Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-07-2007, 10:52   #441
Katrin758
Guest
 

Posty: n/a
Oczko No tak...

Twój poradnik można powiedzieć mnie poruszył Sama kiedys sobie nie radziłam w tibi (z początku ) a ty wszystkim uświadomiłes że tego nie trzeba sie wstydzic . Ale tak na serio mugl bys nie urzywac w poradniku takich brzytkich słów i takiego tonu .bo czytają to nie tylko ludzie kturzy sie z noobuw nasmiewają ale terz sa noobami są i chcą to zmienić . Ale po zatym to spox .Czekam na kolejny taki CIEKAWY artykuł .( ale nie to że myśle że jest zły czy cuś) A i z tym twoim lvl ty na ryli grasz od 4 lat czy tylko szpanujesz masz pewnie z 8 i dlatego nie chcesz sie pochwalic?? odp!!
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-07-2007, 00:34   #442
Betiska
Użytkownik Forum
 
Betiska's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006
Lokacja: Blny

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Enli Eleli
Profesja: Sorcerer
Świat: Pacera
Poziom: 12
Poziom mag.: 13
Betiska ma numer GG 6765449
Domyślny

słownik do ręki !!! plz
Betiska jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2007, 14:25   #443
arimedes
Użytkownik Forum
 
arimedes's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2005
Lokacja: Poznań City

Posty: 48
Imię: Cruci
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 30
Skille: 60/58
Poziom mag.: 4
Domyślny

Wiem ok nie przrzeczytalem zadnego posta oprocz Threadu bo nie chce żeby coś na mnie wpłyneło.

Saphira - pierwsza gildia na servie Draconians. Potęga i chwaa poprostu.
No Pain - Gildia szwedzka 25 osobo może.

Wojna koalicja Draki i pare innych gildi przeciw No Pain. 60 osob.

No Pain wygrało. Nie jest to Wina Drakow. Oni zawsze byli razem. Na konbu jak juz wszyscy uciekali przed no pain to oni blokowali szwedom droge ale nie o to chodzi.
Szwedzi ich po prostu rozmietli bo kto pusza sorcow do przodu -.-.

Zgadzam sie w pełni z założycielem tematu

Polacy to nooby. Jak ja widze takich ledwo do 15 lvl co do 30 mowia leave bo ich kolega ma lvl ledwo co 31 to mnie po prostu sciska...

Jak widze jak jakisz Pker szaleje i tu cale dp zaspamione.
Np: Ab depo ma kilka pienter ale wszystkie kurwa polaczki siedza na parterze bo chca zobaczyc kto ile walmnie i kogo zabija !!!.

Trenuje sobie wchodzi jakis kolo ja do niego pisze cos po ang ze trenie itp a on "Espańiol plz"

Boze ja sie nie dziwie zreszta szwedy ze nas wybijaja 9/10 polakow w tibii to nooby.

pogodziłem sie z tym;/

Sry za blędy ale jestem wkurzony Pozdro;]
arimedes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 19:02   #444
Czimeq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2006

Posty: 46
Domyślny

..........

Ostatnio edytowany przez Czimeq - 27-03-2015 o 20:36.
Czimeq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 20:01   #445
Czimeq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2006

Posty: 46
Domyślny

..........

Ostatnio edytowany przez Czimeq - 27-03-2015 o 20:36.
Czimeq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 18:37   #446
Mru
Użytkownik Forum
 
Mru's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2007

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Poziom: 24
Skille: 6x/5x
Poziom mag.: 7
Mru ma numer GG 5609928
Pytanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czimeq Pokaż post
Aha jeszcze co do noobów to ostatnio na rotach w Venore widziałem 68 sorca - czy to Waszym zdaniem nie jest noob? (mówił że nie jest na guardach bo ma lagi i nabija soule na carrionach)
Wg mnie: kupił postać na allegro i chwali sie przed lowlvelami.
Wiesz co??? Nie bede muwil "to ty jestes noob bo..." ale ze soule nabija na carrionach to moze mu sie nie chcialo leciec na silniejsze potwory a ty co tam robiles jak masz 41 lvl??? Z tego co widac w informacjach obok << i na tibia.com masz 41lvl sorca (nie wiem kiedy to widziales ale mogles miec nizszy lvl i se zdobyc)

P.S. Wszystkie nazwy jakie tu byly sa wziete z postu Czimeq.
Mru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 15:00   #447
Czimeq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2006

Posty: 46
Domyślny

..........

Ostatnio edytowany przez Czimeq - 11-07-2007 o 15:01.
Czimeq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2007, 15:27   #448
SunCat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 07 2007

Posty: 4
Domyślny

Jestem nowy i nie chce mi sie czytac tego w co ten temat sie przerodzil, a wiec wracajac do poczatku tematu o "nOOb'ach" to bedzie tak:
-nazwaniem forum "kupa gluwna" bylo nie na miejscu,
-Polacy nabrawde bywaja hamscy np. zginalem na rooku (nowa postac ) mialem tylko zeczy z odzysku... gadam ci ja z taką jedna i dochodzi do pokazywania EQ wykladam ci ja swoja zbroje a tu nagle...jakis pajac wyskakuje kradnie zbroje i ucieka... moja wina po czesci... jeszcze za oddanie jej chcial mace... albo inna sytuacja w tym samym dniu... Ja jestem z natory mily dla innych. a wiec pieke chleb i rozdaje za free (tylko tamtego dnia pozniej za 1 gp) gosciu wziol i po krotkiej rozmowie zaproponowal pomoc... potem jak doszlo do pieczenia w mlynie doszla jeszcze jedna... klade ciasto na piecu a tu nagle znika (i wcale nia ja je zabralem) gosc mowi ze tamta dziewzyna je zabrala i zamknol ja w pokoju obok (zamykal i otwieral drzwi ze sie przejsc nie dalo) podchodze do niego i mowie zeby ja zostawil a on.... wpakowal mnie do srodka potem jeszcze jednego i jeszcze kogos... za wyposzczenie chcial 40gp (nie dalem mu bo nie pozwole zeby taki "dziad" ze mnal wygral) nie wazne jak to sie potoczylo dalej, ale to zmienilo moj poglad na polakow w tibie i ten temat, jeszcze jedno polacy ciagle wywalaja z kolejki !!!HAMY!!!

Ostatnio edytowany przez SunCat - 12-07-2007 o 15:40.
SunCat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2007, 19:07   #449
Mazz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 27
Imię: Kamdar
Profesja: Elite Knight
Świat: Silvera
Mazz ma numer GG 5515886
Domyślny

Powiem szczerze, wedlug mnie z deka przesadziles... i mysle ze niektore twoje argumenty to duza przesadza jak np "jesli ktos pisze plx to jest noobem" czemu niby -.- sam tak pisze a nie jestem noobem... Lub tez dobijaja mnie te teksty, ze polacy to nooby bo sie sami nawzajem bija a szwedzi nie... to jest gowno prawda szczerze mowiac .. znam duzo szwedow i br i oni miedzy soba tez maja takie same kontakty jak polak miedzy polakiem... tylko my polacy o tym nie wiemy tak samo jak oni nie wiedza ze my siebie nawzajem wybijaja... i tez troche smiac mi sie chcialo jak mowiles ze na kazdym servie szwedzi zadza ;D

Tak ogolnie notka spoko ale z deka przesadzona...
__________________
Less is the BEST !
Mazz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 18:11   #450
Sammu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2007
Lokacja: Zabrzeg

Posty: 10
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sammuel
Profesja: Paladin
Gildia: brak
Świat: Mythera
Poziom: 26
Skille: 68/49
Poziom mag.: 9
Sammu ma numer GG 6443394
Szczęśliwy

Masz całkowitą racje , na ,,1 wyspie '' xD jest najwięcej noobów.Co do zabijania sie nawzajem ,znowu masz racje Rl friends bija sie jak leci ,wiem bo padłem z ręki rl ~15 razy. Bylem bardzo lojalny 2 Rl ,goniłem ich prześladowców z sd i często z fe ,Ci zabili mnie i mówili ze maja reason o.0. Zrookowalem mojego ms'a i gram na innym servie.Moim zdaniem największe nooby to BR (brazilian) pochodzą i pytają sie 3 razy br?,odpowiadam nie lecz oni zaczynają rozmowę w ich jezyku.Wracając jeszcze do Rl w mojej miejscowosci gra ~18 graczy każdy myśli jak zabić 2giego i sHakowac jego konto =\. Dobry post napisany mocnymi słowami które trafiłyby do noobów gdyby czytali to forum. Jedyna rzecz jaka mnie zasmuciła to to że zakładasz ze KAŻDY polak to noob a na pewno 90%

Smutne ale prawdziwe :/

Racja Polacy nie są dobrymi graczami ale są gorsi
Sammu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2007, 10:21   #451
Zaxom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2007
Lokacja: Gliwice

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Eternia
Domyślny

Gram juz sporo czasu w ta tibie moze i nie wszyscy sa noobami ale uwazam, ze prawie kazdy z wymienionych rzeczy przez wszechstronnego robil lub robi dalej tu nie ma co krytykowac...
Taka jest prawda a wiecie dlaczego krytykujecie bo nie umiecie sie przyznac do tego, ze jestescie noobami...

Nawet jezeli nie robicie wszystkich z tych rzeczy ale czesc to juz jest powod do zastanowienia sie...
Zaxom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2007, 19:06   #452
xPita
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2006

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Domyślny

bravo... w koncu ktos sie odezwal naprzeciw n00bstwowi... tylko myslisz, ze ktokolwieg, kto n00bem jest, sie poprawi? dlaczego mieli by rezygnowac z kradziezy? :/ ja osobiscie nie kradne... nawet jak na ziemi lezy cos, co bym se wzial chetnie, najpierw sie pytam, czy moge... aha, i mozesz dodac jeszcze, ze zabijanie czyichs stworqw (nie mowiac juz o tych, na ktorych sie expi :<) tez jest n00bowate
xPita jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 13:41   #453
Sohi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ty sie ku*** nie odzywaj bo ty grasz na novie a ja na kyrze i tam nie ma wielu noobów bo tam są porządni ludzie a ty to największy chu**** noob na novie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 18:40   #454
Faolin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jak by to.. hm.. Pierwszy post jaki napisales, to jedno wielkie gowno

Fakt, znalazlo sie tam pare "prawd", ale reszta to wielki syf ktory wyciagnales ze swojej chorej glowy..

Jezeli zamierzasz pisac i obrazac innych graczy, rob to z szacunkiem, skoro ich nie znasz.. a wszystkie Twoje wypowiedzi swiadcza raczej o tym, ze masz okolo.. 12lat? Gorzej napisanego "wypracowania" albo, jak wolisz, "przemowienia" nawet w podstawowce nie widzialem. Wiesz co to sa kropki? Przecinki? Myslniki? Zanim zaczniesz wyskakiwac jakie to Ty jestes guru swiata, skoncz szkole. Byles w Anglii? Byles w USA? Moze i byles.. u cioci pomieszkac.. Nie masz pojecia dzieciaku co tam sie dzieje.. ze nieby oni, ale swe sie nie leja? Muhah! Definicja Noob'a i Newbie, sa za male i zle sformulowane. Te Twoje dalsze "zachowania" po ktorych mozna pozanc noob'a.. - LOL. To wg Ciebie, ignorancie, nie mozna pytac sie nikogo o pomoc? Powalililo Cie na mozg? I co, jak bede chcial sellnac BoH'y za 50k to jestes noob, bo sprzedaje tak drogo, a jak sprzedam za 1k to tez bede noob, bo sprzedalem tak tanio? (i w dodatku nie Tobie! ) ZALOSNE. Zgody nie ma NIGDZIE i NIGDY nie bedzie. Wg Ciebie, gra powinna polegac tylko na graniu, a nie na rozmowie, bo obojetnie co napisze, wg Ciebie to juz jestem Noob / Newbie.. I teraz co? Tez jestem Noob'em bo smialem skrytokowac Ciebie, o wielki znawco Tibijskich zasad, ktory pie****i takie bzdury? Bujaj sie fagasie i zanim zaczniesz mnie i innych wyzywac od noob'ow i newbie, spojrz w lustro - dostrzesz frajerskiego nooba, ktory wyzywa caly narod, a zna max 20 osob.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 01:49   #455
Hokejode
Użytkownik Forum
 
Hokejode's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2004

Posty: 38
Domyślny

To jedna wielka prawda Polacy po prostu nie mysla, gralem w Tibie od 2003 ale juz dawno nie gram, ale zawsze odroznialem nooba od newbie, i tak jakos nigdy nie uwazalem sie za nooba. Za czasow gdy zaczynalem gre na Liberze nie bylo czegos w stylu "item plx". Ale pozniej Polacy opanowali ta gre, w sesie jest nas duzo, w rankingu "NOOB" prowadzimy.... ;] Poznalem na Tibi mase ludzi i z tego sie ciesze


Hokeeeeeeeee


//Brawo dla zalozyciela tematu.
__________________


Ero take care~~

GASOLINA XD
Hokejode jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 01:52   #456
Hokejode
Użytkownik Forum
 
Hokejode's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2004

Posty: 38
Domyślny

@Koles z gory;

Masz zioba stary, nigdy tego nie pojmiesz...po prostu nie rozumiesz
__________________


Ero take care~~

GASOLINA XD
Hokejode jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 02:27   #457
Bartek153
Użytkownik Forum
 
Bartek153's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Lokacja: ankrahmun

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Samera
Poziom: 81
Skille: 86/60
Poziom mag.: 18
Domyślny

up

mowisz sam do siebie?
__________________
THUG LIFE - The Hate U Gave Lil Infants Fuck Everybody

2Pac Shakur 1971-1996 R.I.P.

21:36 Prince On Samera [55]: me will wait you anther all of that will pay to me me will wait you so pay to me so the royal helemt will be 30 k
15:39 Phoragus [13]: SZUKAM PRZYJACIELA ()<45lvl+>()
00:55 Nassif Neto [53]: where are carlin?
Bartek153 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 03:39   #458
Hokejode
Użytkownik Forum
 
Hokejode's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2004

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bartek153 Pokaż post
up

mowisz sam do siebie?
Wiedzialem ze ktos tak zaregauje Niby logiczne ^^
__________________


Ero take care~~

GASOLINA XD
Hokejode jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 22:44   #459
Azbestownik
Użytkownik forum
 
Azbestownik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2007
Wiek: 29

Posty: 6
Profesja: Druid
Gildia: Magic Team
Świat: Luminera
Poziom: 34
Poziom mag.: 38
Domyślny

Czasem naprawde mysle ze forum nie ma sensu.

Ostatnio edytowany przez Azbestownik - 24-08-2007 o 22:46. Powód: pomyliłem miejsca
Azbestownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 12:28   #460
Rimxen
Użytkownik forum
 
Rimxen's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Libera
Poziom: 20
Poziom mag.: 20
Rimxen ma numer GG 6662508 Send a message via Skype™ to Rimxen
Domyślny

Soko poradnik mysle ze dla Polakow po przeczytaniu tego wejdzie troche do lba
Rimxen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:18.


Powered by vBulletin 3