Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2008, 12:50   #221
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grocix Pokaż post
@3 up
NRJ jest parodia religii Oparta na paradoksie, bo jak cos moze byc i niewidzialne i rozowe?
No normalnie. Jest niewidzialny, bo ludzkie oko go nie widzi, ale jeśli moglibyśmy go zobaczyć, byłby różowy.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2008, 12:53   #222
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Domyślny

Lucyna łobos przeżyła śmierć kliniczną a potem miała kontakt z Samuelem. Nie wiem czy wiecie ale nad nią czuwało grono psychiatrów i psychologów wszelkiej maści i nie umieli tego wyjaśnić ;p

Na dodatek informacje o faraonie zakopanym pod ziemią obok piramidy potwierdziły urządzenia, które badał okolice piramidy!
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."

Ostatnio edytowany przez Mystlich - 27-08-2008 o 12:54.
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 12:59   #223
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Lucyna łobos przeżyła śmierć kliniczną a potem miała kontakt z Samuelem. Nie wiem czy wiecie ale nad nią czuwało grono psychiatrów i psychologów wszelkiej maści i nie umieli tego wyjaśnić ;p

Na dodatek informacje o faraonie zakopanym pod ziemią obok piramidy potwierdziły urządzenia, które badał okolice piramidy!
Nie wiem czy wiesz, ale o pani Lucynie Łobos świat naukowy nic nie słyszał z wyjątkiem grupki psudo psychiatrów zatrudnionych przez ten projekt cheops. Widziałem analize tego spotkania, złapałem niezłego rotfla, jak zobaczyłem jakiś dymek, po czym cała sala jęczała z przerażenia a na analizie było widać, że ten dymek to dym od papierosa kamerzysty .
Ogólnie to nie traktuję tego stowarzyszenia poważnie, bo jeśli myślą, że spotkania, na których turlają sie po podłodze, bądż chodzą w samych majtkach po ścianach uratują nasz świat przed myślącą planetą, która leci do nas szybciej niż świało to inaczej ich traktować nie można ;<.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 13:08   #224
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Domyślny

@Neo
W takim razie napisz dlaczego urządzenia wykryły mumie faraona obok piramidy po tym jak Samuel powiedział jej o nim

A nikt nie wiedział wcześniej o lokalizacji faraona
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 13:11   #225
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Domyślny

Bo technologia idzie do przodu!
:*
__________________
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 13:14   #226
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
@Neo
W takim razie napisz dlaczego urządzenia wykryły mumie faraona obok piramidy po tym jak Samuel powiedział jej o nim

A nikt nie wiedział wcześniej o lokalizacji faraona
muszę cię rozczarować, ale mumia faraona została odkryta długo przed tym, jak pani Lusia przepowiedziała swoje rewelacje (co za problem przeinaczyć fakty na swoją stronę)
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 14:24   #227
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grocix Pokaż post
NRJ jest parodia religii Oparta na paradoksie, bo jak cos moze byc i niewidzialne i rozowe?
Wiesz, skoro religia teoretycznie monoteistyczna ma trzy główne boskie osoby i miliard także czczonych świętych czy błogosławionych to wszystko możliwe xd
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 14:29   #228
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arka_Sath_Wielki Pokaż post
"Boryska człowiek z marsa zapowiadał katastrofę 1 kontynentu w 2009 roku."
"Planeda Nibiru ma być blisko ziemi 22 grudnia," ma być blisko! ale czy jest prawdopodobne aby jakiś jej odłamek spadł i walnął w 1 kontynent dopiero w 2009? według mnie tak. powoli wszystko zaczyna się układać w całość
Bynajmniej. Planeta ma to do siebie, że jeśli leci i na nic nie wpada, to nie odpadają od niej odłamki, musiałyby przekroczyć drugą prędkość kosmiczną, a kawał skały sam z siebie tego nie zrobi.

Ogólnie moglibyście już skończyć z tą Nibiru, bo skoro nie zagraża nam w 2012 (musiałaby przekroczyć c) to nie ma podstaw by w ogóle sądzić, że istnieje. Bo jeśli mamy wierzyć sumeryjskim mitom, to równie dobrze możemy założyć, że to Zeus nap*erdala piorunami z nieba, a Pazuzu sprowadza susze.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 18:55   #229
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Ciesze sie ze moj temat sie rozwija
Tak dalej...

A wiec czas rozkrecic ten temat.
Zaraz postaram sie dodac kilka info o czyms kryjacym sie za Plutonem
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 19:23   #230
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ambaro Pokaż post

A wiec czas rozkrecic ten temat.
Zaraz postaram sie dodac kilka info o czyms kryjacym sie za Plutonem
Niech zgadnę. TO JEGO KSIĘŻYC !!!!
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 19:41   #231
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Niech zgadnę. TO JEGO KSIĘŻYC !!!!
Nie !
Tosz to za plutonem jest Mars !

@ down
snikers sux ; <

Ostatnio edytowany przez neopostman - 27-08-2008 o 19:55.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 19:46   #232
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Za Marsem jest Snickers, potem Bounty <3

@down

Masz coś do Neosia? ;<
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 27-08-2008 o 20:14.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 20:12   #233
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Nie !
Tosz to za plutonem jest Mars !

@ down
snikers sux ; <
Mam juz dosc tych twoich pieprznietych postow...
Idz sie czlowieku na glowe lecz.
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 20:14   #234
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Cos nowego.

W roku 1999, angielski astronom dr John Murray opublikował swoje obliczenia trajektorii komet na obrzeżach Układu Słonecznego i doszedł do wniosku, że na komety oddziałuje tam masywne ciało kosmiczne, kilka razy większe od Jowisza. Ta nieznana planeta jest oddalona od Słońca na 5 mld km i wykonuje pełen obieg dookoła niego raz na 6 mln lat, przy czym kierunek jej ruchu jest wstecznym w stosunku do reszty planet Układu Słonecznego. Traktuje o tym mój artykuł zamieszczony w „Kalejdoskop NLO” nr 1-3/2004 z dnia 12 stycznia 2004 roku.

Dwa Transplutony!?

Okazuje się, że jeszcze przed Murray’em, bo w roku 1986 profesor katedry astronomii Instytutu Pedagogicznego w Gorki pod Moskwą – dr W. Radzijewskij przeprowadził analogiczne obliczenia i doszedł co nieco innego, ale znacznie ciekawszego wniosku, a mianowicie – 60% danych wskazywało na to, że komety wchodziły w kontakt z polem grawitacyjnym jakiegoś ciała kosmicznego, obiegającego Słońce ruchem wstecznym w stosunku do reszty planet Układu. Pozostałe 40% danych mówiło o wpływie na komety drugiej nieznanej planety, która obiega Słońce ruchem prostym!

Hipotetyczną planetę za orbitą Plutona zaproponowano nazwać Transplutonem. Dr Radzijewskij wykazał, że takich Transplutonów istnieje co najmniej d w a !

Cała nadzieja w LST Hubble!

Na podstawie tych danych, dr Radzijewskij sporządził kometarny globus i atlas, na których pokazał prawdopodobne rozmieszczenie nie odkrytych jeszcze planet – Transplutona-1 i Transplutona-2. Masa pierwszego szacowana jest na 400 mas Ziemi – MZ, zaś drugiego – na 240 MZ. Dla porównania powiem tylko tyle, że masę Jowisza szacuje się na 318 MZ.

Jasność Transplutonów jest niewielka. Dlatego też astronomowie mają nadzieję na odkrycie Transplutonów przy pomocy orbitalnego teleskopu LST Hubble, którego zaprogramowano m.in. na poszukiwanie planet pozaplutonowych...

Niestety, podejście Transplutona-1 do peryhelium może przysporzyć w przyszłości Ziemi wiele kłopotów. W czasie miliardów lat istnienia Układu Słonecznego, Słońce zmusiło wszystkie planety do obiegania siebie w kierunku prostym, i to po niemal kolistych orbitach. I tylko na krańcach Układu Słonecznego, gdzie jego grawitacyjny wpływ jest niewielki, Pluton może mieć możliwość posiadania wyciągniętej orbity, dzięki czemu okresowo zbliża się on do Słońca bardziej, niż jego kosmiczny sąsiad – Neptun!

Niebezpieczny powrót.

Powrót Transplutona-1 całkowicie jednoznacznie świadczy o tym, że ta gigantyczna planeta n i e n a l e ż y do Systemu Słonecznego, a okazuje się być międzygwiezdnym wędrowcem. Można przedstawić sobie, że ta planeta całkiem niedawno przybyła w graniczne przestrzenie Układu i jeżeli ona porusza się z v > 16-20 km/s, to może kontynuować swoją nieskończoną podróż po Galaktyce. To byłby najlepszy scenariusz – oczywiście dla nas. Jeżeli ta planeta ma mniejszą prędkość i znajduje się już w polu grawitacyjnym Słońca, to może przybliżać się od czasu do czasu do ogniska swej bardzo wydłużonej orbity, wcinając się w rodzinę „słonecznych” planet. Możliwe, ze ona może podejść do Jowisza, i daj Panie Boże – jak się to mówi – żeby Ziemia nie stała na jej drodze...

Niektórzy astronomowie zakładają, że taka planeta-wędrowiec pewnego razu weszła do Układu Słonecznego i rozwaliła na kawałki stojącą jej na drodze planetę Faeton (nazwa inna ale skądś to znam - Logos ), której orbita znajdowała się pomiędzy Jowiszem a Marsem!

Jak rozwinie się sytuacja – pokażą dalsze obserwacje astronomiczne i poszukiwania Transplutona-1.

Ostrzeżenia od Obcych?...

A jednak sprawa istnienia Transplutonów ma jeszcze jeden aspekt, o którym pisałem już na łamach „Świata UFO” i „Nieznanego Świata”. Chodzi mi konkretnie o interpretację jednego z piktogramów zbożowych na polach Anglii – PZ Alesford 1995, który pokazuje dokładnie położenie Słońca i Plutona z Charonem, a także Pasa Kuipera, Obłoku Oorta i... aż czterech (!!!) planet pozaplutonowych – vide ilustracja. Kosmiczne „lody” Obłoku Oorta sięgają niemal odległości 2 lat biegu światła od Słońca – jak sądzą niektórzy astronomowie – a zatem planety te znajdują się w odległości co najmniej 1-1,5 ly. Wykrycie ich nie powinno być trudne, bowiem kosmicznych wędrowców – w rodzaju planety TMR-1C – wykrywamy na odległości prawie 500 ly. Problem leży w tym, że nie wiadomo – gdzie ich szukać. Sądzę, że pomocą w tych poszukiwaniach może być ten właśnie piktogram zbożowy z Anglii.

Czytamy agrosymbol.

PZ Alesford 1995 powstał dnia 15 lipca 1995 roku. Zakładając, że pokazuje on konfigurację planet na dzień 15 lipca 1995, godzinę 12:00 GMT, to Pluton znajdował się na RA = 15h55m19s,8 i DE = -6o21’38”,2 – czyli w konstelacji Węża Wodnego - Hya. Przyjmując za podstawę obliczeń położenie Plutona, można pomierzyć kąty pomiędzy Plutonem, Słońcem i obiektami pozaplutonowymi i tym samym ustalić z grubsza ich położenie. I tak przyjmując oznaczenia dla Słońca - A, Plutona - J, a Transplutoinów – TPL-1, TPL-2 i TPL-3 oraz hipotetycznej Nemezis – Nem – która wydaje się być nie tyle karłowatą gwiazdą, ile właśnie planetą-wędrowcem,

- wynika z tego, że Transplutona-1 należałoby poszukać w Rybach, Transplutona-2 w Baranie, Transplutona-3 na pograniczu Koziorożca i Wodnika, zaś planety-wędrowca Nemezis w Byku. Oczywiście zakładając, że wszystkie te obiekty znajdują się w płaszczyźnie ekliptyki, co może dotyczyć Transplutonów, a l e n i e Nemezis, która jest obiektem pozaukładowym, i może znajdować się gdziekolwiek.

Czy jest to Ostrzeżenie od Braci w Rozumie? Być może. W każdym razie szukać trzeba... Ludowa mądrość mówi: lepiej dźwigać, niż ścigać. A doświadczenie uczy, że lepiej być mądrym przed szkodą, bo po szkodzie w tym przypadku, może już nas nie być...








źródło: http://ufo.internauci.pl/?module=news&id=380

Ostatnio edytowany przez Ambaro - 27-08-2008 o 20:16.
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 20:26   #235
Marsseel
Użytkownik Forum
 
Marsseel's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2007
Wiek: 32
Wpisy bloga: 7

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 91
Marsseel ma numer GG 12726512
Domyślny

I tak wszyscy kiedyś umrzemy.
__________________



"Jeśli ktoś zaczepia ciebie poproś go by przestał. Jeśli nie przestanie, zniszcz go."

Marsseel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 20:32   #236
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Ambaro, z całym szacunkiem, ale tamten post wcale nie był głupszy od twoich ;<. Co do tematu, nie musisz kopiować informacji z qqq.bardzostraszneizuerzeczyiwogolekoniecswiata.za friko.pl, bo i tak są żałosne, nie poparte niczym i anonimowe. ; (.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 20:38   #237
Alusair
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tjaa. Ta planeta, zeby zmienic orbite Neptuna musiala by byc naprawde ogromna. Naukowcom tak trudno byloby znalezc w Ukladzie Slonecznym cos wiekszego od Jowisza? ;o No blagam was.

@Ambaro
Twoje posty sa conajmniej glupawe.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 21:02   #238
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Jak wam sie nudzi to polecam poczytać książki:
Ericha von Danikena
Zakazana Archeologie aut. Michael A. Cremo i Richard L. Thomson
Ksiazki ciekawe i rzucajace swiatlo na ciekawe kwestie. Ogolnie Danikena sie ciekawie czyta, Archeologie juz nie

Co do boga, nie wierze i wierzyc nie bede. Mam swoja teorie na temat powstania ludzkosci - czyli taka ze zostalismy stworzeni (czy to poprzez manipulacje w dna, czy jako zupelnie nowy gatunek od praktycznie podstaw) przez istoty pozaziemskie. I nie mowcie ze nie istnieja, bo na tyle miliardow gwiazd, w jakims ukladzie musialo powstac zycie. Nie wierze ze tylko nasza ziemia jest jedyna i wyjatkowa etc. Cos jeszcze mialem napisac ale zapomnialem co lol xD

A teraz mnie ukamieniujcie heh

edit
@Mystlih
Tej powiedz mi kiedy w imie boga zaczniecie sie wysadzac w powietrze jak araby, bo ateisci grzesza, sa nie madrzy i w ogole trzeba ich wybic. Nie szufladkuj ludzi katolicy-madrzy/ateisci-glupi. To tak jak mowic ze dresy to tepaki a metale brudni (bez urazy 4all), a przeciez duzo takich ludzi jest ktorzy czy sa dresami sa madrzy i nie pojebani w kosmos, mozna pogadac na normalnym poziomie czy metale czysci, porzadni i tez mozna z nimi pogadac jak normalny czlowiek z czlowiekiem. Takie glupie pierniczenie jest totalnie bez sensu i swiadczy o zacofaniu osoby piszacej takie bzdety. Wierzysz w boga, wierz, twoja wolna wola/wolny kraj. Ale do cholery na sile nei narzucaj swojej wiary innym, tak sie nie da!

Ostatnio edytowany przez Grue - 27-08-2008 o 21:07.
Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 21:07   #239
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grue Pokaż post
Jak wam sie nudzi to polecam poczytać książki:
Ericha von Danikena
Zakazana Archeologie aut. Michael A. Cremo i Richard L. Thomson
Ksiazki ciekawe i rzucajace swiatlo na ciekawe kwestie. Ogolnie Danikena sie ciekawie czyta, Archeologie juz nie

Co do boga, nie wierze i wierzyc nie bede. Mam swoja teorie na temat powstania ludzkosci - czyli taka ze zostalismy stworzeni (czy to poprzez manipulacje w dna, czy jako zupelnie nowy gatunek od praktycznie podstaw) przez istoty pozaziemskie. I nie mowcie ze nie istnieja, bo na tyle miliardow gwiazd, w jakims ukladzie musialo powstac zycie. Nie wierze ze tylko nasza ziemia jest jedyna i wyjatkowa etc. Cos jeszcze mialem napisac ale zapomnialem co lol xD

A teraz mnie ukamieniujcie heh

@UP

Nikt cie tu niema zamiaru kamieniowac
Btw. Ja tez nie wierze by to Bog stworzyl swiat...


@sphinx123

Do Neo~ nic niemam, lecz denerwuje mnie to, ze taki czlowiek jak on (zapewne dorosly, i inteligetny) bez przerwy mnie poniza...


@Neo~

Caly czas mnie obrazasz, lecz ja ciagle daze cie szacunkiem. Szkoda tylko ze ty mnie juz nie..
Pozdrawiam...

@DOWN

"Nie !
Tosz to za plutonem jest Mars !"
Posty tego typu to zniewazanie mnie.. Np. ten tutaj osmiesza mnie.
Sam zreszta chyba to wiesz...

Ostatnio edytowany przez Ambaro - 27-08-2008 o 21:23.
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 21:18   #240
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

@ up
Jest różnica między zniewagą a ironią..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ambaro Pokaż post

Caly czas mnie obrazasz, lecz ja ciagle daze cie szacunkiem. Szkoda tylko ze ty mnie juz nie..
Pozdrawiam...
Pokaż mi post w którym cię obraziłem ; P.

Ostatnio edytowany przez neopostman - 27-08-2008 o 21:36.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:28.


Powered by vBulletin 3