Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2008, 21:44   #241
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
@up
Ludzie dzielą się na 2 grupy:

- Ludize dobrzy
- Ludzie źli, grzeszni

Ci 2 niszczą ta biedną planetę swoim chamstwem,zachłannością,pychą. Uważają, że pozeżerali wszystkie rozumy i myślą, że są panami całego wszechświata a na dodatek wiedzą jak powstali i kieruja sie jakimiś naukowymi dowodami.

Moim celem nigdy nie było i nie bedzie sie wywyższanie.

I musze to powiedzieć wprost: Ludize wierzący są mądrzy a niewierzący - głupcami

I piszcie na temat.
Gdy zobaczyłem twój post, odechciało mi sie czytac reszte i powiem ci tylko tyle : IDZ SIE PIERDOLNIJ W GŁOWE.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2008, 22:00   #242
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Mystlich, Ty heteroseksualisto! Nie ma podziału na ludzi dobrych i złych, nigdy taki nie istniał...

@down

Spoko, Mroczni Bogowie Chaosu ochronią mnie przed jego bałwochwalstwem xD
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 27-08-2008 o 22:17.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 22:16   #243
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Mystlich, Ty heteroseksualisto! Nie ma podziału na ludzi dobrych i złych, nigdy taki nie istniał...
Ty, weź go nie obrażaj, bo pożałujesz <muaauhaahah>

@topic
Nie wiem, czy taki temat na forum ma jakiś sens. Tutaj nie będzie dyskusji, tylko prześciganie się, kto poda najbardziej wiarygodne informacje, przedstawiane przez jakiś tam badaczy. Śmiem wątpić, czy jest na forum osoba, która mogła by się podzielić własnymi wynikami, albo czymkolwiek innym od siebie (nie chodzi mi tu o coś w stylu: "no bo ja patrzyłem w teleskop i była kropka i mi powiedzieli, że to Nibiru, a jak spojrzałem 2 miesiące później, to była większa, więc na pewno rozwali Ziemię!!111).

Ostatnio edytowany przez domin3x - 27-08-2008 o 22:23.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 22:26   #244
semiliren
Użytkownik Forum
 
semiliren's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2006
Lokacja: W-wa

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Powiem tak: pieprzycie glupoty.
Rozumiem, ze rok szkolny niedlugo sie zaczyna i ze jestescie glodni wiedzy, ale spokojnie, macie jeszcze troche czasu.

Ambaro, z calym szacunkiem, ale chyba za duzo Gwiezdnych Wojen sie naczytales.
Moze to Yuuzhan Vong sa na Nibiru? ...
Jesli dasz mi NIEPODWAZALNE i UZNANE dowody o tej calej Nibiru, w srodowisku naukowym, to MOZE uwierze Ci, ale raczej w to watpie.

Mystlich czy Ty jestes z inkwizycji? I kto Ci dal w ogole jakies uprawnienia (jesli takie sa) do narzucania komus jedynej i slusznej religii/wiary, czy czego tam jeszcze?
Czlowieku opanuj sie.
Pamietaj, ze Bog osadza, a nie taka osoba jak Ty.
__________________
Death & roll.
semiliren jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 22:26   #245
Marsseel
Użytkownik Forum
 
Marsseel's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2007
Wiek: 32
Wpisy bloga: 7

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 91
Marsseel ma numer GG 12726512
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mustlich
@up
Ludzie dzielą się na 2 grupy:

- Ludize dobrzy
- Ludzie źli, grzeszni
Ty zaliczasz się do tych drugich, bo grzeszysz głupotą.


Cytuj:
I musze to powiedzieć wprost: Ludize wierzący są mądrzy a niewierzący - głupcami

I piszcie na temat.
A kim ty jesteś, żeby takie morały prawić? Jesteś pieprzonym, ograniczonym gówniarzem z gimnazjum, a mówisz jakbyś uważał się za jakiś autorytet. Opanuj się. (sam jestem wierzący, ale nie mogę słuchać takich radio-maryjnych bzdur)
__________________



"Jeśli ktoś zaczepia ciebie poproś go by przestał. Jeśli nie przestanie, zniszcz go."

Marsseel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 22:43   #246
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

@Grue: Za cos takie sie nie kamieniowało, ale paliło na stosie
@Mystlich: A mówią że araby są pokopane, św. inkwizycja może się przy tobie schować, mam nadzieje że w Polsce nigdy nie powstnie program atomowy bo przy takich Mystlichach to by był wtedy koniec świata (jak się dowiem że w 2012 roku Polska planuje mie3ć atomowkę osobiście będę to pikietował).
@topic: Planeta X istnieje, coś w końcu musi wywoływać te odgięcia w torach innych planet. A jakby się okazało że tym obiektem nie musi być planeta?? Wkońcu coś innego może powodować takie odgięcia, ja jestem za tezą że są one powodowane przez jakiś obiekt w stylu pasa Kuipera.
Co do plutona, za plutonem przecież jest granica, bez paszportu nie przejedziesz

PS. Postanowiłem poczytać o tej grupce Cheops (ponoc śmiech robi dobrze na cere). Genialne, chyba się zapisze , śmiechu warte może sie schować, ludzi takich jak mystlich trzeba doceniać, dają nam choc odrobine radości (nawet sporą odrobine) w tym okrutnym świecie.

@down: Wiesz jak to jest, za bilety na kabaret trzeba płacić. Pozatym to nie będzie audycja, tylko sympozjum . Nasz prezydent prowadzi wojne z każdym, łącznie z własnym rządem, rozumiem że ci seperatyści to Rydzyk i mystlich?

Ostatnio edytowany przez Anerian - 28-08-2008 o 00:21.
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 23:27   #247
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anerian Pokaż post
PS. Postanowiłem poczytać o tej grupce Cheops (ponoc śmiech robi dobrze na cere). Genialne, chyba się zapisze , śmiechu warte może sie schować, ludzi takich jak mystlich trzeba doceniać, dają nam choc odrobine radości (nawet sporą odrobine) w tym okrutnym świecie.
Im głębiej zagłębiam się w ten projekt tym mi się bardziej śmiać chce.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pani lucyna łobos
PROJEKT CHEOPSA jest więc Projektem Ratowania Ziemi i opiera się na założeniu, że cywlizacje, które istniały na Ziemi w czasach budowy Wielkiej Piramidy, przewidziały niebezpieczeństwa zagrażające naszej planecie w czasach obecnych i stworzyły system zabezpieczenia, który trzeba uaktywnić w odpowiednim czasie. Według przekazów Lucyny - kluczem do tego systemu jest mumia faraona Cheopsa oraz Wielka Piramida. Teraz nadszedł właściwy czas.
Czyli pani Lucyna Łobos ratuje naszą cywilizację
W dodatku za 5 lat zamiast programów informacyjnych będzie krótka audycja od pani Lucyny łobos

Cytuj:
NASZ PREZYDENT STWIERDZIŁ, ŻE ANGAŻUJE SIĘ W "ŚWIĘTĄ WOJNĘ" BEZ OGRANICZENIA KOSZTÓW I ŚRODKÓW NA JEJ PROWADZENIE.
To nasz prezydent prowadzi wojnę z chrześcijańskimi separatystami

Cytuj:
Nawet, jeśli dzisiaj znana jest dokładna lokalizacja nowego i wielkiego obektu kosmicznego, który zbliża się do Ziemi, byłoby niemożliwością dokładne obliczenie gdzie znajdzie się on za miesiąc lub nawet za kilka dni. Jego orbita zmienia się radykalnie każdego dnia ze względu na ciągnący się za taką kometą ogon.
Pytałem się kolegi, który studiuje astrofizykę, kiedy powiedziałem mu o tym wziął mnie za idiotę : / .
C'mon, planeta to nie jest atom i nie ma czegoś takiego jak dualizm kolpuskularno-falowy : /.


Cytuj:
KONTO DOLAROWE FUNDACJI
Bank PKO S.A. I O/Warszawa
Nr konta:46-1240-1037-1787-0010-0701-3071
To jeszcze mamy za te brednie płacić : D.

Te i więcej innych śmiesznych rzeczy można znaleźć na http://www.projekt-cheops.com ( to jest lepsze od joemonster)

Ostatnio edytowany przez neopostman - 27-08-2008 o 23:48.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 00:08   #248
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
ze dresy to tepaki a metale brudni
nie prawda, ze brudni. myje sie prawie codziennie! tylko muchy cos ostatnio wokol mnie lataja...


a ta grupka cheops ma filmy jak turki, ktorzy wolaja po 20ojro od łebka za 10min kapieli w "swietym zrodle kleopatry". dziwne ze oprocz skandynawow nik tam nie wchodzi, nawet helmuty
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 01:12   #249
raven
Użytkownik Forum
 
raven's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2003
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 595
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 202
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
. Bo jeśli mamy wierzyć sumeryjskim mitom, to równie dobrze możemy założyć, że to Zeus nap*erdala piorunami z nieba, a Pazuzu sprowadza susze.
im lovin' this ^^
raven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 09:41   #250
Ditto
Zbanowany
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 553
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez raven Pokaż post
im lovin' this ^^
ta, a powiedz ze swiat nie powstal po spuscie do wlasnych ust amona ; /

Ukryty tekst:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b7/Autofellation_drawing_2.jpg
nie wiem po co hide jak i tak link ale sie nie beda pluly niektore nubki ze sie podniecily obrazkiem przy kobiecie swojego zycia

@edit

o, wiem, teraz nie wystarczy kliknac, trzeba skopiowac! utrudnienie ; / polowa forum przez to tego nie zobaczy
Ditto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 15:35   #251
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

Tak przeczytalem 2 ostatnie strony tego tematu i widze, ze Neo~ sie uzaleznia od emotikon :S.
Dobra kiedys kazdy z nas umrze i naprawde dajcie sobie spokoj ALE jest ALE: koniec swiata (xDDDD) ma byc 2012 roku 21 grudnia, a ja mam urodziny 19 grudnia wiec jest spox

Ps kocham emotikony ;d.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Ej... Jak przejść tego je.....o samouczka jestem przy jakims patyku i musze coś z nim zrobic
Samouczka nie umial przejsc a gdzie normalne granie w tibie :S.
Dragones5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 19:30   #252
GASZ
Użytkownik Forum
 
GASZ's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragones5 Pokaż post
Dobra kiedys kazdy z nas umrze.
Czyli gdyby ktoś podszedł teraz do Ciebie i powiedział że w tym momencie cie zabije też byś odp. a co mi tam każdy kiedyś umrze? Daje głowe że byś sie rozryczał i błagał o swój marny żywocik.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragones5 Pokaż post
Ps kocham emotikony ;d
Wiem dlaczego! Bo za dużo w tibie grasz a w niej ich brakuje?
GASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 20:36   #253
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

No to pewnie też kocha kiełbasę. I dużo innych rzeczy, których w Tibii nie ma. Zabójcza logika.
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 21:08   #254
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GASZ Pokaż post
Czyli gdyby ktoś podszedł teraz do Ciebie i powiedział że w tym momencie cie zabije też byś odp. a co mi tam każdy kiedyś umrze? Daje głowe że byś sie rozryczał i błagał o swój marny żywocik.
Kurwa jak dojebiesz z porównaniem to nie wiem czy się śmiać, czy płakać...
Myślę, że koniec świata kiedyś nastąpi, ale bez sensu jest takie pierdolenie na forum o tym, bo i tak nikt z nas nie jest pewien kiedy...
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 21:27   #255
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Jasne że koniec świata nastąpi, to naturalne. Już teraz coś się wali z promieniowaniem magnetycznym Ziemi, że słabnie, że nie utrzyma atmosfery itp. Odsyłam na stacje tv typu Discovery, często tam o tym trąbią (ostatnio mówili że za 1200 lat, nasza planeta nie będzie w stanie utrzymać nieszczęsnej atmosfery i ziuuuu promieniowanQ koszmiczne załatwi resztę <3)
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 21:27   #256
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Planeta jest za daleko by cokolwiek zrobiła, musiałaby mieć jakiś napęd w sobie by dolecieć do Ziemi w czasie 4 lat.

Nudzi wam się w życiu i szukacie taniej sensacji, tyle.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GASZ
Czyli gdyby ktoś podszedł teraz do Ciebie i powiedział że w tym momencie cie zabije też byś odp. a co mi tam każdy kiedyś umrze? Daje głowe że byś sie rozryczał i błagał o swój marny żywocik.
Zacznijmy od tego, że Ty pewnie nie miałbyś jaj by wycelować mu w głowę...
Przestań z takimi porównaniami.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 21:29   #257
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Jasne że koniec świata nastąpi, to naturalne. Już teraz coś się wali z promieniowaniem magnetycznym Ziemi, że słabnie, że nie utrzyma atmosfery itp. Odsyłam na stacje tv typu Discovery, często tam o tym trąbią (ostatnio mówili że za 1200 lat, nasza planeta nie będzie w stanie utrzymać nieszczęsnej atmosfery i ziuuuu promieniowanQ koszmiczne załatwi resztę <3)
Za 1200 lat, jeśli nasza cywilizacja tyle przetrwa, sądzę, że nie będzie problemem ochronić się przed promieniowaniem kosmicznym. W końcu 1200 lat temu ledwo wiedzieliśmy co to topór.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 22:06   #258
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Dobrze może ominę ten śmietnik i od razu zaczne od teamtu.

No tak prawdopodobnie planeta x istnieje, ale skąd mamy wiedzieć czy Sumerowie lub inny lud nie "napisał" tego wszystkiego ze względu na wiare? Przecież nie wszytsko co pisali dziadowie musi być prawdą, tymbardziej gdy pisza o jakiejś nienormalnej planecie na której było życie ( co jest oczywiście względnie niemozliwe zważając a CZAS trwania ewolucji życia z RNA do komórki...).

Cytuj:
fakt
Czy twarz i piramidy na Marsie, mają jakiś związek ze starożytnymi budowlami (tzn. Piramidami i Sfinksem) w Egipcie?
Dopóty nie wylądaliśmy na marsa nie możemy stwierdzić w 100% czy owe "budolwe" na prawdę istnieją. Z resztą jak to paru już znanych psychologów mówiło, to zwykłe złudzenie, człowiek często widzi rzeczy które tak na prawdę nie istnieją, widzi ludzkie twarze w najmniej spodziewanych miejscach.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 22:30   #259
GASZ
Użytkownik Forum
 
GASZ's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 41
Domyślny

domitrzyeks@

co złego w porównaniu? denerwuje mnie jak ludzie tak mówią. Każdy umrze ale chyba różnica w jakim wieku? On jako czternastolatek wielu "rzeczy" jeszcze nie doświadczył a gada takie pierdoły.

misza@

ale ty gÓpi jesteś.....

oerciak@

czy według ciebie "ktoś" to ja? wszystko sie może zdarzyć a jestem pewien że w takiej sytuacji zachowałby sie tak jak opisałem
GASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 22:40   #260
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

up: Nie wiem czy w tym temacie jest juz cokolwiek do obgadywania na temat Niburu, ja już tylko się przyglądam z uśmiechem na twarzy wszystkim tym teroretykom (z Mystlichem na czele). Conajwyżej możesz kłócić się o to co sądzisz o wiarze. No niestety taki jest poziom tego forum, choć autor też do aniołków (charliego xD) nie należy. Wogóle nie rozumiem jaki jest sens gadania o końcu świata, wkońcu co się stanie to się nie odstanie, to tak jakby by ktoś chciał cie zabić i za pare chwil zginiesz, raczej nie będziesz myślał o tym kiedy strzeli i jaki kaliber ma broń, ani także o tym gdzie trafi. Co do dyskusji o Niburu, zostawmy to naukowcom, oni znają się lepiej, nie róbmy tu na forum drugiego Niedowiary czy PSI. A jak już tu słysze teorie o ufolodkach, inteligentnych planetach i mapach zrobionych w zbożu (już chyba głupszej teorii nie słyszałem). Myślę że najlepszym wyjściem będzie zamknięcie tego tematu, chociaż mówie to z przykrością bo dawno sie tak nie usmiałem widząc ten temat.

PS. Ma ktoś jakieś aktualne informacje o grupie Cheops, bo ten temat okropnie mnie zaciekawił (jak to mowią im dalej w las tym więcej drzew, a raczej śmiechu )
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:01.


Powered by vBulletin 3