Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-09-2009, 19:43   #21
Orez
Użytkownik Forum
 
Orez's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 44
Domyślny

@UP
Nie kuś! nie kuś! Przez ciebie mam ochotę skorzystać z Bota.

Używanie tego typu programów jest nie zgodne z regulaminem. I choć twoim zdaniem przynosi to korzyści, bez szkody dla innych to się mylisz!
Nie ważne jak długo i gdzie bocisz. Nielegalnie zabierasz exp uczciwym graczom.
Może tego nie zauważyłeś. Bo prawdopodobnie nie obserwujesz poczynań swej postaci. Taki "gnom" zabiera potworki przed nosa słabszym graczom którzy w tym momencie mogą przeżywać własną przygodę na nieodkrytym terenie!
__________________
Orez jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-09-2009, 20:31   #22
Corgan933
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2009
Lokacja: Żywiec
Wiek: 34

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 98
Skille: 84/81
Poziom mag.: 7
Corgan933 ma numer GG 11008552
Domyślny

Spoko, spoko rozumiem was, tylko wiekszosci sie pewnie nasuwa pytanie -
On uzywa bota to czemu ja nie moge? To jest nie uczciwe ze ktos moze zarabiac 5x,10x wiecej gp na dzien bo raczej nie uzywa nikt glownego chara to bocenia (chociaz sa takie przypadki) czemu? To oczywiste boty nie sa tak bez karne jak sie wam wydaje, dostaje bot bana, to go nic nie uczy wiec botuje dalej, dostaje np 2 bany a za 3 razem jest likwidacja konta.

Skladanie raportow? Bezsensu przynajmniej jak gralem na elysi czy pytherze zeby mozna bylo trafic na gm-a online graniczylo z cudem.
Najlepiej tak jak przedmowcy pisali: Stworzyc sorca lub druta lvl 27+ i ubijac takiego chociaz to nie jest w cale proste.
Jeszcze mozna poprosic kogos z dominujacej gildji na serverze aby ubil takiego bota bo nie raz byly przypadki jak samemu sie zabijalo bota to dostawalo sie hunta.
Corgan933 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2009, 21:16   #23
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Mnie osobiście żal jest osób, które używają bota (nie, nie chodzi mi o znaczeniu słowa żal, w stylu "żal, matka dzwoniła, tylko o to prawdziwe znaczenie), bo wychodzę z założenia, że:
Jeśli nie potrafisz sobie z czymś poradzić, a nie jest to rzecz b. ważna (np. szkoła, praca), to sobie odpuść i zajmij się czymś innym (szczególnie jeśli chodzi o rozrywkę). A ci, którzy używają bota na siłę, zamiast być "superproEfÓl" robią z siebie idiotów.
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2009, 21:21   #24
Orez
Użytkownik Forum
 
Orez's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 44
Domyślny

No i co z tego że skasują mu konto?
Nie chodzi tu, tak naprawdę o wymierzanie kary. Lecz o to by wybić z głowy, tępym graczom że bocenie szkodzi społeczności tibii.
Gra zaczyna powoli tracić sens, gdy na servie pojawiają się tępe boty które utrudniają grę innym graczom. Co gorsze, prowokuje to innych graczy do użytkowania nielegalnych programów.
Przez te "Gnomy" wielu ludzi traktuje tibie jak Syf lub grę dla niepełnosprawnych umysłowo.

W skrócie: Boty psują klimat gry.
__________________
Orez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2009, 21:42   #25
Corgan933
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2009
Lokacja: Żywiec
Wiek: 34

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 98
Skille: 84/81
Poziom mag.: 7
Corgan933 ma numer GG 11008552
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Orez Pokaż post
Gra zaczyna powoli tracić sens]
Juz dawno stracila sens i to nie przez cipsoft (chociaz tez) ale przede wszystkim przez graczy.
Corgan933 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2009, 22:09   #26
crank127
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 3
Domyślny

wiecie co? ściągnąłem sobie ta próbną wersję elfbota- od tak, żeby wypróbować i żeby nikt nie mógł mi zarzucić, że zakładam temat, a tak naprawdę nic nie wiem o botach... Skonfigurowałem wszystko i zacząłem expienie w kopalni... i muszę przyznać, że rzeczywiście fajnie jest, jak się obserwuje postać, która sama sobie expi, a ja mogę w tym czasie zajać się czymś całkowicie innym Jest fajnie, ale tylko przez pewien czas... bo wbiłem ten jeden lvl za pomocą bota i stwierdziłem, że nie ma to dla mnie żadnego znaczenia... co z tego, że awansowałem, skoro zrobił to za mnie bot... nie miałem ż tego żadnej radości/satysfakcji.Odinstalowałem elfbota i zacząłem expić w normalny sposób, co mimo tego, że momentami miałem już dosyć, sprawiało mi bardzo dużo satysfakcji, że sam zbieram te pojedyncze gp, lot i powoli expie, żeby zdobyć lvl. . .
Tylko co z tego, skoro pojawiła się osoba, której nie lubię i ona gra na bocie. Zdobywa kilka razy szybciej doświadczenia, a jednocześnie zajmuje się czymś innym... w*****ć się można i naprawdę zadaję sobie pytanie, czy ma sens gra, jeśli nie chce używać się bota, a wszędzie dookoła latają boterzy...

Ktoś wyżej napisał, że on bota używa tylko do skillowania, bo nie ma sensu, żeby siedzieć przed PC i co jakiś czas klikać na potworka i że nie szkodzi w ten sposób... Szkodzi, bo to nie jest równa i sprawiedliwa gra czasami rywalizacja i cała magia tibi w ten sposób zostaje zniszczona. Właśnie o to chodziło, żeby mieć w sobie samozaparcie i poświęcić czas, żeby do czegoś dojść i później móc się tym chwalić.

Kurde, dam sobie chyba spokój :/
crank127 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2009, 22:52   #27
QuestionMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2009
Lokacja: ŁDZ - Capital of DNB
Wiek: 35

Posty: 143
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

po pierwsze przestrzegam wszystkich co wychwalają boty , łamiecie koledzy regulamin .
po drugie bot nie zawsze szybciej expi od człowieka
po trzecie ktoś napisał że nocą mało kto gra , to zależy od servera u mnie np. w nocy jest największy ruch
QuestionMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2009, 08:48   #28
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Tibii juz sie nie da bardziej zniszczyc niz zrobil to cipsoft. Zaden bot tyle nie zniszczyl.
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2009, 09:25   #29
B3K0N
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 07 2009

Posty: 86
Domyślny

Ktoś wyżej napisał żeby raportować boterów a przypomnę, że od dłuższego czasu jak Cip wprowadził system antybot, to wyraźnie napisali że już się nie raportuje boterów, więc to nic nie da.
B3K0N jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2009, 10:18   #30
Orez
Użytkownik Forum
 
Orez's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 44
Domyślny

Na tych boterów powinni nagonić GM, lub stworzyć inną grupę, zajmującą się tymi sprawami.
No wiecie, taka osoba która by zaglądała na expowiska i sprawdzała czy nikt tam nie boci, a w razie potrzeby banowała gnoma.

Ten antybot to tylko program i jak każdy inny, może zostać oszukany. Człowieka nie w sposób tak łatwo oszukać.
Moim zdaniem Cip.. udowodnił tym antybotem że nie panują nad sytuacją.

Jeśli chodzi o GM. To w mojej czteroletniej grze (z przerwami) tylko raz napotkałem jednego z nich.

-----------------
Ciekawe czy polscy GM zaglądają na to forum.
Bo nie wierze żeby Cip.. kiedykolwiek zajrzał na polskie forum.
__________________
Orez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2009, 10:30   #31
Narcyz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Ja sobie postawiłem przedwczoraj bota na tombie facc. Zarobiłem 12k i za to kupiłem tyle potków ile się da i poszedłem na dragon lair. Wbiłem lvl w 2 godziny, zloociłem fartem 3x dragon shield i już patrzcie jak przydał się bot.
Narcyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2009, 12:36   #32
QuestionMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2009
Lokacja: ŁDZ - Capital of DNB
Wiek: 35

Posty: 143
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Up i po co się chwalisz botem i łamiesz regulamin kolego ?
Widocznie sam nie potrafisz expic że bota stawiasz

@topic
Ktoś napisał że Cipsoft powiedział że bota nie należy reportować tak ?
jakoś w Tibia Rule 3c nie ma napisane , żeby nie reportować.
QuestionMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2009, 13:41   #33
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kazikula Pokaż post
@RedFOg
raportująca osoba zawsze pozostaje anonimowa wiec nie wiem o co ci chodzi..
@QuestionMan
masz racje, ale z drugiej strony mysle ze jest pelno osob ktore wrocilyby do tibi gdyby system cipsoftu banowal WSZYSTKICH botterów (i zapewne kupilyby pacca)mowa tu o wielu 18+ latkach ktorzy odeszli od tibi ale dalej chcieliby se pograc, dlaczego odeszli? moze wlasnie przez botterów, przynajmniej jakis % z nich . Przyklady to chocby setki osob przesiadujacych na forach, pomagajacych ale niegrajacych

Ja kiedyś uzywalem bota ale juz z tym skonczylem no i lepiej mi sie gra bo mam jakas satysfakcje z wbijanych lvli i zarobionej kasy xD

Czy lubie boterów? no hmm takich zwyklych no to mi zal poprostu ale do takich jak moj kolega - gra se edem a eka stawia na nocki na cos co mu da kase (np elfy) to nic nie mam
a o to że jak raportniesz i bana dostanie, a gra na świecie gdzie malutko osób sie loguje to od razu wiadomo kto zaraportował...
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2009, 13:47   #34
QuestionMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2009
Lokacja: ŁDZ - Capital of DNB
Wiek: 35

Posty: 143
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

to jakiś server wszechwiedzących to jest ?
a noobchary to ukradli ?
QuestionMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2009, 17:34   #35
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

synciu mi chodzi o sytuacje jak expisz powiedzmy 5 rano jak nikogo nie ma i kolo wchodzi, puszcza bota i ci ultimatum stawia...
poza tym ctrl+r nieskuteczne, bo GMy prawie wogle nie wchodzą...
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2009, 12:37   #36
QuestionMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2009
Lokacja: ŁDZ - Capital of DNB
Wiek: 35

Posty: 143
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@RedFOg

po pierwsze nie przypominam sobie , abyś był moim ojcem
po drugie kochane dziecko ogarnij język
po trzecie to na jakim serverze grasz , że o godzinie 5 nie ma nikogo ?
po czwarte jakie znów ultimatum ? co ty za brednie wygadujesz ? I jakim cudem się on dowiedział , że to akurat Ty? Tylko nie mów , że u was o 5 jest tylko 2 graczy online. Btw nie możesz z noob raportować ?
po piąte z GMami masz rację, ale to na serverach pvp (typu empty bądź normal).

Ostatnio edytowany przez QuestionMan - 02-10-2009 o 12:42.
QuestionMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2009, 17:54   #37
QuestionMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2009
Lokacja: ŁDZ - Capital of DNB
Wiek: 35

Posty: 143
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Do kasacji.

Ostatnio edytowany przez QuestionMan - 02-10-2009 o 19:43.
QuestionMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2009, 18:14   #38
Narcyz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Na razie nikt bota nie może używać bo była ta łatka i bot może będzie jutro, albo pojutrze Nie wiadomo.
Narcyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin 3