Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-03-2005, 17:48   #1
Adnik
Użytkownik Forum
 
Adnik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 195
Gildia: Berylia
Adnik ma numer GG 7178253 Send a message via Skype™ to Adnik
Domyślny Konkrus HeroMachine - New Topic

A więc tak. Ten temat staje się oficjalnym tematem konkursu HeroMachine. Robimy nowy temat bo co niektórzy nie umieją czytać. I etap został anulowany, ponieważ nastąpią pewne zmiany. Na początku skład sędziowski i uczestnicy:
Sędziowie:
Adnik (Sędzia główny):
Powrót Vavca
Arthus Drag'Tail
Magical Trevor

Uczestnicy:
1)Ankhaev
2)Berburio
3)Cor Tibiarz
4)Kłk
5)Krzesław
6)Kubek
7)Mar Cin
8)Nataxoku
9)NORMALY OBYWATEL RP
10)Polny Lowca
11)Raistlinek
12)ReMM
13)Rump
14)Sir Otto
15)Sorcerer The Pucek
16)Thimburd

JUŻ NIE PRZYJMUJEMY WIĘC NIE RÓBCIE IDIOTYCZNYCH POSTÓW "a przyjmiesz mnie?"

Regulamin:
1. Czas na składanie prac trwa 48 godzin od rozpoczęcia danego etapu.
2. Każdy składa "1" pracę na dany temat.
3. To ma być realistyczne, czyli jeśli samuraj, to prawdziwy samuraj a nie np. z gunem w łapie.
4. W czasie trwania etapu proszę nie pisać głupich postów np. oceniających.
5. Będzie liczyło się 10 najlepszych prac każdego z 13 etapów.

Przez "niskie" IQ niektórych osób musieliśmy anulować 1 etap i w związku z tym że 2 sędziów się napracowało a ja i Magical nie oceniliśmy (jeszcze) i już nie ocenimy odpada z całego konkursu i zamiast 14 etapów będzie 13. Jeśli jeszcze raz ktoś przeszkodzi w prowadzeniu konkursu poprostu zaprzestamy go bo nie ma po co go robić.

Sędziowie oceniają tak: Pomysł: ~/10 Styl: ~/10 Wykonanie ~/10 Efekt Końcowy ~/10 Ogólnie ~/40

Edit:
Chwilowo proszę nie pisać postów. Nowy temat oraz datę początku I etapu podamy już niedługo. Prosimy o cierpliwość i o zrozumienie mojej (naszej, prócz jednego sędziego) decyzji.
__________________
00:24 Acan Trian [114]: ic
00:24 Acan Trian [114]: ekspuj

Ostatnio edytowany przez Adnik - 19-03-2005 o 17:50.
Adnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-03-2005, 00:23   #2
Vanessa
eX Moderator
 
Vanessa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2004

Posty: 309
Domyślny Radze to przeczytać

Denerwują mnie wasze próby przeprowadzenia konkursu... więc teraz będzie tak: Adnik jest przewodniczącym jury i on ustala zasady dotyczące oceniania oraz ustala końcową listę uczestników i sędziów. (jeżeli skład którejkolwiek grupy ulegnie jeszcze zmianie proszę o zedytowanie pierwszego posta).

Zasady są wypisane w jego poście i należy się do nich stosować.

A teraz coś ode mnie: każdy uczestnik ma prawo napisać w tym temacie 1 (słownie: jeden post). Po napisaniu posta przez każdego z uczestników każdy sędzia ma prawo napisać 1 (słownie: jeden post z oceną prac uczestników). Na koniec Adnik napisze posta podsumowującego oceny wszystkich sędziów (więc jest jedynym, który może napisać 2 posty - jeden z własnymi ocenami, drugi z podsumowaniem).

Jako że przewidujecie dużo etapów (czy nie za dużo?) sądzę, że najlepszym rozwiązaniem będzie edytowanie postów (bo zrobi się ich strasznie dużo).

A jak zobaczę temat "Rozgrzewka przed..." to nie ręczę za siebie (czyt. taki temat NIE powstanie).

Oczywiście jasne jest to, że w tym temacie mogą wypowiadać się TYLKO uczestnicy i jury konkursu.
W razie wątpliwości proszę o kontakt.
Aha.. czyszczę ten temat i dalsze kłótnie przez gg/PW.
Za niezastosowanie się do reguł BAN!
__________________
Ph3ar

Chwilowo mnie nie ma, przepraszam

bobo!
Vanessa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2010, 17:42   #3
burza-lukas
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam.

Troszku odświeżę temat w sprawie konkursy. Widzę, że ostatnio działo się coś w tym temacie ponad 2 lata temu. Od tego czasu wyszła nowa wersja Heromachine 3.0 i postacie tworzone za pomocą tego programu prezentują się znacznie lepiej niż przy wersji 2.0

Podaję zatem linka gdzie można stworzyć własnego bohatera.

http://www.heromachine.com/heromachine-3-lab/

Może zatem ruszyć by znowu z tym tematem, zaczęłoby się coś tworzyć a potem jakiś konkursik
Kilka moich bohaterów, wprawdzie dopiero zrobiłem 4 bohaterów i można powiedzieć że jestem początkujący

Angel of Light
Viking The Hammer
Vengeance Man
Cyclopehorse


Ostatnio edytowany przez burza-lukas - 03-05-2010 o 17:47.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin 3