Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-05-2011, 19:34   #1
Tefloniqq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2011
Lokacja: Włodawa

Posty: 56
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 39
Domyślny Boss

Witam, czy jeśli stoję na mino hell to boss może się zrespić, czy respi się on jak minosy?
Tefloniqq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-05-2011, 23:11   #2
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Osobiste doświadczenie, a raczej moje pierwsze spotkanie a Apprentice Sheng'iem które pamiętam do dziś - byłem w pobliżu wnęki (przy piecyku), gdy ten znakomity jegomość się pojawił. Był to ok. 20 lv i zakończyło się to dla mnie zaskoczeniem, a krótko po tym - nagłą śmiercią.
Niestety nie posiadam żadnego screena, bo wtedy nawet nie wiedziałem, że coś znienacka może sie pojawić. Do dziś jednak mam przed oczyma zrespienie się tego bossa: Jakieś mignięcia, ognie, czy energia..nie wiem, lecz w kazdym razie dość widowiskowe, następnie 2 minosy+On pojawiły się w taki sam sposób, jak pojawia się gracz po skorzystaniu z teleportu w katana room. To był moment, później 2 hieny i ....do widzenia. Tyle się zobaczyłem budząc się w świątyni.
Okazuje się zatem, że może się pojawić, chociaż za każdym razem później widziałem go minimalnie po upływie kilkunastu minut od wyjścia z Mino Hell. Tylko raz ujrzałem pełne pojawienie się Shenga, dawno temu - w międzyczasie weszło w życie mnóstwo "update'ów", więc trudno mi powiedzieć, czy może mieć to miejsce nadal.
Zniknięcie Shenga natomiast nie wygląda już tak wspaniale - dosłownie kilka dni temu zanim zdążyłem dojść do niego on stanął w bezruchu i zniknął w taki sam sposób, jak znikają potwory zlurowane daleko od miejsca swojego respawnu. Pyk, mgiełka i już go nie ma.

Inną sprawą jest jednak czas, w którym respi się Sheng. Ja spotkałem go niedawno cztery dni pod rząd (loot: 3 mlw) w różnych porach czasu. Stanie zatem tam i czekanie, aż się pojawi jest stratą czasu - lepiej pobiegać i poekspić i wracać co jakiś czas.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 20-05-2011 o 23:17. Powód: dopisek
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2011, 07:35   #3
Fallows
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 03 2011

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 51
Domyślny

Ostatnio wszedłem i właśnie 20lvlowiec padł, bo sobie skillował i miał zminimalizowane okno

Ostatnio edytowany przez Fallows - 21-05-2011 o 07:36. Powód: poprawka
Fallows jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2011, 23:22   #4
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Bardzo możliwe To jest moment, gdy padasz, a Sheng tym bardziej lubuje się w przesuwaniu skrzynek i kwiatków ( o ile ten 20-ty level był za nimi).
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:06.


Powered by vBulletin 3