Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-11-2005, 05:46   #1
Puciek
Użytkownik Forum
 
Puciek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: Gliwice
Wiek: 35

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 33
Skille: 20/25
Poziom mag.: 43
Adres Jabbera do Puciek
Domyślny Dywagacje na temat nowych czarów

Jak wiadomo updatwe przyniesie nam rewolucje w świecie magii, głównie low lvlowej, więc myślę że pewne dywagacje w temacie jakie nowe czary zostaną są bardzo na miejscu. Myślę że dojdzie nam kilka instantów jednak bardziej zaawansowanych celowaniem niż exori vis, np jakis z kierunkiem na ksywa.
__________________
Best solo:
Best z blokerem:
Puciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-11-2005, 07:17   #2
pawepek
Użytkownik Forum
 
pawepek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 395
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
pawepek ma numer GG 6976708 Send a message via Skype™ to pawepek
Domyślny

nie wiem jak z magią ale moje wyobrażenie różdżek jest takie: walisz nia w potwora, i ona zabiera potworowi duzo, tak jakby miała b duzo ataku, co jakis czas schodzi tylko mana... a co do czarów? mówili ze poprawią efektywność, wiec moze z hmm bedzie mozna strzelac po 40 juz na 10 lvl i 15 mlvl to tylko takie moje wyobrazenia
__________________
-> regulamin
pawepek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 09:21   #3
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawepek
nie wiem jak z magią ale moje wyobrażenie różdżek jest takie: walisz nia w potwora, i ona zabiera potworowi duzo, tak jakby miała b duzo ataku, co jakis czas schodzi tylko mana... a co do czarów? mówili ze poprawią efektywność, wiec moze z hmm bedzie mozna strzelac po 40 juz na 10 lvl i 15 mlvl to tylko takie moje wyobrazenia
1. Jakby dmg byl bardzo duzy, zachwialoby to rownowage gry. Prawdopodobnie bedzie to dobra bron na dystans na dany lvl (np 15), bedzie jadla tez odpowiednio malo many na level. Wydaje mi sie, ze najlepsza rozdzka bedzie miala o wiele wiekszy dmg, ale bedzie tez jadla stosunkowo duzo many. Bedzie to cos w stylu kuszy, tylko na mane

2. Na pewno nie bedzie to 40dmg przy 15mlvlu i10lvlu - zachwialoby rownowage gry Wg mnie zmniejsza ilosc many wymagana na dana runke, lekko zwieksza dmg, moze wprowadza latwiejszy system celowania (1 klik w okienku battle i strzelanie z runy az do smierci potwora/zuzycia runy?).
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 11:55   #4
Horde_Tauren
Użytkownik Forum
 
Horde_Tauren's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 57
Stan: Na emeryturze
Domyślny

@up
co do tego by runa bila az do smierci to mi sie zbytnio nie podoba :/
samo to ze dojda nowe bronie (wands) to bydzie juz duzym krokiem na przod
ja tam z dmg jestem zadowolony niemusza go zmieniac
__________________
For The Horde!
For The Tauren!
For The Thunder Bluff!
For The Cairne Bloodhoof!
For The Me!
Horde_Tauren jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 17:53   #5
BaRkuS_LuCeRa
Użytkownik Forum
 
BaRkuS_LuCeRa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2005
Lokacja: Nie chcecie wiedziec
Wiek: 33

Posty: 77
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lucera
Domyślny

Myslę ze tożdzki nie będą złe tylko czy na pewno będo szczelały niektóre to czy długo będą szczelały czy będzie nam to zabierał mane i jakieś ta,m punkty z różdzki które trzeba bendzie dopełniać... no coż tego nie wiemy al;e poczekamy zobaczymy
__________________
Nienawidze jak cię zabijają..... nienawidzę jak zabijasz... nienawidzę jak umierasz...nienawidzę ze ludzie się zabijają.....
BaRkuS_LuCeRa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 18:06   #6
Teravista
Użytkownik Forum
 
Teravista's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005
Lokacja: Na południu

Posty: 125
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Ja trochę odejde od tematu: największą bolączką knighta jest doprowadzenie do 4 mlvl'a według mnie powinno to szybciej nastapic bo żeby na niskim lvlu 4 mlvl to trzeba dużo kasy wydac na manafluidy,ja na 20 lvlu mam dopiero 3 mlvl i 88% do 4 na początku powinno to szybciej leciec ale później to juz moze byc tak jak jest....napewno większość się ze mną nie zgodzi ale takie jest moje zdanie.

Pozdro dla wszystkich Knightów xD
__________________

Teravista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 18:14   #7
Elusive
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2005

Posty: 8
Domyślny

OMG. Czy ty wogóle skillowałeś ??. Na 20 lvl mieć takie skille to grzech. Tak jak np ja na 12 lvl mam 56/56 i 70 % do 4mlvl. Widać że nie umiesz grać knightem. 12 lvl jest w stanie cie zabić.
Elusive jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 18:19   #8
Bufson
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2005

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bufson
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Bufson ma numer GG 5614493
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawepek
wiec moze z hmm bedzie mozna strzelac po 40 juz na 10 lvl i 15 mlvl
To pomyśl jak by taki Cachero z sd jechał ...
Bufson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 18:36   #9
Xizz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 09 2005

Posty: 23
Domyślny

To doyc sceptyczne poruwnanie Cachero z sd do 15lvlka z hmm, wychodzi na to ze cachero z sd jechal by po 1000+ w ludka... a co do nwoych czarow przydaloby sie jakies ofensywne czary dla druida bo force,flame,enegry strike'i mi nie wystarczaja ale nie narzekam... ale moglyby byc jakies lepsze ofensywne czary..
Xizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 18:37   #10
J0hny
Użytkownik Forum
 
J0hny's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 32

Posty: 293
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 101
J0hny ma numer GG 4710539
Domyślny

A mnei zastanawia czy różdżki będą wpływały na szybkośc strzelania runami(extuched - czy jakos tak) czy będzie normalnie jak z mieczem lub z burstami
__________________
boom!
J0hny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 19:38   #11
szczepan_m5
Użytkownik Forum
 
szczepan_m5's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2005
Lokacja: Katowice

Posty: 111
Profesja: Paladin
szczepan_m5 ma numer GG 4896546984612
Domyślny

Moje zdanie Jest takie zeby dodali jakies nowe czary bo troche malo jest
@Teravista
Ruch! Ruch! Hks K***a Byl K***a Jest!!! PozDro
szczepan_m5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 19:48   #12
fluid
Użytkownik Forum
 
fluid's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Konoha Vilage!

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Trimera
Domyślny

@topic moim zdaniem jakieś czary nowe by sie przydały ale np.runa która wali aż do śmierci to zły pomysł bo pomyślcie logicznie idziecie np. na orshabaala z gildią i wszyscy macie te runka i co wam z tego przyjdzie ???? Jak on itak sie uleczy do max HP to tak można go bic i bić a on prędzej was zabije a pozatym co to za gra z runami niekończącymi sie ??? to niesprawia przyjemności !!!! Już same różdżki to postęp do przodu a co by było jak by wprowadzili jakiś czara np.na runke wodną ??? To by było zajefajne
__________________
"Welcome to Fantasy World"
fluid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 20:08   #13
Teravista
Użytkownik Forum
 
Teravista's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005
Lokacja: Na południu

Posty: 125
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elusive
OMG. Czy ty wogóle skillowałeś ??. Na 20 lvl mieć takie skille to grzech. Tak jak np ja na 12 lvl mam 56/56 i 70 % do 4mlvl. Widać że nie umiesz grać knightem. 12 lvl jest w stanie cie zabić.
spoko twoje zdanie....znam takich ziomkow co maja lepsze lvle ode mnie a mają gorsze skille....ciesz sie ze masz takie skille..mi moje narazie w zupełności wystarczają...i nie mow ze nie umie grac knightem bo kazdy gra jak chce...nie wszyscy są skillomaniacy tak jak ty -.-
__________________

Teravista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 21:00   #14
sceptile
Użytkownik Forum
 
sceptile's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 257
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
sceptile ma numer GG 8309315
Domyślny

a ja mam pomysł, na nowy czar dla knajta co zwiększał by skille o ileś na jakiś czas. Mogli by też dać Duel Mode, takie party, tylko że wrogów tam sie daje.
Dać też kolejny czar mojego pomysłu:

Great Supply
Exevo Pan Gran
spontaniczny
Ma kilka działań: Jak mamy mało zdrowia, leczy. Jak mamy mało many, przywraca część many. Jak jesteśmy głodni, daje food itp. i działała by na wszystkich w party
__________________
_
<*|___/|
|____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby była w twoim podpisie

Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskimśtam, ale czasami piszę posty w pośpiechu.
sceptile jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 21:04   #15
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fluid
@topic moim zdaniem jakieś czary nowe by sie przydały ale np.runa która wali aż do śmierci to zły pomysł bo pomyślcie logicznie idziecie np. na orshabaala z gildią i wszyscy macie te runka i co wam z tego przyjdzie ???? Jak on itak sie uleczy do max HP to tak można go bic i bić a on prędzej was zabije a pozatym co to za gra z runami niekończącymi sie ??? to niesprawia przyjemności !!!! Już same różdżki to postęp do przodu a co by było jak by wprowadzili jakiś czara np.na runke wodną ??? To by było zajefajne
Zle widac mnie zrozumiales. Popatrz na przyklad : hmm ma 5 strzalow, wiec zamiast 5 razy klikac na potworka, klikneloby sie raz i postac z takim samym speedem co teraz strzelalaby az do skonczenia uzyc/smierci przeciwnika.

Cytuj:
A mnei zastanawia czy różdżki będą wpływały na szybkośc strzelania runami(extuched - czy jakos tak) czy będzie normalnie jak z mieczem lub z burstami
Nie wydaje mi sie - wtedy trzeba bylo odznaczyc atak, zeby sie uhnac...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 06:31   #16
fluid
Użytkownik Forum
 
fluid's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Konoha Vilage!

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Trimera
Domyślny

@up sorka źle zrozumiałem bo ja myślałem że ty powiedziałeś o runce która ma 100 strzałów i wali aż do śmierci potwora heh mój błąd
__________________
"Welcome to Fantasy World"
fluid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 07:00   #17
pawepek
Użytkownik Forum
 
pawepek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 395
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
pawepek ma numer GG 6976708 Send a message via Skype™ to pawepek
Domyślny

moze przesadziłem z tymi moimi wyobrazeniami na temat dmg run, bo wtedy sorc stałby sie az za potezny i to na niskim lvlu a wyskopoziomowi magowie czysciliby okolice DP kilkoma strzalami
__________________
-> regulamin
pawepek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 07:07   #18
fluid
Użytkownik Forum
 
fluid's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Konoha Vilage!

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Trimera
Domyślny

@up no stoisz se obok DP i tu nagle boom wszyscy dead i słynny już nam napis "YOU ARE DEAD"
__________________
"Welcome to Fantasy World"
fluid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 08:17   #19
syrion
Użytkownik Forum
 
syrion's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Łuków
Wiek: 37

Posty: 236
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 160
Skille: 102/86
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teravista
spoko twoje zdanie....znam takich ziomkow co maja lepsze lvle ode mnie a mają gorsze skille....ciesz sie ze masz takie skille..mi moje narazie w zupełności wystarczają...i nie mow ze nie umie grac knightem bo kazdy gra jak chce...nie wszyscy są skillomaniacy tak jak ty -.-
Spoko nie masz skilli aż tragicznych. Jedni gracze wolą najpierw zrobić skille a potem level inni odwrotnie. Ja powiem, że najlepiej jest zrobić sobie 1-2 awans w skillach potem 1-2 levele i tak na przemian. Wtedy nie będziesz narzekał, że skillowanie jest nudne.

A powracając do tematu.
Mam master sorca lvl 32 mlvl 42. Nie mogę już doczekać się ue...
Obiecane różdzki wyobrażam sobie w ten sposób:
Powiedziane jest o pewnym ograniczeniu levelowym. Więc dadzą jakieś przedziały na określone różdzki. Powiedzmy różdzka na lvl 8-15, różdzka na 15-20, 20-25 i tak dalej aż do levelu 40 czy 50. Każdka kolejna różdzka będzie oczywiście droższa/trudniejsza do zdobycia. Każda kolejna będzie bardziej skuteczna (czytaj będzie zadawać większe obrażenia) jednak będą bardziej opróżniać nas z many. Tak więc moim zdaniem nie będzie zbyt opłacalne skakanie z jednej różdzki na coraz lepszą.
Powiedziane coś jeszcze jest o zwiększeniu skuteczności run. To całkiem fajny pomysł xD Ale sądzę, że zmieni się to nieznacznie.
Padł też fajny pomysł co do celowania na battle. No cóż nie sądzę aby wprowadzili ten system aby runa sama za ciebie waliła w potwory a tym bardziej w ludzi.
Pomysł jednak na runy 100 ładunkowe nie jest najgorszy xD Ale na dłuższą mętę ręka by bolała od tego expienia. mam nadzieję, że życie sorca stanie się łatwiejsze.
A mówiąc tak nawiasem to cap by dodali a nie kombinują z siłą sorca.
__________________
Just Syrion

syrion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 09:16   #20
Maximp
Użytkownik Forum
 
Maximp's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Polska

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 78
Maximp ma numer GG 7432669
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elusive
OMG. Czy ty wogóle skillowałeś ??. Na 20 lvl mieć takie skille to grzech. Tak jak np ja na 12 lvl mam 56/56 i 70 % do 4mlvl. Widać że nie umiesz grać knightem. 12 lvl jest w stanie cie zabić.
NO ty za to napewno bo ja na 12 lvlu mialem 30% do 4 mlvla..... CO to rozdzek to sa one fajen ,wystarczy wejsc an jakiegos otsa i sobie popatrzecMysle ze to bedzie dobre rozwiazanie bo przy np. huncien a ds tylko z rozdzka bedzie sie expic,cwiczyc mlvl,zbierac kase i to jest dobre
__________________
...
Maximp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:27.


Powered by vBulletin 3