Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-05-2011, 16:34   #1
kamciooo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2005

Posty: 28
Domyślny Czy warto?

Chciałbym zaczerpnąć opinii osób, które były bądź cały czas grają na rooku. Jak sądzicie, czy w obecnych czasach warto zostać na rooku i grać cały czas na tej wyspie czy być może jednak lepszym wyjściem jest przejść na maina?
kamciooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2011, 17:24   #2
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Temat był co prawda wałkowany multum razy, jak chociażby ten na (obecnie) str. drugiej pt.:"Dlaczego zostałeś Rookstayerem", lecz odpowiedzieć można.

Po primo: dla tych, którzy nadal grają na Rooku - nadal ma to jakiś sens. Powodów do gry na Rooku można znaleźć naprawdę setki i każdy jest dobry, jeśli zamierza się tu zostać. Sam osobiście gram na Rooku do tej pory i grać będę, a mam do tego swoje własne powody - i każdy kto tu zostaje takie powody ma. Nikogo jednak nie należy ani namawiac na zostanie tutaj, ani też na przejście na mainland. Otóż każdy niech robi to, co uważa za słuszne. Tym, którzy opuścili Rook lub w ogóle przestali tu grać nie można mieć niczego za złe. Otóż tak postanowili i to ich sprawa, nikomu się z tego tłumaczyć także nie muszą.

Po secundo: kolejne update'y zepsuły nieco klimat gry na Rooku. Rzadko spotykane są sytuacje, w których zapaleni Rookstayerzy czatują jak dawniej w depo, próbują bawić się w "fast hands" czy sztuczkę z "clone money". Właściwie sam dawno już tego nie widziałem. Brak ropingu mobów i antyluring dodatkowo wpływają na negatywny wizerunek Rooka, a co za tym idzie odbierają chęci na pozostanie tutaj traperom - niewielu ich już dziś tu spotkamy. Inną sprawą jest to, że "dla chcącego nic trudnego".

Uważam jednak, że dla osób, które już tu są i chcą pozostać dla JAKICHŚ tam własnych zachcianek Rook daje nadal wiele satysfakcji i pomimo wszystko nie powinno być powodów do lamentu. Osobiście myślę - a niech sobie wprowadzają kolejne updaty, a niech będzie coraz mniej rookstayerów - ja nie zrezygnuję pomimo tego. Sheng zabity co jakiś czas i rosnący pasek "experience" oraz strapowane boty i zebrane itemy dają mi nad wyraz wiele satysfakcji. Amen.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 18-05-2011 o 17:27. Powód: dopisano kilka zdań
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:54.


Powered by vBulletin 3