Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-06-2005, 18:56   #21
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus
Radzę doczytać jak to jest z tym darmowym GW. Bo wcale darmowe to to nie będzie. Podstawka a i owszem kosztuje 130 zeta i można na niej grać za darmo, ale żeby korzystać z każdego następnego updatu (więcej terenów itp) trzeba będzie płacić.

A co do tego że GW to jakość a WoW to ilość to jeden wielki rotfl. Grałem w to i w to i GW nie umywa się do WoWa.


WoW to jeden wielki shit dla dzieci -.- lub dla tych co kochają gry ala EXP EXP PLX PLX EXP EXP !!!!

Co do twego super czytania, już wcześniej o tym pisałem tu na forum, że co 6-9 miesięcy wychodzi dodatek (WCALE NIE NIEZBEDNY DO GRY MÓZGU !) który dodaje troche itemków, terenów i skilli oraz możliwe że profesji.
Dodatek kosztuje około 50 zł, i jeszcze raz mówie NIE JEST WCALE OBOWIĄZKOWY BY GRAĆ CIĄGLE W GW !!!!! W GW możesz grać nawet 50 lat beż żadnego z dodatków (tylko na podstawowej wersji, mimo że jest tam w cholere innych dodatków...) ... !!!

Dziękuje .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-06-2005, 19:50   #22
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Tak samo pisze na stronie fanowskiej, którą ddałęm w głównym poście tego tematu ;]

Avager kiedy lecisz kupić?
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2005, 20:05   #23
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nightwalker
Tak samo pisze na stronie fanowskiej, którą ddałęm w głównym poście tego tematu ;]

Avager kiedy lecisz kupić?

narazie nie wiem czy wogule kupie..... nie wiem czy kupić se SKANER czy GW .... narazie jest porówno a czasem raz tu się przeważa a raz tu ... .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 15:32   #24
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Niedługo bede widział jak moj kolega testuje giera, a pozniej sam sobie kupie ;] powiem wtedy dokładnie jak to wygląda ;] ale zapowiada sie super
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 16:15   #25
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Avanger : Cholera czy ty wiesz o czym piszesz , grales wogule w Wowa ze tak na niego jedziesz. Cos w watpie w to. W Gw gralem chwile i nie spodobal mi sie. A co do Wowa :
-: Wiele mozliwosci budowania swojej postaci do P vs M / P vs P
-: Duza liczba klas postaci.
-: Umiejetnosci.
-: Piekne " PIEKNE < CUDOWNE < ZA***ISCIE ładne lokacje " Kazde duze miasto danej rasy jest tak odpicowane ze szczena opada.
-: Róznorodnosc questow.
-: Najazdy.
-: Samotne nekanie pojedynczych przedstawicieli rasy przeciwnej.
-: Najazdy.
-: Tak Tak ta cukierkowa grafa
-: Postacie sa zbalansowane pod wzgledem p vs p , i wszytko zalezy od umiejetnosci.


Wiec drogi Awangerze pomysl na nastepnym razem i nie pisz takich bzdur. Wow jest i bedzie najlepsza gra mmorpg.
Ps : Znajdz sobie jakiegos dobrego priva i zagraj na nim i wtedy ocen.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 16:23   #26
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
-: Wiele mozliwosci budowania swojej postaci do P vs M / P vs P
Wiele? Porównaj to sobie z GW, gdzie masz możliwość nie dość że łączenia klas, to jeszcze w poszczególnych klasach nastawienia na różne style malki. U elementalisty, poszczególne żywioły, u nekromanty czary bądź przywołańce, u woja defensywa bądź ofensywa, etc. W porównaniu do GW, WoW ma masakrycznie ułomne możliwości walk. Porównywalne z takimi mmorpgami, jak Lineage2 czy inne KO.
Cytuj:
-: Duza liczba klas postaci.
A w GW to może nie?
Cytuj:
-: Umiejetnosci.
j/w
Cytuj:
-: Piekne " PIEKNE < CUDOWNE < ZA***ISCIE ładne lokacje " Kazde duze miasto danej rasy jest tak odpicowane ze szczena opada.
Po czym odpalasz GW, i WoW wygląda jak bazgroły pięciolatka. Nie porównuj graifk tych dwóch gier, bo w tym momencie WoW odpada w przedbiegach.
Cytuj:
-: Róznorodnosc questow.
Bwah! Wszystkie questy polegają na wyrzynaniu stworków. Nie ma zakrętów fabuły i specjalnych czynności, jak w GW. Nie wspominając już o braku takich typowo skradanych misji, których w GW kilka znajdziesz.
Cytuj:
-: Najazdy.
Są i w GW.
Cytuj:
: Tak Tak ta cukierkowa grafa
Która jest chyba największym minusem tej gry - zaraz po niskiej grywalności i nie sprostaniu oczekiwaniom graczy.
Grałem i w WoWa, i w GW na wszystkich możliwych betach. I GW, mimo, że nie miało tak szeroko zakrojonej kampani marketingowej, mimo, że tworzone było dużo krócej niż WoW, i mimo, że nie miało tak olbrzymieog zaplecza finansowego - jest o wiele, wiele lepsze od WoWa.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 17:04   #27
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Baron, You are my master !

I tak jak właśnie Kald napisał, WoW Odpada odrazu przy GW ... to ty chyba nie grałeś w GW -.-, GW już na samym początku przyciąga swą piękną, kolorową grafika (kolorwa w sensie pozytywnym a nie bajkowym -.- = minusowym).
Szczegóły postaci i potworów są tak doskonale dopracowane że WoW wygląda jak ... Wymiociny kota ! Od najmniejszej odstającej kostki kościotrupa do gigantycznych łap Beastmastera ( a raczej tej bestii na której jeździ).
W GW nie masz beznadziejnego systemu PvP jaki jest w WoW'ie (i ty mówisz że tam jest zbalansowane ?! Ty chyba śnisz ..... tam jest tak samo jak w Rylu, że Mag jest 500 silniejszy niż wój , tu mi akurat nie chodzi że Mag silniejszy... ).
Balans postaci jest tak dopracowany że można powiedzieć że każda profesja ma swoich wrogów jak i , że tak powiem, łatwe fragi... Mesmer ma łatwe fragi za Elema i Monka (szczególnie Monka, ale jeśli monk ma dobrego exp'a (chodzi mi o gracza) to mesmer jak i np. Warrior przegra z monkiem - typowo DEFENSYWNĄ postacią !).
Nie wiem jak wygląda system skilli w WoW'ie...ale domyślam się że tak jak w L2 ... czyli że każdy może mieć takie skille (jeśli bedzie miał odpowiednią profesję itp). A tu w GW otóż nie ! Aby zdobyć nie które skille trzeba ładnie się naszukać, gdyż na całej mapie świata są porozmieszczane osady, wioski, miasta i fortece w których są ludzie nauczający Skilli, tak różno rodnych że aż głowa boli...
Jak już wspominałem, Siła profesji zależy od EXP gracza (w RL). Dobrze zbudowana postać może siać takie spustoszenie o jakim wam się nie śniło !
Taki nie pozorny Mesmer (typowa postać jedynie do negatywnych buffów, a może zabić kilkoma ruchami swej różdzki ponad 5 osób , wiem bo grałem Mesmerem i miałem taki dobry Build). Back Fire + Thunderstorm (?) + Energy Explosion (?) daje dobre wyniki ... Thunder storm to skill typowy DMG, powodujący powstanie jak by... chmury bardzo blisko ziemii atakującej wszystkie postacie przeciwnika w pobliżu, a jeśli jeszcze udeżysz z Energy Explosion (?) to wytracisz kolesiowi nawet sporo HP + slow w Thunderze + backfire = gostek jak tylko sie spróbuje uleczyć (60% ludzi grających brało za drugą profesję Monka... więc miało czary lecznicze + Ożywienie) to walnie go backfire (50++ Hp... a max hp jaki widziałem na becie to było 360 bodajże ... więc....), nie ma monka w pobliżu = gostek jest trupem w kilka sekund).

Ah... co tam jeszcze powiedzieć, Jak Baron mówił, w grze jest super fabuła, kręta i nieprzewidywalna... W każdym momęcie gry może się fabuła obrócić w taki sposób że .....nie wiem jak to powiedzieć.

Co do questów (misji) są one poprostu doskonałe.... nie to co WoW (zabij 5 monsterków i przyjdź a dostaniesz to i to / zanieś to do tego i przyjdź a dostaniesz to ) ... Taką fabułe jaka jest w WoW'ie (questy) to se wsadzić wiesz gdzie możesz...

Wracając do grafiki, tak pięknej grafiki i to w Darmowym MMORPG (CORPG) - darmowym = brak abonamentu , to daaaaaaaawno nie widziałem (wogule nie widziałem !). Poprostu żyć nie umierać... a nie to co WoW , nie dość że płatne to grafa chociaż ze screenów wygląda jak Knight Online -.- , i za co ja płace ? Za Płatne KO ? 50 zeta na miesiąc + 200 za gre ..... tak głupi to nie jestem by płacić za taki badziew.

Osobiście bardzo lubie Warcrafta (W3 bardzo ) ale WoW psuje wszystko... przecież to zwykły KO w świecie Warcrafta .... jedyny plus WoW to crafting ... ale to owiele za mało by było dobra gra.....

Wogule, na www.mmorpg.com jaka gra jest the best ? Tak ! GW !!! Mimo że WoW na początku górował jako najbardziej oczekiwana gra ... jak wyszła miała 8,6 pkt....a tera ma 8.0 .... a GW ? Był na 3 miejscu w najbardziej oczekiwanych grach a ma 8.9 ! I co jest lepsze ? Jak sądzisz ?!


Dziękuję .





EDIT:

Mój nick Brzmi A-V-A-G-E-R I nie ma nic wspólnego z Avenger/ Avanger (nie wiem jak się to pisze, ale znaczy to Mściciel czy jakoś tak....). Avager był wogule nie związany z tym słowem.... Więc przestańcie go z nim mylić... .

Ostatnio edytowany przez Avager Tymczasowy - 13-06-2005 o 17:06.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 18:27   #28
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

"""""" Wiele? Porównaj to sobie z GW, gdzie masz możliwość nie dość że łączenia klas, to jeszcze w poszczególnych klasach nastawienia na różne style malki. U elementalisty, poszczególne żywioły, u nekromanty czary bądź przywołańce, u woja defensywa bądź ofensywa, etc. W porównaniu do GW, WoW ma masakrycznie ułomne możliwości walk. Porównywalne z takimi mmorpgami, jak Lineage2 czy inne KO.""""""
-~~- W wowie powyzej 10 lv dostajemy 1 talent. Mamy 3 drzewka talentow zaleznie od klasy postaci. Dodajemy je tak jak chcemy. Zwiekszaja one dmg / zasieg / sile / dlogosc dzialania, zmiejszaja ilosc potrzebnej many / szybkosc zucania czarow. Masakryczne ulomne możliwosci walki ? A czy ty kiedkolwiek widziales jakas grubsza walke ? Powiedzmy postacie powyzej 20 lv kiedy juz mozna kombinowac ze skillami. Dziala tam tylko taktyka , bo 30 lv moze pokonac 40 lv poniewaz ma lepsza taktyke walki.


" """""""Bwah! Wszystkie questy polegają na wyrzynaniu stworków. Nie ma zakrętów fabuły i specjalnych czynności, jak w GW. Nie wspominając już o braku takich typowo skradanych misji, których w GW kilka znajdziesz. """"""""""""
-~~- Coraz bardziej jestem przekonany ze nie zdobyles wyzszego lv niz 10 -.- . W grze jest od cholery questow i jeszcze wiecej. Nie polegaja one tylko na zabiciu kogos. Bede dawal na przykladach : Trzeba uzbierac XX zadko spotykanych roslinek przy czym wystepuja one w calej krainie a nie w danym miejscu.
: Idz pogadac z tym kolesiem, tamten koles da ci jakas misje itp itp (dłozsze questy- niektore nawet bardzo dlogie).
: Uratuj kogos explortujac jaskinie jakstam i przy okazji zabil przywodce.
: Questy zalezne od klasy postaci.
Itp itd jest jescze wiele rodzajow questow niestety nie mialem przyjemnosci zrobienia ich wszystkich. Sa questy przy ktorych trzeba sie niezle naglowic zeby go rozwiazac. Dodatkowa opcja mozemy sami wybrac nagrode z kilku mozliwych. Wiec don't tell me bullsheet.




""""""""""Po czym odpalasz GW, i WoW wygląda jak bazgroły pięciolatka. Nie porównuj graifk tych dwóch gier, bo w tym momencie WoW odpada w przedbiegach.""""""""""""""
-~~- to juz zalezy tylko od gusta uzytkownika. Oby dwie gry maja dobra grafike.


Jesli chodzi o umiejetnosci dodatkowe typu grabarstwo, lowienie ryb, szycie, gotowanie, górnictwo itp. Dodaje tej grze smaczku.



Jesli chodzi o maga w Wowie jest na niego taktyka kazda postacia........

Awanger
Dodatkowa rada jezeli nie pograles dosc dlogo w jakas gre to nie wypowiadaj sie na jej temat z opowiesci innych graczy.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 18:43   #29
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Jeszcze raz mi pomylisz nick ciulki to ci wpie***** normalnie -.-...

Topic:

To ciekawe czemu większość moich kumpli (tylko jeden jest taki że uważa że WoW jest fajny ale i tak jest za GW) uważa że to jest Gra tak denna że ...

Co do tego twojego drzewka....

To podobną sytuacje masz w GW...tyle żę lepszą ...
np:
Warrior ma takie coś:
-Strenght
-Tactic
-SwordFighting
-Axe Fighting
-Hammer Fighting

+ troszke możliwości z innej klasy...

A ty w tym WoWie masz tylko 3 -.- ...i to ma nie być ubogie ? To już w DR (dragon raja) masz o wiele więcej możliwości.... .

Co do jeszcze tego że nie grałem, otóż widziałem u tego kumpla (ten co mówi że fajne) jak własnie grał ....miał coś 10+ ....na becie.... Hordą grał (orc) więc... mi tu nie pi*** ...

Co do questów.... OMG gostek to są questy ?! CZY TY WOGULE POGRAŁEŚ W GW POWYŻEJ 2 LVL'U ?!
Tam to masz questy.... a nie .... rotfl... idź do miejsca tu "uratuj" (zapewne pogadaj i wracaj) do miasta czy gdzieś....
W GW to masz akcje ! Masz iść sprawdzić miejsce gdyż były tam dziwne zjawiska, idziesz a tam kurde armia potworów 2x 3x sileniejszych niż ty ! I masz wracać (BIEC JAK NAJSZYBCIEJ) do bram miasta ... a za toba ponad 20 potworów biegnie... i cie dogania !!!! Musisz się ewakuować z wyspy, gostek przyzywa statek (magia) a ty masz go obraniać, a tu zaraz hordy nieumarłych wybiegają i idą w twym kierunku...
lub misje tzw. Ciche, masz się skradać jak najdalej od oczu przeciwnika (najgorsze wieże, ci co grali to wiedzą oco chodzi ) lub iść w ostrą walke.... co jest jednak niezbyt mądre ... jednostki ściągną posiłki....


Co do systemu wogule gry
GW jest 3x a nawet 5x lepsze, więc mi tu nie pieprz że WoW jest lepsze gdzie chodzi o kampienie na spocie z potworkami i tłuczenie ich tonami.... ty chyba głupi jesteś ?! I to ma byc super rozwiązanie ? TO już wole tak jak w GW jest, że po zdobyciu drużyny idzie się na misje... i tam masz świat tylko dla swej drużyny a nie 40000000000000000000000000000000000 innych graczy kampiących na jednym spocie bossa by se kurde stuff zdobyć zabijając albo kradnąc.... I co niby jest lepsze ?! KO Po przeróbce ? Czy Zupełnie nowatorksa gra (super poprostu jest) ! ?

...
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 18:44   #30
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

@Avenger a gdzie ja napisałem że bez kupienia updatów nie będzie można grać?? Radzę popracować nad umiejętnością czytania ze zrozumieniem.
@Kald
Cytuj:
Wiele? Porównaj to sobie z GW, gdzie masz możliwość nie dość że łączenia klas, to jeszcze w poszczególnych klasach nastawienia na różne style malki. U elementalisty, poszczególne żywioły, u nekromanty czary bądź przywołańce, u woja defensywa bądź ofensywa, etc. W porównaniu do GW, WoW ma masakrycznie ułomne możliwości walk. Porównywalne z takimi mmorpgami, jak Lineage2 czy inne KO.
ja cię proszę ty nie wypowiadaj się na temat czegoś o czym nie masz pojęcia. Byłeś kiedykolwiek na siegu w L2?? Albo na wyprawie na KO?? Zresztą za wyjątkiem łączenia klas, wszystko co jest w GW jest zerżnięte z WoWa więc nie wiem czym się podniecasz.

Co do Grafy. Grasz sobie w GW po czym odpalasz Obviliona i GW przypomina jakieś pierdy. Zresztą od kiedy to grafika ma znaczenenie w mmorpgach??

A tak btw to gdzie wy widzieliście tą cukierkową grafikę?? Może na tych bagnach i moczarach, albo w kopalniach Shadow Forge?? No jeżeli dla was to cukierkowa grafika...

@Avenger jeszcze raz.
Chyba coś ci się ubzdurało z tym magiem. Mag wcale nie wymiata. Jeżeli już to najbardziej wymiatającymi postaciami są rogue oraz paladin, ale Blizzard cały czas pracuje nad jeszcze lepszym wyrównaniem możliwości pvp klas.

Co do skilli to się źle domyślasz. Pograj to zobaczysz o co chodzi.

Cytuj:
Co do questów (misji) są one poprostu doskonałe.... nie to co WoW (zabij 5 monsterków i przyjdź a dostaniesz to i to / zanieś to do tego i przyjdź a dostaniesz to ) ... Taką fabułe jaka jest w WoW'ie (questy) to se wsadzić wiesz gdzie możesz...
To ja ci opiszę jeden quest z WoWa który akurat pamiętam. Trzeba podłożyć beczkę z bimbrem do gopspody tak aby nikt się nie spostrzegł, problem jest taki, że beczek pilnuje krasnolud cały czas.

Cytuj:
Osobiście bardzo lubie Warcrafta (W3 bardzo ) ale WoW psuje wszystko... przecież to zwykły KO w świecie Warcrafta .... jedyny plus WoW to crafting ... ale to owiele za mało by było dobra gra.....
Lol, pograj ponad ten 10 lvl i zobacz czym tak naprawdę jest WoW. Zobacz te eskapady w 50 osób żeby zabić unikatowe, potężne potwory, weź udział w igrzyskach, żyj.

Edit. To widzę że panu Avengerowi już podziękujemy. Ja też u kolegi widziałem dużo rzeczy, a jednak nie wypowiadam się na ich temat jakbym był znawcą.

Ostatnio edytowany przez ponczus - 13-06-2005 o 18:48.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 18:46   #31
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Pozostaje przy swojim i nie bede juz zaklucal gadek o Gw ale prosze nie bluznic mi na temat Wowa. Zegnam
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 19:05   #32
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Co za ****** ****** !!!!!!! CZY WY K***** jesteście inteligentni ? (mi chodzi o tego precla czy jak mu tam, te grube ciacho)... ty ty jesteś analfabeta co czytać nie umie ?! CZYTAJ MÓJ NICK MÓZGU -.- ....
Już wytrzymać się nie da jak widze takie -.- dzieci -.- , pozatym CZY JA NAPISAŁEM ŻE W WOW MAG WYMIATA ?! WPROST PRZECIWNIE !!!! NAPISAŁEM ŻE TO JEST NA TAKIE SAMEJ ZASADZIE JAK W RYLU.... Że jedna lub 2 profesje mają przewagę nad innymi !!!! CZYTAJ ! A NIE LECISZ OCZODOŁAMI PO TEKŚCIE !

Cytuj:
To ja ci opiszę jeden quest z WoWa który akurat pamiętam. Trzeba podłożyć beczkę z bimbrem do gopspody tak aby nikt się nie spostrzegł, problem jest taki, że beczek pilnuje krasnolud cały czas.
WOW (ŁAŁ) SUPER !!!! 1 na 5000 questów jest jakaś taka normalna ..... GRATZ DLA TWÓRCÓW !


Cytuj:
Lol, pograj ponad ten 10 lvl i zobacz czym tak naprawdę jest WoW. Zobacz te eskapady w 50 osób żeby zabić unikatowe, potężne potwory, weź udział w igrzyskach, żyj.
Co do tego ŻYJ to polecam ci wyjść z domu i dowiesz sie co to jest życie -.- ...
CO do igrzysk... jezu też mi rewelacja -.- ...
Co do atakowania super potworów ....
Jezuuuu a w GW co niby masz ? To co że kurde jest 8 w teamie osób.... to se spróbuj takiego White Mantle... em jak on sie zwał ? Ten na takiej arenie... przywódca ich (Ten co skosił tych wieśniaków obrotem z mieczem)... spróbuj go pokonać bez myślenia w 8 chociaż by... zabije cie kilkoma ciosami (2-3 ciosy i leżysz ... ) ! I to jest gra ! A nie że masz 5000000 hp i idziesz na potworki... i jakiś cie tam leje 500 za jeden hit a ty go 500000 i jest git.. bo ginie i tak masowo wybijasz.. super nie ?! O ja ale podnieta tak masowo wyżynać ich...

JA sie nie wypowiadam jak znawca tylko mówie z tego co pisze na stronce i z tego co gadają ci co grają w WoW'a ...


Co do cukierkowej grafy w WoW'ie.... to jest cukierkowa.... i to strasznie .... więc mi tu nie pier*** że nie jest...


WoW to poprostu RYL + KO + inne tego typu gry..... też mi rewolucja...
GW nie jest z żadnej gry mieszanką (W Final Fantazy - ten online, jest jedynie możliwość posiadania dwóch klas i to mi sie wydaje że stamtąd to wzieli).



Aha, ktoś tam powiedział że wszystko prócz tych 2 klas jest zerżnięte z WoW'a ... To musiał być przygłup -.- ... Przykro mi ale to prawda, powiedz mi co jest tam zerżnięte z WoW'a ? Może miecze ? Może topory ? Może młoty ?! A może że sie nosi armory ? ! Jak tak to ty kurde masz małe obeznanie w grach tego typu (MMORPG).
Ja w GW widze same różnice .... i to na plus... nie ma tam masowego tłuczenia jakie jest w Wowie, Nie ma tam campowania na spotach i tłuczenia bossów , nie ma tam Porypanego systemu PvP, a za to jest 1000 więcej lepszych rzeczy jakich w WoW'ie nie ma !

Już WArcraft 3 jest lepszy niż WoW -.- .



(Sorka wszystkich za język, który urzyłem tutaj... ale nie moge wytrzymać jak się rodza takie tempaki i wchodza i nawet nie czytają DOKŁADNIE !).
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 19:25   #33
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

@Gnojek (tak to do ciebie Avanger czy jak tam się każesz tytułować)

Po pierwsze jeżeli nie potrafisz poprzeć swoich argumentów bez używania wulgaryzmów to nie pisz nic.
Po drugie myśl w czasie pisania bo widzę że ci to nie wychodzi.
Cytuj:
WOW (ŁAŁ) SUPER !!!! 1 na 5000 questów jest jakaś taka normalna ..... GRATZ DLA TWÓRCÓW !
Po 10 minutach oglądania gry u kumpla masz jakoś niesamowitą wiedzę na temat questów w WoWie.

Cytuj:
Co do atakowania super potworów ....
Jezuuuu a w GW co niby masz ? To co że kurde jest 8 w teamie osób.... to se spróbuj takiego White Mantle... em jak on sie zwał ? Ten na takiej arenie... przywódca ich (Ten co skosił tych wieśniaków obrotem z mieczem)... spróbuj go pokonać bez myślenia w 8 chociaż by... zabije cie kilkoma ciosami (2-3 ciosy i leżysz ... ) ! I to jest gra ! A nie że masz 5000000 hp i idziesz na potworki... i jakiś cie tam leje 500 za jeden hit a ty go 500000 i jest git.. bo ginie i tak masowo wybijasz.. super nie ?! O ja ale podnieta tak masowo wyżynać ich...
Przeczytaj jeszcze raz akapit na który odpowiadasz bo widzę że nie zrozumiałeś.

Cytuj:
Ja w GW widze same różnice .... i to na plus... nie ma tam masowego tłuczenia jakie jest w Wowie, Nie ma tam campowania na spotach i tłuczenia bossów , nie ma tam Porypanego systemu PvP, a za to jest 1000 więcej lepszych rzeczy jakich w WoW'ie nie ma !
Lol jakoś nie kampowałem nigdy żadnych spotów w WoWie, a system pvp był idealny i zróżnicowany.

Cytuj:
CZY JA NAPISAŁEM ŻE W WOW MAG WYMIATA
Cytuj:
(i ty mówisz że tam jest zbalansowane ?! Ty chyba śnisz ..... tam jest tak samo jak w Rylu, że Mag jest 500 silniejszy niż wój , tu mi akurat nie chodzi że Mag silniejszy... ).
Masz rację ty sam nie wiesz co mówisz.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 19:36   #34
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:

Zmutowany drożdżu, więc używam wulgaryzmów bo takie <ekhm> inteligentne osoby jak ty nie umieją czytać innych nicków .

Cytuj:
Po 10 minutach oglądania gry u kumpla masz jakoś niesamowitą wiedzę na temat questów w WoWie.
Gdybyś wiedział to ja czytałem wszystko co masz na officialnej strocne WoW oraz to co piszą inni . A to co widziałem u kumpla to czysty Gameplay (dla ciebie to nie wystarczy bo nie wiesz oco bedzie chodziło, chodzi mi tu o jak poprostu wygląda gra w akcji - do kitu).

Cytuj:
Lol jakoś nie kampowałem nigdy żadnych spotów w WoWie, a system pvp był idealny i zróżnicowany.
Nawiązuje tu akurat to Matek i Ojców WoW'a (Knight Online i RYL - Risk Your Life, nie nie bedę mówił o RTS'ie jakim jest Warcraft 1-3 + dodatki, bo nie chcę ich w to mieszać bo je akurat lubię). W każdej z tych gier stoisz w jednym ze spotów i tam tłuczesz tonami potworki .... (bo tam sie respawnują, to samo masz w Tibii - nie nie gram w nią ... ).

Cytuj:
Masz rację ty sam nie wiesz co mówisz.
Em, jak byś troche pomyślał to byś się skapnoł że nawiązywałem tutaj do Matek i Ojców WoW'a ... W rylu jest tak że MAG jest najsilniejszy (W Path Of Emperor jest już pewien balans.... ale i tak na wyższym lvl'u mag wymiata -.- ).

To chyba wszystko by ci mózg rozświetlić, chyba nie użyłem wulgaryzmu ale jak widze że jakieś niedorobiony ciasta tu coś gadają to wiesz.... .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 19:48   #35
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Gdybyś wiedział to ja czytałem wszystko co masz na officialnej strocne WoW oraz to co piszą inni . A to co widziałem u kumpla to czysty Gameplay (dla ciebie to nie wystarczy bo nie wiesz oco bedzie chodziło, chodzi mi tu o jak poprostu wygląda gra w akcji - do kitu).
No ładnie, a ja grałem w tą grę i wiem, że to co piszesz jest nieprawdą. Więc porównajmy naszą wiedzę o WoWie. Ja grałem ty tylko czytałeś i widziałeś jak ktoś inny gra (przez chwilę). NIe ma to jak wypowiadać się na temat, o którym nie ma się pojęcia.

Cytuj:
Nawiązuje tu akurat to Matek i Ojców WoW'a (Knight Online i RYL - Risk Your Life, nie nie bedę mówił o RTS'ie jakim jest Warcraft 1-3 + dodatki, bo nie chcę ich w to mieszać bo je akurat lubię). W każdej z tych gier stoisz w jednym ze spotów i tam tłuczesz tonami potworki .... (bo tam sie respawnują, to samo masz w Tibii - nie nie gram w nią ... ).
Coś ci się ubzdurało. Jeżeli ktoś tu ma być matką kogokolwiek to jest to właśnie WoW. W dodatku znowu to samo, ty tylko czytałeś o tej grze a nie grałeś w nią.

Cytuj:
Em, jak byś troche pomyślał to byś się skapnoł że nawiązywałem tutaj do Matek i Ojców WoW'a ... W rylu jest tak że MAG jest najsilniejszy (W Path Of Emperor jest już pewien balans.... ale i tak na wyższym lvl'u mag wymiata -.- ).
Lol?? Napisałeś to co napisałeś. Fakt że jest to kompletnie nie zrozumiałe to już inna sprawa. Co to ja jestem wróżka, żeby się domyślać co chciałeś napisać?? Balans jest idealny. Wiem bo walczyłem w pvp, ale przecież ty czytałeś o tym jak naprawdę jest!!

Cytuj:
To chyba wszystko by ci mózg rozświetlić, chyba nie użyłem wulgaryzmu ale jak widze że jakieś niedorobiony ciasta tu coś gadają to wiesz....
To co?? Zabronisz mi się wypowiadać?? Może jeszcze polecisz na skargę, że ktoś ma argumenty a ty tylko bluzgi??

Ostatnio edytowany przez ponczus - 13-06-2005 o 19:49.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 19:56   #36
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

"""" (Sorka wszystkich za język, który urzyłem tutaj... ale nie moge wytrzymać jak się rodza takie tempaki i wchodza i nawet nie czytają DOKŁADNIE !). """"

Cholender chlopcze jezeli spory na forum to za duzo dla ciebie, kiedy koncza ci sie argumenty zaczynasz obrazac innych i po chwili puszcza ci zylka to sobie daj na luz , i idz pograc w elektryczne bierki pod woda. Mnie szlak trafia jak ktos wypowiada sie na temat o ktorym nie ma zielonego pojecia. Odpusc juz sobie bo za dalsze obrazanie jedne co mozesz zarobic to banik.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 20:03   #37
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

dla przyciemniałych mózgów co nawet nie znają podstawowych RPG'ów :

RYL - Risk Your Life (zastosowałem odmiane "rylu")

RYL: POTE - Path of the Emperor - czyli tzw. Ryl2

Teraz do tego co napisałeś:

Napisałeś że WOW (który jest w produkcji od bodajże 2002 roku ? czy tam dłużej a wyszedł sh.it), to ty chyba jesteś zamulony ? WoW matką innych gier (tak z twojego postu wynika)... IQ = 5 (za to że umiesz nacisnąć przycisk do pisania postów). Wychodzi też na to że się wyrzekłeś swojej biologicznej matki i poszedłeś pod opiekę WoW'a .... ah te gry... tak zamulają mózgi...

Tak i czytałem że PVP jest do kitu ! Wejdź se kurde na www.mmorpg.pl i www.mu.xp.pl i tam se poszperaj... zobaczysz w troche starszych topicach jak to wyzywali że profesje nie są zbalansowane... grałeś a o tym nie wiesz... heh Respect !


Twoja wiedza się ogranicza do samej gry, i swoich poglądach, ja wziołem pod uwage wszystkich graczy wrażenia z gry.... większość negatywne po 1 miesiącu gry... nie ma tam innego głównego celu poza EXP EXP EXP EXP EXP EXP EXP EXP i jeszcze raz EXP .

Jeszcze wspominając o tym, jak GW wyszło to czemu na allegro było mnóstwo ofert sprzedaży WoW'a ? (znudził się ? chcieli się go pozbyć by se kupić GW). Jeden mój kolega nawet powiedział :


Cytuj:
ReboPL (19:21)
teraz to widac
ReboPL (19:21)
ze wow jest do bani
ReboPL (19:21)
jak wyszlo gw to na allegro zaroilo sie pelno ofert
ReboPL (19:21)
ze spzredaza wowa
ReboPL (19:21)
nawet z oplaconym abonamentem za 6 miechow 9
ReboPL (19:21)
za 160zeta
Więc pomyśl.... poco mieli by sprzedawać ? Tak ! To prawda gra się im przejadła, ileż można non stop expić i nic innego nie robić + od czasu do czasu jakieś urozamicenie... Walki itp... raz na ruski rok... super ... za taką grę to se dziękuje, wole w KO pograć.... .

To chyba wszystko, aha co do twego paplania, chlebie czy czym tam jesteś, to nie mam nic przeciwko tobie.. poprostu lubie sie pośmiać, więc proszę, pisz dalej a ja ide pozmywać naczynia ... .



EDIT:

UP:

Mi nie puszczają nerwy z powodu tego że podobnoe nie mam argumentów, tylko z tego że są analfabeci co czytać nie umieją (chodzi tu o mój nick).
Co do tego że jak nie ma się zielonego pojęcia... to po jakeigo grzyba wy tu sie udzielacie ?

Ostatnio edytowany przez Avager Tymczasowy - 13-06-2005 o 20:07.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 20:20   #38
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Napisałeś że WOW (który jest w produkcji od bodajże 2002 roku ? czy tam dłużej a wyszedł sh.it), to ty chyba jesteś zamulony ? WoW matką innych gier (tak z twojego postu wynika)... IQ = 5 (za to że umiesz nacisnąć przycisk do pisania postów). Wychodzi też na to że się wyrzekłeś swojej biologicznej matki i poszedłeś pod opiekę WoW'a .... ah te gry... tak zamulają mózgi...
Jasne że matką. Przecieki, wzory beta testy są od bardzo dawna. To wszystko ma wpływ na gry, a to że RYL, KO, L2 wyszło wcześniej. Cóż są mniejsze i gorsze.

Cytuj:
Tak i czytałem że PVP jest do kitu !
Gratz. A ja wiem że nie jest bo grałem.
Cytuj:
Twoja wiedza się ogranicza do samej gry, i swoich poglądach, ja wziołem pod uwage wszystkich graczy wrażenia z gry.... większość negatywne po 1 miesiącu gry... nie ma tam innego głównego celu poza EXP EXP EXP EXP EXP EXP EXP EXP i jeszcze raz EXP .
No popatrz a ja mam wiedzę dotyczącą grania w tą grę. Jakby to powiedzieć, jak ludzie nie umieją grać to zostaje im tylko exp i exp.

Więc zakończę dyskusję prostym stwierdzeniem:
Niejaki gówniarz nie potrafi normalnie napisać posta nie używając bluzg o ile nie zwróci się mu uwagi, wyrabia sobie opinie o grze na temat tego co przeczytał w sieci, oraz tego jak grał jego kumpel. Cóż nie ma to jak szeroka i rozległa wiedza na temat problemu.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 20:28   #39
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

wole se wyrobić opinie z tego co widziałem i z tego co słyszałem (czyli potwierdzające to co myslałem - do kitu i wielki nie wypał).

Nie moja wina że jesteś w tej grupie... na początku też myślałem że super gierka (tyle razy czytałem ten sam opis w Cd-action który pokazałsię z 3 lata temu ... ) a teraz jak zobaczyłem to odrazu Cd-action do kosza i poco mam to trzymać ? Wtedy to poprostu miałem by se czytac non stop i wytrzymać aż to wyjdzie...a tu sie okazuje że nawet szkoda tych 200 złotych na kupno cd-keya .....a co najbardziej ....abonamentu ! To jest poprostu gra dla bogatych dzieci rodziców którzy nie widzą co się dzieje...

Ok, koniec sprzeczki !
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2005, 20:55   #40
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Dobra mam nadzieje, ze już nei edziecie się tutaj kłócić.

GW pasuje mi, bo:
-Male wymagania pod względem sprzetowym jakże słyszałem ze na zwykłym lanie smiga bez lagów(forum)
-Ciekawe rozwiązania w grze(150 umiejętności, postawienie głownie na strategie, łaczenie klas postaci)
-Świetna grafika
-Dość tania
-BRAK ABONAMENTU

Btw ponoć w ostatnim pachu weszła możliwość tworzenai chanali Gildiowych, czy cośw tym rodzaju.
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:03.


Powered by vBulletin 3