Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-06-2009, 22:33   #4441
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

@Luker's

Najwyraźniej tak.

@RoookeR

Cytuj:
pokroju Heatvich, DK-LOG i Beh0lder
No ja wypraszam sobie porównywania mnie z Heatem.

@Farciasz

Wyjdź i nie wracaj.

@Heat

Co do "Nightmare knight outfit". Jak już to piszesz, to Nightmare Knight Outfit, a dokładniej Nightmare Outfit.
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2009, 13:16   #4442
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Ehhh próbuje ostatni raz, dla ludzi pokroju H. i Beholdera.

Najpierw chcecie od nas dowodów na istnienie questa na Sword of Fury (na spike sworda znam tylko quest na mainie), a następnie wydzieracie się, że jak to możemy znać rozwiązanie skoro CM powiedział, że quest jest zbugowany.
Na prawdę nie widzicie dowodu na istnienie questa?
Podkreślę wam:

CM powiedział, że Quest (SoFQ) jest zbugowawny.

Nie, że BYŁ zbugowany i usunięty, tylko, że jest.
Zbugowany nie znaczy, że nie można go odkryć, poznać jego historii i fabuły BO JAK KAŻDY STARY QUEST takową posiada.

Podkreślam raz jeszcze, takich nieodkrytych do końca, zapomnianych questów jest mnóstwo. Pozostałości po starej Tibi Knightmara.
Zdaje sobie sprawę, że Silver Mace leci teraz z moba, tak jak inne "antyczne" itemy. Co nie zmienia faktu, że ludzie mieli tą mace PRZED updatem z Panią Baronową!
Mówiąc o wydarzeniach z serverów nie miałem na myśli info z tego g. forum.

Chcesz więcej questów? Proszę bardzo! Serpentine Tower! Wiedzę o tym jak otworzyć pozostałych niewolników, posiadła właśnie pewna osoba z Guardii, postanowiłem, że skoro ja odchodze to ktoś musi dalej to ciągnąć.

A co ja tu wymieniam ukryte questy! Ciekawy jestem czy byłbyś mi w stanie streścić sens questa na chociażby Bright Sword. Nie wydają ci się dziwne, te wszystkie czynności które wykonujemy w trakcie questa?

A zobacz quest na język Orka z Rookgaardu! Nie ma skrzynek, nie ma itemów, ale nagroda jest! Takich questów w Tibi jest kilkanaście jak nie kilkadziesiąt! A jak wykonać quest na język? Zobacz ile czynności należy wykonać:
Pogadać Amber, wykonać dla niej zadanie, znaleźć listę przedmiotów po save servera, porównać z zawartością skrzyń, skojarzyć słowa. No ale to nie wystarcza, trzeba znaleźć słowo najważniejsze, a gdzie? Pod nosem, w bibliotece Rookgaardu w potencjalnie bezsensownej ksiązce, której autorem jest niejaki Pan C. którego to grób/ciało znajduje się gdzieś na Rookgaardzie, a którego potomek próbował wskrzesić, ale został przyłapany przez "oddanego królowi strażnika" itp itd. Tibia prowadzi nas za rękę. Tylko trzeba ją podać (i mieć większe IQ niż paproć doniczkowa)


<hmm> miał rację, po co ja się wdaje w te dyskusje...
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 14:34   #4443
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Ehhh próbuje ostatni raz, dla ludzi pokroju H. i Beholdera.

Najpierw chcecie od nas dowodów na istnienie questa na Sword of Fury (na spike sworda znam tylko quest na mainie), a następnie wydzieracie się, że jak to możemy znać rozwiązanie skoro CM powiedział, że quest jest zbugowany.
Na prawdę nie widzicie dowodu na istnienie questa?
Podkreślę wam:

CM powiedział, że Quest (SoFQ) jest zbugowawny.

Nie, że BYŁ zbugowany i usunięty, tylko, że jest.
Zbugowany nie znaczy, że nie można go odkryć, poznać jego historii i fabuły BO JAK KAŻDY STARY QUEST takową posiada.
Wypraszam sobie ja nic o tym ze quest jest/byl zbugowany nie mowilem ;s...

Cytuj:
Podkreślam raz jeszcze, takich nieodkrytych do końca, zapomnianych questów jest mnóstwo. Pozostałości po starej Tibi Knightmara.
Amen. A co to nightmare juz nic nie robi?

Cytuj:
Chcesz więcej questów? Proszę bardzo! Serpentine Tower! Wiedzę o tym jak otworzyć pozostałych niewolników, posiadła właśnie pewna osoba z Guardii, postanowiłem, że skoro ja odchodze to ktoś musi dalej to ciągnąć.
o.O gdzie to

Cytuj:
A co ja tu wymieniam ukryte questy! Ciekawy jestem czy byłbyś mi w stanie streścić sens questa na chociażby Bright Sword. Nie wydają ci się dziwne, te wszystkie czynności które wykonujemy w trakcie questa?
Na c*** mam znac jego sens wystarczy abym wiedzial jak go wykonac . Po co mam sie bawic w archeologa? Jak juz ktos zrobil to za mnie...
Cytuj:
Zobacz ile czynności należy wykonać:
Pogadać Amber, wykonać dla niej zadanie, znaleźć listę przedmiotów po save servera, porównać z zawartością skrzyń, skojarzyć słowa. No ale to nie wystarcza, trzeba znaleźć słowo najważniejsze, a gdzie? Pod nosem, w bibliotece Rookgaardu w potencjalnie bezsensownej ksiązce
Wuasnie !!! ksionzki som bes sęsowne !1111!!!!!


,
Cytuj:
której autorem jest niejaki Pan C.
Pan Clocek ? :s

Cytuj:
a którego potomek próbował wskrzesić, ale został przyłapany przez "oddanego królowi strażnika" itp itd.
Wuasnie precz z nekrofiliami ... a teraz daj dowody :s


Cytuj:
Tylko trzeba ją podać (i mieć większe IQ niż paproć doniczkowa)
O jej jestem paprotka!

Cytuj:
<hmm> miał rację, po co ja się wdaje w te dyskusje...
Bo jestes tępym idiotą ? ;s
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 15:15   #4444
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

-=Beh0lder=-
Teraz to mnie Wkurzyłeś...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 15:18   #4445
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brecht Pokaż post
Rzeczywiście szkoda czasu i cierpliwości aby przekonywać czternastolatka, że seks jest przyjemny. Nie pisz, że spędziłeś na Rookgaardzie wiele lat, bo praktycznie nic o nim nie wiesz. Nie uwierzysz, że psy robią kupy, dopóki w jedną nie wdepniesz.


P.S. tak dla wyjaśnienia używałem wyżej tzw. "metafor" - sprawdź w słowniku zanim coś palniesz.
Dobra dobra, dawaj dowody albo idź Proste.. Nie masz co przekonywać jak sam tego nie wiesz.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 15:30   #4446
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luker's Pokaż post
-=Beh0lder=-
Teraz to mnie Wkurzyłeś...
Daj spokój, w końcu pokazał swój poziom
W myśl "lepiej niech ludzie mają cię za idiotę, niż się odezwać i utwierdzić wszystkich w tym przekonaniu".

Wiesz po czym poznać ograniczoną i prostą osobę? Robi z siebie głupka, myśląc że to on jest górą. Przecież on jest teraz święcie przekonany, że mnie pojechał
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:15   #4447
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post


Pogadać Amber, wykonać dla niej zadanie, znaleźć listę przedmiotów po save servera, porównać z zawartością skrzyń, skojarzyć słowa. No ale to nie wystarcza, trzeba znaleźć słowo najważniejsze, a gdzie? Pod nosem, w bibliotece Rookgaardu w potencjalnie bezsensownej ksiązce, której autorem jest niejaki Pan C. którego to grób/ciało znajduje się gdzieś na Rookgaardzie, a którego potomek próbował wskrzesić, ale został przyłapany przez "oddanego królowi strażnika" itp itd.

1. Albo jestem głupi albo nie moge znaleźć tej książki.
2. To co tutaj opisałeś jest czymś dzięki czemu można się dowiedzieć czegoś nowego? Jak tak, to czego?
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:15   #4448
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Prawde mowiac mam to gdzie czy cie pojechalem , czy nie , chce tylko jednego - dowodow , albo wypad.

@luker's Hmm skoro udalo mi sie cie wkurzyc to zrobienie SoF questa to bulka z maslem - teraz ... Jeszcze jedno wywal te minusy i rownania z mojego nicku bo sa tam nie potrzebne

@up Musisz miec iq wieksze niz paproc doniczkowa , czytaj : takie same jak on aby zrozumiec to bezsensowna paplanine o wyimaginowanej ksiazce ...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 07-06-2009 o 16:17.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:25   #4449
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Sam jesteś wyimaginowany. Ta ksiazka istnieje i kazdy pojeb moze to zauwazyć.
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:28   #4450
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Niektorzy pisza tutaj takie bzdety, ze glowa boli. Nie wnikam w to czy SoFQ istnieje, czy da sie go zrobic, czy istnieja inne nieodkryte questy, ani nie neguje ich poszukiwan, a nawet sie ciesze, ze w czasach dzieci-expa-na-godzine sa tacy, ktorzy sie tym zajmuja. Chociaz mozliwosc zdobycia ss/sof na rooku, czy tez dostanie sie do mino maga wydaje mi sie malo prawdopodobna, przeciez zgodnie z fabula sword of fury jest tylko jeden, wlasnie ten, ktorego mozna zobaczyc na wysepce, a mino mag zamknal sie od wewnatrz magią, natomiast jego teleport prowadzi do mintwalin. Ale mniejsza o to.

Nie moge sie tylko nadziwic jak niektorzy pisza tu, tak jakby rozwiazali wszystkie mozliwe questy zjadajac przy tym wszystkie rozumy, nie poslugujac sie oczywiscie zadnym spoilerem. Po co piszecie jakies glupoty w stylu "tak, mam super wiedze, a ty nie jestes godzien zeby ja dostac, wiec sie zamknij", albo "rozwiazalem tego questa, ale nie powiem jak, bo jestescie za glupi". Kurwa no, jak go rozwiazales, ale nie chcesz sie tym dzielic, to po co piszesz, ze to zrobiles? Chcesz byc znany jako ten, ktory zdobyl sof (czy tam cos innego), to powiedz jak to zrobiles/pokaz go/daj dowod, bo inaczej nikt ci nie uwierzy i tylko wyjdziesz na idiote. A jesli nie chcesz to nie wlaczaj sie w ogole do dyskusji i nie dawaj zadnych durnych wskazowek, bo i tak nikt z nich nie skorzysta nie wiedzac nawet czy sa prawdziwe, po to zeby nie brnac niepotrzebnie w slepa uliczke. No chyba, ze ktos z tych waszych fanow, ktorzy pewnie na mnie wjada po tym poscie, ale watpie zeby tacy ludzie, ktorzy daja sobie w taki sposob zrobic wode z mozgu beda w stanie cos osiagnac.
Przytocze tez kilka tekstow jednego z takich wiem-nie-powiem, Piombona, ktorego chyba kazdy tutaj zna (pisal mi to, w trakcie naszej wymiany zdan na pw)

Cytuj:
A propo SoFQ - nigdy nie mówiłem, że go wykonałem. Nie oznacza to jednak, że nie mam do tego niezbędnej wiedzy. Pamiętaj także, że wiele ważnych rzeczy w Tibii respi się raz na 6 miesięcy, a co gorsza noobek może je wrzucić do wody. Ja właśnie miałem prawie wszystko zrobione na podstawie spoilera, którego otrzymałem od zaufanej osoby, która współpracowała z organizacją, której macierzą jest CipSoft. Nadszedł UpDate - wyruszyłem na eksplorację ostatniego elementu. Wiedziałem, że mam jedną, jedyną szansę. Wkońcu znalazłem, a obok niej noobek. Ganialiśmy się, ale po długiej walce wrzucił xxx do wody. =]
Przeciez to jest zalosne, cala ta historyjka o wyciekach z jakiejs tam organizacji, o noobku, ktorzy rzekomo przeszkodzil w zdobyciu sofa, wrzucajac jakiegos smiecia do wody. Zreszta jak mozna mowic, ze ma sie informacje potrzebne do wykonania jakiegos questa, skoro jeszcze sie go nie wykonalo, a co za tym idzie, nie mozna potwierdzic ich autentycznosci.

Na pytanie, dlaczego nie sprobowal po kolejnych 6 miesiacach otrzymalem rownie smieszna odpowiedz.

Cytuj:
Chętnie bym to zrobił, gdyby nie fakt, że do tego czasu od tamtej pory moje łącze internetowe uległo drastycznej zmianie i z przysłowiowego "kabla" skończyłem na bezprzewodowym modemie.
Nastepnie na zdanie: "nie mow mi, ze tylko z powodu swojego internetu nie dokonczyles questa, nad ktorym pracowales miesiacami (latami?) i rzekomo zadawales sobie trud spisujac notatki na stu piecdziesieciu stronach A4", odpowiedzial odwracajac kota ogonem:

Cytuj:
Posłuchaj mnie teraz uważnie proszę. Miecz Furii to bardzo mała część artykułu. W większości jest to 469 i 4 6 9. Cały trud zadawał sobie Łukasz. On przed swą śmiercią wysłał do mnie list z ważnymi hintami do sekretów. Nie zajmuję się Rookiem - to był krótki okres czasu.
Dajcie spokoj, no. Wiekszosc z tych krzykaczy, ktorzy na kazdym kroku staraja sie pokazac swoja wielkosc, niesamowita wiedze i pochwalic sie rozwiazaniem jakiegos nieodkrytego questa wie niewiele wiecej niz przecietny mieszkaniec Carlin. Natomiast pozostala mniejszosc moze i ma duza wiedze, ale nigdy dzieki niej nic nie osiagnela, czego nie moze przebolec, wiec stara sie ludziom wmawiac, ze jest inaczej (czesc Piombon!), albo stara sie robic ludziom pranie mozgu, zeby im powciskac za tysiace zlotych jakies spoilery ukryte w lamiglowkach zapisanych na 1992 stronach A1 (czesc Piombon!2).

a tak poza tym:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Jeszcze wam nie zbrzydlo wdawanie sie w nic nie wnoszace dysputy z ludzmi pokroju Heatvich, DK-LOG i Beh0lder?
(...)
Boh'y kazdy idiota potrafil zdobyc.
SoF'a jeszcze nikt nie DOTKNOL ;>
Mozesz jednym zdaniem swojego posta przekonac ludz, ze jestes inteligentny, ale niestety z nastepnym zdaniem prawda wyjdzie na jaw.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:28   #4451
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Beho, i tak nie zrozumiesz wiec ci podam:
Cytuj:
As the orcs approached I've hidden myself in the bushes near the lake. I did hardly dare to breath as they met only some inches from my nose. I thought my wild beating heart might betray me to this murderous beasts. I overheared the greenskined brutes. 'charach' (or so) one said and the other responded the same way, then they began to chat in their strange language, certainly talking about some gruesome plot against mankind. Talking they wandered away and after they vanished from my view I quickly got up and headed to Thais as fast as I could.
Cytuj:
, chce tylko jednego - dowodow , albo wypad.
Dowodow nie ma... mozesz wypadac


@up
Chodzi ci o orta? Sam nie piszesz po polsku.

A co do Piombona... masz calkwota racje, obojetnie co zrobil jest w moich oczach zakala szeregow tych wszystkich 'poszukiwaczy' i graczy RPG.
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 07-06-2009 o 16:44.
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:29   #4452
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

A lista rzeczy:

Lokalizacja: Rookgaard, niedaleko Bear Room Quest
5 5 5 5 2 charcha 5 burka 5 burka bata 2 batuk 5 1 aka bora 3 tulak bora
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:35   #4453
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
wrzucajac jakiegos smiecia do wody
Polecam po updacie zaczaić się w miejscu respawnu tego jakże świetnego itema - niedaleko tego wodospadu na trollach na facc, pewnie wiecie gdzie to jest. Podejrzewam ze tam sie respi coś - enchanted rose?
Z duzej ilosci opowiesci o ktorych slyszalem wydaje sie to byc dosyc prawdopodobne.

ps kurde nie da sie postow usuwac?
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:39   #4454
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szpec Pokaż post
Polecam po updacie zaczaić się w miejscu respawnu tego jakże świetnego itema - niedaleko tego wodospadu na trollach na facc, pewnie wiecie gdzie to jest. Podejrzewam ze tam sie respi coś - enchanted rose?
Z duzej ilosci opowiesci o ktorych slyszalem wydaje sie to byc dosyc prawdopodobne.

ps kurde nie da sie postow usuwac?
Wlasnie - "podejrzewam" i "prawdopodobne" to tutaj kluczowe slowa. Opierasz swoje teorie na jakichs bzdetach, ktorych gdzies tam sie naczytales? Sam sie zaczaj tam po updacie i poszukaj tej enchanted rose. Jesli znajdziesz to ci szczerze pogratuluje, ale jesli nie to uznam cie za piszacego jakies wymyslone glupoto-teorie w celach prowokacyjnych (zreszta po czesci juz to zrobilem).
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:46   #4455
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

@Ufocznik

Cytuj:
Przytocze tez kilka tekstow jednego z takich wiem-nie-powiem, Piombona, ktorego chyba kazdy tutaj zna
Każdy go zna, ale nie pozwolę Ci go obrażać. Ja mu bezgranicznie ufam, i nawet uwierzę w to, że zna sposób na zdobycie Kolczastego Miecza. Przybyłeś do naszego tematu, przeczytałeś kilka pierwszych postów, a nawet nie wiesz co tu się dzieje. Jeśli masz zamiar pisać tekstu typu "dawajcie dowody, bo "prawdopodobnie" ciągle piszecie", to wyjdź stąd.

Pozdrawiam, DK.
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:58   #4456
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Dowodow nie ma... mozesz wypadac
To bylo do was - poszukiwaczy er pe gie w tibii jako iż nie macie dowodow.

@dk-nob jasne Piombon mistyfikator jeden -.-...


Cytuj:
Cytuj:
65141520120911 16191420 1764
Skąd znasz ten język? Czy może tylko przekopiowałeś z Zapomnianych Ksiąg w Piekielnych Bramach? A może ukrywasz się pod innym imieniem? Rzeknij, proszę!

Co do Twojej wypowiedzi - masz wiele słuszności : ). Mam nadzieję, że i my będziemy w posiadaniu tej wiedzy niedługo i także my się przekonamy, czy to nie oszustwo, jak wspomniałeś.

Pozdrawiam, Piombon.
Oto pw Piombona do mnie.
Te cyferki to moje wymysly , on zacytowal czesc z mojego posta (w temacie o ksiazce lesia) i wziął to na powaznie a na torgu madrzy sie jakby znal ten jezyk na wylot a nie potrafil rozpoznac ze to przypadkowo wcisniete cyfry na klawiaturze...
Totez dk-nobq , przestan szukac er-pe-gie na sile w tej grze opartej na paincie i notatniku grze , bo skonczysz tak jak on ...


Cytuj:
Polecam po updacie zaczaić się w miejscu respawnu tego jakże świetnego itema - niedaleko tego wodospadu na trollach na facc, pewnie wiecie gdzie to jest.
To ty powinienes sie zaczaic ... nmy mozg juz mamy moze tobie uda sie go tez odnalezc ? Bo gadasz takie brednie ze trudno uwierzyc ze powstalo to w ludzkim lbie.

Cytuj:
Podejrzewam ze tam sie respi coś - enchanted rose?
A ja podejrzewam ze tam respi sie krwiozercza "wjewjurka co wali z ożechuff" , podejrzenia zachowaj dla siebie a nie pisze durnowate posty.
Cytuj:
Z duzej ilosci opowiesci o ktorych slyszalem wydaje sie to byc dosyc prawdopodobne.
Cholera jasna! To w takim razie bardzo prawdopodobne jest ze sof quest wyglada tak jak , przedstawil to miszczu shadoł rex w swoim JóTubowym arcydziele !
Cytuj:
ps kurde nie da sie postow usuwac?
Nie ale nastepnym razem mozesz uzywac opcji edytuj ...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 07-06-2009 o 17:09.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 20:48   #4457
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
@Ufocznik



Każdy go zna, ale nie pozwolę Ci go obrażać. Ja mu bezgranicznie ufam, i nawet uwierzę w to, że zna sposób na zdobycie Kolczastego Miecza. Przybyłeś do naszego tematu, przeczytałeś kilka pierwszych postów, a nawet nie wiesz co tu się dzieje. Jeśli masz zamiar pisać tekstu typu "dawajcie dowody, bo "prawdopodobnie" ciągle piszecie", to wyjdź stąd.

Pozdrawiam, DK.
On nie będzie się Ciebie pytał o pozwolenie, skąd wiesz że przeczytał kilka pierwszych postów?
Piombiona nie znam, ale jak do cholery można sprzedawać coś za ponad tysiąc złotych nie podając dowodów ? Zlituj się
__________________


Ukryty tekst:

\o/
Barbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:04   #4458
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
2. Bug.
Czytałem temat od końca (kiedyś, dawno, od początku też) i widziałem dużo twoich głupich postów, ale ten to normalnie Mount Everest
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:49   #4459
mariannos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009
Lokacja: Zgolek

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: berylia
Poziom: 30~
Skille: 60~/50~
Poziom mag.: 8~
Domyślny

a czemu wy tak napieracie na ten rookgaard może odpowiedzi trzeba szukać w starym Mintwalin. Może żeby wykonać questa trzeba mieć postać na mainie. PS: Beh0lder zamknij się nic nowego nie wnosisz a się Wymądrzasz
__________________
LINKIN PARK ROX !!!

Śmierć jest przecinkiem w zdaniu twego życia.
— Rafał Wojaczek

Walczyć za Polske to zaszczyt, umrzeć za Polske to błogosławieństwo
-Ja podczas spaceru z psem
mariannos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:53   #4460
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
@up
Chodzi ci o orta? Sam nie piszesz po polsku.
Aha, no. Po duńsku.

Cytuj:
A co do Piombona... masz calkwota racje, obojetnie co zrobil jest w moich oczach zakala szeregow tych wszystkich 'poszukiwaczy' i graczy RPG.
Na moje to on nie zrobil nic. Chyba, ze lansowanie sie na forach piszac swoje powymyslane historyjki nie popierajac ich niczym, uznamy za cos.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
Każdy go zna, ale nie pozwolę Ci go obrażać. Ja mu bezgranicznie ufam, i nawet uwierzę w to, że zna sposób na zdobycie Kolczastego Miecza.
Na logike: skad on moze wiedziec, jak ten miecz zdobyc, skoro tego nie zrobil? Nawet gdyby zaczal questa, to nie wie jakie jest zakonczenie i co jest nagroda, dopoki go nie skonczy. A sam przyznal, ze nie skonczyl.

Cytuj:
Przybyłeś do naszego tematu, przeczytałeś kilka pierwszych postów, a nawet nie wiesz co tu się dzieje. Jeśli masz zamiar pisać tekstu typu "dawajcie dowody, bo "prawdopodobnie" ciągle piszecie", to wyjdź stąd.
Co jest powodem dla ktorego definujesz ten temat jako wasz? Wiem co sie dzieje, bo w odroznieniu do niektorych umiem przeczytac tekst i wyciagnac z niego wnioski, a temat sledzilem od poczatku, jesli to ma jakies znaczenie. Poza tym niepotrzebnie sie bulwersujesz, zadna z moich wczesniejszych uwag nie byla kierowana do ciebie. Akurat twojej postawie nie mialem nic do zarzucenia. Co do ostatniego zdania: sam zobacz jakim wielkim stekiem bzdur jest ten temat i bedzie nim dalej, jesli kazdy bedzie pisal "a ja slyszalem, ze kolega slyszal, ze jego kolegi tata, ktory ma brata gma dostal od niego informacje jak zdobyc spika; trzeba isc w piatek trzynastego ostatniego miesiaca wg kalendarza majow do jaskini z trolem i tam bedzie lezalo cos (uwazaj, zeby jakis nobek nie wrzucil tego do wody) dzieki czemu uda ci sie wykonac questa, to nie zart!"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
To bylo do was - poszukiwaczy er pe gie w tibii jako iż nie macie dowodow.
Samo "szukanie er pe gie" na pewno jest ciekawsze niz gra w cyferki, ale nie upowaznia do wywyzszania sie na forum i chwalenia sie czyms, czego sie nie ma/nie zrobilo.


Cytuj:
Oto pw Piombona do mnie.
Te cyferki to moje wymysly , on zacytowal czesc z mojego posta (w temacie o ksiazce lesia) i wziął to na powaznie a na torgu madrzy sie jakby znal ten jezyk na wylot a nie potrafil rozpoznac ze to przypadkowo wcisniete cyfry na klawiaturze...
I tak oto upada legenda wielkiego mythbustera. No coz Piombonie, zycie kurewskie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barbar Pokaż post
Piombiona nie znam, ale jak do cholery można sprzedawać coś za ponad tysiąc złotych nie podając dowodów ? Zlituj się
Heh, nie mozna, bo nikt nie zdecydowal sie zakupic "ukrytego w lamiglowce spoilera", ani 150-stronicowego rekopisu slynnego odkrywcy nieodkrytych questow. Pozniej staral sie zrobic jakas akcje, zeby uzytkownicy t.org.pl sie zrzucali po kilka zł na te jego spoilery, a on w zamian mial zamiescic je na stronie.

EDIT
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mariannos Pokaż post
a czemu wy tak napieracie na ten rookgaard może odpowiedzi trzeba szukać w starym Mintwalin. Może żeby wykonać questa trzeba mieć postać na mainie. PS: Beh0lder zamknij się nic nowego nie wnosisz a się Wymądrzasz
Rzeczywiscie, on praktycznie nic nie wnosi. Problem w tym, ze ty wnosisz jeszcze mniej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szpec Pokaż post
beh0lder chuj sobą reprezentujesz a udajesz geniusza. Twoje posty przypominają 13latka który chce obalić każde zdanie, i myśli że to zrobił w koxerski sposób, ale coś ci to chujowo wychodzi.
Chuj wiesz o SoFie a sie wypowiadasz jak expert.
Rozumiem, ze ty jestes jednym z tych, ktorzy posiedli wiedze tajemna? To tak apropo "chuj wiesz o sofie". Mysle, ze on wie, tyle co ty, ja i kazdy w tym temacie.

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 07-06-2009 o 23:51.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:22.


Powered by vBulletin 3