Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-05-2009, 17:16   #14521
Seetho
Użytkownik Forum
 
Seetho's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hidden
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hidden
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voyphox Pokaż post
Gram 1,5 roku z 3 miesieczna przerwa na matury i dwa miesiace bylem bez neta. Rok i jeden miesiac?

Uzaleznienie? Wracam do domu po pracy, odpalam bota, wypijam sobie piwko, w weekend na imprezke. Masz na mysli ze to odpisuje Ci teraz na forum? Ze odswiezam je, ze mam nad nim jakas kontrole. Widzisz, to sa rzeczy ktore nie wplywaja na mnie. Nie zmienilem sie w zaden sposob, moze jestem teraz troche pewniejszy siebie i umiem jasniej okreslic swoje zdanie w pewnych kwestiach. Zamiast sobie zaprzatac glowe tym co robie, popatrzcie na siebie. Jedynym Waszym celem, w ktorym piszecie do mnie, jest ublizenie mi . Moze zaczne sugerowac ze skoro mi odpisujecie to jestescie uzaleznieni od tego ?
"wypijam sobie piwko" - chyba u npc w svargrond
"w weekend na imprezke" - chyba na imprezke na frosty, podobno dobre picie jest
__________________

Ain't no such thing as self-defense in the court of law
So judge us when we get to where we're goin wearin a cross, that's real
Got him, lurked him, crept the fuck up on him
Sold a half a million tapes now everybody want him...
Seetho jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-05-2009, 17:18   #14522
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seetho Pokaż post
"wypijam sobie piwko" - chyba u npc w svargrond
"w weekend na imprezke" - chyba na imprezke na frosty, podobno dobre picie jest
Dalej twierdzisz ze nie chcesz mi pocisnac ?
__________________
shisha master
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 17:20   #14523
Seetho
Użytkownik Forum
 
Seetho's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hidden
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hidden
Świat: Aurea
Domyślny

owszem ;;]
__________________

Ain't no such thing as self-defense in the court of law
So judge us when we get to where we're goin wearin a cross, that's real
Got him, lurked him, crept the fuck up on him
Sold a half a million tapes now everybody want him...
Seetho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 17:42   #14524
Elisabett
Użytkownik Forum
 
Elisabett's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Wiek: 33

Posty: 150
Stan: Niegrający
Świat: Furora
Domyślny


Seetho nie wysilaj się on i tak będzie maniaczył dalej...
__________________
Odmienny stan świadomości.

Ostatnio edytowany przez Elisabett - 12-05-2009 o 18:03.
Elisabett jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 17:51   #14525
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seetho Pokaż post
owszem ;;]
Czyli jezeli nie klamiesz to rozumiem ze stwierdzasz fakt, a tu musze Cie zmartwic. Nic o mnie nie wiesz, nigdy ze mna nie gadales, nie mozesz o mnie nic wiecej powiedziec, procz tego co mozesz przeczytac na tym smiesznym forum.

Maniaczyl, co masz na mysli?
__________________
shisha master
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 17:56   #14526
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voyphox Pokaż post
Gram 1,5 roku z 3 miesieczna przerwa na matury i dwa miesiace bylem bez neta. Rok i jeden miesiac?

Uzaleznienie? Wracam do domu po pracy, odpalam bota, wypijam sobie piwko, w weekend na imprezke. Masz na mysli ze to odpisuje Ci teraz na forum? Ze odswiezam je, ze mam nad nim jakas kontrole. Widzisz, to sa rzeczy ktore nie wplywaja na mnie. Nie zmienilem sie w zaden sposob, moze jestem teraz troche pewniejszy siebie i umiem jasniej okreslic swoje zdanie w pewnych kwestiach. Zamiast sobie zaprzatac glowe tym co robie, popatrzcie na siebie. Jedynym Waszym celem, w ktorym piszecie do mnie, jest ublizenie mi . Moze zaczne sugerowac ze skoro mi odpisujecie to jestescie uzaleznieni od tego ?
To po robocie juz z domu nie wychodzisz ? Nie wychodzisz do znajomych? Nie idzesz do kina,basen na trenig siatkówki? Wyobraź sobie że ludzie po robocie przychodzą do domu i od 16 wszyscy botują w stolicy. ALLELUJA NIE MA KORKÓW.
Słyszałeś kiedyś że każdy uzależniony nie powie o sobie że jest uzależniony ? Piszesz że odpalasz bota. I co dalej ? Bedziesz go tak dalej odpalał aż Ci 300-400 level nabije ?Widzisz wogóle w tym jakiś sens ? Nie sądzisz że to strata czasu? Pewnie powiesz że kiedyś Ci sie to znudzi i nie bedziesz grał. Ale czy nie będzie za późno ? Ty jesteś raczej zapatrzony w "ja swoje wiem" i nikomu nie przyznasz racji chodź ją ma. Życie jest jedno czasu nie cofniesz.

Co chciałeś wtedy z tym piciem przez internet nam pokazac :| ? Chcesz wiedzieć czy to było fajne? Zrób sondę to sie przekonasz co ludzie o tym myślą(tylko nie mów dzidzi o sondzie bo na bank wygrasz). Mi sie wydaje że troszkę chciałeś się przylansowac ale wyszło jak wyszlo. Przynajmniej na Vt respect podrósł parę leveli :|
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L

Ostatnio edytowany przez dopalacz.Vis - 12-05-2009 o 17:57.
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 18:06   #14527
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dopalacz.Vis Pokaż post
To po robocie juz z domu nie wychodzisz ? Nie wychodzisz do znajomych? Nie idzesz do kina,basen na trenig siatkówki? Wyobraź sobie że ludzie po robocie przychodzą do domu i od 16 wszyscy botują w stolicy. ALLELUJA NIE MA KORKÓW.
Słyszałeś kiedyś że każdy uzależniony nie powie o sobie że jest uzależniony ? Piszesz że odpalasz bota. I co dalej ? Bedziesz go tak dalej odpalał aż Ci 300-400 level nabije ?Widzisz wogóle w tym jakiś sens ? Nie sądzisz że to strata czasu? Pewnie powiesz że kiedyś Ci sie to znudzi i nie bedziesz grał. Ale czy nie będzie za późno ? Ty jesteś raczej zapatrzony w "ja swoje wiem" i nikomu nie przyznasz racji chodź ją ma. Życie jest jedno czasu nie cofniesz.

Co chciałeś wtedy z tym piciem przez internet nam pokazac :| ? Chcesz wiedzieć czy to było fajne? Zrób sondę to sie przekonasz co ludzie o tym myślą(tylko nie mów dzidzi o sondzie bo na bank wygrasz). Mi sie wydaje że troszkę chciałeś się przylansowac ale wyszło jak wyszlo. Przynajmniej na Vt respect podrósł parę leveli :|
Najczesciej nie wychodze do znajomych, gdyz to znajomi przychodza do mnie . Posiadam wlasna shishe, a to przyciaga ludzi do mnie, co nie zmienia faktu ze czasem ja ja pakuje i do kogos jade .

Co do lvla i bicia go na bocie. Niektorych jara expienie, a ja z kolei tego nie lubie. Czasem oczywiscie to robie, jak chodzimy na jakies hunty na poi itd, ale to sie zdaza czasem. I do tego wlasnie botuje lvl, ze lepiej sobie radzic w tej grze w teamie. Strata czasu? W pewnym sensie napewno, ale napewno nie taka strata, jakbym to robil recznie.

Picie przez neta. Napisalem ze zrobilem to raz i bylo fajnie. Widze z kolei ze nie potrzebnie sie z tym tak ujawnilem, gdyz widze, ze ludzie mnie z tego powodu tylko atakuja. Nie rozumiem zupelnie dlaczego. Kazdy jakos w zyciu eksperymentuje i poznaje nowe rzeczy, a ja wlasnie chcialem zobaczyc jak to jest.
__________________
shisha master
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 18:26   #14528
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voyphox Pokaż post

Co do lvla i bicia go na bocie. Niektorych jara expienie, a ja z kolei tego nie lubie. Czasem oczywiscie to robie, jak chodzimy na jakies hunty na poi itd, ale to sie zdaza czasem. I do tego wlasnie botuje lvl, ze lepiej sobie radzic w tej grze w teamie. Strata czasu? W pewnym sensie napewno, ale napewno nie taka strata, jakbym to robil recznie.

Picie przez neta. Napisalem ze zrobilem to raz i bylo fajnie. Widze z kolei ze nie potrzebnie sie z tym tak ujawnilem, gdyz widze, ze ludzie mnie z tego powodu tylko atakuja. Nie rozumiem zupelnie dlaczego. Kazdy jakos w zyciu eksperymentuje i poznaje nowe rzeczy, a ja wlasnie chcialem zobaczyc jak to jest.
Czyli botujesz level żeby z kolegami na hunty łazic ? A jak juz nabijesz ten 200level to bedziesz już tylko chodził na drużynowe huncenie ? Wątpię. Będziesz raczej do tego momentu botowal dopóki Ci bana nie strzelą. Mam nadzieje że ogarniesz moje słowa za jakis czas

Trzeba czasem odróżniać experyment od żenady. Ludzie przez to picie przez neta atakują Cie bo odskoczyłeś od norm społecznych. Innymi słowy nie jest to akceptowane przez społeczeństwo (forumowiczów). Jest to dziwne, nikt takich rzeczy nie robi. Nastepnym razem z dwiem laskami sobie poeksperymentuj, a nie będą sie z Ciebie smiac tylko zazdrościć.
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L

Ostatnio edytowany przez dopalacz.Vis - 12-05-2009 o 18:28.
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 18:43   #14529
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dopalacz.Vis Pokaż post
Czyli botujesz level żeby z kolegami na hunty łazic ? A jak juz nabijesz ten 200level to bedziesz już tylko chodził na drużynowe huncenie ? Wątpię. Będziesz raczej do tego momentu botowal dopóki Ci bana nie strzelą. Mam nadzieje że ogarniesz moje słowa za jakis czas

Trzeba czasem odróżniać experyment od żenady. Ludzie przez to picie przez neta atakują Cie bo odskoczyłeś od norm społecznych. Innymi słowy nie jest to akceptowane przez społeczeństwo (forumowiczów). Jest to dziwne, nikt takich rzeczy nie robi. Nastepnym razem z dwiem laskami sobie poeksperymentuj, a nie będą sie z Ciebie smiac tylko zazdrościć.
Poki mam ochote chodzic na hunty to bede to robic. Co do bana, to oczywiscie sie z tym licze, jak zreszta kazdy kto uzywa nielegalnego oprogramowania.

Pisalem juz o tym piciu, nie jestem dumny z tego ze sie tym pochwalilem, jestem tylko czlowiekiem
__________________
shisha master
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 19:03   #14530
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

No ,co jest złego w piciu przed komputerem?
To jego życie i jego problem. Umie przynajmniej ładnie pisac po polsku.
"Ujołem" też mnie nieźle obiło. Chłopie ,idź do szkoły.
A tak w ogóle ,to wypadałoby się liczyc z tym ,że Twoje nielegalne oprogramowanie (jeśli nie jest to Black D) ,nie zostanie wykryte do tibii 10.0 ,chyba ,że jakiś nub Cię kapnie i będziesz miec szczęście spotkac GM'a online.
Szansa jest jednak taka ,jak spotkanie inteligentnej blondynki na polskiej autostradzie porwanej przez ufo _/
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 19:37   #14531
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AwangardowyKaloryfer Pokaż post
No ,co jest złego w piciu przed komputerem?
To jego życie i jego problem. Umie przynajmniej ładnie pisac po polsku.
"Ujołem" też mnie nieźle obiło. Chłopie ,idź do szkoły.
A tak w ogóle ,to wypadałoby się liczyc z tym ,że Twoje nielegalne oprogramowanie (jeśli nie jest to Black D) ,nie zostanie wykryte do tibii 10.0 ,chyba ,że jakiś nub Cię kapnie i będziesz miec szczęście spotkac GM'a online.
Szansa jest jednak taka ,jak spotkanie inteligentnej blondynki na polskiej autostradzie porwanej przez ufo _/
Czy mam to Ci młotku wytłumaczyć indywidualnie ??

To że sie jebnĄłem w słowie "wzi(o/ą)łem" a on zaraz na mnie naskoczył ze przez to "pokazuje całkowicie poziom ktory prezentujesz"
Napisalem na koncu postu "PS. Uważaj na oczka bo pułapkę Ci zostawiłem" i chodziło mi o to słowo "ujołem". Ironicznie to napisałem, zajarzyłeś ??

A o tym piciu przez kompa nie będę się już wypowiadał bo tępym ludziom ciężko cos wytłumaczyć. Przeczytaj sobie mojego posta wyżej i sam dojdź do wniosku bo ja nie mam zamiaru wszystkiego Ci tłumaczyć bo Twoja matka jest od tego tępy Janku. Z nim chociaż się nie zgadzam w niektórych kwestiach to przynajmniej moge normalnie popisac wymiec sie pogladami. Z Tobą nawet muchy w kiblu bym nie chciał ubic . ;<

Sprawdz sobie w necie "norma społeczne" i przeczytaj po raz kolejny raz mój post. :|
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L

Ostatnio edytowany przez dopalacz.Vis - 12-05-2009 o 19:38.
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 20:23   #14532
montura
Użytkownik Forum
 
montura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2007
Lokacja: B-stok

Posty: 108
Stan: Na Emeryturze
Imię: Montura
Profesja: Master Sorcerer
Świat: furora
Poziom: 170
Domyślny

Czy wy jakąś kampanię antytibijską prowadzicie? Infamia sam niedługo określi co chce robić w życiu i będzie to jego wybór nie wasz, więc zajmijcie się sobą.

Pozdrawiam wszystkich. ;]
__________________
Arguing on the internet is like running in Special Olympics-Even if You win, You're still retarded.
montura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 21:47   #14533
Wojtek19
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2009
Wiek: 33

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elisabett Pokaż post

Seetho nie wysilaj się on i tak będzie maniaczył dalej...
Hahaha xD Mozesz dac lepsza jakosc foty ;p ?
Wojtek19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 21:54   #14534
Wojtek19
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2009
Wiek: 33

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AwangardowyKaloryfer Pokaż post
A tak w ogóle ,to wypadałoby się liczyc z tym ,że Twoje nielegalne oprogramowanie (jeśli nie jest to Black D) ,nie zostanie wykryte do tibii 10.0 ,chyba ,że jakiś nub Cię kapnie i będziesz miec szczęście spotkac GM'a online.
Szansa jest jednak taka ,jak spotkanie inteligentnej blondynki na polskiej autostradzie porwanej przez ufo _/
Oj bys sie zdziwlil z tym botem... whu* osob dostalo bana za same uzywanie, a czegos takiego jak GM na Furorze nie ma ... pare razy sie co najwyzej zdarzylo... Przyjdzie warn, potem delete i spokuj
Dlaczego taki Spaaw nie dostal ? Bo kupil juz z 20 paków i Cipom sie to nie opyla... Wiedza ze jak ujeb** to przestanie grac i dzieci beda plakaly "o my gy, omy gy moj idol banned ;d" Tak samo Lord'Paulistinha ...

Ostatnio edytowany przez Wojtek19 - 12-05-2009 o 22:17.
Wojtek19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 22:26   #14535
Sienx
Użytkownik Forum
 
Sienx's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 282
Imię: TomizzZ
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 299
Domyślny

Jest kilka określeń dla którego nie mówi ze ktoś jest brzydki, jedno z najważniejszych, jakie ?

po prostu nie wypada
Sienx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 22:38   #14536
Buakaw
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 12 2008

Posty: 13
Gildia: Vision
Domyślny

popieram w 100% polityke dopalacza ;]
Zuccie Tibie wpizdu
Buakaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 23:20   #14537
Bartonisko
Użytkownik Forum
 
Bartonisko's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2008
Lokacja: w Lesie

Posty: 67
Stan: Na Emeryturze
Imię: Łudgejt
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 194
Skille: 23\20
Poziom mag.: 99
Domyślny

ZJADŁBYM KEBABA A WY ??


Karol Śmierdzisz !!!
I ten cały dopalacz.vis też śmierdzi kasztanem jeb się chłopie
Bartonisko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 06:02   #14538
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elisabett Pokaż post
http://img361.imageshack.us/img361/2885/1242142453.jpg
Seetho nie wysilaj się on i tak będzie maniaczył dalej...
eh, kto to zrobil, zrobil glupote... wiekszosc z was nie wie nawet jak alko smakuje a smiejecie sie ze pili przed monitorem, no kurwa, na dobrą sprawe to co w tym zlego ? oO tekst pod obrazkem tez niebardzo, biorac pod uwage ze jedyne co muszą zrobic przy tej gierce to 2 razy kliknac na ikone tibii i zaladowac ustawienai na bota, tyle...
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~

Ostatnio edytowany przez Slythia - 13-05-2009 o 08:34.
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 08:25   #14539
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Wybacz ,nie czytałem dalej. Starczył mi ten jeden piękny ort.
A co do tibii ,to przydałoby się (jak już mówiłem wcześniej) uczyc w szkołach.
Ludzie potem mówią ,że tibia to gra dla idiotów i analfabetów (żadnym z nich się nie czuję ,mimo ,że w nią gram) ,bo połowa polskiej społeczności nie wie jak się pisze słowo "rzucic" ,najlepszym tego przykładem jest post ziomka up("zuccie tibie").
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 09:50   #14540
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 35

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

Ale spamu....

Jak tak wam się tibia nie podoba to po co siedzicie na tym forum (to jest forum o tibii jakby ktos nie wiedzial), pospamujcie, np. na onecie.

Najezdzacie na Infamie, ze tyle na tym forum siedzi, to jest jego sprawa ile czasu tu spedza. Forum jest po to, zeby odpisywac na posty. Cisniecie Infamie, ze ciagle odpisuje, to samo robi Dopalacz~, ale jego jakos nikt nie cisnie.

Mowicia ze Infamia traci tyle czasu na botowanie w tibii, ale on tylko odpala bota, a pozniej robi to co wy, czyli marnowanie czasu na fora/gg/nk/vt itd. Kazdy decyduje sam za siebie, jak spedza czas wolny. Relax, take it easy. Zmiencie temat.
__________________


"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Mark Twain
Diablord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:29.


Powered by vBulletin 3