Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-01-2006, 09:54   #41
ahcarb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Wiek: 36

Posty: 233
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
ahcarb ma numer GG 1229087
Domyślny

polecam server http://l2extreme.com/ , istnieje juz 2 lata i jest darmowy, masa ludzi tam gra i jest fajnie
__________________
""Hasta la victoria siempre"" >>> LiFe
ahcarb jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2006, 19:25   #42
Nazar
Użytkownik Forum
 
Nazar's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 39
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 14
Skille: 50/40
Poziom mag.: 8
Nazar ma numer GG 3002739
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ahcarb
polecam server http://l2extreme.com/ , istnieje juz 2 lata i jest darmowy, masa ludzi tam gra i jest fajnie

zapomniałeś dodać o lagach (na każdym servie są, ale na tym wkurzały mnie najbardziej) ... i o tym, że admini oglosili, że server zamkną jeśli spadnie z 1 miejsca w top liście .... nie ma to jak zmuszenie graczy do głosowania... według mnie tak być nie powinno ... ogólnie grałem tam chiilowo i ten server mnie nie zadowolił. Już lepiej mi się grało na NoobWarsie, który jest serverem C1 w oprawie C3 z licznymi bugami ... opinie na forach, które odwiedzałem też dobrze nie mówiły o Extreme ...

do idragona mam mniej zastrzeżeń ... oczywiście lagi ... dual daggery .... i zmieniony skill mortal blow (skill u daggerowców). Co do daggerów... ktoś widzial "zabójcę" z dwoma sztyletami na raz? Według mnie powinno być ... "jedną łapiesz za usta, aby nie krzyczał i kosa w żebra" ... ogólnie dual daggery to zły pomysł... i mortal blow, ten skill ogólnie polega na tym, że jak wejdzie to dobrze i zadajesz duże obrażenia... jeśli nie wejdzie to nie zadaje żadnych obrażeń i czekasz, aż się odnowi... na idragonie jak ten skill nie wejdzie zadaje połowę obrażeń... co sprawia sprawe jasno... tak czy owak zadasz obrażenia... daggerzy i bez tej zmiany są poteżni ...

Serverami, które polecam to:

L2 Paradise - http://l2-paradise.com - ogólnie jak zauważyłem najszybciej rozwijający się server ... ostatnio otworzyli rejestrację i wbiło się mnóstwo osób co spowodowało lagi, ale jak na kazdym masa osób szybko znudzi się tą grą... admini zbierają obecnie pieniądze na server z ratami x1 . Ogólnie warto czekać, aż otworzą rejestrację mi się udało

DeviantRealms - http://www.deviantrealms.com/ - niemal bez lagów ( o dziwo ) , brak mu paru rzeczy ... atmosfera całkiem spoko teraz trwa niby wojna między pewnym sojuszem, a "resztą świata" ... oczywiście są też neutralni .. aby ograniczyć ilość rejestrujących się, admini wprowadzili usprawnioną weryfikację e-maila, otóż, aby zagrać musisz mieć płatnego maila. wiem, że są darmowe adresy, których nie ma w ich bazie... ale niestetety nie wiadomo mi o nich Cała ta weryfikacja ogranicza też ilość naszych kochanych noob'ów.. jak kogoś się znajdzie to ban na I.P. ... cale konto ... i adres e-mail
__________________
"Ciemność porównywana do najczarniejszej smoły, głębsza niż najgłębsza noc! Panie Ciemności, świecący jak złoto ponad Morzem Chaosu, Wzywam cię, przysięgam tobie siebie! Pozwól głupcom, którzy stana między nami być zniszczonymi przez moc, która ty i ja posiadamy! GIGA SLAVE!"
Nazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 19:50   #43
Lukas_Devlin
Użytkownik Forum
 
Lukas_Devlin's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Wiek: 35

Posty: 72
Stan: Na emeryturze
Lukas_Devlin ma numer GG 2419831
Domyślny

Wg mnie najlepszym serwerem jest ALLSERON. www.allseron.com
Mimo iz dosc trudno dostac konto(trzeba napisac opowiadanie;]) to atmosfera jest naprawde super.
__________________
Brak Opisu
Lukas_Devlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 19:58   #44
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

@Majin Vegeta Mowisz ze gra jest taka swietna i wogule, bo co bo ma grafike ? gralem troche w nia i musze powiedziec, ze dla mnie to lipa, grafike ma i owszem, ale grywalnosci prawie nic. Sama nuda. Na dodatek jest prosta i przereklamowana. A jesli chodzi o 3d to inne gierki ja wymiataja chocby World of Worcaraft.
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 15:27   #45
Nazar
Użytkownik Forum
 
Nazar's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 39
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 14
Skille: 50/40
Poziom mag.: 8
Nazar ma numer GG 3002739
Domyślny

Lineage ma bardziej realistyczną grafikę niż WoW... w WoWie taka .... jakby to nazwać kukiełkowata jest... można nazwać, że WoW'owa

Allseron byłby najlepsze... ale ma jedną gigantyczną wadę.... ogromne lagi... fajnie jest bić sobie mobka, gdy nagle dc dostajesz i później się modlisz o to, aby przeżyć... co do klimatu tam panującego... jest full wypas extra bajer ... samo odgrywanie postać jest trudne , ale wciągające ... ja konto dostałem za pierwszym razem gdyby polepszyli łącze to napewno bym tam grał jakby to zrobili proszę wysłać PM do mnie

@bosal ta gra jest trudna ... ale na wyższych lvl'ach ... fajnie jest sobie grać grać i grać, a później ni masz hajsu na lepszy sprzęt... nie powiem ... nudno jest na początku, próbowałem krasiem grać, ale jakoś mi nie wychodzi bleee Bishop Rox
__________________
"Ciemność porównywana do najczarniejszej smoły, głębsza niż najgłębsza noc! Panie Ciemności, świecący jak złoto ponad Morzem Chaosu, Wzywam cię, przysięgam tobie siebie! Pozwól głupcom, którzy stana między nami być zniszczonymi przez moc, która ty i ja posiadamy! GIGA SLAVE!"
Nazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 15:51   #46
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

I tak spellsinger, i gladiator to najlepsze profesje
Spellsingerem masz taki hit, ze przy ~50 levelu lejesz po 1000...
Gladiatorkiem mam zamiar pograc.
Co do lucznika - cholernie mi sie podoba ta klasa, szczegolnie, ze bardzo fajnie strzela z luku (mowie o animacji strzalu).

Najfajniejsze w tej gierce sa walki pvp i ataki na zamek

Ja gram na servie Nightmare. Server stoi 2 lata i jest wyczepisty (darmowy)
www.idragon3d.com
Jak strona i servery wstana to zakładać konta tam i wbijac na server "Nightmare". Moj nick to Shinjix
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 01-02-2006 o 16:01.
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 02:18   #47
Nazar
Użytkownik Forum
 
Nazar's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 39
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 14
Skille: 50/40
Poziom mag.: 8
Nazar ma numer GG 3002739
Domyślny

Nie ma najlepszych profesji każdy kto gra w lineage wie, że profesja profesji nierówna ot co a bez takiego healera jak bishop to party dlugo nie pociągnie... a jak sie rzuci grupa mobow to w ogóle leża (gram bishopem i wiem jak inni cenią tą profesję )
Bishop to classa dla masochistów samemu nigdzie expić nie pójdziesz
co do spellsingera załatw mi biżuterię na poziomie to i ja cię pokonam
__________________
"Ciemność porównywana do najczarniejszej smoły, głębsza niż najgłębsza noc! Panie Ciemności, świecący jak złoto ponad Morzem Chaosu, Wzywam cię, przysięgam tobie siebie! Pozwól głupcom, którzy stana między nami być zniszczonymi przez moc, która ty i ja posiadamy! GIGA SLAVE!"
Nazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 17:18   #48
Klakson Magy
Użytkownik forum
 
Klakson Magy's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2004
Lokacja: a co cie to :P
Wiek: 31

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 13
Skille: 39/22
Poziom mag.: 6
Klakson Magy ma numer GG 3305601
Król ehh nooby

... Lineage to fajna gra
Jest 5 ras
Ludze|elfy|ciemne elfy|orki|dwarfy
2 klasy
Mag|wojownik
I do odpowiednich klas ruzne rozszezenia
a ten koles co napissal ten temat ma 11 lv ( jakies 1 h grania ) ja mam aktualnie 5 postaci
mag 53
dwaft ( do robienia rzeczy ) 55
dwarf ( do wyciagania rzeczy ) 55
Tank ( taki bloker ) 55
TH ( nie nie to nie ten zespul to koles wladajacy dagerami ) 61
mag 69
wszystkie liczby to lvl
gram juz w lineage ok 6 miesiecy i mi sie podoba

Ostatnio edytowany przez Klakson Magy - 02-02-2006 o 17:21.
Klakson Magy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 17:40   #49
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Klakson Magy
ekhem.. a widziałeś datę powstania topika?
05.2005 => co daje łącznie 8 miesięcy... czyli osobnik ten grał w to wcześniej niż ty i on miał ten 11 lvl 8m-cy TEMU!
chwal się chwal, lecz rób to z głową
to że masz tyle postaci na takich lvl'ach świadczy o ilości czasu poświęconemu na grę, a to świadczy o ilości czasu jaki spędzasz przy komputerze.. o ilości czasu jaki można spożytkować w o wiele lepszy sposób
tak poza tym - kto tu jest noobem? nabijacz lvl'i czy ktoś kto gra dla przyjemności?

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 02-02-2006 o 17:42.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2006, 00:13   #50
Nazar
Użytkownik Forum
 
Nazar's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 39
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 14
Skille: 50/40
Poziom mag.: 8
Nazar ma numer GG 3002739
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taube
@Klakson Magy
ekhem.. a widziałeś datę powstania topika?
05.2005 => co daje łącznie 8 miesięcy... czyli osobnik ten grał w to wcześniej niż ty i on miał ten 11 lvl 8m-cy TEMU!
chwal się chwal, lecz rób to z głową
to że masz tyle postaci na takich lvl'ach świadczy o ilości czasu poświęconemu na grę, a to świadczy o ilości czasu jaki spędzasz przy komputerze.. o ilości czasu jaki można spożytkować w o wiele lepszy sposób
tak poza tym - kto tu jest noobem? nabijacz lvl'i czy ktoś kto gra dla przyjemności?

d.Taube
bardzo dobrze powiedziane.... i 100% ten gość gra na medagużych ratach ... ja mam bishopa na 57 lvl ... gram od września ... a raty na servie to 3x ... z tymi postaciami to bym się nie chwalił
__________________
"Ciemność porównywana do najczarniejszej smoły, głębsza niż najgłębsza noc! Panie Ciemności, świecący jak złoto ponad Morzem Chaosu, Wzywam cię, przysięgam tobie siebie! Pozwól głupcom, którzy stana między nami być zniszczonymi przez moc, która ty i ja posiadamy! GIGA SLAVE!"
Nazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 21:44   #51
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

Ja gram na noobwars mam light elf łucznika i dark elf dagger wrzuce ss z moim dagger

używam na ss skilla MortalBlow za***iste ale nie zawsze wchodzi.
Next SS z elf archer teraz Power Shot owns
__________________

Ostatnio edytowany przez Ojczul1 - 15-02-2006 o 22:00.
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 18:36   #52
Nazar
Użytkownik Forum
 
Nazar's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 39
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 14
Skille: 50/40
Poziom mag.: 8
Nazar ma numer GG 3002739
Domyślny

wal z mortala w plecy .... będzie częściej wchodzić .... a ja screenów nie dam, bo gdzieś zapodziałem ... hmmm poszukam ... jak znajdę to umieszczę
__________________
"Ciemność porównywana do najczarniejszej smoły, głębsza niż najgłębsza noc! Panie Ciemności, świecący jak złoto ponad Morzem Chaosu, Wzywam cię, przysięgam tobie siebie! Pozwól głupcom, którzy stana między nami być zniszczonymi przez moc, która ty i ja posiadamy! GIGA SLAVE!"
Nazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 22:50   #53
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

A jak tam z oslawionym eXtreme ? Nadal Gmy faworyzuja pewnych graczy ? Rozumiem zeby dac " troche " zeczy ludzia ktorzy wplacaja jakies pieniazki, ale zeby dawac najlepsze itemy w grze ?! mala przesada.

Btw: Jaki serv jest teraz w miare dobry, wiem ze jest lista, ale gowno warta jest jak sami sobie statsy nabijają a wiedzcie ze sa sposoby.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 23:18   #54
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

każdy serwer ma swoje plusy i minusy.. ja sama nie znam ich wszystkich
niektórzy lubią 'szybko expić' więc idą na takie, inni wolą się trochę dłużej pobawić niż nabijać sobie migiem staty
jak to z prywatnymi bywa mogą mieć różne zwiechy
niezbyt wiele dobrego, a raczej wiele złego słyszałam o jakiś polskich serwerach..
jak dla mnie noobwars jest przyjazny (choć miał sporo lagów ostatnio, ale miały do 10'tego się chyba skończyć czy któregoś, bo GM'i jakieś testy robili)
zazwyczaj będzie tak, że każdy swój serwer będzie chwalił - więc taki tu wybór jacy gracze

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 08:48   #55
Majines
Użytkownik Forum
 
Majines's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Grudziądz

Posty: 444
Stan: Niegrający
Majines ma numer GG 280336
Domyślny

Nen topick jeszcze żyje? Wohoo... Ten server na którym grałem upadł jak miałem 37lvl. No, a teraz nie gram już w Lineage bo mi się troche znudziło... Oczywiście znowu powraca chęć gry, ale jakoś to nie to samo. Wam nie przeszkadzam, konwersujcie dalej.
__________________
Łycha!
Majines jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 14:32   #56
Nazar
Użytkownik Forum
 
Nazar's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 39
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 14
Skille: 50/40
Poziom mag.: 8
Nazar ma numer GG 3002739
Domyślny

w miarę ciekawe serwery to według mnie .....

www.deiantrealms.com

www.l2-paradise.com

http://l2.mikrovisata.net/

to by było na tyle
__________________
"Ciemność porównywana do najczarniejszej smoły, głębsza niż najgłębsza noc! Panie Ciemności, świecący jak złoto ponad Morzem Chaosu, Wzywam cię, przysięgam tobie siebie! Pozwól głupcom, którzy stana między nami być zniszczonymi przez moc, która ty i ja posiadamy! GIGA SLAVE!"
Nazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 09:45   #57
Rookstayer'ek
Zbanowany
 
Rookstayer'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2005
Lokacja: Rook Isara,Main Celesta
Wiek: 31

Posty: 190
Stan: Na Emeryturze
Imię: Teniq
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny Zdjecia

Ta Gra ..... Pozucilem Tibie obecnie gram na serv hobby: rate 6/6/6/7/10
10 Screenow tera mam ponad sto bede wrzual rsze
1 postac Warior -41 poziom(niegram) moge oddac
2 postac Kleryk -31 poziom(buffer/debuffer)
3 postac Fighter -15 Poziom(wale z cetsral dagger (3 bron dagger w kolejnosci)
4 postac Gladiathor -78 Poziom (dual damascus,dark crystal heavy full set )

Ostatnio edytowany przez Rookstayer'ek - 23-02-2006 o 09:53.
Rookstayer'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 18:12   #58
Ka sia czek
Użytkownik Forum
 
Ka sia czek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 240
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 77
Skille: 83/80
Poziom mag.: 7
Ka sia czek ma numer GG 1592839
Domyślny

www.ragezone.com 3 servery low middle i high rate . Na hihgh chyba dalej 75x .
High tylko dla desperatow ktorym znudzilo sie juz tlyczenie lvl`a na low ratach i chca zobaczyc jak wyglada zycie w L2 H Lvl`a . A pozniej wywalenie gry w kubel . Bo do tego sie w wiekszosci nadaje ... jedyny server na ktorym gralo sie naprawde fajnie mimo low ratow to allseron ... ale tam 90% z was niedostanie konta ;p
__________________
RYL2 Mal
Cler 80+ Def 75+ Sin 60+ Arch 60+
Life Off 75+ Rune Off 75+


Ka sia czek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 20:36   #59
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

Ja gram na doom server.. ktoś zna ?
__________________


Sokochłap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 23:40   #60
Rejdi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja gram w te gre od Bozego Narodzenia na serwerze Allseron ktory naprawde polecam! Jest to serwer RPG, z nakazem zachowania klimatu. Nie spotkacie tam zadnych nieklimatycznych nickow, nie zaznacie wypowiedzi typu "omg, ale lagi dzisiaj, serwer cos niewyrabia" na glownym czacie. Wcielanie się we własną postać i klimatyczna gra jest naprawdę wspaniała, polecam! Jakby co - mój nick Mejron. Link do strony serwera - www.allseron.com
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:08.


Powered by vBulletin 3