jezyk znam o wiele lepiej niz Ty "igual no me has entendido bien" =P
nie ma sensu sie licytowac kto wiecej umie bo probujesz sprowadzic rozmowe na tor taki ze "saia jest glupi a goldzio madry" sluchaj ja jakims asem nie jestem wiec mozliwe ze bedziesz madrzejszy
jednak patrzac na to co piszesz mam wrazenie ze czytajac moje posty jestes pijany
mowilem o wreczanu kwiatow przez chlopaka chlopakowi
zwrot "Wy" o ile dobrze zrozumialem byl skierowany do polakow ktorzy zlaczyli sie z hiszpanami wiec wyjasnij mi czemu mowiac "Wy"
musi od razu sugerowac ze mowi to wszystkich polakow? mowi tylko do grupy
"zal" hmm , pewnie nie czytasz focusa no bo co to sa takie pisma naukowe no nie?
w numerze z przed paru miesiecy bylo pisane na temat "kiczu" i jakbys to przeczytal to bys zauwazyl ze czasem cos kiczowatego mozna w danym kontekscie przedstawic jako smieszne etc

tak na koniec , proponuje ze jesli chcesz dalej sie klocic to na prywatnych wiadomosciach , nie zasmiecajac tego forum

ps. nie wiem czy to do mnie ale.... wesolych swiat
Mysle ze tak, ale po co sie licytowac ? W moich wypowiedziach nie mam na celu nikogo obrazic tylko chce przedstawic swoje zdanie w temacie. Widze, ze motyw z kwiatami zle zrozumialem, trudno jestem tylko czlowiekiem .

Jesli chodzi o zwrot "Wy" to nie myslalem ze zwrot "polaczki" rozni sie od zwrotu "Polacy".

Nie focusa nie czytam, a co do kiczu to sie zgodze, choc wyczytywanie na kazdym podforum zal rzal etc. (blad celowy jakby ktos sie czepial) powoduje strzykanie w kosciach i zalamywanie rak.

Nie mialem zamiaru sie klocic, ale wyszlo co wyszlo, mam nadzieje ze sobie wyjasnilismy niektore kwestie

@Orzech: Czy moglbys jasniej bo tak jakby nie zalapalem tresci Twojego posta... Przepraszam ze nie jestem dosc pojetny.

@Rev'ico: Wybacz ze sie czepiam, ale zalezaloby mi na tym zebys uzasadnil. Ja tez moge Ci nawtykac od najgorszych ot tak - dla zasady


Wesolych Swiat
Goldzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 18:08   #925
R3T
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Sweden

Posty: 484
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thoremos
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Noscie ze soba paralyze rune, jinot mial z was taka bk ze chuj xD
R3T jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 21:50   #926
Lubie_orzechy
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Lokacja: Polska, Kraj Potęgi i Chwały...

Posty: 161
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nowy Char
Profesja: Royal Paladin
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lubie_orzechy
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio Pokaż post
Mysle ze tak, ale po co sie licytowac ? W moich wypowiedziach nie mam na celu nikogo obrazic tylko chce przedstawic swoje zdanie w temacie. Widze, ze motyw z kwiatami zle zrozumialem, trudno jestem tylko czlowiekiem .

Jesli chodzi o zwrot "Wy" to nie myslalem ze zwrot "polaczki" rozni sie od zwrotu "Polacy".

Nie focusa nie czytam, a co do kiczu to sie zgodze, choc wyczytywanie na kazdym podforum zal rzal etc. (blad celowy jakby ktos sie czepial) powoduje strzykanie w kosciach i zalamywanie rak.

Nie mialem zamiaru sie klocic, ale wyszlo co wyszlo, mam nadzieje ze sobie wyjasnilismy niektore kwestie

@Orzech: Czy moglbys jasniej bo tak jakby nie zalapalem tresci Twojego posta... Przepraszam ze nie jestem dosc pojetny.

@Rev'ico: Wybacz ze sie czepiam, ale zalezaloby mi na tym zebys uzasadnil. Ja tez moge Ci nawtykac od najgorszych ot tak - dla zasady


Wesolych Swiat
Potwierdzenie xDDD
Lubie_orzechy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 22:08   #927
Wezu_aka_Polc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2007

Posty: 34
Domyślny .

@Goldzio

Widze ze ciezko Ci to zrozumiec, ale nie dziwie sie, czytajac Twoje posty nie moge sie duzo spodziewac...

Mimo wszystko wytlumacze Ci to, a wiec:

Pisalem "Wy" zwracajac sie do Polakow, mimo ze sam jestem Polakiem, poniewaz zwracalem sie do nich podajac konkretna sytuacje, w ktorej ja jako Polak nie uczestniczylem, wiec nie moglem napisac "MY" bo wtedy wlaczalbym siebie do czegos w czym nie uczestniczylem.

Mam nadzieje, ze tym razem wyrazilem sie jasno.



Aha, jeszcze jedno, widze ze dazysz do tego zebym sie przyznal do jednej rzeczy, a wiec zrobie Ci ta przyjemnosc. TAK, wstydze sie bycie Polakiem w tibii, wszystko dzieki ludziom takim jak Ty, zadowolony?


//Wezu.
Wezu_aka_Polc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 22:29   #928
Etan Marth
Użytkownik Forum
 
Etan Marth's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 345
Imię: Etan Marth
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Etan Marth ma numer GG 7164295
Domyślny

WEzu, ja sie wstydze tylko wtedy, jak chce cos sprzedac i po krotszej kowersacji slysze "pl?", zawsze piszę nie, wiec tu sie z toba zgodze ;p
Etan Marth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 23:48   #929
Goldzio
Zbanowany
 
Goldzio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 100
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Orzech:

Nick okresla zawartosc czaszki ? Wiesz co to jest sarkazm ?

@Wezu:

Wybacz, ale nie znajac Waszego pr0 el0 imba slangu nie widzialem ze "polaczki" to polacy trzymajacy jedna badz druga strone, ale powinienes to wiedziec gdyz czytales moje posty...

Co do ostatniego akapitu wypowiedzi: Do niczego nie daze, bo szczerze nieobchodzi mnie to czy sie przyznajesz do bycia Polakiem w Tibii i poza nia, wlasciwie wnioskujac z tej dyskusji to zaluje, ze poruszylem ten temat

A i jeszcze jedno.

Cytuj:
wszystko dzieki ludziom takim jak Ty, zadowolony?
Hmmm nie. Podobnie jak koledzy wyzej nie uzasadniasz swojej odpowiedzi Chcialbym wiedziec do kogo mnie przyrownujesz
Goldzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 00:16   #930
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etan Marth Pokaż post
WEzu, ja sie wstydze tylko wtedy, jak chce cos sprzedac i po krotszej kowersacji slysze "pl?", zawsze piszę nie, wiec tu sie z toba zgodze ;p
I wstydzisz sie ze nikt na servie niema pojecia kto ty jestes. Tak np Wezu czy rev'ico to nie maja takich problemow bo kazdy wie ze sa polakami.

Ja sadze ze lepiej zeby sie taki zapytal czy jestes PL i mowil w swoim jezyku niz zeby zaczol kaleczyc angielski i wtracal jakis espanolskie slowka. Albo wogole zaczynal konwersacje po hiszpansku i po 5 zdaniach dopiero zapytal "espanol?".
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 00:18   #931
whoos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 06 2007

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Domyślny

dawno tu byłem więc miałem małe zaległości w czytaniu na bieżąco, cofnąłem się o 4 strony i co widzę, jedna strona na temat walk, 3 strony obrzucania sie mięsem i błotem... (co kto lubi)

aż nie chce się tego czytać, zrozumcie że ludzi chooj obchodzi co sądzicie na swój temat, pokłóćcie się na privie albo w grze będzie mniej spamu do czytania ;]

@topic - dziś falorth padł, a później ponte od BD... i co, wyszli na open najpierw na piramidę ze sklepikami, później na pustynię, zalogowało się pół COD, było już was wtedy chyba 2x więcej niż BD... i co? staliście jak cipki w pz na piramidach... czy wy się tak boicie open z nimi jak nie ma was 4x więcej czy co? jak ktoś powie że COD wygrało wojne po tym co dziś zobaczyłem to nadaje mu tytuł głównego idioty tego forum ;]

wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku :*
__________________
GŁOS LUDU
whoos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 00:47   #932
Ravuse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 179
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Ravuse ma numer GG 4227383 Ravuse ma login Tlenu only@for.vips
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuba_Lol Pokaż post
Jak patrze na to forum to widze tylko jedna rzecz....
schodzimy na psy chlopaki, poprostu nie da sie tego czytac : S

ps. @Ravuse:
no coz, zycze Ci powodzenia w walczeniu vs 150 osob : o
5 ... 150, co za roznica?
Ravuse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 09:33   #933
Etan Marth
Użytkownik Forum
 
Etan Marth's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 345
Imię: Etan Marth
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Etan Marth ma numer GG 7164295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez whoos Pokaż post
@topic - dziś falorth padł, a później ponte od BD... i co, wyszli na open najpierw na piramidę ze sklepikami, później na pustynię, zalogowało się pół COD, było już was wtedy chyba 2x więcej niż BD... i co? staliście jak cipki w pz na piramidach... czy wy się tak boicie open z nimi jak nie ma was 4x więcej czy co? jak ktoś powie że COD wygrało wojne po tym co dziś zobaczyłem to nadaje mu tytuł głównego idioty tego forum ;]

wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku :*
Szkoda ze oni mieli 10 magow + jeszcze combo NG, gdzie my mielismy 2 magow, sorry, ale juz starami sie uczyc na bledach i nie wyskakiwac samymi knightami na battle, tym bardziej jak jescze teraz nawzajem mozna sie leczyc bardzo slabo

@ktos tam
Ci, ktorzy powinni wiedziec, ze jestem polakiem to wiedza, a na tym, zeby byc rozpoznawanym wszedzie jakos mi nie zalezy, wystarczy mi spam od kolegow kolegow kolegow, ktorych niby kiedys na rl poznalem
@Edit, doczytalem co ty napisales

Kiedy ja napisalem, ze sie wstydze bycia nierozpoznawanym? tak jak jest bardzo mi odpowiada i raczej wolalbym tego nie zmieniac

Ostatnio edytowany przez Etan Marth - 27-12-2007 o 09:37.
Etan Marth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 10:15   #934
R3T
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Sweden

Posty: 484
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thoremos
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
I wstydzisz sie ze nikt na servie niema pojecia kto ty jestes. Tak np Wezu czy rev'ico to nie maja takich problemow bo kazdy wie ze sa polakami.

Ja sadze ze lepiej zeby sie taki zapytal czy jestes PL i mowil w swoim jezyku niz zeby zaczol kaleczyc angielski i wtracal jakis espanolskie slowka. Albo wogole zaczynal konwersacje po hiszpansku i po 5 zdaniach dopiero zapytal "espanol?".
Widocznie ma lepsze rzeczy do roboty niz zabijanie pixelowych potworkow

... No i on moze grac na berylii wy nie
R3T jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 14:15   #935
whoos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 06 2007

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Domyślny

@etan wymień mi tych 10+ magów prosze a później powiedz czy to combo ma takie znaczenie w ym miejscu gdzie się najpierw ustawili czyli przy sklepikach

i to ich combo czoraj wynosiło około 1-1,5k ponieważ aga podeszła pod nich, włączyła utamo i przetestowali na niej combo i wyszło że mają na niej 1,1k, chyba skacząc po schodkach takie combo by nie starczyło nawet na 100kina a co dopiero na pharamoxa czy aquariusa...

ta akcja pokazała że wciąż mają siłę i jeżeli się dobrze będą organizować to będą was nękać sneakami w nieskończoność
__________________
GŁOS LUDU
whoos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 23:31   #936
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

@Goldzio , hmm no w sumie klotnia wyszla
obaj troche przesadzilismy ale tak bywa =P
wracajac jeszcze do pierwszego postu Twojego , wedlug mnie poprostu zbyt surowo oceniles ta wypowiedz i nie obiektywnie


@Spoon , wez mi powiedz po ludzku o co Ci chodzi bo nie bardzo Cie zrozumialem xd
odnosze wrazenie jakbys cytowal co innego i komentowal co innego
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2007, 00:35   #937
Etan Marth
Użytkownik Forum
 
Etan Marth's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 345
Imię: Etan Marth
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Etan Marth ma numer GG 7164295
Domyślny

Oo Godhawk i Sparkin sie zlozyli na nasze gfb combo \o/

i paru innych od nich padlo xd

Ostatnio edytowany przez Etan Marth - 28-12-2007 o 00:36.
Etan Marth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2007, 09:04   #938
Goldzio
Zbanowany
 
Goldzio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 100
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez saia Pokaż post
@Goldzio , hmm no w sumie klotnia wyszla
obaj troche przesadzilismy ale tak bywa =P
wracajac jeszcze do pierwszego postu Twojego , wedlug mnie poprostu zbyt surowo oceniles ta wypowiedz i nie obiektywnie
Wyniklo to z mojej niewiedzy o slangu uzywanym na Berylii, coz... jestem tylko czlowiekiem EOT

Goldzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2007, 14:31   #939
R3T
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Sweden

Posty: 484
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thoremos
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Rev ciota przegrywa i goes neutral auheaeuhaeae
R3T jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 14:08   #940
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

/\ idiota... zobacz co sie dzieje na berylia i niemow ze jak przegrywam to ide na neutral LOL widac ze niewiesz co sie dzieje na servie, zal mi takich jak ty.

GO DIE NOOB.
Rev'ico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:05.


Powered by vBulletin 3