Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-12-2007, 21:19   #221
Sniezynka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sniezynka
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 58
Skille: 77/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja mam wątpliwości czy gram w Tibie czy w Simsy, dajcie spokój, przecież ta gra traci klasę... High lvle odchodzą, noobów jest coraz więcej, ale najważniejsze że noobki pacce kupują, to zrobimy im pływalnie...
Sniezynka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2007, 21:24   #222
Buraczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007

Posty: 5
Domyślny

Nie no pewnie zakładamy sobie szyfr na lootbag. Nie no tego jeszcze nie było to może niech od razu usuną cap. Albo niech wszystko idzie dostać za darmo w sklepie.
Buraczek jest offline  
stary 07-12-2007, 21:26   #223
Polonixx
Użytkownik Forum
 
Polonixx's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raitoz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 47
Skille: 85/68
Poziom mag.: 12
Polonixx ma numer GG 3439572
Domyślny

Heh... w twoim nicku jest troszke prawdy, odnosnie twojej osoby.
Czy ja mowilem cos o free itemach w sklepie? Napisalem, ze ta opcja dala by napewno wiecej radosci niz mozliwosc plywania w tibijskim morzu...
__________________
Polonixx jest offline  
stary 07-12-2007, 21:31   #224
Buraczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007

Posty: 5
Domyślny

Robisz lotbaga bo potrzebujesz kasy a nie chce Ci się za każdym razem wracać jak skończy się cap. Wiec od razu polećmy dalej po co zbierać kase robić loty. Niech free itan będzie. Pomyśl zanim wymyślisz jakiś pomysł.
Buraczek jest offline  
stary 07-12-2007, 21:32   #225
C@ryn
Użytkownik Forum
 
C@ryn's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 127
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Elysia
Send a message via Skype™ to C@ryn
Domyślny

Ocipieli już kompletnie
__________________
Ave

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wywerna Pokaż post
ja mieszkam w vernon,
mam eq:
platynowy armor
platynowe legi
beholder shield
dark helmet
buty arm 1

wiec blagam napisz konkretniej plz
C@ryn jest offline  
stary 07-12-2007, 21:33   #226
Polonixx
Użytkownik Forum
 
Polonixx's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raitoz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 47
Skille: 85/68
Poziom mag.: 12
Polonixx ma numer GG 3439572
Domyślny

@Buraczek
Ale powiedz, czy nie cieszylbys sie, gdyby takie cos weszlo w zycie?
__________________
Polonixx jest offline  
stary 07-12-2007, 21:33   #227
Arcasiros
Użytkownik Forum
 
Arcasiros's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2007

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polonixx Pokaż post
CiPowie powinni dodać taką opcję, mianowicie chodzi mi o lootbagowanie, szczególnie na serverach non-pvp. Wkur... bardzo mnie denerwują sytuację, w których jakiś noob kradnie mi loota z przed nosa. Chodzi mi o to, że klikało by się na lootbaga, wybieralo odpowiednią opcję i... nikt poza nami nie mógł by przesunąć/otworzyć tego baga... napewno znacznie ulepszyłoby to gameplay.
Czyż nie była by lepsza opcja wezwania potwora "skrzynki" która możemy ustawić tylko w odpowiednim miejscu w którym jest dużo miejsca np minimalnie 3x3 żeby nie było sytuacji gdzie ktoś ją wzywa w tunelu na 1 segment i blokuje przejście...
Arcasiros jest offline  
stary 07-12-2007, 21:36   #228
Khariag
Użytkownik Forum
 
Khariag's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2007
Lokacja: S-c

Posty: 80
Imię: Nathlann
Profesja: Elder Druid
Gildia: Passion
Świat: Menera
Poziom: 40+
Skille: --/--
Poziom mag.: 40
Domyślny

Ludzie... a raczej dzieci...
1. Lozka <-- a wiec... pomysl wysmienity!
Aczkolwiek wiem dlaczego wam sie to nie podoba! A wiec to poprostu zazdrosc, nie macie pacc'a i zazdrosc wam dupe sciska jak przechodzicie obok wystrojonych domkow pacc'owcow...
Sam nie moge sie zdecydowac ktore wybiore... moze to czerwone? hmmm, a moze zielone... o ladne mhmhmmm ladne!
2. Plywanie <-- a czemu nie! Niemoge sie doczekac wyscigow z kolegami (fajnie jakby Haste mozna bylo wlaczac xD), ta adrenalina gdy kumpel wezmie mnie na zakrecie... to lepsze niz wasz:
exp - depo - sklep magiczny - exp - depo - exp - bank - exp...
Szkoda ze nie umiecie plywac... no ale to juz nie moja sprawa...
Pozdro Crying Orphan!

PS. Ja chce konie jeszcze, te wyscigi z kumplami i adrenalina na zakretach, tak tak - RPG please...
__________________
Khariag jest offline  
stary 07-12-2007, 21:39   #229
rezydent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Wiek: 31

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Rezydent
Profesja: Druid
Gildia: <rotfl>?
Świat: Arcania
Poziom: 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polonixx Pokaż post
Może to nie jest najodpowiedniejszy temat do tego, co zaraz napisze, ale zaryzykuje!
Zamiast takich bajerów jak pływanie, CiPowie powinni dodać taką opcję, mianowicie chodzi mi o lootbagowanie, szczególnie na serverach non-pvp. Wkur... bardzo mnie denerwują sytuację, w których jakiś noob kradnie mi loota z przed nosa. Chodzi mi o to, że klikało by się na lootbaga, wybieralo odpowiednią opcję i... nikt poza nami nie mógł by przesunąć/otworzyć tego baga... napewno znacznie ulepszyłoby to gameplay. Napewno bardziej, niz mozliwosc zmiany koloru lozka czy plywanie, chociaz do nadchodzacego updatu nic nie mam ;p
rzeczywiście, cipsoft powinien się zająć czymś normalnym a nie pierdołami jakimiś
ale z lootbagiem to głupi pomysł
-są to "uroki" grania na non-pvp
-po co w takim razie cap?
-każdy by się wtedy bogacił jak jap... i nikt nigdy by nie miał waste jakby mógł sobie dowolnej wielkości loot bez ryzyka nosić


Cytuj:
Gram w tibię od miesiąca ale dalej nie wiem jak się skacze :/
niedługo ten cytat nie będzie już śmieszyć ;/
__________________
Data wydania paszportu: 6.06.2006 (sam się zdziwiłem)

DAWAJ NOTKE!!!! ZUO
rezydent jest offline  
stary 07-12-2007, 21:41   #230
Emce$$
Użytkownik Forum
 
Emce$$'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2007
Lokacja: Olsztyn

Posty: 49
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Skille: 7x
Emce$$ ma numer GG 7819646 Emce$$ ma login Tlenu emcess@tlen.pl Send a message via Skype™ to Emce$$
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polonixx Pokaż post
Może to nie jest najodpowiedniejszy temat do tego, co zaraz napisze, ale zaryzykuje!
Zamiast takich bajerów jak pływanie, CiPowie powinni dodać taką opcję, mianowicie chodzi mi o lootbagowanie, szczególnie na serverach non-pvp. Wkur... bardzo mnie denerwują sytuację, w których jakiś noob kradnie mi loota z przed nosa. Chodzi mi o to, że klikało by się na lootbaga, wybieralo odpowiednią opcję i... nikt poza nami nie mógł by przesunąć/otworzyć tego baga... napewno znacznie ulepszyłoby to gameplay. Napewno bardziej, niz mozliwosc zmiany koloru lozka czy plywanie, chociaz do nadchodzacego updatu nic nie mam ;p
Baardzo zły pomysł. Noob zaznaczy tą opcje i co? Lootbag przepadł, a i nie możesz go juz wziąć.
__________________

Ja to pier*ole, zdejmuje kominare
Zakładam ją wtedy, kiedy ide na robote
Kopie to, biore, wjeżdżam na ostro,
Bez żadnego ziewania Waszka G...


Waszka G - Życie Ostre Jak Maczeta
Emce$$ jest offline  
stary 07-12-2007, 21:51   #231
Luck99
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007

Posty: 16
Domyślny

Pływanie? To teraz mnie CipSoft zaskoczył. Ale popieram
Luck99 jest offline  
stary 07-12-2007, 21:52   #232
Diegoverialanho
Użytkownik Forum
 
Diegoverialanho's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2007
Lokacja: Bermudy

Posty: 113
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Holy Riders
Świat: Eternia
Poziom: 32
Poziom mag.: 26
Diegoverialanho ma numer GG 10152263
Domyślny

Szczerze zmienie tu cyctat Bogusia Lindy

"Co ty kurva wiesz o programowaniu?"

...I to sie tyczy wszystkich którzy komenentuja co Cipsoft powinien dac by bylo fajnie...
__________________

Interesują Cię rzeczy paranormalne? Zobacz Trójkąt Bermudzki http://forum.tibia.pl/showthread.php...20#post1741520
Diegoverialanho jest offline  
stary 07-12-2007, 21:56   #233
Khariag
Użytkownik Forum
 
Khariag's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2007
Lokacja: S-c

Posty: 80
Imię: Nathlann
Profesja: Elder Druid
Gildia: Passion
Świat: Menera
Poziom: 40+
Skille: --/--
Poziom mag.: 40
Domyślny

Ja was nie rozumie...
Expicie! Chcecie miec duzy lvl... po chuj wam lozka jezeli wy nawet w rl nie spicie... po co plywalnia, jesli i tak jej w drodze z expa do dp nie zobaczycie...
Dali wam exp x2 <-- plakaliscie...
Zamienia wam UH'y na silniejsze lf'y <-- placzecie...
Dadza nowe lozka <-- narzekacie...
Dadza plywalnie <-- narzekacie...
Dadza nowe outfity <-- narzekacie...

No kurwa o co tu chodzi? Powie mi ktos?
Wy*******ac na OTS'y cioty zajebane!

Jezeli masz niegatywnie komentowac moja wypowiedz... to ciagnij laske...
__________________
Khariag jest offline  
stary 07-12-2007, 22:03   #234
Albix
Użytkownik forum
 
Albix's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2007
Lokacja: Sokołów podlaski
Wiek: 33

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Albix ma numer GG 8436950
Domyślny

Ciekawie czy będzie sie dało kogoś utopić xD
Albix jest offline  
stary 07-12-2007, 22:06   #235
grobelny1993
Użytkownik forum
 
grobelny1993's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2007

Posty: 4
Domyślny Hehehe Bardzo Smieszne (Plywanie W Tibii)xD

No Zobaczymy Jak To Bedzie....Ogolem Uptade Jest Fajny Bo w koncu moj druid bedzie ulepszony
grobelny1993 jest offline  
stary 07-12-2007, 22:19   #236
Nowohucianin
Użytkownik Forum
 
Nowohucianin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: hiberna
Poziom: 102
Poziom mag.: 64
Domyślny

dobrA tylko gdzie te niesamowite nowości ?
Nowohucianin jest offline  
stary 07-12-2007, 22:41   #237
Nguyen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006
Lokacja: Ino
Wiek: 32

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 22
Skille: 5x/3x
Poziom mag.: 7
Nguyen ma numer GG 5056652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CryingOrphan Pokaż post
Khame...
Jestes typowym debilem xD
Kolejne niewyzyte dziecko ;d
Pajac głupi ;p
Boze kto tu jest debilem?
No powiedz mi, co cie interesoje jakie znaki stawiam ?
Kolejne dziecko Khame? wydaje mi sie, ze tylko naprawde male dzieci nie wiedza, ze "-uje sie nie kreskuje"

P.S. ja do plywania nic nie mam, jest nawet fajne, tylko te plastikowe boje i gumowe czepki wnerwiaja

Ostatnio edytowany przez Nguyen - 07-12-2007 o 22:46.
Nguyen jest offline  
stary 07-12-2007, 23:17   #238
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Heh... noobki piszą "żal.pl simsy robiom z tibi ((" jednak i tak będą nadal grali. Tak BTW. to w Wow'ie jest nawet GOTOWANIE (OMAGAD ZIMSYYY) a nawet SZYCIE (O LOOOOL CO ZA GUWNO) a jednak gra ma ileśtam milionów użytkowników. O braku klimatu wypowiadają sie ludzie nieznający mechaniki RPG. Otóż może Wam staje jak idziesz z kolegą na jakieś potworki i jest to już dla Was megaklimatyczne rpg, jednak moim zdaniem Cip'y dając więcej możliwości poza walką, przyczyniają się właśnie to rozwoju klimatu i "rpgowości"
sphinx123 jest offline  
stary 07-12-2007, 23:17   #239
kolczatek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007

Posty: 7
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Tibia - Gra dla Architektów Wnętrz ... Żałosne ... a gdzie klimat RPG. A może RPG to właśnie będzie odpowiedni dobór koloru pościeli czy zasłon ??
Ps: Ten hmm czepek wygląda jak biedronka (inne kolory ofc) na łbie pływaka ...
PS.Ps: Jak to czytam to się zastanawiam, kiedy w Tibii będzie można skakać ...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Tego roku Mikołaj ma w worku kilka specjalnych prezentów dla Ciebie. Często proszono o to na forum propozycji, teraz wreszcie w grze: dzielone doświadczenia! Leczące moce druidów oraz fantastyczne blokowanie silnych rycerzy w końcu zostaną odpłacone, tak samo jak obrażenia zadane przez magów i paladynów.

By dzielić punkty doświadczenia, lider Twojej drużyny musi aktywować tą opcję poprzez menu. Niemniej jednak, nie możliwym będzie, żeby osoba o poziomie 150 polująca na smoki nabijała doświadczenie przyjacielowi z poziomem 10, który bezpiecznie czeka w mieście. Aby dzielenie doświadczenia było aktywne, muszą być spełnione pewne warunki. Po pierwsze, tylko postacie o podobnym poziomie mogą dzielić doświadczenie podczas polowania. Precyzyjniej; poziom najsłabszego gracza w drużynie nie może być mniejszy niż 2/3 poziomu najsilniejszego członka party. Oznacza to, że postać z 40 levelem może współpracować z 60, jednak z poziomem 20 już nie. 200 poziomowy gracz może dzielić doświadczenie z 300.
Po drugie, odległość wszystkich członków drużyny od lidera musi być mniejsza lub równa 30 segmentom Dzielone doświadczenie działa również, kiedy jesteś jedno piętro wyżej lub niżej. Na koniec, wszyscy członkowie drużyny muszą być zaangażowani w polowanie. Oznacza to, że powinni oni leczyć innego członka drużyny lub atakować potwory.

Dzielone doświadczenie nie jest jedynym prezentem świątecznego update. Możesz w końcu decydować o wyglądzie swojego łóżka! Odwiedź lokalny sklep z meblami aby zakupić zmodyfikowane zestawy zielonych, czerwonych, żółtych lub zwykłych-niebieskich. Aby upiększyć swój domek używając nowych rodzajów łóżek, użyj zestawu na poduszce pustego łóżka i zostanie ono przemodelowane w mgnieniu oka. Weź pod uwagę to, że zestawy te działają jedynie na łóżkach, więc będą one bezużyteczne, jeśli Twój dom lub pokój jest zbudowany z szałasu, słomianych mat lub hamaków.

Czy nie czułeś się jak ryba bez wody, gdy wędrowałeś po tibijskich plażach i miałeś ochotę wskoczyć do tego wspaniałego oceanu? W Tibii zostały otwarte pierwsze publiczne pływalnie. W specjalnie odseparowanych miejscach (nie chcemy abyś został pożarty przez rekiny), gracze mogą szybciutko przebrać się w ich kostiumy kąpielowe i wskoczyć do niebieskiego, tibijskiego morza! Nie tylko pływania może stać się Twoją ulubioną rozrywką, także przyjaciele grający w piłkę wodną pokochają możliwość uprawiania swojego hobby.
hehe jak teraz bendzie sie expilo wkońcu tibia RL stanie sie ots'em

Ostatnio edytowany przez Aversin - 08-12-2007 o 19:49. Powód: Cytowanie zdjęć.
kolczatek jest offline  
stary 07-12-2007, 23:34   #240
Mapa_Europy
Użytkownik Forum
 
Mapa_Europy's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: pl?

Posty: 335
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Heh... noobki piszą "żal.pl simsy robiom z tibi ((" jednak i tak będą nadal grali. Tak BTW. to w Wow'ie jest nawet GOTOWANIE (OMAGAD ZIMSYYY) a nawet SZYCIE (O LOOOOL CO ZA GUWNO) a jednak gra ma ileśtam milionów użytkowników. O braku klimatu wypowiadają sie ludzie nieznający mechaniki RPG. Otóż może Wam staje jak idziesz z kolegą na jakieś potworki i jest to już dla Was megaklimatyczne rpg, jednak moim zdaniem Cip'y dając więcej możliwości poza walką, przyczyniają się właśnie to rozwoju klimatu i "rpgowości"
To porównaj sobie Tibie sprzed 3-4 lat, a ten shit co się robi.
Kiedyś wracałeś do DP i nie wiedziałeś ,,Jest zlurowany Gs czy go nie ma?" To była adrenalina a nie jakieś ściganie się z kumplem w wodzie...
UWAGA! UWAGA!
W SUMMER UPADATE 2012 CIPSOFT POSTANAWIA WYBUDOWAĆ STADIONY!
Tak wedługa Was ma wyglądać Tibia?? Porównaj sobie starą a teraźniejszą Tibie. To się robi żenujące...
__________________
Ostrzegam Cię...
Mówię Ci nie wchodź tutaj
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@Yoh: a za 2k lat ludzie będą nosili moje figurki na szyi!
Mapa_Europy jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:09.


Powered by vBulletin 3